Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Bałtyk

Co ty wiesz o firmie ??? Zajmij się robotą a nie plotami.

Piszesz ,,slyszałam'' a tu nagle okazujesz się mężczyzną. Może ty jestes ono nie wiadomo... Jeśli już chcesz obrażać kogoś to najpierw warto przeczytać co się pisze.

rici

Tak dostaniesz bo bony są z funduszu socjalnego a ))) beda w formie karty podatkowej

aleks

Jeste ze zmiany B. i jak wyzej jestem Aleks a nie jakas babka ze piszesz do mnie jak do kobiety ale widocznie taki tepak jak ty ma z tym problemy. niemam info bo pracuje tu dopiero pol roku z czego 5 msc jestem na zwolnieniu. a tak dla jasnosc to wiem ze jutro zm B odbiera po nocce. !

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
edyta

A wiesz moze czy jak jest zajecie na wynagrodzeniu to dostanie sie bony? Z gory dzieki za odp

Pewnie jestes ze zm B i dlatego tak piszesz. A przepływ info masz zajefajny, nie martw się za twoje oceny C i defekty zostałas doceniona już ;-)

smiechu warte

takie same info z du((py wzięte jak u ciebie :*

aleks

jutro zmiana B Odbiera no nie? czeski film...

baska

Nie

Nikita

to jak zmiana A odbiera jutro bony?

pra

przeciez bony beda w piatek . czy znowu sie cos zmienilo?

były
@pra

Cześć, miałem wątpliwość przyjemność pracy na brygadzie B - jeszcze przed likwidacją systemu 4-ro brygadowego. Później pracowałem przez jakiś czas w systemie 2 zmianowym. Potwierdzam, największe pustaki i dranie były na brygadzie B. Na innych brygadach, a były wtedy 4 nie było tylu podłych i pustych ludzi. Jeszcze mogę napisać o jednej rudej, która siedziała przy biurku na końcu linek, przy Big Rade. Ta to dopiero była podła. Mam nadzieję,że już ją wyrzucili.

zoska

Dostane bony jak mam komornika na pensji?

g.....

ciekawe od którego przestój będzie?

Jabadaba

A zmiana b? Może wie ktoś kiedy i o której godz bo przebywam na l4 i niemam żadnych info

cookies
@Jabadaba

zmiana b praktycznie rozwalona i chwała :] uchowali się nieliczni, co do bonów, to słyszałam, że trochę później, gdzieś bliżej świąt, ale konkretnie nie wiem, pewnie też dostaniecie, póki co, bony dostali wszyscy ci, którym nie przedłużono umów.

kaska

A jesli mam zajecie komornicze to dostane bony? Zmiana A ma miec w piatek wydane

Xxxx

A kiedy mają dawać te bony?? Może coś pisze już.

Jabadaba

Dzięki wielkie za odp ;-)szkoda ze na konto kasy nie przesla. Ale w sumie dobre i bony...

qd qw dqw

Tak, 300, 450, 650 w zaleznosci od zarobków

jabadaba

Czy wiadomo cos o bonach?

*****

Dobre !!!!

Szarak

Tchórz prostaku, pisze się tchórz!

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG