Opinie o Joppol w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Joppol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Joppol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joppol w Poznań

Karol Nowy wpis

Wszystko pozytywnie, są wymagania, ale uczciwe podejście, są ludzie, którzy pracują tam od kilku dekad, a to o czymś świadczy.

Phill Nowy wpis
@Karol

Dekada chyba ma 25lat kilka tj więcej niż 2 czyli firma istnieje już ponad 50lat?

Natalia

Poczytałam sobie i widzę, że opinie może nie są idealne, ale przyznaje się im uczciwość. To w takim razie można wiedzieć, jaka umowa przysługuje od początku? Szukam czegoś z umową o pracę od pierwszego dnia. Pozdrawiam.

Phill
@Natalia

raczej czas określony i najniższa krajowa plus premia której raczej nie będzie

Kamila Nowy wpis
@Phill

Dużo tych "Raczej" się pojawiło, więc jest jeszcze nadzieja? Tej premii to ile tak max by wpadało i za co może zostać nieprzyznana?

Jak wygląda ścieżka kariery w Joppol? Czy trudno jest zdobyć awans?

AAA

Bardzo łatwo. Wystarczy być wazeliniarzem. Awans masz murowany. Co dalej? Brak efektów na nowym stołku. No i kopa w (usunięte przez administratora)

Lidia
@AAA

co miesiąc są jakieś progi do wyrobienia ? rzeczywiscie jak sie ich nie wyrobi to zwalniają, potwierdzi ktoś tą wersję?

Rada

Chcesz zrobić karierę? Pamiętaj tylko to co wódz mówi dzisiaj a zapomnij o czym mówił wczoraj!

Phill Nowy wpis
@Rada

tak jest

Ona

Pracowałam w firmie przez 1,5 roku. Nie mogę narzekać, praca jak praca wszędzie są emocje i bywa cieżko, ale szefostwo uczciwe. Wiem, że drukarnie już nie ma, ale firmę bym poleciła na pewno

Firma Joppol prowadziła rekrutację na stanowisko Technik - Złota rączka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Łukasz

Pracowałem w tej firmie od 2014, fajnie się pracowało nie narzekalem. Szef jest bardzo dobry człowiekiem. Pozdrawiam was serdecznie joppol.

Anty
@Łukasz

To musiałeś być niezłą wazeliną skoro twierdzisz że szef jest spoko... To zwykly (usunięte przez administratora) razem z tym swoim drugim śmiesznym koleżką oni tylko patrzą żeby kogoś (usunięte przez administratora)

Były
@Łukasz

Miałeś tak fajnie a Szef taki super to dlaczego już nie pracujesz ?

Ona
@Łukasz

Wiecie, czy Joppol udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

AAA

I dostaniesz jeszcze zestaw małego drukarza.

Normalny :)

To to jeszcze istnieje że kierownik musi sklejarkę ustawiać , a ludzie z grupą muszą (usunięte przez administratora) , jak znam życie pewnie Jawor z Gerarduniem rządzą na drukarni , a Pablo na sztancy , oj Sławek nigdy mnie nie złamałeś .

adasd
@Normalny :)

Jawor i Gerard pracują gdzie indziej już. Jeśli tak jest że kierownik musi ustawiać sklejarkę to fajnie POZDRAWIAM ciepło #bezhejtu Pracowałem tam z 3 msc na umowie zlecenia. Aplikowałem się tam jako pomocnik drukarza; po tygodniu pracy na druku wyrzucili mnie na obieranie palet, na sklejarke i sztance :( Masakra zmarnowane 3msc mojego życia w tej firmie

Madzia

@byly a dlaczego ktoś miałby tam już nie pracować ?

Czy pracownicy w Joppol dogadują się między sobą?

Były

A tam w ogóle jeszcze ktoś pracuje? Czściel działa.

Jednym słowem porażka. Praca cały miesiąc za 1600 zł. Bo nie wyrobiliśmy progu premii na który nie mamy wpływu. A gdy ludzie wyraża swoją opinie to ich straszą. Lecz firma robi słuszne posunięcia pozbycie się nie długo jednego z kierowników który nie potrafi żyć z ludźmi. Zacieramy ręce i odliczamy dni. Miłego wypoczynku na emeryturze. Ogólnie widać chęci do zmiany ale co z tego wyniknie czas pokaże.

Adiii

Dziwię się że nie wyleciał za (usunięte przez administratora). Dziwię się że nie zgłosili pracownicy tego do inspekcji. Jeśli to czytacie to działajcie póki nie za poźno. Co do samego joppolu to pracowałem tutaj i nie narzekam.

@Adiii

Tego chamskiego pisowcanie już nie ma, krzyż na drogę, (usunięte przez administratora) się skonczyl

Były ....

niezły z ciebie musi być nielot, pracujesz za 1600 zł ?

A pracujesz tam jeszcze? Czy w wyniku tych zmian zostałeś zwolniony?

kubases

Pytanie mam Szukam pracy czy ta firma poszukuje ludzi, na jakim stanowisku. Mam doświadczenie długie bo pracowałem w wielu drukarniach na każdym stanowisku by rozwijać się jeśli chodzi o poligrafie. Jak wygląda obecna sytuacja w tej firmie

Tomasz
@kubases

byłeś na rozmowie już ?

@kubases

I co ile zarabiasz ? Pochwal się.

Tomasz

jak oceniacie prace w firmie i atmosferę ?

Odpowiedź

Porażka i wszystko w temacie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Joppol? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Stefan

Tak jeszcze laske ci zrobia ????

Cezary

Słyszał ktoś o ewentualnej pracy w firmie, słyszałem sporo dobrego, więc pewnie warto.

grazyna

super firma pracowałam tam z mężem 17 lat

Zbyszek

Podpowie ktoś jaką macie atmosferę w pracy? Jakieś dodatki socjalne występują?

Drukarnia z Poznania poszukuje: pomocnika drukarza operatora sztancy operatora składarko- sklejarki Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu ogłoszenie z OLX. Warto się tam ubiegać o zatrudnienie ?

Niezadowolony

Brygadzistka przychodzi na kacu i wydziera się na korytarzu odreagowując ból głowy po wieczorku czuć z metra każdy o tym wie i się śmieje dochodzi do siebie 4 godziny ręcw w kieszeni i ploty papierosek. Przyjmują ludzi po udarach i chorobami psychicznymi którzy nie są w stanie pracować tylko dlatego, że mają grupę. Pracownicy którzy coś umieją są ganiani bo nie ma komu pracować i robią za dwuch a i tak jes źle za 1400- 2000. Szkoda tylko chandlowców i operatoró bo nie ma z kim i na czym pracować a zadrudnia się kolejnych kieroników i brygadzistów którzy siedzą i qyręczają sie innymi popijając kawkę. A magazyn jak nie ma pracy kabarte 4 osoby opierają się o wuzki a kierownik zatrudnia kolejnych parodia.

szyszka
@Niezadowolony

Jeśli jesteś niezadowolony to widocznie jesteś nierobem

szydełko
@Niezadowolony

Gramatyka się kłania, jeśli jesteś niezadowolony to dlaczego tam jeszcze pracujesz?Jak dla mnie Brygadzistka jest ok to że się drze od rana to co dziwisz się? Sam piszesz że przyjmują psychicznych wejdź w jej rolę ile wytrzymasz??? Z tym alkoholem przesadziłeś mam nadzieję że ona tego nie czyta!!!

@Niezadowolony

Przegiołeś koleś napewno Ciebie Brygadzistka goni do roboty bo ściemniasz, alkohol??? Chyba Ty jesteś na kacu codziennie. Zwolnij się w (usunięte przez administratora) jak Ci nie pasuje!!! Dla mnie jest firma ok

Mariola
@Niezadowolony

Przesadziłeś koleś teraz jest tam porządek wkońcu!!! Kierownik P jest ok brygadzistka też ok teraz przyjeli jeszcze jednego zobaczymy jak się sprawdzi a Ty weź się do roboty to przestaną Cię opierdzielać!!!

pracownik1
@Niezadowolony

Wiesz co piszesz? Jesteś na kacu? Tak ogarniętej osoby jeszcze nie spotkałem w tej firmie a pracuję tam od 10 lat, masz coś z głową? Masz chyba też grupę niepełnosprawności na głowę. Brygadzistka napewno Cie (usunięte przez administratora) za nieróbstwo dlatego tak ją opisujesz!!!

taki ktoś
@Niezadowolony

Co za patol to pisał... nie ma się co dziwić, że tak źle jet w tej firmie...

Były ......

Szanowni obecni pracownicy jak i czytelnicy tego forum , oraz ewentualni przyszli kandydaci ...., nie każdy ma odpowiednią wiedzę i rozeznanie w branży poligraficznej ....ale zdroworosądkowo można i należy podejść do tematu ...., Firma rodzinna Joppol to Wojciech Jopp i .....długo nic , dalej Jacek Jopp który jak ewidentnie widać bardzo pogubił się w pewnym monecie tak prowadzenia tej firmy jak i chyba życia !!! Jako osoba dobrze znająca realia mógłbym dużo napisać ....ale raczej szkoda już obecnie czasu !!!.... Firma z perspektywami która dziś mogła być jedną z szczytowych i rankingowych w branży ....gdyby nie ....-:).....i tu postawmy pauzę ...bo może komuś uświadomimy oczywiste błędy !!!!, Wielka szkoda ......!!!..... tak PANA Wojtka jak i jego marzeń oraz innych oczywistych wartości które po prostu zostały unicestwione ..... A są ciagle ludzie którzy mogliby tą firmę postawić na nogi a nawet rozpędzić .....!!!!! Pozdrawiam

@Były ......

Haha to chyba stylówka pisuara Mar Maj

Phil
@Były ......

ale po co to rozpędzać ? Gdyby okazało się że pod Joppolem jest ropy więcej niż w emiratach arabskich i tak przeciętny pracownik nic by z tego nie miał.

Zostaw merytoryczną opinię o Joppol - Poznań

• Jak się pracuje w Joppol?

Zobacz opinie na temat firmy Joppol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joppol?

Joppol
1.9/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Jeleniogórska 20A
    60-179 Poznań