ZHU "ABUD"

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o ZHU "ABUD"

Olesław 2014-04-03 11:37:02
Wspaniali fachowcy potrafią doradzić w wyborze bram garażowych,szybko uwineli sie ze swoja praca. Palen profesjonalizm Polecam
hANIA 2014-04-28 13:45:11
Jestem bardzo zadowolona z zakupionych okien w ZHU ABUD. Szybko uwineli się z montażem i dzięki tym oknom mam cieplej w domu. Polecam
Damian 2014-05-24 16:46:58
Rewelacyjni fachowcy którzy bardzo dobrze wykonują swoją pracę. Jestem zadowolony z zakupionych okien. Szybki montaż. Polecam
iga 2014-06-05 16:44:00
Firma naprawiała u mnie okna i jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszło lepiej niż oczekiwałam. Cieszę się,że znajomy mi ich polecił. Pełen profesjonalizm.
Arek 2014-06-27 19:49:45
Bardzo dobra firma w której zakupiłam do swojego mieszkania okna. Pięknie wyglądają. Jestem zadowolona z zakupionego produktu, miłej obługi, korzystnych cen. Polecam
neleg 2016-04-22 18:04:29
giekaes, gdzieś słyszałem, że niektórzy nie są doceniani. Ale to może w firmie trzeba coś osiągnąć żeby odpowiednio się im przypodobać
Zostaw swoją opinię o ZHU "ABUD" - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZHU "ABUD"