Opinie o WILLSON & BROWN Sp. z o.o. w Warszawa

Willson & Brown to europejski lider branży POS. Firma swoim zasięgiem obejmuje ponad 65 państw, współpracując z największymi światowymi koncernami. Praktyczna wiedza i szeroki wachlarz technologii, skupionych pod jednym dachem, są wartością unikalną w skali Europy jednocześnie pozwalają firmie dostarczać nowatorskie rozwiązania ekspozycyjne, które są doceniane na wielu prestiżowych konkursach.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WILLSON & BROWN Sp. z o.o. w Warszawa

Były praciwnik

Szczerze, nie polecam! Bardzo kiepska atmosfera, brak szacunku do ludzi i brak współpracy. Jeśli masz swoje zdanie, pomysły i szukasz miejsca gdzie mógłbyś dzielić się doświadczeniem to na pewno nie jest to miejsce. Ludzie nastawieni do siebie wrogo, każdy broni siebie kosztem innych, a o współpracy nikt od dawna nie słyszał. Bardzo dużo dobrych specjalistów, ale niestety skrzydła zostały im podcięte przez bardzo krzywdzący zarząd. Tam gdzie jest pełno zastraszonych ludzi nie ma i nie będzie rozwoju. Jeśli szanujesz siebie i szanujesz ludzi to nie jest miejsce dla Ciebie. Szkoda czasu i zdrowia na to środowisko.

NN
@Były praciwnik

masz racje też tam pracowałam i atmosfera do bani

Też były.
@Były praciwnik

Masz 100% racji. Pracowałem tam jak WB było małą firmą. Było spoko.(usunięte przez administratora) Chyba że się jest amebą.

Nn
@NN

Ja byłam jeden dzień masz rację atmosfera do bani. Na montażu kasa 17 brutto i tylko przez agencje zatrudnienie po 1 dniu pracy przyszedł przestoj

@Były praciwnik

Chętnie poznał bym osobę która to napisała. Mogę się tylko domyślać że jest to kierownik (bez szczegółów ????????), taki syn marnotrawny. Pewnie nie będzie miał odwagi się przyznać.

Jak jest z awansem w WILLSON & BROWN - WB Sp. z o.o. Sp. k.?

Fili miki

Awans ....dobre :) Muszą to być bardzo dobre i zarazem silne wiatry. W najlepszym przypadku czeka Cię kariera wiecznego zatrudnienia przez agencje, a o umowie o prace zapomnij.O jakiej marce mowimy, zwykła firma przerzutowa. A zatem trzeba isc i sie przekonac, chyba, ze juz tam pracujesz....

@Fili miki

Musisz podlizywać się przełożonym. Inaczej nie da rady. Każdy na siebie patrzy wilkiem i kombinuje jak by ci świnię podłożyć żeby się podłożach.

Stanowiska pracy zdobywa się poprzez kolesiostwo, a niby firma ma przejrzysty proces rekrutacji. Ludzi traktuje się jak przedmioty. Nie polecam.

Ludzie odradzam prace na produkcji w tej fabryce zwłaszcza przez agencję Leasing Team. Do pracy przyjmują każdego, na umowę smieciową i to bez żadnych badań lekarskich! Stawka za godzinę pracy-najnizsza krajowa. Zadnych szkoleń BHP itd. też nie ma. Jeszcze (usunięte przez administratora) z wypłatami i zabierają (usunięte przez administratora) 150 zł za wcześniejsze poinformowanie o nieobecności w pracy. Ogólnie totalna porażka! Większość ludzi tam pracujacych to ukraiñcy. Jest też autokar z Radomia który zabiera pracowników z okolicznych wiosek. Szatnia taka że każdy wiesza ciuchy na wieszakach gdzie popadnie więc o utratę czegokolwiek nietrudno. Żadnych szafek itp. Do firmy może wejść każdy z ulicy. Przepustki nie obowiazują. Niby jest ochroniarz który ma swój świat i nawet nie patrzy kto wchodzi lub wychodzi. Jeszcze w czasach pandemii NIKT w maseczkach nie chodzi ! Totalny (usunięte przez administratora) ta firma i agencja pracy! Zdecydowanie wszystkim odradzam!

Słaba. Rekruterka nie ma pojęcia o swojej pracy. Pensja podobna jak w Biedronce. Wymagania duże. Rozmowa na niskim poziomie. Jednym słowem nie polecam.

Brak konkretych pytań

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Kontrola

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Technik Kontroli Jakości, czy warto aplikować? Dostałam zaproszenie od nich na rozmowę, ale jestem zniesmaczona negatywnymi opiniami. Czy naprawdę aż tak źle?

@Kontrola

I jak byłaś na rozmowie w Willson & Brown? Napisz szerzej o rekrutacji do firmy. Zadzwonili do Ciebie z zaproszeniem na rozmowę czy napisali drogą elektroniczną?

Kontrola
@Mikołaj

Pierw miałam rozmowę telefoniczną, dalej zaprosili mnie na rozmowę w firmie. Obiecałi się odezwać w każdym wypadku - nie spełniłi obietnicy. Czyli firma niepoważna, i w sumie dobrze, że nie podpisałam z nimi umowę. Pzdr!

@Kontrola

Szkoda, że firma nie odpowiedziała. Mogłabyś dodać, jak przebiegała rozmowa? Chodzi mi przede wszystkim o to, czy w trakcie rozmowy pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Antek
@Kontrola

Podbijam pytanie. O co pytali na rozmowie rekrutacyjnej?

kreseczka
@Kontrola

Daj sobie spokój z tym pracodawca. Patologia od A do Z. Szukają jeleni za grosze na 3 zmiany. Dlatego ogłoszenia wiszą cały czas.

@Kontrola

Rozmowa w moim przypadku przebiegala naprawdę miło, stanowisko przedstawione z detalami. Praca wymagająca wielkiej odporności psychicznej i fizycznej. Tak naprawdę będąc w kontroli jesteś od wszystkiego. Dużo osób jest naprawdę fajnych i miło wspominam z nimi współpracę. Są też osoby,które próbują uciąć skrzydła niestety jak również donosić kłamstwa z zawiści. Na niektórych obszarach mimo szczerych chęci ciężko jest współpracować. Duża odpowiedzialność i stres na tym stanowisku, ale można sporo się nauczyć.

@Antek

Bez obaw, nie ma żadnych testów oceniających umiejętności

Artur
@J

Fajnie, że rozmowa rekrutacyjna i dalsza współpraca przebiegała według Ciebie pomyślnie. Piszesz, że mogłeś się rozwijać. Czy miałeś także możliwość udziału w szkoleniach branżowych, które podnosiłyTwoje kompetencje zawodowe?

@Artur

Szkolenia są organizowane raz w roku i bardzo ciężko na nie się dostać,bo są przeprowadzane w trakcie dni pracy ( czasem kierownictwo wydaje pozwolenie na udzial a czasem nie). Występuje jedynie możliwość nauczenia się czegokolwiek od bardziej doświadczonych osób

P
@J

Z tą zawiścią jakże prawdziwe najnizsza /a zarazem najkrótsza potrafi zrobić wszystko żeby kogoś zniszczyć z zazdrości że wie więcej od niej albo gdy wyczuje zagrożenie. Czysta zazdrość i opowiadanie o kimś nieprawdy to jej życie codzienne sama nic nie robi i zrzuca pracę na kogoś.

Roman
@Kontrola

Powiem tak pracowałem tam i nue narzekałem wrocil bymjesli beda rekrotowac na montażem

zhu

Witam cała firme Willllson end browne mam pytanko jako magazynier z papierami na wózek zarobie u was 4000 netto?? plus nadgodzinki kazda platana 100zł?? stac was tylko do koryta za duzo was tam jest

qwerty
@zhu

Cały czas się ogłaszają to o czymś świadczy. Po rozmowie obiecują zadzwonić i nie dzwonią. Szukają leszczy za najniższa krajową. Tylko szkoda że nie powiedzą tego od razu i zawracają głowę i marnują ludziom czas.

Zofia
@qwerty

To, że firma WILLSON & BROWN często szuka nowych pracowników może też świadczyć o jej rozwoju. Dlatego też nie wyciągałabym tu tak pochopnych wniosków. Wspomniałeś, iż oferują tam najniższa krajową. A czy to nie dotyczy przypadkiem osób, które są zatrudnione na okresie próbnym? Może później zarabia się tam więcej?

Marej
@Zofia

Rozwoju? Haha. Chyba że wstecz.

bez złudzeń
@Zofia

to, że firma ciągle kogoś szuka świadczy tylko i wyłącznie o tym, że rotacja jest tam duza. A jest duża, bo tam się nie da pracować. A nie da się pracować, bo większość managerów zwłaszcza z działu niemieckiego stosuje mobbing.

szukanie jeleni

Mati

Jak wygląda praca przy wtryskarkach ? A dokładnie przy ustawianiu procesu wtrysku plus mechanika ??

K. Jakości

Nigdy bym tam nie wróciła. Psychiczne i fizyczne wycieńczenie. Atmosfera pracy paskudna.jedynie zarobki ok. Praca na kontroli jakości stresujaca,monotonna i ogłupiająca. To była moja pierwsza poważniejsza praca i w tej chwili, będąc w innej firmie(produkcyjnej) mam bardzo dobre porównanie,że nie jest to miejsce dla osób ambitnych oraz z techniczną wiedzą. Poza tym M. G. Z kontroli jakości chodzi na skargi do kierowniczki nowych pracowników, trzeba na nią uważać,bo jest to osoba zakłamana i zawistna oraz stalkujaca pracownika po pracy

Była pracownica kontroli
@K. Jakości

To co piszesz jest w tym wiele prawdy. Ale nie tyle mg jest zła, gorsza jest ta mała grubsza (nie będę wymieniać z imion każdy wie) która uważa się za kierowniczkę i przychodzi codziennie spóźniona do pracy i przez cały dzień się obija i pod koniec dnia nagle przypomina sobie ze ma coś do zrobienia i zostaje na nadgodziny żeby dostać więcej kasy. Pracowałam w kontroli to wiem bo widziałam na własne oczy. Plusy tej pracy to zawsze kasa na czas.

Kontrola J
@Była pracownica kontroli

Ja również pracowałam w tym dziale , jakiś czas temu i miło wspominam dziewczyny tam pracujące . są wymagające , i czasem zakręcone W dziale istotne jest zaangażowanie , Decyzyjność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Kasa zawsze była na czas

Nie polecam pracy w tej firmie osobom niepełnosprawnym. Odkąd zmieniła się koordynatorka jest fatalnie.(usunięte przez administratora)nie odbieranie telefonów i maili tygodniami. Zastraszanie zwolnieniem. Firma wogóle nie reaguje na skargi na tę pania. Marna płaca i praca. Kiedyś to chociaż fajna i rzeczowa osoba nas obsługiwała.

SeniorPM

Dzień dobry znalazłem ofertę na stanowisko kierownika projektu. Czy możecie napisać coś więcej o firmie z perspektywy realizowanych projektów, miodności firmy od strony managera. coś o IT, jakie jest i cos o zarządzie, jaki jest.

Abra 72

Pracuje w firmie od 2008 r .Ogólnie nie jest źle. Jedynie zarobki mogłyby być wyższe i na święta powinni lepiej się postarać z Socjalem.

Firma specyficzna, branża nie najlżejsza.. Nie byłoby może tak źle gdyby nie fatalna atmosfera wprowadzana przez kadrę zarządzającą. Każdą pracę można wykonywać do momentu kiedy człowiek czuje się dobrze w miejscu zatrudnienia, potem się odchodzi co też zrobiłem i nie żałuję. Pozdrawiam wszystkich fajnych ludzi z willsona.

Artur

Powiedz proszę, na czym według ciebie polegała kiepska atmosfera wprowadzana przez kadrę zarządzającą? Czy byleś świadkiem jakichś niemiłych sytuacji?

Proces rekrutacyjny w tej firmie pozostawia wiele do życzenia. Byłam na rozmowie na młodszego specjalistę. Poza panią z HR-u w spotkaniu wzięła udział pani kierownik, która sprawiała wrażenie zdenerwowanej tym faktem. Pierwszy raz mi się zdarzyło, że ktoś był do mnie wrogo nastawiony już na samej rozmowie. Zero sympatycznej rozmowy, zero uśmiechu, jedynie przepytywanie jak na egzaminie. Szkoda, że pani nie pomyślała, że oprócz tego, że firma decyduje się lub nie na kandydata, to jeszcze kandydat powinien chcieć w niej pracować. A ja po rozmowie byłam pewna, że za żadne skarby nie chciałabym pracować z kimś tak niemiłym. Pani z HR-u próbowała ratować sytuację, ale niestety niesmak pozostał. Proponuję trochę się zastanowić, jak może się czuć druga osoba na takiej rozmowie.

Maciej
@1234

Masz negatywne odczucia związane z atmosferą, która panowała w trakcie rozmowy rekrutacyjnej do pracy w firmie WILLSON & BROWN - WB. Chciałbym dowiedzieć się, czy finalnie firma była zainteresowana Twoją kandydaturą? Rozumiem, że Ty w trakcie rozmowy podjęłaś decyzję, że nie jest to miejsce pracy dla Ciebie, jednak ciekawi mnie, czy pracodawca zaproponował Ci zatrudnienie.

Myślący
@1234

Czyli po prostu brak zwykłej empatii...

Mitsukurina

Witam. 3/4 pracowników to ukraińcy itp. Ciężko sie z nimi dogadać, nawijają po swoim. Przyjeżdżając do Polski chociaż powinni umieć podstawy. Trafienie na dobrego zarządcę działu to loteria, raz trafiasz na buca a raz na przesympatyczną kobietę. Niedogodności ze strony osoby zatrudniającej, dodzwonienie się jest nie możliwe, sms także. Pani często ma zmienne humory raz miła raz podła. Koniec minusów teraz plusy, na modularnej i na „zebrach” wygodne toalety, stołówki jak i automaty z kawą, herbata a nawet barszczem, automaty z jedzeniem, mikrofale

@Mitsukurina

Wiesz może, dlaczego pracodawca preferuje zatrudnianie pracowników z Ukrainy? Chciałbym zweryfikować, czy związane to jest z trudnościami znalezienia pracownika z Polski, czy może ze względu na zupełnie inne kwestie. Mam nadzieję, że będziesz w stanie odpowiedzieć.

Oczywisty
@Mikołaj

A co tu niejasnego? Tania siła robocza. Żaden Polak już za taką stawkę tyrac nie pójdzie.

nun1235

szkoda ze duzo wpisów jest usuniętych ,mamy demokrację i kazdy ma prawo do własnego zdania,a moje zdanie na temat tej firmy;to praca nie jest taka zła,tylko nie ma organizacji,druga sprawa,to donosy walka o miejsce pracy[mowa tu o produkcji]ktoś błędy popełnia a zwala na kogoś aby się wybielić,trzecia sprawa ;chamstwo ,odzywki wulgarne w stosunku do ludzi ,mowa tu o kierownictwie i panie z kontroli,w ten sposób zastrasza się ludzi,i łatwiej nimi kierować,to błędne koło ,nie mają ludzi do pracy i nie będą mieć jeśli nie zmienią podstawy do ludzi,czasy się zmieniają,moim zdaniem pownii oczyścić starą ekipę pracowników ,bo wszystko zrobią żeby nowe osoby nie miały szans w tej firmie,bo czują się zagrożone,przykro mi to stwierdzić ale atmosfera na produkcji jest bardzo zła ,a wtedy i pracownik jest mniej wydajny i będzie uciekał ,zmieńcie podstawę,a będzie większa wydajność,nie krzykiem

Zn
@nun1235

Zupełnie się zgadzam, zwłaszcza co do donosów i próby "wykoszenia" nowego pracownika. Rowniez co do słownictwa kierownikow i brygadzistow

@nun1235

Fajnie że podzieliłeś się swoimi wrażeniami z pracy, może powiesz też coś o zarobkach oraz o tym, jak firma zapatruje się na pracowników bez doświadczenia? Jestem ciekaw co możesz napisać na ten temat, byłbym wdzięczny za odpowiedź. Dodam też, że wpisy są usuwane tylko gdy łamią regulamin, zawierają wulgaryzmy lub atakują bezpośrednio daną osobę. W przypadku gdy opinia jest merytoryczna i nie łamie regulaminu, to na pewno będzie zaakceptowana, nieważne czy jest pozytywna, czy negatywna.

Mogę dać opinię jako jeden z pracowników biurowych. Pojawia się dużo ogłoszeń na te same stanowiska - faktycznie ale jest to spowodowane nie zwolnieniami a rozwojem. Nie wiem jakie czasy kiedyś były i o nich się nie będę wypowiadać. Teraz wiem, że firma szuka ciągle nowych pracowników z tego względu, że brakuje po prostu rąk do pracy. A to jakie do tego są jeszcze plany napawa optymizmem. Zarobki? Zawsze chcemy więcej. Nie wiem jakie są standardy w innych dzialach i czy zarabiają sporo lub mniej ale mogę powiedzieć jedynie, że na dzień dobry nie oczekujmy dużych zarobków. Pierw dajmy się wykazać i zasłużyc na lepsze pieniądze.

Księgowa
@Anonim

firma to pisze

Paulina

Super, że zechciałeś podzielić się z nami swoją opinią. Ostatnio niewiele osób wypowiadało się na temat WILLSON & BROWN - WB, a więc Twój wpis na prawdę sporo tu wniósł. Co prawda sam masz dosyć niekorzystne zdanie o tym pracodawcy, ale z uwagi na to, iż właśnie poszukuje on nowych pracowników chciałabym Cię zapytać o jedną kwestię. Chodzi mianowicie o doświadczenie. Czy ubiegając się o pracę w tej firmie należy posiadać wcześniejsze doświadczenie w podobnej branży? Jak to wygląda?

anonimowy obecny pracownik

w firmie pracuję od ponad 10 lat zaczynałem od pracy na montażu jak w każdej firmie są plusy i minusy jak może wypowiadać się ktoś kto przepracował tam 1 dzień nie mając żadnego doświadczenia ,,w branży'' co do komentarzy w sprawie kolesiostwa i znajomości-to występują jak w każdej firmie stawki są różne-na początku nie ma co liczyć na miliony,ale dla chcących zacząć pracę w miarę ok w firmie prowadzony jest system szkoleniowy,jeżeli chcesz się nauczyć to się nauczysz praca po 8h-chcesz robisz 10h,chcesz to 12h-oczywiście dodatkowo płatne jak 50% i 100% stawki/h firma idealna do przyuczenia np.na maszynach do sitodruku czy CNC-łapiesz podstawy i zmykasz

@anonimowy obecny pracownik

Piszesz, że firma WILLSON & BROWN jest idealna do przyuczenia. Czy oznacza, że firma oferuje swoim pracownikom szkolenia umożliwiające rozwój czy uczyć się można podczas pracy od bardziej doświadczonych pracowników?

anonimowy obecny pracownik
@Paulina

raczej od doświadczonych pracowników

KK
@anonimowy obecny pracownik

to nie jest odpowiednia firma dla kazdego. dla parobków owszem dla ludzi z wyzszym wykształceniem - nie. -ludzie traktowani jak niewolnicy -praca w zimnych halach gdzie pracownik okrywa sie folia babelkowa -praca obowiazkowa po godzinach -ludzie z Agencji dostaja +1zl do godziny po godzinach -kierownicy na bardzo niskim poziomie intelektualnym, przeklinanie jest na porzadku dziennym, PM nie rozumieją ze pracownicy fizyczni to nie niewolnicy -kontrola to nie kontrola jakosci jak negocjujesz tam prace to od 3tys na reke minimum!

@KK

Czy możesz napisać coś odnośnie pracy na stanowisku Specjalisty ds. Gospodarki Magazynowej? Czy posiadasz jakieś informacje na jego temat? Obecnie WILLSON & BROWN prowadzi rekrutacje właśnie na to stanowisko i użytkowników poszukujących pracy będą interesować szczegóły wszelkiego rodzaju. Powiedz proszę, za co odpowiedzialna jest osoba piastująca to stanowisko.

Roman

Ja pracowałem wilsonie jak była na modularnej potem Rok na muszkieterów chetnie bym wrócił bo zwolnilem sie sprawy prywatne jesli mialbym otwarte dzwi chetnie bym tam wrócił .praca jak każda inna raz jest gorzej raz lepiej tak bywa jak wszedzie

pracownik Willson&Brown

Ludzie to jest firma jak inne , jak komuś nie pasuje to nie musi tam pracować . Każda firma rządzi się swoimi prawami zgodnymi z prawem pracy , jak to jest dla niektórych pierwsza praca to morze być w szoku , bo nie jest łatwo. W innych firmach jest może inaczej nie koniecznie lepiej ,ale niestety trzeba mieć porównanie a nie się mądrzyć i w taki sposób oceniać .

On
@pracownik Willson&Brown

Rzeczywiście, zobaczyć MORZE, można być w szoku.

Zostaw merytoryczną opinię o WILLSON & BROWN Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WILLSON & BROWN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WILLSON & BROWN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WILLSON & BROWN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WILLSON & BROWN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WILLSON & BROWN Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WILLSON & BROWN Sp. z o.o.

WILLSON & BROWN Sp. z o.o.