Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o wilson & brown

Pracowałeś w firmie wilson & brown i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
menel - 2011-02-03 14:14:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak ktoś pisze że na liniach pracują sami menele to może niech się z rana przejrzy w lusterku.Generalnie - widziałam tam wszystkie postacie głupoty i [usunięte przez moderatora] w najczystszych postaciach, w większości postaci niestety nieuleczalne.Najgorsze że nie widać prognozy poprawy sytuacji.Gratulacje .Pozdrowienia .
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-09-07 06:23:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
i pracują tam brudasy które się puszczają ! edyta latkowska !
zdjecie uzytkownika
Tomasz - 2014-08-14 20:07:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, zdecydowanie odradzam podjęcie pracy w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku. Firma przechodzi obecnie niby okres zmian a tak naprawdę jest to tylko wielkie oszustwo.Wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy szczebla zarządzającego zostali ostatnio zwolnieni prawie grupowo z bardzo błahych powodów, które się to wymyśla na poczekaniu . Staży pracownicy dobrze dbają o to,żeby nie udało się w firmie nić dobrego zrobić. Umowy śmieciowe są standardem , o którym się nie mówi na pierwszych rozmowach o pracę.
Wieczny bałagan i gaszenie pożarów.
zdjecie uzytkownika
to ja - 2014-08-16 17:07:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wielki brat na was czeka jak chcecie to do niego bo bez pozwolenia jego pracować się nie da szykujcie więc krocza to jest zakład wielkiego brata zaczyna się na M-kończy się na-A A JAK NIE TO MASZ PRZESRANE
zdjecie uzytkownika
swoj - 2014-08-18 09:28:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma tragedia, wieczny bałagan czasami pracy wogóle nie ma to na przymus dają urlopy a potem musisz brać l4 bo już nie masz dni urlopowych a ja nie to wywalają z pracy.
Kierownicy myślą o swojej kasie i firmie a nie o ludziach w niej pracujących.
Odradzam pracę w której wykorzystują człowieka a potem zwalniają!!!
zdjecie uzytkownika
nie koleżka - 2014-08-27 15:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystkie powyższe opinie są raczej negatywne i ja również przychylam się do negatywnej opinii o tej firmie. Ludzie, którzy w niej pracują to albo cwaniacy albo znajomi znajomków, którzy bez większego doświadczenia i wiedzy realizują chorą wizję nawet nie wiadomo czyją. Wszystkie wymagania odnośnie doświadczenia nowych pracowników są bardzo wysokie a później i tak całość sprowadza się do prostych zadań pod dyktando nielicznej grupki będącej przy korycie. Aplikowanie do pracy to tylko strata czasu , bo po krótkim okresie i tak zwalniają.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wilson & brown

Twoj email:
Wiadomość: