Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Dyskryminacja już na etapie wstępnym rekrutacji Moje sugestie dla LG: Dokładniej analizować nadesłane CV i brać pod uwagę umiejętności i wykształcenie aplikanta . Nie odrzucać aplikanta ze względu na pochodzenie. Może poszukać bardziej doświadczonych specjalistów HR.

@Anonim

Myślę, że jeśli firma LG sama nie podała, dlaczego Twoja aplikacja została odrzucona, to nie powinieneś wysuwać tak pochopnych wniosków. Mogło być bowiem tak, iż poszukiwali kogoś o nieco innym profilu. O jakie stanowisko się ubiegałeś?

amanda
@Anonim

Ukraińców nie przyjmować !!!

@amanda

Zupełnie nie rozumiem motywacji Twojego komentarza. Tak czy inaczej - jest on niewątpliwie dyskryminujący i dlatego też najlepiej będzie, jeśli zapoznasz się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Skup się już proszę na opiniowaniu ogólnych warunków pracy w LG. Jakie możliwości rozwoju zawodowego daje - Twoim zdaniem - ten pracodawca?

lower
@Agnieszka

można wiedzieć w jakim innym kraju w uni europejskiej ukraińcy mają taki dostęp do rynku pracy jak w Polsce ?

@lower

Nie powinniśmy zajmować się na tym wątku takimi sprawami. Dyskutowanie na taki temat w żadnym razie nie pomoże tym, którzy poszukują tu informacji na temat firmy LG jako pracodawcy. Jeśli tam pracujesz, to najlepiej będzie, jak spróbujesz opisać nam atmosferę między jej pracownikami. Jest na tyle dobra, iż nie przeszkadza Wam w wykonywaniu obowiązków?

lower
@Agnieszka

Oj Aga prawda kole w oczy co ? Żaden ABSOLUTNIE żaden kraj nie otworzył tak rynku pracy dla Ukraińców jak polska , czechy w 2018 roku pozwolili na pracę 20 tys Ukraińcom. Litwa z nich rezygnuje, bo wypychają litwinów za granicę. Niedawno głośno było w polskich mediach o tym że Niemcy otwierają w 2019 swój rynek pracy dla pracowników z poza uni [min dla Ukraińców] i co ? Okazało się że nic takiego nie ma miejsca, uchylą [ chociaż i to nie jest przesądzone] ale w 2020 i będą stawiać szereg wymagań np język min. b2, konkretne kwalifikacje i mnóstwo papierków do wypełnienia. Nadal uważasz że to co napisała Amanda to jest dyskryminacja ?

Teo
@lower

zajrzałem tutaj aby się dowiedzieć czy warto podjąc prace w LG a nie czytać opinii o innych narodowościach

@Teo

Rzeczywiście wątek powinien dotyczyć właśnie tego, dlatego też prosiłam - i ponownie proszę - innych użytkowników do powrotu do tematu, jakim są warunki zatrudnienia w firmie LG. Forum zdecydowanie nie jest miejscem przeznaczonym na tego typu dyskusje. A powiedz, czy finalnie postanowiłeś aplikować na jakieś konkretne stanowisko, czy może masz kwalifikacje na kilka z nich? Jakie masz oczekiwania wobec tego pracodawcy?

Teo

Szkoda pomysł znakomity ale niewiele się tu można dowiedzieć ; większość wpisow nadaje się do wykasowania ze względu na "nic nie wnoszenie do tematu". Rozwazam zatrudnienie w LG i liczyłem na pomoc tych którzy tam pracują albo pracowali,

Jak najdalej ????

Byłem na rozmowie w LG w Biskupicach Podgornych...powiem tak- jedna wielka kpina. Na kierownika działu czekałem jakieś 45minut. Kobieta od HR co chwile wychodziła po niego, pisała smsy...przedstawiła mi cała ofertę kantyny wraz z cenami, kiedy w koncu zjawił się kierownik działu to bez większego zainteresowania opowiedział jedynie o stanowisku, bez konkretniejszych pytań w moją stronę, w pewnym momencie czułem jakbym to ja prowadził rozmowę i wyciągał z nich informacje. Krótko mówiąc STRATA CZASU I ŻENADA. Skoro nie szanuje się kandydatów na pracowników to co z ich pracownikami?

Agnieszka

W dalszym ciągu chętnie będziemy poznawać tu opinie pracowników firmy LG. Z kolei tych, którzy chcieliby dopiero tam aplikować, informuję, że jest to bardzo dobry moment na podjęcie takiej decyzji, bowiem firma prowadzi teraz procesy rekrutacyjne. Proponuję, abyście odwiedzili ich oficjalną witrynę: https://www.lg.com/pl/o-lg/kariera-w-lg/oferty-pracy Na niej znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Ktoś z Was jest już zdecydowany na wysłanie tam swojego CV?

Praca
@Agnieszka

Otrzymałem wczoraj odpowiedź na moja ofertę na mistrza zmianowego , oczywiście negatywną. Starałem się być uczciwy i wiarygodny niestety pierwsze pytanie Kierownika zbiło mnie z tropu, jakie zapytajcie Kierownika? Poczułem się jak śmieć. Pan Kierownik zrozumiał , co powiedział, ale jestem przyzwyczajony do tego .Wiem ,że rekruter musi wyłonić najlepszych , ale nie za dwa tysiące , bo wysłałem ofertę na inne stanowisko . Za dwa tysiące to jest wegetacja i jeszcze praca po 12 godzin. Mam 53 lata przez 27 lat pracy zachorowałem na 30 dni i tylko ze względu na pracę w poprzednim zakładzie po 12 godzin w gorącu i wilgoci moje paznokcie u nóg nie wytrzymały. Nie wysuwam ,żadnych pretensji chcę tyko pracy , ale za 3-4 tysiące .Deklaruje uczciwość, dyspozycyjność , chęć nauki - czy to tak mało ?

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
NickOlas

Do żadnej Mławy się nie przenoszą. Przerzucają wszystkie siły do fabryki obok, do tej nowej LG Chem co tam budują bo tam potrzeba sporo rak do pracy. Warunki z tego co słyszałem takie same albo nawet lepsze proponują.

Max_78

Czy LG Display kończy działalność w Biskupicach Podgórnych? czy się przenosi do Mławy? Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

Ciekawski

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej np na młodszego inżyniera?

@Ciekawski

Skoro już dopytujesz o takie kwestie, to musisz być naprawdę zainteresowany rozpoczęciem pracy w firmie LG. Trzymam zatem kciuki za to, by ktoś udzielił Ci merytorycznej odpowiedzi. A już dostałeś od nich zaproszenie na rozmowę, czy dopiero wysłałeś swoje CV?

Raczek

Te fabryki na strefie w biskupicach dostały dofinansowanie z Uni Europejskiej pod warunkiem zatrudniania Polaków aby zmniejszyć bezrobocie jakie miało miejsce w Polsce, do tej pory jest spore bezrobocie. Rząd dofinansowywuje tą fabrykę tylko dlatego, aby zmniejszyć bezrobocie w Polsce. A wy co robicie? Zwalniacie bardzo dobrych Polskich pracowników, zatrudniacie Ukraińców którzy nawet nie należą do Uni Europejskiej a dotacje dostaliście z Uni. Polski rząd was dofinansowywuje a wy zatrudniacie Ukraińców? To po co ja się pytam stoi ta fabryka w Polsce? Może przenieście się do ukrainy i niech oni was finansują?? Pracowałem w tej firmie, pozbyliście się mnie za to że miałem śladowe ilości alkocholu w wydychanym powietrzu mnożone razy 2 przez alkomat który byl popsuty a baterie ochroniarz wyciągał z pilotów od telewizora, byłem trzeźwy a alkomat wykazał 0,157% , przypominam że przy kierowaniu pojazdem można mieć 0,2% w dodatku nie zostałem poinformowany co w tej sprawie ustaliliście a jak przyjechałem do pracy i zacząłem pracować, po dwóch godzinach lider kazał mi iść do działu HR. Nie zapomne tej miłej Pani w bląd włosach z HR-u która bez kultury powiedziała do mnie że mam wypie*dalać z zakładu i pytała czy jestem chory psychicznie że przyszedłem do pracy po takim czymś, nawet 0,2% nie miałem ale tragedia się stała względem tej Pani, tak się traktuje ludzi? No to życze kur*ie aby jej dom spłonął, dzieci zachorowały a su*ka żeby zdechła najgorszą i najdłuszą śmiercią jaka jest możliwa, niech zdycha w męczarniach.

Agnieszka

LG to międzynarodowa korporacja zatrudniająca 82 tys. pracowników w 81 podmiotach zależnych na całym świecie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany podjęciem tam pracy, to należy aplikować poprzez ich oficjalną stronę: https://www.lg.com/pl/o-lg/kariera-w-lg#application-process Może orientujecie się, jak dokładnie wygląda tam cały proces rekrutacyjny? Proszę, napiszcie w komentarzach coś więcej na ten temat.

Moim zdaniem jest ok pracuje 4 lata i nie narzekam ani na pracę ani na wypłatę .Fakt że mam dużo nadgodzin i wtedy jest fajna kasa ale mi to pasuje .no i super spotkania integracyjne w knajpkach we Wrocławiu z szefostwem .Polecam tu pracę tylko te dojazdy busem z początku bardzo wkurzają

jesteś pewnie biurowym nierobem i dlatego piszesz bzdury

Lg chem
@anonymous

Nie, pracuje na produkcji a dokładnie na utrzymaniu ruchu

komar

Czesc pracownik, a jakim autobusem mozna wrocic do Wroclawia o 16?

Artur

Zwolnili Artura z EESH .Ciekawe za co?Ponoć odszedł sam za niewinność.Ale w tym dziale zostało wiele osób które ma coś ze złodziejstwa

@Artur

Tak,został jeszcze Teść jednego z dyrektorów nad którym rozłozony został parasol ochronny.Jest upychany w róznych działach technicznych mimo iz nie posiada żadnej wiedzy i otrzymuje premie wyższe niż pracownicy którzy maja wiedzę i doswiadczenie.Na dodatek jego zięć ma takie boki że AmberGold to przy nim pikuś.

@Marek

Przekazywanie tutaj informacji o takim właśnie charakterze jest dosyć niestosowne. Tutaj powinniśmy wyrażać swoje zdanie o warunkach, a także o specyfice pracy w firmie LG. W związku z tym bardzo proszę, abyś powiedział nam, czy osoby bez doświadczenia mają duże szanse na zatrudnienie tam?

Niezadowolony 142970

Przeoracowalem sporo czasu w tej niepoukladanej firmie. Jak w każdej plusy i minusy,ale największy bałagan tutaj jest. Na rozmowie kwalifikacyjnej cuda na kiju A jak co do czego to nic nie ma. 90% załogi Ukraina no niestety . W moim dziale brak możliwości rozwoju po roku czasu gdzie można awansować powiedziano mi że niestety nie nadaje się na inne stanowisko tylko to co mam bo nie mam doświadczenia ( 10 lat pracy i tytuł mgr.inz,) przełożenie ok lecz ci niektórzy wziąć pistolet i zastrzelić tworzenie się klik i kolesiostwa nie równe traktowanie, dyskryminacja za dużo osób chce być kierownikiem i rządzić głupie żarty i bsbijsnue się jaki ja zajebusty a Ty głupi awanse dla osób bez wykształcenia i predyspozycji ( pozdrawiam Iwone Remigiusza oraz Pana Ach.....) jeden drugiego skarży. Dział rekrutacji po wysłaniu cv twierdzi aby dac spokój bo i tak nie awansuje- nawet nie zaproszą na rozmowę brak szacunku pierwszy i ostatni raz koreańska firma . Jednym słowem unikać szerokim Łukiem

Tyrytyry
@Niezadowolony 142970

Mądre słowa ???????????? Firma która kłamie i oszukuje porządnych pracowników a lepiej traktuje się osoby z displaya A ten cały manager utrzymania ruchu to (usunięte przez administratora) bo nie da awansu dobrym pracownikom tylko przyjmuje młodych gówniarzy po studiach ... debile A w kadrach to tez klika jedna i tyle bo jak ktoś odstaje od grupy to wypad tak było ze mną ale młoda dziewczynę to chcieli potem - debile i gnoje nigdy nie zapomnę co zrobili

@Niezadowolony 142970

@Niezadowolony 142970 Dziękuję Ci za tak wyczerpującą opinię na temat tego pracodawcy. Pamiętaj jedynie, iż na forum nie wolno używać danych personalnych konkretnych osób. Szkoda, że według Ciebie w LG pracownicy nie mają szansy na rozwój zawodowy. A jak z wysokością miesięcznego wynagrodzenia - jest wystarczające?

Niezadowolony 142970
@Agnieszka

Małe na miskę ryżu wystarczy nie zrobisz nadgodzin nie zarobisz szanujmy swój wolny czas

@Niezadowolony 142970

@Niezadowolony 142970 Fajnie, że cały czas aktywnie uczestniczysz w dyskusji i starasz się odpowiadać na pytania, ale ten sarkazm jest tu zupełnie niepotrzebny. A zatem chcąc pracować w LG trzeba nastawiać się na nadgodziny. A czy dostajecie jeszcze jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe, typu karta Multisport itp.?

Agnieszka

@KK Muszę Cię upomnieć, że na forum publicznym nie wolno posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - pamiętaj o tym. Poza tym - to raczej nie miejsce na stawianie takich pytań. Jeśli jesteś pracownikiem LG bądź po prostu posiadasz sprawdzone informacje na temat tej firmy, to śmiało się nimi tu podziel. Warunki zatrudnienia uległy zmianie, czy w dalszym ciągu utrzymują się na podobnym poziomie?

KK

A co myślicie o tej Gabrieli S, pracuje od niedawna i chyba jest ze Świdnicy?

Agnieszka

@Polak To chyba nie jest dobre miejsce na tego rodzaje dyskusje. Może skupisz się na głównym przeznaczeniu tego wątku i zaczniesz w sposób rzetelny opiniować firmę LG jako pracodawcę? Z chęcią poznalibyśmy jakieś szczegóły dotyczące warunków pracy w tym miejscu. Jak wygląda to zatem z Twojej perspektywy - na tyle korzystnie, iż warto aplikować?

Mark

ciekawi praca na tej firmie dla Ukraińców z kim można porozmawiać po zatrudnieniu? slobodyan2019@ukr.net

Polak
@Mark

Spadaj ukraińcu pier.. do swojego do domu. Nikt tu was nie chce darmozjady jedne. U nas paru przyszło i szybko odeszło bo daliśmy im do zrozumienie zę nie chcemy w Polsce ukraińców.

serwisant
@Polak

Po co ta agresja ?? Za pół roku pewnie wyjedziesz do Niemiec lub innego kraju i wtedy życzę Ci takiego samego potraktowania. Wielki POlak

Polak
@Mark

Odpowiedź tego agresywnego Polaka robaka mnie rozbawiła XD Ukrainiec pisze post na stronie „o pracowaniu”, a Polak robak wyzywa go od „darmozjadów”. Drogi Polaku robaku - darmozjad to osoba która nic nie robi i bierze zasiłki, a ten pan pisze posta na stronie o pracy i na temat pracy wiec sam siebie zaorałeś :) Polaku robaku..

Agnieszka

@Terenia Fajnie, że pomogłaś @Sylwia w uzyskaniu interesujących ją informacji - to jest przecież główny cel tego forum. Piszesz, iż pracę w LG poleciłabyś raczej osobom, które dopiero zbierają pierwsze doświadczenia zawodowe - a czy firma w ogóle jest skłonna do zatrudniania takich ludzi? Jeśli tak, to na jaką formę umowy mogą oni liczyć?

Sylwia

Witam, Chciałam się zapytać na jaką pensje można liczyć na stanowisku Inżyniera Jakości? Czy firma oferuje transport do pracy z Wrocławia? Pozdrawiam

Terenia
@Sylwia

Z Wrocławia nie ma transportu, jest komunikacja miejska. Stawki inżyniera nie znam . Jeśli LG Electronics (chodzi o pralki i lodówki )- nie polecam działu jakości dział zarządzany jest przez całkowicie aspołeczne osoby, zero komunikacji. Jeśli jesteś po szkole to do zdobycia doświadczenia polecam, jakoś przemęczysz. Jeśli jesteś wartościowym pracownikiem z doświadczeniem, to szkoda tam ciebie.

Agnieszka

@Sylwia To super, że chciałabyś zatrudnić się w LG. Składałaś już tam CV, czy jesteś na etapie zbierania niezbędnych informacji? Niestety, nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi na pytania. Jeśli nikt Ci tu nie odpowie, to zawsze możesz skontaktować się z nimi w sposób bezpośredni: https://www.lg.com/pl/wsparcie/obsluga-klienta/telefon Powodzenia! @Przemek Zdecydowałeś się już na spróbowanie swoich sił w LG?

Przemek

Witam, może mi ktoś powiedzieć o stanowisku technik mechanik, czy warto iść na rozmowę?

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG