Ruigrok

Opinie o Ruigrok

NIE JECHAĆ TAM POD ŻADNYM POZOREM, JAK TRAFI SIĘ OD ZŁEGO POKOJU TO NORMALNY CZŁOWIEK NIE MA ŻYCIA, NAJGORSZA FIRMA

DIG
@były pracownik

Niestety to, do jakiego trafisz pokoju, domku lub - o zgrozo - hotelu, dowiadujesz się dopiero na miejscu po przyjeździe. Niektóre domki są naprawdę spoko, warunki średnie (to nie hotel 5-gwiazdkowy, wiadomo) i ludzie ok, pomocni. Nie wiesz jednak, czy trafisz na patusów, agresywnych kolesi, narkomanów, a takich jest w Holandii sporo. Godzinowo powinno być minumum 40 na tydzień, a rzadko tyle jest faktycznie.

Joanna

@Sylwia, na jak długi okres czasu wyjeżdżasz do pracy za pośrednictwem firmy ruigrok? Jest to Twoja pierwsza praca za pośrednictwem tej firmy, czy może w przeszłości miałaś już kontakt z tym biurem pośrednictwa pracy i możesz opisać, jak wyglądała Twoja przygoda związana z tą firmą? Napisz, co wiesz w tym temacie.

Nati25

Hej. Wybiera sie ktos w najblizszym czadie na sortowanie i sadzenie cebulek kwiatowych?. Jakie warunki panuja w pracy i jak z zakwaterowaniem?

Sylwia
@Nati25

Hej ja się wybieram na cebulki w tą sobotę

Joanna

@anonim7256, rozumiem, że możesz być zniesmaczony opisaną przez Ciebie sytuacją, jednak należy zachować kulturę wypowiedzi zgodną z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Napisz, proszę, jaśniej o sytuacji związanej z rzekomą przemocą wobec pracowników w firmie ruigrok, ponieważ w dalszym ciągu nie zrozumiałam Twojego przesłania. @były pracownik, czy pokoje są przydzielane na podstawie jakiegoś losowania? Przedstaw, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Nati25

Hej. Wybiera sie ktos w najbliższym czasie na sortowanie i sadzenie cebulek kwiatowych?. Jak wyglądają warunki zakwaterowania? . I ogolnie atmosfera w pracy?

Miałem zamiar z nimi wyjechać ale niezbyt miłe sytuacje opisujecie!!

Joanna

@magik, czy sytuacje, o których wspominasz w swoim komentarzu, często mają miejsce w ruigrok? Czy próbowaliście jakoś poruszać ten temat na zebraniach z pracodawcą? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w ruigrok? Jakie zmiany powinny zajść w firmie, aby była ona bardziej atrakcyjnym pracodawcą?

Nnnnnn
@Joanna

Nie ma czegoś takiego jak zebrania z pracodawcą na firmach kwiatowych do Pana Gerarda nie dociera wiele sytuacji szefostwo ukrywa

anonim7256
@Joanna

Gdyby Pani wiedziała co tam się odpierdala to miałaby Pani zawał ;) Ludzie wpierdalają się do pokoi i biją ludzi od tak - dla zabawy, zależy do którego pokoju się trafi, o narkotykach nie wspominam - wasz problem ;)

magik

Witam Wszystkich ludzi którzy czują się pokrzywdzeni w związku z pracą w firmie Ruigrok Productie B.V. Chcę , żebyście przestali milczeć , albo tylko głośno o tym rozmawiać a w efekcie nic z ,,tym,, nie robić ... Ludzie naprawdę ogarnijcie się i zróbmy w końcu coś co ujrzy światło dzienne . Te przekręty , bezpodstawnie zwolnienia , kary , brak godzin do pracy lub ich przesadny nadmiar , brak zasad BHP , zbyt wygórowane opłaty za hotele , domki , mobbing , brak płatności za świętą i wiele , wiele innych . Osoby zainteresowane proszę o kontakt email : magik2017@o2.pl

Łuki

Czytam te Wasze opinie i ręce mi opadają. Agencja jest naprawdę godna polecenia. Jak ktoś przyjechał ćpać i pić, żyć z tygodnia na tydzien, (usunięte przez administratora) tygodniówke w weekend a w poniedziałek chodzic żebrać o papierosa, to w końcu było wąt z pracy i teraz dlatego takie opinie piszą takie sieroty. Jak się nie podoba to do Polski wracać i dalej puszki po śmietnikach zbierać i wina walić pod monopolem.

Jasmin
@Łuki

No niestety nie zgodzę się z Tobą . Nie jestem żadnym patolem , tylko zwyczajną kobietą która chciała zarobić na lepsze jutro dla moich dzieci . I wierz mi , że chciałam pracować . Ale niestety godzin z tygodnia na tydzień coraz mniej (28-30) , za hotel mnóstwo pieniędzy nie adekwatnych do warunków . Ubezpieczenie , podatek , koszty podróży , jedzenie ... Nie przywiozłam do domu nawet 800 euro za miesiąc ... Może lepiej trafiłeś , bo odemnie z hotelu prawie wszyscy uciekli ...

(usunięte przez administratora) Pland Trend wykanczaja psychicznie

Czarna
@anonymous

Swieta prawda. Najgorsza firma....nie polecam

kimmy
@anonymous

Byłam , zobaczyłam i nie dam się poniżać za takie pieniądze !!! ,,POLACZKI,, ... Jak była wojna to jeden drugiemu pomagał ... Ostatnią kromkę chleba oddał . A w tym całym śmietniku ? Boże !!! Widzisz i nie grzmisz ... Tylko nerwicy lękowej się nabawiłam i czuję się jakbym wróciła z misji w Iraku ... To naprawdę przykre :-(

Joanna

@anonymous, czy możesz powiedzieć coś więcej, jakoś rozwinąć swoją opinię? W tym momencie niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w ruigrok. Prosiłabym Cię również o nie używanie imion i innych danych wskazujących na konkretne osoby trzecie. Takie dane podlegają ochronie. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w ruigrok? Zachęcam Was do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

@Joanna

Napisz na Messengera . Łukaszek Kowalski zdjęcie profilowe w błękitnej koszulce .

Nie polecam pland trendu klika rodzinna a (usunięte przez administratora) Iza i Olka nie powinny pracowac.

Joanna

@Remek, widzę, że interesujesz się pracą w ruigrok. W jakim charakterze chciałbyś współpracować z tym pracodawcą? @anonymus, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? Tak ogólne opinie niewiele mówią innym użytkownikom forum i osobom zainteresowanym pracą w ruigrok.

Remek

Podpowiedzcie jak można dostać się do firmy?

Joanna

@Nika Czy jesteś już na miejscu i możesz opisać swoje pierwsze wrażenia z pracy dla ruigrok? Jak wygląda standard zakwaterowania, czy transport organizowałaś we własnym zakresie? Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

Agnieszka

nie poecam tej agenci ze wzgledu na warunki mieszkaniowe oplaty za ten standart sa wysokie na mieszkaniach coraz wiecej narkomanow i pijakow strach mieszkac jak masz slaba psychike w mieszkaniach to jest ,, wojna' mozna powiedziec musisz walczyc o swoja pozycie bo jak nie to inni cie zjedza. Zarobki to zalezy gdzie sie trafi na kwiaty i stroiki nie polecam praca w akordzie a placone za godzine caly dzien na pelnych obrotach . Oplaty ubezpieczenie 22 e tydzien mieszkanie okolo 70 e tydzien sa i drozsze standard zerowy na nie ktorych to syf dodatkowe oplaty to jak dostaniesz rower to biora kaucje nastepne 70 e jak jestes swoi samochodem i mieszkasz na hotelu to 1 e dziennie za parking mafijny haracz , 120 e biora za venusa w dwie strony

tina
@Agnieszka

jutro z koleżanką mamy wyjazd do pracy do Hillegom do kwiatów pierwszy raz będziemy tam mam pytanie był może tak ktoś ? jak było jakie warunki mieszkalne zarobki z góry dziękuję .

luk
@tina

Też jestem ciekaw jak to teraz wyglada . w Maju planuje wyjazd przez Ruigrok

Nika
@tina

Pojechałaś na kwiaty? Jak jest? Też jedziemy z chłopakiem w sobotę i jesteśmy bardzo ciekawi jak to wygląda

Joanna

@kasia Jak oceniasz z perspektywy czasu współpracę z firmą ruigrok? Czy możesz napisać, że firma ruigrok to profesjonalna firma i dobrze zarządzana firma? Jak oceniasz kontakt z przedstawicielem firmy? Czy można liczyć na jego wsparcie? @tina Czy możesz opisać jak Ci minął pierwszy miesiąc w pracy? Jak Twoje pierwsze wrażenia?

Ponawiam pytanie. Czy jest możliwość pracy w tej firmie dla 50 latki? I czy osoba w tym wieku poradzi sobie z tempem pracy ?

kasia
@Ania

najlepiej na tąsmie sortowanie cebulek.... lubisz tego typu pracę ?

frk

Dwa lata temu pracowałem dla tej firmy. Płacili dobrze i na czas. Lekarz natomiast jest podstawiony. Gość złamał duży palec u nogi, dali mu trzy dni zwolnienia. Nie mówi już nic o tym, że łamią bezczelnie prawo i jak wchodzisz do lekarza za tobą pakuję sie pracownik agencji (może to dla tych ktorzy nie znają języka? ale dlaczego to pracownik agencji a nie tlumacz jakis?) i chce słuchać to co tam mówisz, przypuśćmy że masz na ptaszku jakąś chorobę to obca osoba nieupoważniona jest w gabinecie z tobą i obserwuje i słucha. Kiedy poszedłem do agencji aby dostać karte świadczącą o moim ubezpieczeniu (to cos jak dowod) to zaczeli sie stawiać i mówić, że ta karta to własność agencji (twój dokument sic!). Powiedziałem, że ma być ta karta i to nie są żadne negocjacje. Klientka do mnie dzwoni i mowi ze jest do odbioru, przychodze a ta jakis wydrukowany numer na kartce a4 zapowiedziałem że przyjde z prawnikiem. Od tego czasu zaczeli wymyślać, że tam gdzie pracowałem juz nie ma dla mnie pracy (choć sprawdzałem sie dobrze) i po prostu mnie (usunięte przez administratora) za to. Nie polecam, chyba że jesteś taką osobą która nie ma problemu ze spojrzenie w lustro później.

Tome

Pracowałem na serach. Agencja wporzo. Wypłaty na czas. Nie spotkałem się z jakimś chamstwem w nieuw Vennep na hotelu. Jak ktoś jest w miarę ogarnięty to da rade. Czasami na produkcji trzeba gonić tempo w końcu to produkcja. Finalnie oceniam 4/6. Yo.

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok