Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

SIelskiezycieweuro

To nie jest obecnie miejsce pracy a legalny obóz koncentracyjny - często w obozach bywało lepiej bo można było chociaż się wysikać jak się chciało a tutaj niestety tej możliwości nie ma, bo na przerwę wyjść nie wolno jak się chce - trzeba mieć nadzieję że może ktoś z wyżej posadzonych da Ci taką możliwość, ale o to trzeba prosić. Mam nadzieję że zajmie się tym PIP i media, bo przerosło to wszystkie możliwe aspekty normalnego traktowania pracownika, obowiązków mamy więcej a pensja nie wzrosła - zmieniła się ustawowo najniższa krajowa, my do niej musimy dorobić sobie premią żeby wziąć najniższą krajową. Może te opinie czyta ktoś z góry i zastanowi się nad porażką systemu multiskill i zarządzaniem w PCC. Obecnie kto może to się ratuje i ucieka do innych firm, w ciągu 2 miesięcy odeszło tyle osób, że niedługo na słuchawce będzie trzeba się nagrywać na pocztę głosową. Awanse w tej firmie to jakieś jedno wielkie nieporozumienie - awansują ludzi bez wiedzy i doświadczenia, bądź na kierownicze stanowiska trafia ktoś pokroju Pani od pisania e-mail "przyspieszmy" itp. Kobieta która każe robić: "te no, no wiesz, no te..." - taką ma wiedzę z zakresu pracy na swoim stanowisku, że nie wie nawet czym się dokładnie ten dział zajmuje, a stara się nim kierować. Ludzie z ogromną wiedzą odchodzą, zostało ich już kilkoro, ale lepiej zatrudnić nowego pracownika na 3 miesiące niż walczyć o starego, jeszcze gdy Pani Kasia była managerem walczyła o ludzi, obecnie - żal... Walka z wiatrakami, bo i całe życie kolejki i milion niezrobionych rzeczy, w trakcie rozmowy z klientem mamy zajmować się pisaniem maili, obrabianiem zamówień itp. Jak?! - Może meduza z akwarium wyjdzie i pokaże nam jak się to robi :) Nawet wrogowi nie polecam tej pracy - lepiej iść gdziekolwiek nawet na zleceniu niż tutaj męczyć się po 10 - 12 godzin i nie mieć własnego życia, bo kończysz pracę np. o 21:00, na drugi dzień masz na 8:00 kolejne 10 godzin i tak kilka dni pod rząd...

DK EURO

Pracuje w euro długi czas i mogę dużo powiedzieć na ten temat... pracuje tylko na branży i jeśli ktoś ogarnia i ma gadanego to zarobi dosyć dużo ;) polecać polecać i polecać ! Mogę zarobić 3 tys. A mogę zarobić 1600... różnie jest, to jest handel ;) Bardzo dobra atmosfera w pracy a kierownicy bardzo wyrozumiali. POZDRAWIAM!

Anton

Mnie pracuje się tu bardzo dobrze, praca przyjemna .

ex pracownik

^^^nie spotkałem jeszcze osoby zarówno w życiu realnym jak i tutaj na forum która wypowiadałaby sie w superlatywach o pracy w CC w Lublinie. To daje do myślenia...

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Krótko i na temat nie wiem jak jest w sklepach ale na pewno nie polecam pracy na infolinii w Lublinie.

blener zelmer

COS RUSZYLO W SPRAWIE TEGO CC?

Grześ

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś więcej na temat pracy dla " Specjalista ds. Sprzedaży Allegro", Z góry dziękuję

M.
@Grześ

Tak. To ten sam syf co inne, o których jest napisane powyżej. Zwalniają, jak chcą i kiedy chcą. Praca zmianowa. Weekendy. Daj sobie spokój człowieku. Tam nikt nie ma dla Ciebie szacunku. Kierownicy są do niczego.

Sabinka

CC wcześniej było w Warszawie i nie ma tu ani jednego negatywnego wpisu. Może jak centrala patrzyła na ręce to nie dochodziło do takich akcji. Ja też już naszykowałam pismo do odpowiednich służb. Zajmą się niektórymi kierownikami i może samą dyrektorką. Na spotkania nie przyszła, bo to już nie "magiczny grudzień", odpowiadać na trudne pytania to już nie wypada.

Silverado

WITAM, MIAŁEM OKAZJĘ BO NAPEWNO NIE PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAĆ W JEDNYM ZE SKLEPÓW RTV EURO AGD W ODDZIALE OLSZTYN. POWIEM JEDNO: KPINA KPINA I JESZCZE RAZ KPINA.!!!!! NIE WIERZCIE KADROWEJ ZE BEDZIECIE ZARABIAC PONAD 2000 ZŁ NETTO !! PO TRZECH MIESIĄCACH PENSJI UZNANIOWEJ PRACOWNIK DOSTAJE 900 ZŁ (CZYLI JAKIEŚ 1400 ZŁ BRUTTO)+ PREMIA KTÓRĄ TRZEBA WYROBIC DO NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ BO INACZEJ ZABIERAJA WSZELKIE DODATKI I PŁACE URLOPOWE !! MOBING MOBING SPRZEDAŻ SPRZEDAŻ I NIC WIĘCEJ SIE DLA NICH NIE LICZY, CIĄGŁE KŁAMSTWA I OBIECANKI CACANKI ŻE BEDZIE LEPIEJ :) JAK TA FIRMA MOŻE OTRZYMYWAĆ TYTUŁ SOLIDNEGO PRACODAWCY ? ŚMIECH NA SALI. POZDRAWIAM

hjjjjj
@Silverado

wszystko da się kupić

Józef
@Silverado

A dalej dyrektorem jest sławny Slav M?

Evelina

Witam !!!! W oddziale Olsztyn Podstawa 1400-1500 BRUTTO !!! PO TRZECH MIESIĄCACH PRÓBNYCH !!! PROSZĘ NIE WIERZYĆ NA ROZMOWACH Z PANIĄ KADROWĄ KATARZYNĄ ŻE BEDZIĘ 2200 NETTO , BO TO NIE PRAWDA !!!!! POZDRAWIAM

mnvccz

Nie maja juz za bardzo kogo zwalniać wiec proceder przerwany. Nie przesadzajmy z tymi hejtami. Jakby bylo tak beznadziejnie to by tam nie bylo osób pracujących od 2/2.5 roku. Jak wyjaśnicie to, ze sie trzymają? Kurde to jest korpo. Wiadome jest to, ze bedzie rotacja wieksza badz mniejsza. Dobrze, ze sie mówi o tym co jest zle i co trzeba zmienić.,ale nie przeginajcie z jakimś mobbingiem czy tym podobnym.

odkurzacz z filtrem HEPA

@hhhhhhj- czyzby ktoś zaczął robić tam jakieś porządki czy to jedynie plotka? Chętnie sie dowiem czy ktos przerwał ich proceder ciągłych rotacji i nieuzasadnionych zwolnień.

xxx

Mnie zastanawia kto dał "trenerom" kompetencje do oceniania rozmów. Jedyne co mają do dyspozycji to tabelka, w którą wpasowują wypowiedzi konsultantów. To nie powinno być tak, że to Klient ocenia jak został obsłużony i ewentualnie dopiero przy niskiej ocenie zweryfikować czy jest słuszna???

hhhhhhj

Ciekawe kto usunął wpis o porządkach w Lublinie. Czytajcie szybko bo usuwają !!!

paulina

pracowałam w tej firmie, i aż nie mogę uwierzyć że tyle negatywnych opinii. Część osób zwalnianych to ludzie którzy olewają swoje obowiązki, i są też ludzie którzy nie nadają się na sprzedawce, bo nie każdy może nim być. A atmosfera w pracy jest okej, fajni mili ludzie.

nick
@paulina

A kim Ty tam byłaś żeby oceniać kto olewa obowiązki lub nadaje się do sprzedaży. Wygląda jak kolejny wpis HRowy.

Chodzą pogłoski, że od maja mają wprowadzić podstawę 2000 + tak jak zawsze premia za sprzedaż. Za dużo ludzi ucieka, ciągłe rotację i widać, że ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy. Cytując klasyka "Dbaj o swoich pracowników, a oni będą dbać o twój biznes" BRAWO EURO :)

ex pracownik

@do Izy- piszesz o CC w Lublinie? Czyżby znów pozwalniali ludzi :)? znów szukaja nowych jeleni haha(usunięte przez administratora) ciekawie czy potrzymają nowych pracowników do lata czy zaczną zwalniać po Wielkanocy. To firma to niezła farsa:)! Ludzie nie aplikujcie tam szkoda nerwów.

do Izy
@ex pracownik

jak sądzisz? zdecydowanie dajcie sobie siana z ta firmą...

@ex pracownik

i co to jest? 2000 podstawy. to znajda inny powód by obciąć, sa przecież jeszcze oceny jakości. A to może Warszawa zastanowi się dlaczego tak jest. Może przyjedzie ktoś przyjrzeć się co wyprawia się tutaj.

Natalia

Euro RTV AGD ma ostatnio sporo nowych ofert pracy. Może ktoś ma wiedzę w temacie pracy dla zastępcy kierownika sklepu RTV Euro AGD - Białystok? Gdzie dokładnie ?

betina

Witam mam pytanie może ktoś mi pomoże w uzyskaniu odpowiedzi-zaproponowano mi stanowisko kierownika sklepu niestety sklep jest ok 55 km od mojego miejsca zamieszkania -jakie są zarobki na tym stanowisku czy będzie to opłacalne nie chciałabym wydawać całej pensji na dojazdy.Będę wdzięczna za pomoc.

e5rtu
@betina

Wygląda na to, że nie byłeś jeszcze na rozmowie. Powiedzą ci co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej naobiecują.

betina
@e5rtu

Byłam już na dwóch rozmowach a za kilka dni mam z dyrektorem i nie wiem czego się spodziewać.

pracownica

Pewnie, ze nie jest łatwo w cc. Uklady sa i zawsze będą. Przeciez to korpo. Ale nie przesadzajmy! Nie ma żadnego mobbingu, a na pewno nie na fl. Jak się chce i potrafi to można dojść troche wyżej w hierarchii euro. Kierownicy są za nami (a przynajmniej większość). Trenerzy to osoby, które wspierają i przekazują mega dużo info są minusy - placa zasadnicza, premia uznaniowa od decyzji kierownika, trudna sciezka awansu. Tyle, ze ludzie jakość (powoli fakt) idą wyżej. To mlode korpo z trudnym regulaminem i wymagajaca dyrekcją, ale mysle ze warto spróbować. Praca nie jest trudna, weryfikuje najlepszych, a nauczyć się można wiele.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD