Opinie o BMF Polska Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMF Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BMF Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMF Polska Sp. z o.o. w Leżajsk

Paulina

Na stronie firmy możecie znaleźć ich oferty pracy - http://www.bmf-polska.pl/pl/stellenangebote/ Aplikujecie?

Oddany pracowniku a jak wygląda obecnie sytuacja na plastikach?

XXL

Oddany pracownik zapomniał dodać ze po podwyżce zarabia mniej niz przed 60gr dostał ale zabrali 7.5% premii tylko szukać innej roboty i uciekać

"Oddany pracownik" napisz coś jeszcze o tej firmie. Ciekawie się czyta Twoje teksty. Może tym razem coś pozytywnego?

Firma BMF Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SPAWACZ. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ttt

Firma ma potencjał

oddany pracownik

Podwyżka. Moje prośby zostały wysłuchane, moje modlitwy dotarły do najwyższego, moje marzenia się spełniły… Dostałem podwyżkę! Czekałem na nią dwa lata. Wiedziałem, że sumiennie i uczciwie pracując w końcu doczekam tego dnia. I to dziś, jest ten właśnie dzień. Jestem prze szczęśliwy, niesamowicie zadowolony. Euforia która wypełnia całe moje ciało, momentami odcina mi dopływ tlenu do mózgu co objawia się przyjemnymi zawrotami głowy. Podpisując dziś aneks chciałem krzyknąć na cały głos Jolka kocham cię! Kocham cię Jolanto. Z trudem się powstrzymałem. Wróciłem na halę. Tam oczywiście gratulacje od kolegów z brygady, mocny, solidny uścisk dłoni majstra. Wiem, że w dużej mierze to jemu zawdzięczam ten sukces, może powinienem mu jakąś wędkę kupić albo chociaż robaków na wiosnę mu nakopię, wybiorę te najdłuższe, te najładniejsze. Zadzwoniłem do żony. Po powrocie czekał na mnie uroczysty, świąteczny obiad. Schabowe w kształcie serduszek (moje ulubione) Syn w końcu powiedział „Tato jestem z ciebie dumny” Pies wesoło pomachał ogonem. Obdzwoniłem całą rodzinę, znajomych, przyjaciół, wszyscy musieli się dowiedzieć o moim sukcesie. W końcu czuje się doceniony, taki spełniony a co najważniejsze to finansowo ustawiony na kolejne dwa lata!!! Nie zadawałem sobie sprawy, nie wiedziałem, że tak wiele w moim życiu może zmienić 60 groszy.

oddany pracownik

Ta firma to fenomen w skali kraju jak i nie świata… Zakład z którego w zimie wywozi się śnieg. W lecie staż pożarna myje asfalt a po podwyżce zarabia się mniej niż przed nią. Nie trzeba pracować, wystarczy stać na baczność i na wszystko się zgadzać. Najważniejsze jest nie myśleć. Do tego majster który nie może uwierzyć, że komuna się skończyła. Albo śpi albo myje podłogę, nic więcej nie potrafi. Psa bym mu nie dał wyprowadzić, bo by go ten pies zagryzł i w lesie zakopał, wesoło merdając ogonem. Nie lepszy jest kierownik. Gość zabiera połowę premii i mówi, że to w ramach ‘’motywacji’’ Tylko kogo on w ten sposób motywuje, mnie? Czy siebie? Poprzedni kierownik gdy ciął premie z dwudziestu na piętnaście procent mówił, że trzy noce nie spał, tylko myślał. A ty Jacek jak sypiasz? W tym wszystkim, najbardziej szkoda ludzi, bo zdecydowana większość to świetni fachowcy, ludzie którzy naprawdę wiedzą co robią, są w tym wybitni, lubią to i od których bardzo dużo można się nauczyć. Mam tylko taką cicha nadzieję, że któregoś dnia po prostu powiedzą dość!!! Staną!!! I podyktują swoje warunki.

fioo

Atmosfera rzeczywiście jest dobra @gatunek, ale myślę, że to nie jedyny powód dla którego w firmie ludzie się nie zwalniają, jest umowa o pracę i można dostać podwyżki

Chyba se żartujesz
@fioo

Chyba sobie kpisz. Jakie podwyżki? 60 groszy ty nazywasz podwyzką? To jest jałmużna nie podwyzka, a kierownictwo tak się podnieca jak dadzą komus tyle podwyżki jakby dali drugą wypłatę wszystkim. Teraz jak zwykle na koniec roku robią zakaz pracy w soboty, bo by ludzie za dużo zarobili i pewnie zaraz zaczna ucinac premie żeby tylko Niemiec nie czepił się ich ze ludzie mają za dużo kasy na wyplaty. A niech on sprubuje żyć za 1500. Ta firma to jest (usunięte przez administratora) a nie zakład - radzę wszystkim omijać ten łagr z daleka.

Chyba se żartujesz
@fioo

Jedyna firma która daje 20 gr podwyżki !!!!!

ja 666

WALI MNIE TO!!!!

@

gdyby nie Niemcy, to ta firma z tym zarządem już dawno by była pogrzebana. Taka prawda.. niestety

Hey

Zgadzam się z tobą z tego co jestem zorientowany to pracują tam wykwalifikowane osoby i również wątpię w to że po znajomosciach bo gdyby się nie znali i nie pracowali dobrze to dawno już by ich tam nie bylo a jest to taka firma w której trzeba być ambitnym i pracowitym a nie byle kim.

Jakotako

Tak starać się smiech na sali !trzeba mieć dobre plecy i układy żeby dostać się do biura wszystko po znajomości albo szantażem tam nie ma przyszłości i wcale się nie dziwię ze ludzie się wkurzają jak widzą to wszystko nie dość że mało płacą to jeszcze mają ludzi za nic.

O Arturku

Widzę, że gościowi na plastikach dalej na wszystko pozwalają, nawet mu dali auto firmowe na święta - dziś go widziałam tym autem w Rzeszowie. A przecież firma nie pracuje cały okres świąteczny. I dziwić się potem że gościowi Szajba bije jak mu na wszystko pozwalają - kupił sobie nowe auto a i tak jeździ służbowym. Toz to czysta paranoja, albo jedna wielka mafia - ręka rękę myje. Że Niemcy jeszcze tego nie zauważyli!!! Pora skończyć z tą samowolką "plastikowego krola"!!!!!!!

kicek

Witam, proszę o info na temat atmosfery oraz zarobków w dziale sprzedaży (tworzywa sztuczne). j ang koniecznie biegły? czy obsługa głównie polskiego rynku? z góry dzięki.

pomidor

chyba wymiekles koles wszyscy wiemy o co ci chodzilo ale fakt faktem Arturek to ladny (usunięte przez administratora)

A no ja

Widzę że zostałam zle zrozumiana bo wszyscy maja na myśli brzydkie słowo - popatrzcie ludzie na ilość kropek po "k"!!!!,to wyjdzie kierownik, bo to miala m na myśli, ale to pewnie czytali sami faceci i od razu tylko jedno im przychodzi do głowy. Nie chciałam nikogo obrazić ale faktycznie ona ciągnie dwa etety i gdyby nie to to ten bałwan co jeździ firmowym autem już dawno by zginą. Jeśli przez mój wpis ktos się obraził to przepraszam ale naprawdę nie mailam niczego złego na myśli.

Xoxo

No to już kodeks karny się kłania masz pan rację złożyć wniosek do policji i prokuratury chętnie pomogę niech ten cwaniak poniesie odpowiedzialność karna w razie czego służę pomocą proszę o kontakt myśli ze może bezkarnie kogoś obrażać to się myli.

Tez ja

O ,to tak jak twoja dziewczyna "koleś" a tak poważnie to znajdę cie chodzbym cie miał z podziemi wyciągnąć i wtedy pogadamy o tych zarobkach twarzą w twarz pozdrawiam i do zobaczenia.

A no ja

Na plastikach koleś jest jedna i zarabia 2 tysiaki, bo przecież ciągnie dwa etaty :-) k......... i sekretarki.

Zostaw merytoryczną opinię o BMF Polska Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w BMF Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMF Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMF Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BMF Polska Sp. z o.o.