Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Olka

4 specjalistow niech odejdzie a beda mieli niezly syf

Xyzxyz

Uwazam ze kierownictwo cc odczuje odejscia jak im sie zwolnia liderzy z si, jedna osoba ogarniajaca cale lubelskie b2b no i trzech liderow z fl. Chyba kazdy wiem o kim mowie.Dopoki oni jeszcze pracuja to poziom biura jakos sie jakos trzyma. Moze cos sie zmieni jak oni zdecyduja sie podniesc jakis bunt ? Bo to ze szukaja nowej pracy to nie jest zagadka. Tak to kazdego z nas sa gotowi zamienic na kogos z ulicy bez zalu

Galapagos

No to chyba spora grupa planuje odejscie w wakacje.i tym razem starszym stazem.a skad wiem o podwyzkach dla kierownikow ? Nie moge napisac bo wydam siebie i swojego informatora ale uwierz mi na slowo.

amw

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że niektórzy z Warszawy nawet nie wiedzieli, że taki dział jak CC istnieje, to mówi samo przez sie, trzeba coś dodawać??? Ja już w poprawę dawno przestałam wierzyć... Za dużo już było tych obiecanek, które nigdy się nie spełniały, żeby teraz nagle "zaufać" że będzie lepiej. Warszawa gdyby chciała - owszem, mogłaby pomóc, ale po co?? Przecież to właśnie ze względu na pieniądze przenieśli CC do Lublina - tania siła robocza - w Warszawie nikt za takie pieniądze nie wykonywałby takiej pracy. Tu jest taki rynek, że przyjdą robić nawet za 1500, stąd starszy pracownik nie jest doceniany - można go zawsze wymienić na nowego, którego 1500 zadowoli, a jak nie to do widzenia - przyjdzie kolejny. Strasznie to dla nas (starszych, doświadczonych pracowników) przykre, niesprawiedliwe. Wszyscy jesteśmy ludźmi, chcemy godnie zarabiać, ponieważ naprawdę za to co robimy, po prostu nam się to należy. Każdy przestałby narzekać gdyby wynagrodzenie było adekwatne do obowiązków, bo w 90% głównie o to w tym wszystkim chodzi. Osobiście już sama teraz wiem, że odejdę jeżeli nic się nie zmieni. Ze mną pójdzie kilka osób (czerwiec-lipiec). Pracuję już dłuuugi czas, wręcz długo za długi jak spojrzeć na moje konto w banku 10-tego każdego miesiąca. Boli....przykre.

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
Galapagos

Podwyzki w cc sa ale zapewne nie wszyscy wiedza ze dostali je ostatnio jedynie kierownicy.ok 500-400 zl brutto....

amw
@Galapagos

Skąd takie info?????

Luz Blued

Haha i co pogadamy sobie,pozalimy,poklepia nas po plecach ze bedzie lepiej a za godzine bedziesz sie prosic o przerwe a 10 patrzac na konto bankowe bedziesz myslal ze to chyba zart. Droga firmo Rtv Euro Agd przypominam ze zgodnie z obietnicami masz czas do konca maja na poprawe warunkow. Jezeli nic sie nie zmieni to mysle z w ciagu 3,4 mozna spodziewac hurtowej ilosc wypowiedzen. Juz nawet najstarsi pracownicy coraz czesciej mowia ze beda zmieniac prace.

waldemar

Nie nie nie, nie idźcie tą drogą !!! Tak fajnie się czytało jak cfaniaki z fl jeździli po cfaniakach z SI :) Weźcie jeszcze trochę pohejtujcie bo nudą zaczyna wiać a jeszcze trochę temat umrze...

DoMacius

ta co zginęła?

Olla

Ja tam jestem pesymistką i nie bardzo wierzę w to, że coś się może zmienic na lepsze. Wawa nie czyta naszych wypocin tutaj, więc w sumie produkujemy się na darmo. Do kogo jeszcze można to zgłosić? Do lidera? Do kierownika? Najwyżej gdzie nasze skargi pójdą to do dyr i tam zostaną zduszone w zarodku. Kto będzie narzekał tego się szybko usunie. To jest Lublin, rynek pracy jest jaki jest, zawsze będą nowe grupy chętne do popracowania przez trzy miesiące za najniższą krajową, a po trzech miechach znowu obrót. Starzy pracownicy nikomu nie są do niczego potrzebni w takim systemie.

Olla

zWawy
@Olla

Czyta, czyta Warszawa "te wypociny"

Ciekawy
@zWawy

A zrobi coś?

doCiekawy
@Ciekawy

czego oczekujecie?

DoPiszącychWGrupie
@doCiekawy

Będziecie mówić jak zagwarantujemy Wam rozmowy bez obecności Dyrekcji, Kierowników, Trenerów, Liderów?

Ciekawy
@DoPiszącychWGrupie

Czyli z kim? Z kadrami?

Marynia

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Każdy może zmienić sobie firmę a teraz jest taka możliwość. Może jednak są jakieś ograniczenia, że tylko tu jesteście przyjęci do pracy?

obiektywnie?staram sie

Co wy robicie? Powariowaliście? Powodem tego dlaczego wszyscy tutaj piszą jest zwrócenie uwagi Warszawy na to, co sie u nas dzieje i w jaki sposób widza to konsultanci, a nie wasze darcie sie miedzy sobą! Si zle, bo fl tak mówi, fl zly, bo si tak twierdzi, liderzy źli, bo za dużo mogą, kierownicy źli, bo nic nie mogą, trenerzy źli, bo robią to co musza.. No litości. Pomyslmy chwilę do czego doprowadza taka dyskusja? Do Waszych waśni i sporów zamiast złączenia sie po to aby ratować na prawdę fajne miejsce pracy od upadku (bo z tego co pisaliście można wywnioskować, ze praca byłaby fajna gdyby nie .... I to, ze Euro tonie). Pamiętajmy,ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia! Problem z wyjściem na przerwę kiedy sie chce? Rozumiem absolutnie jakie jest to frustrujące z pozycji konsultanta, jakim prawem ktos bedzie mowil kiedy mogę wyjść? Ale każdy z Was - tak oburzajacych się - powinien zdawać sobie sprawę z tego, ze pracujemy w systemie połączeń przychodzących, których częstotliwości nie da się określić. Co by bylo gdyby nagle wyszlo 20osob, bo przeciez "im się należy"? Teraz powiecie "a co mnie obchodzą spadki?" A to cie obchodzą, ze jezeli nie obsłużycie teraz to się odbije za miesiąc na waszym targaecie czy wypłacie. Kierownicy wyznaczają niektórych pracowników na wieksza ilość obsługi posprzedazowej, a przez to mniej zarabiacie? To prawda. Jest to bezsprzecznie niesprawiedliwe i o to powinniście walczyć aby sie zmienilo, a ja trzymam kciuki za Was! Tylko czy to się nie zaczelo wtedy, gdy Twoja sprzedaż stanęła w miejscu? Po co to wszystko piszę? Żebyście zdawali sobie sprawę, ze w kazdej sytuacji ktos ma troche racji po kazdej ze stron. Chcemy zmian! Wszyscy! Prawdziwych, nie obietnic, fajnych zmian. Docenienia potencjalow, akceptacji prawdziwych awansów, a nie wyimaginowanych pozycji. Proscie o wsparcie Wawy, ale bądzcie obiektywni! I nie drzyjcie sie miedzy sobą, bo to czy jeden wypunktuje drugiego, czy ten powie, ze tamten "wyżej sra.." nie zmieni tego, ze w pon beda sie do siebie uśmiechać. Mówicie glosno o to co powinno sie zmienić, a może ktos to weźmie pod uwagę tylko szanujmy siebie i nie szczujmy.

Cichy
@obiektywnie?staram sie

Nie wiem kim jesteś ale chcę się z tobą spotkać uścisnąć dłoń. Genialne podsumowanie...

Agnieszka
@Cichy

Cichy, spokojnie! Bo zaraz znowu będzie, że wali nam korba...

Głośny
@Agnieszka

Mi niezmiennie wali :D

Agnieszka
@Głośny

No to przynajmniej nie jestem sama XD

Sierżant Musaszi-Mijamoto

obrzucacie się kałem w imieniu rabina, który liczy w stolycy wasze szekle? say what?

Żółwi Łeb

uuu chyba zabolało - uprzedzam..miało zaboleć. Pytanko : Czy każdy z hejtujących z ręką na sercu potrafi powiedzieć że w 100% wywiązuje się ze swoich obowiązków ? - chyba niee...zacznijcie na początku wymagać od siebie a nie od innych ( cóż taka natura typowego cebulaka) :/ Nikt nie każe Ci biegać do kierownika żeby Cię "łaskawie" przerzucił na przerwę - wystarczy podejść. Pracując na Fl aktualnie mam 11 -12 kolejek podpiętych iiiiiii (uwaga) jakoś nie płaczę. BTW czy osoby które robią pytania i odpowiedzi obsługują czat ? Idąc dalej czy nie macie pomniejszonego celu ? Ps. nie jestem wiecznym kandydatem na lidera :) a teraz zastanawiasz się kim jestem....? Na pewno nie zwykłym konsultantem jak ty :) Nie pozdrawiam Żółwi Łeb

@Żółwi Łeb

Piszę się jak do kołka, który nic nie ogarnia:) Masz bardzo adekwatny nick do swoich wypowiedzi, za to brawo! Zabolało tak bardzo, że aż płaczę w poduszkę i nie wiem jak z tym stanem sobie poradzę. Człowieku jedyne co tu może boleć to sposób w jaki firma traktuje pracowników. 280 tysiecy planu dla osob z czatem, otrsami, casami, si, pytaniami etc. to mało? Kolejna sprawa - bieganie czy chodzenie, kurde co to MA ZA ZNACZENIE. Chodzi o sam fakt, ze czlowiek sam nie moze decydowac o tym, ze w danym momencie chce wyjsc odpoczac, wszystko jest poblokowane, ze nawet od stanowiska nie mozna odejsc. Naprawdę jesteś tak głupi, że wielokrotne pisanie tego samego do ciebie nie dociera??? Moze przeczytaj raz jeszcze tylko p-o-w-o-l-i i wtedy zrozumiesz o co wszystkim chodzi. Większość czytających już wie kim jesteś, po sposobie wypowiedzi:) także raz jeszcze BRAWO TY! jak to się potocznie mówi - "wyżej sra ni (usunięte przez administratora) ma" :)

@brak słów

jeżeli ta praca to aż taki brak słów - droga jest wolna :) Wyobraź sobie że nie ma limitów na przerwy co się wtedy dzieje ? Pracujesz w CC także skup się na odbieraniu połączeń a nie psioczeniu na lewi i prawo, front (prawdziwy bez czatu) ma cel około 360-400+ tysięcy...także nie płacz zrób swoje q&a, otrs (chyba kazdy to robi prawda ? - si robi po 200 dziennie i nie płacze). Większość wie - super gratuluję - może praca psychologa odpowiada Ci bardziej - czy ambitnie dalej będziesz bawił/a się w rolę mesjasza w pcc ? Odpuść sobie szkoda nerwów - nic się tu nie zmieni - a tracisz tylko na to nerwy i zdrowie. Pewnych rzeczy nie da się zmienić i wiem o tym że część osób z frontu stawia ultimatum - zmiany do 15 maja albo odchodzimy.... @Marcin "Ja rozumiem Wasza frustracje, ale przecież jest pełno innych cc, skoro wam tam tak źle to po co dalej tam pracujecie? " Tym razem pozdrawiam Żółwi Łeb

brak słów

Do zółwi łeb (typowy) - "masz robic wszystko jak nie to się nie dziw że zarabiasz 1600zł..." - a to nie robi sie tutaj wszystkiego?? otrsy, si, cas, pytania i odpowiedzi i wszystkie inne pierdoly i to jest dla ciebie za mało???? wlasnie ci ludzie ktorzy maja to wszystko podpięte zarabiaja najmniej bo nie maja jak sprzedawac! z choinki sie urwałeś, że tego nie wiesz??? im wiecej masz obowiązków tym mniejsza szansa na sprzedaż = mniejsza wyplata!

Żółwi Łeb

Jak czytam ten ból du#y to aż śmiać mi się chcę...jeżeli aż tak jest źle w euro to droga jest wolna nikt nikogo nie trzyma...pensja 1600zł ? Nie wiem co wy na froncie robicie i jakie macie oceny że tak słabo zarabiacie ? Co do ocen PAMIĘTAJCIE trenerzy też są z tego rozliczani z okazji KALIBRACJI ROZMÓW - jeżeli wiecie co to jest to zastanówcie się nad tym użalaniem się. Obowiązki ? Ok jest sporo, ale myślenie w stylu będę tylko sprzedawał jest na krótka metę - masz robic wszystko jak nie to się nie dziw że zarabiasz 1600zł... Przerwy - czy na prawdę aż tak błagacie o przerwę ? Czy wystarczy powiedzieć - wrzucisz mnie na 5 lub 15 ? Jeszcze nie widziałem jak ktoś bije pokłony przed kierownikiem/ osobą prowadzącą zmianę żeby "łaskawie" przerzucił na przerwę i nie było sytuacji żeby ktoś nie zmienił statusu. Co do zrzucania/limitów na przerwie - z tego co wiem system w którym ustala się limity czasami zawodzi, także trochę wyrozumiałości od programu ( nie mówiąc tu o ludziach) . Strasznie to koloryzowane. Tak jak wcześniej napisałem jeżeli praca Ci nie odpowiada - droga wolna, śmiało szukaj pracodawcy który da Ci umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin...jeżeli nie znajdziesz zapewne wrócisz na kolanach jak jeden osobnik, po czym i tak zmarnujesz szansę daną Ci przez kierownika :) Nie pozdrawiam Żółwi Łeb

@Żółwi Łeb

Tego typu opinie mogły wystawić maksymalnie 3 osoby pracujące tu, które wyciągają po 2 tysiace i którym korba wali ze względu na stanowisko "kandydat na lidera" (jakby faktycznie było to jakies "stanowisko"). Co kogo kalibracja obchodzi. Tutaj nikt nie ma nic do trenerów, bo wiadomo, ze robia co musza, taką mają nieprzyjemną robotę. Chodzi o wymagania jakie sa narzucone na ludzi zeby dostac przyzwoitą ilosc punktów. Nie da sie temu sprostać. No chyba ze odbiera sie w 90% erus i liczba rozmow na dzien nie przekracza 10. To wtedy kazdy moze zostac "specjalistą". Typowy żółwi łbie chyba nie ogarniasz sensu wcześniejszych wypowiedzi - przerwy należą się każdemu bez latania co godzine i proszenia o wrzucenie na ten status. Rozumiesz to czy trzeba ci napisać jeszcze z 10 razy?? Po to sa te statusy dostepne w bcmie zeby kazdy mogl go sobie samemu wybrac BEZ BIEGANIA do kierownikow. Jeszcze raz napisac??? A system w tej firmie to widac ze zawodzi co 15 minut, skoro tak piszesz, ze to tylko systemu wina. Najlepiej zwalić na to, bo przecież nikt sie nie przyzna ze ma nierówno pod kopułą i zrzuca bo spadki spadki (czyzby swoja drogą chodzilo o dodatkową kasę do wypłaty jaką dostają co niektórzy za pilnowanie zeby owych spadków nie było? bo inaczej logicznie wytłumaczyć się tego nie da) Wrócić na kolanach...hahahahah.... żenująca wypowiedz, pozostawię bez komentarza:) Nie mierz innych swoją miarą.

marcin

Dobrze wiecie, ze sa ludzie, którzy zarabiają powyżej 2tys. Oczywiście na fl. Sa tez tacy, którzy jakby dostali mniej to by isie po 10 więcej w pracy nie pokazali. Odpowiedzmy sobie na pytanie dlaczego Wy tak nie macie? Ja juz dawno tam nie pracuje, ale zdziwil mnie fakt, ze ktokolwiek awansował! Wiem jak zawsze mydlii oczy z awansami chociażby na trenera aż w końcu sie udalo. Oświeciło szanowną dyrekcję? Ja rozumiem Wasza frustracje, ale przeciez jest pelno innych cc, skoro wam tam tak zle to po co dalej tam pracujecie?

Malwina

Est co racja to racja. Kiedy kierownictwo chce coś Ciebie to od razu biega jak na jakiś prochach, a jak Ty chcesz to nie ma na to czasu... Obiecywanie spotkań, na które czekasz do usranej śmierci. Zrzucanie ze statusów to porażka. Idziesz na szkolenie- zrzucają, idziesz na przerwę-zrzucają, nie możesz podejść o nic zapytać, bo przychodzisz i milion nieodebranych połączeń. Ta firma to porażka. Idziesz "blagac" o przerwę i slyszysz: Nie mogę teraz, idz do kogos innego, albo wiesz sa 3 osoby a SA SPADKI. I kręcą głowami... o dziwo jeszcze im nie odpadły. Blokady przy liczbie zero BO NIBY SYSTEM SIĘ ZAWIESIŁ ... mydlenie oczu.Niektórzy zrzucają "przez przypadek"... Musisz się o wszystko prosić, jak oni coś chcą to od razu przychodzą. Dzwonienie na wolnym- o tym szkoda wspominać. Wypłaty tu nie ma wypłat, to jest praca za free. Zawsze znajdą sposób, żeby Cię uwalić. Masz cel a dostaniesz C i zarobisz 1600, masz dobra jakos no ale nie masz celu a przeciez TARGET i tak dostaniesz 1600. Liczy sie tylko wynik, ktory dzis osiagnac mamy. Nadgodziny powinny robić "specjaliści", którzy i tak nie mają wiedzy, bo są rejestratorami zamówień. Awansują kogo chcą i jak chcą. Z trenera robią kierownika, który tylko siedzi i patrzy w monitor i tylko czeka aż pojawi się Twoje nazwisko aby Cię zrzucić. Komentarze ze strony kierownictwa czasami są nie na miejscu, aż nie wiesz czy się smiać czy płakać. Ta firma to porażka, jest co raz gorzej i tak będzie. Starzy, cenni pracownicy uciekają. A podobno "pracownik ma tu najwyższą wartość" .

Esc

Dodam jeszcze cos - szanowna Pani dyrektor IZ jest tak zapracowaną osobą, że nawet na święta nie potrafi wysłać swoim pracownikom życzeń świątecznych, tylko robi to przez sekretarki. W sumie po co się zniżać to tak niskiego poziomu, prawda? Swoją drogą nie wiemy nawet czym ta pani w tej firmie dokładnie sie zajmuje. Uchyliła rąbka tajemnicy przed grudniem na ogólnym spotkaniu, że powinniśmy się cieszyć iż nie musimy wstawać tak wcześnie jak ona i być w pracy przed 7 tylko jeszcze w większości o tej godzinie śpimy, bo ona to tak wcześnie wstaje. Och jak każdemu z nas zrobiło się jej żal! tylko szkoda ze nie dodała iż ona wtedy na drugi dzien albo w ogole nie przychodzi albo siedzi do 15 w robocie, a my w "magicznym okresie" rypiemy po 12 h do 23 wiec co sie dziwic ze niektórzy o 7 śpią, żeby na 11 do 23 przyjść do roboty po poprzedniej 12stce. Teraz czekamy na te obiecane miesiac temu zmiany w wynagrodzeniach....Znając ta firmę kminią teraz jak tu podnieść i zarazem jakie kłody pod nogi ludziom rzucić żeby tylko wiecej nie zarobili. Ale w tabelkach sie zmieni, to sie bedzie liczylo. Bedzie mozna tabelkę pokazać nowym i mydlić im oczy, że faktycznie w tej firmie można zarobić ponad 2tysiace i to lekką ręką! Nie możemy się juz wszyscy doczekać na ten teatrzyk z info o podwyżkach.

do esc
@Esc

Albo widywana jest np. u fryzjera w godzinach pracy i nieobecności po 2-3 tygodnie.

Jasiek

Euro RTV AGD jest normalną firmą, mają wymagania i pracowników którzy je powinni realizować. Taki kolos nie będzie sie rozczulał nad każdym, tylko mają swoje procedury. Praca jak każda i trzeba pracować.

drtfj
@Jasiek

procedury dla (usunięte przez administratora) wymyślone przez tych, którzy nigdy nie pracowali bezpośrednio z klientem

Esc
@Jasiek

"Taki kolos nie będzie się rozczulał nad każdym, tylko mają swoje procedury" - kolego skąd Ty się urwałeś?? Łamanie praw pracownika nazywasz "procedurami"?? No w sumie racja, w euro takie właśnie są procedury. Nie pozwolić wyjść na przerwę, która każdemu BEZ WZGLĘDU NA TO CZY SĄ KOLEJKI CZY NIE!!!! się należy! (może wielkie kierownictwo w końcu się wykaże i zacznie odbierać w takich sytuacjach [pominę fakt, że kierownictwem w większości są ludzie, którzy maja marne pojęcie na temat tego co robimy i jak], a nie tylko gapią się w monitory i zrzucają z każdego statusy bo spadki spadki! - my w d.... mamy te spadki szczerze powiedziawszy! Jak juz sie zaczęło z jednym klientem to wypada jego sprawę zakończyć żeby zaraz znowu nie dzwonił, ale nie ma jak tego robić bo idioci mają sraczkę przy tych monitorach i tylko zrzuty im we łbach!). O wypłatach aż szkoda gadać. Jak chce się dostać wyliczenie co do złotówki za co się dostało tą pożal się Boże "premię" to Ci mowią, że oni nie mają takich informacji. Piszesz do głównych kadr, ze chcesz coś takiego dostać - cisza! możesz pisać do usranej śmierci a i tak Cię zleją. Wiec nikt nie wie jakie sa faktycznie stawki, oczywiście sa tabelki, beda Ci nimi mydlic oczy, ale nie przeklada się to na rzeczywiste wynagrodzenie. Sa ludziem którzy obowiazków maja na FL nawalonych tysiace, nie sa w stanie wykonac celu pod zadnym wzgledem, w miesiacu robią może po 150tysiecy utargu i ile z tego zarobią?? a no z 1500zł! bo przeciez na umowie netto mamy 1250, z czego nie moga nam wyplacic mniej niz 1459zł wiec te z tych 150tysiecy które na firmę wypracują nie dostają grosza!!! jak to nazwać?? hmm?? złodziejstwo?? Euro jest jedyna firmą w której im wiecej obowiązków dostajesz, tym mniej zarabiasz. Dlaczego? Opowiedz kierownictwa - bo masz to juz w podstawie! Wiec zapierdzielaj po 10h na dzien, czasem i z 5-6 dni pod rzad az Ci powieki ze zmeczenia opadaja i za taka prace dostań 1500zł. Takie jest euro w Lublinie. Skad ta firma stala sie pracodawca roku to nikt nie wie, musieli komuś nieźle za taka opinie dac w łapę. Także zapraszamy do kołchozu!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD