KINADS

Opinie o KINADS

abc 2015-03-31 10:09:00
Odradzam prace w firmie Kinads. Atmosfera jest niemiła, a szefowa nie potrafi panować nad pracownikami.
ludek z reklamy 2015-05-20 13:18:59
Zupełnie się nie zgadzam z powyższą opinią. Jedną z głównych zalet jest własnie atmosfera tam panująca.Super ludzie!Szefowa bardzo wymagająca ale zawsze bardzo wspiera swoich ludzi i dba o to aby się rozwijali, szli do przodku. Ma ogromne doświadczenie, które przekazuje swojemu zespołowi dlatego można się w tej firmie bardzo wielu rzeczy nauczyć i kontynuować własny rozwój. Jak najbardziej polecam!
xyz 2015-06-03 09:41:09
Dobrze wspominam pracę w KinAds. Nauczyałam się tu wielu przydatnych rzeczy - od sztuki prezentacji, negocjacji po obsługe excella. Szefowa stawia na rozwój firmy i pracowników - bez względu na zajmowane stanowisko... Trzeba jednak być zaangażowanym pracownikiem.
mini 2016-05-29 14:52:19
Wysłałam baardzo dużo CV - zero odpowiedzi.
Oui 2016-08-30 07:46:42
Nie polecam pracy w tej firmie, gdyż to patologia rodzinna. Szefowa może miałam jakieś doświadczenie kiedyś. Totalnie brak jej kompetencji w zakresie zarządzania zespołem. Tylko no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] up i asap.
Jak ktoś chce popracować za grosze to bardzo proszę.
Zostaw swoją opinię o KINADS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KINADS