Opinie o BMF Polska Sp. z o.o. w Leżajsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BMF Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BMF Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMF Polska Sp. z o.o. w Leżajsk

Edzio

Wiadomo że szef nie buduje całej filmy tylko też pracownicy ale chyba też do zadań szefa należy aby atmosfera w firmie była taka aby dało się normalnie pracować i czerpać jakąkolwiek radość z pracy a nie co dzień iść tam ze strachem co tym razem wymyśla pracownice na temat drugiej osoby aby tylko uprzykrzyć im życie. Niestety taka opinia krąży o tej firmie nie od dziś i nie jeden były pracownik ma takie zdanie. Popieram chęć byłych pracowników o zgłoszenie nękania i szykanowania do odpowiednich służb przez owe pracownice które tam pracują aby nowi pracownicy którzy zaczną tam pracę pracowali w lepszej atmosferze.

Edzio

Fakt szykany które są kierowane w stronę innych pracowników od kobiet które tam pracują są naprawdę nie na miejscu. Zamiast zająć się praca to wola obnażać życie innych jak by swoje miały cudowne. Nie rozumiem dlaczego kierownik udaje że nie widzi co się dzieje tylko pozwala doprowadzać innych pracowników do Stanów depresyjnych. Nie wydaje mi się że dobra opinią dla firmy było by gdyby któryś/ któraś z pracowników przez nękanie w pracy sobie coś zrobiły. Radzę kierownikowi żeby rozeznał się w temacie i poczynił odpowiednie kroki.. nie mówię tu o zwalnianiu pracowników bo wiadomo że w dzisiejszych czasach ciężko o pracę a żyć trzeba. Bardziej chodzi mi o jakąś naganę. Pogadankę choć by nawet.

Dixon

Wstyd mi za pracowników tejże firmy. Ciągłe szykany i wysmiewanie nowych pracowników jest nie do zniesienia. "Kobiety" tam pracujące chyba mają za mało do roboty bo ciągle łążą na kawke, papieroska i pier.... na innych myśląc że dana osoba tego nie słyszy. Nie da sie tam pracowac na dłuższą mete przy takich osobach, które mają sie za lepsze i ciągle znajdują jakiegoś kozła ofiarnego w swiom zespole. Nadaje sie to do sądu pracy jako mobbing za psychiczne znęcanie się. Tyle w temacie.

?

witam jak sytuacja wyglada na cnc ? jakie normy do wyrobienia? i ile na start?

Firma BMF Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SPAWACZ. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
spawacz 22

jako firma to jest katastrofa.kolesie (usunięte przez administratora) praca po znajomosci w wiekszosci to koledzy kierowników lub brygadzistów.listonosze informatycy i nieuki.człowieka bez poparcia kogos wyzej postawionego maja za nic.walic ich to moja rada ja tak zrobiłem i nie załuje.idzcie w moje slady

@spawacz 22

Możesz napisać jak długo pracowałeś w firmie zanim podjąłeś decyzję o odejściu? Rozumiem, ze atmosfera mogła Ci nie odpowiadać, ale nie dodałeś nic o wysokości wynagrodzenia jakie proponował pracodawca. Chętnie dowiem się na jakim poziomie są pensje.

Ustawiacz

Słyszałem, że w tej firmie za skorzystanie z urlopu okolicznościowego np. z powodu śmierci rodzica, traci się premię roczną. dDla mnie patologia.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakie mogą mieć wymagania?

prostytutka

Nawet za(usunięte przez administratora) nie traktowali tak ludzi jak oni w tej firmie stanowczo nie polecam tego (usunięte przez administratora)w którym nikt nie rzadzi bo to nie ich firma tak uwożają

Igor

BMF LEZAJSK mając opinię dobrego pracodawcy musiał się starać żeby do tego dojść . Pewnie nie każdy nadaje się do pracy w firmie.

@Igor

Igor, a czy Ty pracujesz w tej firmie? Jeśli tak, czy potwierdzasz opinię, że jest dobrym pracodawcą? Jeśli tak, chętnie dowiemy się, jakie są największe plusy zatrudnienia. http://www.bmf-polska.pl/pl/stellenangebote/ Podsyłam też aktualne oferty, może przydadzą się którejś z osób zaglądających na forum.

Paulina

@Były pracownik, nie polecasz pracy w firmie, ale nie podajesz żadnych argumentów. Innym użytkownikom z pewnością zależy na komentarzach, z których dowiedzą się nieco więcej. Jakie kwestie Ci nie odpowiadają, a które uważasz za pozytyw? Napisz proszę coś więcej o rodzaju oferowanej umowy oraz atmosferze w BMF Lezajsk.

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie? Jak się pracuje?

Nie polecam

Paulina

Dostrzegam tu wiele nowych komentarzy z tego roku, proszę napiszcie świeże opinie odnośnie kwestii obecnego zatrudnienia i warunków pracy w firmie BMF LEZAJSK. Jak oceniacie czas przerw, nie są za krótkie? Macie możliwość przygotowania ciepłego posiłku podczas przerwy? Zachęcam was do nowych wpisów oraz informuję komentarze wulgarne i obraźliwe będą usunięte przez moderatora serwisu.

Spawacz

Pamietam piekne czasy w tym zakladzie pare lat temu zarabialo sie lepiej niz teraz a jacek nie jest taki zly przynajmniej nie cygani jak darus

Spawacz 1800

Także szykują się podwyżki od nowego roku najniższa krajowa będzie większa to i więcej zarobimy. Takie pieniądze za spawanie ? to jest śmieszne. Biuro się zdziwi jak na wiosnę nie będzie miał kto na nich robić! Zostanie kilka osób którym nie przeszkadza że całej wypłaty nie wystarcza żeby węgla na zimę kupić pozdrawiam

Nina

Nikt nie twierdzi , że BMF LEZAJSK jest idealna firmą bo takich nie ma. Natomiast bardzo dużo zależy od ludzi pracujacych w firmie bo to oni tworzą odpowiednią atmosferę, która sprzyja pracy.

niedługo zaklad udadnie przez panią jole tak jak fabryka maszyn przez kurasza i rynasiewicza i burego

SZCZĘSLIWY

Jest tyle do opisania ze nawet nie wiadomo od czego zacząć . A więc od początku . Jak na zakład w Leżajsku to prezentuje się bardzo dobrze , na tle innych . Duży parking i w ogóle . I mogło by się wydawać ze tam jest miejsce w którym można dobrze zarobić i rozwinąć swoje kwalifikacje .Ale pozory mylą i to się tu sprawdza w 100% . Zaczynając prace człowiek myśli ze lepiej trafić nie mógł . Ale szybko się dowiaduje jakie dziadostwo tu panuje i z każdym dniem emocje opadają . Zarobki bardzo ważna rzecz ale nie tu . Tu się cały czas zarabia w przedziale 1500 do 1900 tak żeby nie przekroczyć 2000 tyś złotych bo to już by za dużo było . Majstry myślą ze dobrze zarabiamy i jak się człowiek odezwie o podwyżkę to jest wielka złość albo w ogóle o tym nie chcą rozmawiać bo po co ? jak się samemu dobrze zarabia to co ich będzie obchodził jakiś szary człowiek . Jak już się stanie cud i dostaniesz podwyżkę to powinien się człowiek cieszyć ale również w tym temacie wypada to mizernie , jak to wogole można nazwać podwyżką . Ile wynosi podwyżka ? odp 60 groszy !!!!!! niemożliwe ale prawdziwe . Była premia 20 % później bardzo dobroduszny kierownik zabrał bo będą soboty na 15 % a nowy kierownik pomyślał ze on będzie lepszy i zabierze połowę i teraz jest 7,5 % . i chodzi zadowolony ze więcej kasy dla nich . A ludzie jak robili tak robią . Robiłem już wielu zakładach ale żeby ludziom do picia dawać wodę z kranu to już totalnie przegięcie . i nie mogę zrozumieć tych ludzi jak się mogli na to zgodzić ?! to już zakład nie stać na wodę mineralną ? to az tak duzy wydatek ? Panie kierowniku nie wstyd Panu ? Nie ma tam ani jednego człowiek w biurze i na halach który by o nich walczył . Brygadzistom dają podwyżki co roku żeby cicho siedzieli i gonili swoich ludzi do pracy . po prostu nie mogę znaleźć w tym zakładzie żadnego pozytywu . Kiedyś BMF miał bardzo dobrą opinię w Leżajsku a teraz to najgorszy zakład w tym mieście . az się nieraz wstyd przyznać ze się tam pracuje bo można się narazić na pośmiewisko . Na szczęście ja już tam nie pracuje i nie żałuję tej decyzji ani przez chwile . Teraz wiem co to znaczy dostać godziwą wypłatę za swoją pracę . I wszystkim niezadowolonym polecam zrobić to samo .WARTO .

nono

Najgorsza firma na świecie

4H

@Spawacz ma rację. Trzeba zainteresować inspekcję tym czy taka prostaczka jak kadrowa ma prawo do obserwowania pracowników przy pomocy kamer i do wpływania na nasze premie. Prawo do tego mają raczej przełożeni, a ona nie jest naszym przełożonym i ma g...o do tego. Proponuję złożyć oficjalne zapytanie do pipu w tej sprawie. Mi to pachnie mobbingiem - jeśli oczywiscie kadry nie będą miały takiego prawa. Skoro kierownictwo z tym (nią) nic nie robi to zrubmy to my. Czas wziąć sprawy w nasze ręce.

Paulina

@nono, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją ocenę.

Zostaw merytoryczną opinię o BMF Polska Sp. z o.o. - Leżajsk

• Jak się pracuje w BMF Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMF Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMF Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BMF Polska Sp. z o.o.