Opinie o Promibo Sp. z o.o w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Promibo Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Promibo Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promibo Sp. z o.o w Opole

Szalona2345

Tez pracowałam w tej i fakt to jest prawda słabe zarobki słaba umowa. Zle wspominam i jeszxze nie wypłacili kasy mi za jeden miesiąc są oszustami widać to po rotacji nikt tam nie chce pracować najgorszy pracodawca u jakiego pracowałam omijać szerokim lukiem

Zgadzam się Nowy wpis
@Szalona2345

Prawda

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie. Moje osobiste doświadczenia są złe.

To KRD dzisiaj wypluło.... Nowy wpis

Dłużnik Firma NIP REGON EKD/Branża MERITUMKREDYT SP. Z O. O. 160326861 Adres siedziby Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, PL Zobowiązanie: 2019-09-25 Umowa o świadczenie usług 30 256,09 PLN 2019-09-30 Wierzyciel: NETIA S.A. Adres siedziby ul. Poleczki 13, 02-822 Warszawa, PL

Zuzanna Nowy wpis

Czy jest to dobre miejsce na start ? Jak z warunkami pracy i atmosferą?

Doradca Klienta

wieszanie makaronu na nos przez cała rozmowę , niby możesz zarabiać i 5 tysięcy ale na start śmieciowka zlecenie na najniższa .... Śmiechu wart

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zastanówcie się....

To aktualne wyniki za 2018 rok, w poprzednich nie było lepiej. Info ze strony KRS. Rachunek wyniku Przychód ze sprzedaży usług wyniósł 544.801,94 Koszty działalności operacyjne wyniosły 550.563,22 w tym: - amortyzacja 6.367,12 - zużycie mat.i energii 13.075,33 - usługi obce 300.817,73 - podatki i opłaty 3.508,64 - wynagrodzenia 223.795,58 - ubezpieczenia społeczne 1.198,82 - pozostałe koszty 1.800,00 Poniesione koszty są zasadne w funkcjonowaniu działalności gospodarczej Przychody operacyjne 0,00 Koszty finansowe 0,00 Strata z działalności 5.761,28

Zuzanna

@hihihaha a kiedy konkretnie pracodawca Promibo obiecuje zarobek dużych pieniędzy? Czy nie odbywa się to na rekrutacji? Czy wysokość zarobków nie jest związana z Waszą efektywnością w pracy?

hihihaha

Nie polecam tego pracodawcy. Jeśli chcecie mieć do czynienia z chamstwem i mieć strute nerwy to proszę bardzo. Umowa zlecenie -krótkie przedłużanie okresu pracy i obietnica,że się zarobi duże pieniądze co nie jest adekwatne do tego co jest w rzeczywistości.Nie ma co liczyć na partnerskie podejście do pracowników! zero wsparcie i szkoleń. Totalny żart.

Zuzanna

@Renia a jakie warunki pracy zostały Ci przedstawione przez firmę Promibo na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy to było coś innego? Piszesz o rotacji, a jednak nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy. Gdzie w takim razie ogłasza się pracodawca?

Lusia
@Zuzanna

Rotacje są ponoć wielkie , ale ogłoszeń brak bo nikt nie chce iść do takiej firmy.

ilona1986!1986

Też pracowałam w tej firmie. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest yzależnione od stażu i wyniku ale wiem że mieli całkiem niezłe podstawy! Premie u tych którzy je wyrabiali także były atrakcyjne, (usunięte przez administratora)Co do szefa promibo to racja świetny gość, który wie jak zmotywować pracownika. Może jeszcze kiedyś tam wróce. Wiem jedno ta praca nie jest dla osób, które nie mają celu w życiu.

@ilona1986!1986

Witam, pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i nie dziwią mnie wasze złe komenatarze... dlaczego? dlatego że jest to firma dla ambitnych osób , wiedzących co to jest praca i umiejących pracować solidnie i na siebie zarabiać. Mało tego że na siebie ale też dla siebie bo osobiście kilka miesięcy z rzędu wyciagałam po 6 tysięcy . Wylewacie swoje żale ale dlaczego? Dlatego że się po prostu do niej nie nadajecie , nie wytrzymujecie presji czasu i wymagań, bo rzeczywiście jest to firma w której żeby osiągnąć cel trzeba się napracować.Kolega pisze że się rozchorował i mu podziękowali ale kolego kto po miesiącu pracy idzie na L-4 bądź tłumaczy się złym samopoczuciem? osoba której na pracy nie zależy!! Ja nie raz chorowałam,mam małe dziecko które również choruje i nawet nie przeszło mi przez myśl nie przyjśc do pracy... dlaczego? Bo szanuje to co mam i wiele w życiu przeszłam aby to mieć dlatego to cenię. Po waszych komentarzach dziwie się że kto kolwiek was przyjął na te stanowiska bo jak dla mnie co najwyżaj warzywniak wam pasuję za najniższą krajową , nic nie robić , bite 8godzin i do domu, niczym się nie martwić. W takim razie po co szukałeś pracy w takim kierunku? odpowiedz sam sobie!! Dla osób szukających pracy w tej firmie: Nigdy nie miałam bardziej wyrozumiałego szefostwa, zarobki nie są przeciętne - są bardzo wysokie , służbowy samochód, telefon,laptop - nówki. Praca dla osón ambitnych i wiedzących co w życiu chcą osiągnąć-TAK !!! Dla sprzedawców warzyw którzy kichną i biorą L-4 bądź nie potrafiących wykonać prostego telefonu do klienta- NIE!! . To tyle , firme oceniam na 5+

Rafi

MMMMMM to praca jest ważniejsza niż dziecko chore. No no doceniam..

Renia

Stanowczo odradzam! Zero wsparcia, zero wdrożenia, masa obowiązków i odpowiedzialności za wynagrodzenie najniższej krajowej, bardzo skąpe premie. Ogromna rotacja pracowników. 'Firma' pozorantów. Ludzie! więcej i w przyjemniejszej atmosferze można zarobić sprzedając watę cukrową czy sprzątając w McDonald's..

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy firmy? Jakie benefity zapewnia pracodawca?

Nie polecam. Strata czasu.

Wow

10%????? Gdzie tyle dają ? Tutaj zeby cokolwiek zarobić trzeba zrobić minimalny próg , w zależności od kaloryczności kredytów (usunięte przez administratora)Dopiero po przekroczeniu tego progu coś zarabiasz a przy tym najniższym jest to pare groszy ..... Proszę o namiary firm gdzie dają te 10% ....

Opieka medyczna ? Karta multisport ? Chyba firmy pomyliłaś bo w tej od kilku lat jak pracuje o tym nie słyszałam . A z umowa sama prawda , co na początku to tylko na chwile ....

re:sfisl

Sugerujesz, że pracownicy stali się nagle kompetentni, w tym, co robią, a szefostwo zrobiło cięcia, coś w rodzaju pracy dwa razy więcej za jedną płacę... cięższe czasy, kryzys.

lola

Zdecydowanie nie polecam.(usunięte przez administratora)Pracowałam i odradzam wszystkim, którzy chcą w życiu coś osiągnąć.

dawny pracownik

heheh w Promibo bez zmian :) Tak,tak polecajcie tą firmę. Kabaret :)

xxx

rozmowa z kierownikiem placówki opierała się na CV i doświadczeniu, sposób pozyskiwania klientów etc, z prezesem podobnie plus scenki sprzedażowe ...

Lhotse

Podpisuje się po wszystkimi negatywnymi komentarzami.(usunięte przez administratora)

x1x2x3
@Lhotse

potwierdzam

xxx123321

Widze ze niektorzy krytycznie podeszli do mojego komentarza... Wcale nie wylewam swoich zali tylko wystawilem swoja opinie na temat tej pracy. Zarabia Pani 6 tys brawo tylko roznica jest taka ze Pani ma warunki zeby sie rozwijac w tej firmie ktorych ja nie mialem wiec prosze korzystac z tego i rozwijac sie. Umiem wytrzymywac presje w pracy i to bardzo dobrze to tak dla Pani wiadomości :) Nie prosiłem o L4 ale o tylko JEDEN dzien wolnego a na dodatek chcialem ten dzien odrobic na weekend. Ten przyklad z warzywniakiem byl kompletenie nietrafny i troszke poprawil mi humor. Po co szukalem pracy w tym kierunku? Poniewaz chcialem sie rozwijac i dac z siebie wszystko oraz godnie zarobic a przede wszystkim miec godne warunki. Teraz ja zadam Pani pytanie. Jak ja mialem wykonywac swoja prace skoro nie mialem zadnych warunkow zeby wykonac swoja prace. Do mojej pracy niezbedne bylo auto a ja otrzymalem niesprawne stare auta ktore odpalalem na popych a pozniej przestaly dzialac a pani ma nowe auto ktore Pani korzysta tylko dojezdzajac do pracy i na zakupy. Prosze sie nie wypierac ze tak nie jest bo nie raz stalo pod lidlem auto z promibo a poza tym pare osob ktore pracuja w promibo mowili ze Ci ktorzy pracuja za biurkiem maja najlepsze warunki wiec prosze nie komentowac mojej sytuacji poniewaz Pani ma warunki zeby sie rozwijac i pracowac ktorych ja nie mialem!!! To jest prawda sporo zawisci w tych komentarzach ale ja od samego poczatku podeszlem do tego spokojnie. Ja tylko wystawilem swoja opinie z reszta od tego jest ten portal. Ostatni raz dalem wpis na ten portal poniewaz wszystko wyjasnilem a jezeli ktos krytykowal i bedzie mnie krytykowal to oznacza ze pewnych spraw nie potrafi zrozumiec wiec lepiej niech Pani spedzi wiecej czasu z dzieckiem(moze to Pania odprezy i na dobre to wyjdzie) zamiast gotowac sie przy tych wpisach.

Zostaw merytoryczną opinię o Promibo Sp. z o.o - Opole

• Jak się pracuje w Promibo Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Promibo Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promibo Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Promibo Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promibo Sp. z o.o