logo Euro RTV AGD

Euro RTV AGD

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Euro RTV AGD

obiektywny 2017-01-24 00:17
@aaaaaa777- brak plusow przy twojej wypowiedzi świadczy, ze opowiadasz brednie. Pewnie jestes z działu HR firmy albo z dyrekcji i pleciesz bzdury. 11 tys po 3 m-chc jako kto i gdzie zarobiles tak bajkopisarzu:) chyba jakims fartem w arkadii w stolicy, ale tez watpie. Nie obrazaj Biedronki, Jeronimo Martins to solidniejszy pracodawca niż Euro-net . spójrz na podstawowe zarobki zarobki nowych pracownikow w biedronce i podstawe jaka otrzymuja pracownicy w sklepach euro rtv i na infolinii w lublinie. spojrz gdzie jest wieksza rotacja. chyba nie musze wyjasniac kto ma uczciwsze i wyzsze wynagrodzenie, bo wszyscy wiedza.:)....
Wkurza mnie ten dział HR 2017-01-24 10:39
@aaaaaa777 kolejny leming z działu HR. Trzeba zacząć od tego że praca w Euro nie jest dla uczciwych ludzi, po miesiącu każdy się zorientuje, co i jak jest grane, żeby zarobić trzeba wciskać ludziom produkty z 6 na końcu w kodzie PLU a i tak za dużo nie zarobisz, bo nowy a szczególnie młody pracownik będzie tylko i wyłącznie od czarnej roboty, czyli dźwiganie, czyszczenie a nawet wydawanie towaru którego ty sam nie sprzedałeś tylko twój "kolega", a to dlatego, żeby on w tym czasie mógł obsłużyć innego klienta a ty się będziesz bawił w szukanie np: telewizora w zapyziałym magazynie, jeszcze go sprawdzić musisz przy kliencie ;) Myślisz sobie, no dobra w sumie to nic takiego, ale jak popracujesz kolejne 2 miesiące zorientujesz się, że hola hola, od 3 miesięcy zapitalam a inni sobie handlują, coś tu jest nie tak. Mija kolejne 6 miesięcy i nadal się nic nie zmienia. Układy z dziewczynami z rat i na kasie to norma, tylko ten kto ma układ zarobi jako taki grosz. A dorabianie sobie do pensji minimalnej to po prostu kpina z pracownika, ale jak widać, jest to też wina ustawy która nie zabrania dzielenia pensji na premię+ wynagrodzenie zasadnicze co w praktyce wygląda tak, ze dostajesz 1400 brutto podstawy a minimalna to od nowego roku 2000zł brutto, 600zł sobie musisz z premii dorobić, żeby dostać to co zasadniczo gwarantuje ustawa i nie licz na dużo więcej, tak jak pisałem wyżej, trzeba mieć układy w tej firmie. Podsumowując szkoda gadać, firma krzak, po prostu zatrudnić pracownika, niech zapitala a potem zwolnić i następny. Niedowiarki niech idą, to się przekonają ;) Z resztą ilość komentarzy mówi sama za siebie, już lepiej iść do Media Expert, z tego co słyszałem to szału nie ma, ale chociaż więcej płacą. STANOWCZO ODRADZAM !
Kolos 2017-01-25 19:02
Znana marka i duża firma to daje szansę na stabilne zatrudnienie. Pracuję tu już długo i jestem zadowolony. Wszędzie trzeba pracować ale jak człowieka szanują i doceniają za staż , zaangażowanie to wystarczy. Marudzą jedynie ludzie , którym nie chce się pracować
Zmieniam plakaty w euro, a inni handlują 2017-01-26 19:13
Kolos, sam sobie lajkujesz post ?? Durniu z HR
Kolos 2017-02-01 15:03
Myślę, że nieprzychylne wpisy są zasługą konkurencji!!. Firma jest znana i niektórym nie podoba się jak szybko rozwija sieć sklepów. Dla pracowników to dobra oznaka.
rswtyhu 2017-02-02 00:12
A dlaczego nie ma tylu negatywnych wpisów o saturnie albo media ? Bo tam jest normalnie, Kolosie.
Euro wyzyskuje pracowników 2017-02-02 13:39
@Kolos sieć się tak szybko rozwija, że w przeciągu 10 lat nie zrobili absolutnie nic, by płacić więcej pracownikom, teraz byli zmuszeni gdy płace minimalne rosły i różnice w pensjach były kolosalne.
Papa smerf. 2017-02-05 12:47
Dokładanie. Wieść gminna niesie że znowu będą coś kombinować z podstawami. Inne firmy z branży handlowej podniosły pensję i część ludzi pouciekała. Ponoć ma znowu wrócić premia za JOK bo NPSy pospadały. Do tej pory jak przepracowałeś 1 rok i 8 miesięcy to wbijałeś się na 1800zł brutto podstawy. (jako DK) Czyżby w końcu podstawa równała się pensji minimalnej, 2000zł brutto i od tego naliczany byłaby wypracowana premia?
Jerzyk 2017-02-08 23:14
Firma się rozwija i otwiera nowe sklepy i musi szukać ludzi do pracy. Teraz jest czas pracownika i dlatego zarobki idą w górę. Ale w sumie warto dla nich pracować , oni staraj się dbać o pracownikó.
byly pracownik 2017-02-12 21:46
@xxx- inspekcja pracy powinna zalozyć jakieś ukryte kamery w tych pokojach zwierzeń w call center w lublinie. delikatnie mowiąc ich działania bywają kontrowersyjne i kierownicy nie podają nawet konkretnego powodu przy rozwiazniu umowy. firma nastawiaona na zysk , co 3 miesiace robia rekrutacje , ciagla rotacja..jelsi widzieice oglosznie na olx czy pracuj.pl dwa razy zastanowcie sie czy warto tam aplikowac, dostac sie tam latwo ale wyleciec jeszce latwiej, a jesli nawet nie wylecie od razu to z duzym pradopodobienstwem nie przedluza wam umowy po 3 miesiacach. w styczniu bylo sporo zwolnień.
ZWOLNIONA 2017-02-16 19:45
Obiecywali, że po grudniu mamy pewną pracę i nikt nie odpadnie. Owszem, przedłużona umowa "na 3 lata". Wypieprzyli ponad połowę mojej grupy po 10 stycznia! A powód? "Skończył się grudzień, widzisz jaka jest sytuacja na wallboardzie, nie ma po prostu co robić". Nosz kur.... Moim skromnym zdaniem jest tak, że nie chce im się płacić premii. Na okresie próbnym takowe nie przysługują (a nawet jeśli byś zasłużył to i tak coś wymyślą). Po moim zwolnieniu dwa dni później widzę ogłoszenie, że poszukują kolejnych kozłów ofiarnych w postaci asystentów! A słowa na odchodne od Szanownej Kierownik A. P-Sz? "Jak tylko pojawi się ogłoszenie składaj CV, będziesz w pierwszej kolejności bez szkolenia" No już KUR** lecę! Żenada. A jeszcze: przy przedłużaniu umowy usłyszeć słowa: "wiesz, że to nie była taka prosta decyzja? Nie dawałaś z siebie 100%." Aha. Robię swoje, robię też za innych, pomagam każdemu kto prosi mnie o pomoc. Wyrabiam wszytko co mam zrobić. A stali pracownicy, liderzy? Na jednym ekranie MG, na drugim Youtube. Dla kierowników pracownik jest zwykłym pachołkiem, z którym nie warto się liczyć. Pani dyrektor to też chodząca żenada. Obiecuje, milutka, uśmiechnięta a potem wypier**** cie na zbity ryj. Totalnie nie polecam pracy w CC Lublin. Tyle w temacie..
klient 2017-02-16 20:57
Odradzam zakupy w sieci Euro, sprzedawany sprzęt psuje się pod koniec gwarancji. Serwisanci z autoryzowanego serwisu Candy twierdzą, że sprzęt sprzedawany w Euro jest niższej jakości i wytrzymuje około 24 miesięcy i masowo się psuje.
Serwis Candy nie naprawia urządzeń bo nie ma części, nie wie również jak naprawić sprzęt, odwołuje przyjazd na serwis w dniu umówionej wizyty.
Generalnie sieć EURO to wielka porażka, odradzam.
Ku przestrodze niebawem upublicznię materiały w sieci pokazujące podejścia sieci EURO oraz serwisu Candy (nagrania rozmów z kierownictwem sklepu, serwisantami, szefem serwisu oraz korespondencja).
Były robol z si 2017-02-18 02:06
Witam, z czystym sumieniem potwierdzam wyżej wymienioną sytuację. Dodam że dochodzi że mobbing jest normą szczególnie ze strony pewnych pracowników i kierownictwa.
Rozżalony 2017-02-20 16:19
Piszę opinię, ponieważ zostałem trochę zmotywowany przez lejącą się fale hejtu. Dodam od siebie kilka groszy, które mam nadzieją oczyszczą mnie z żalu jaki pozostał po tej firmie.

Zacznijmy od tego, że nikt nie może mi zarzucić brak zaangażowania w życie firmy. Ambitny, młody i wręcz wyrywający się do pracy i nauczenia się czegoś nowego. Tak wchodziłem w życie "dorosłego" kiedy zaczynałem studia zaoczne i jednocześnie pracę w RTV Euro AGD.
W moim Euro'wskim CV zwiedziłem 5 sklepów w których pracowałem, w tym jeden w Szczecinie na okres szkolenia i trzy w Poznaniu. Pragnę zauważyć, że mój przedostatni sklep to jeden z najlepiej zarabiających sklepów w Polsce. W tym sklepie ja oraz jeden z pracowników (gość miał 8 letnie doświadczenie) byliśmy najlepszymi sprzedawcami. Na zmianę zamienialiśmy się w foteliku lidera sprzedaży. Oczywiście inni pracownicy nie byli głupcami i wcale gorzej sobie nie radzili, ale ich wypłata zwykle nie przekraczała 2100zł. Do czego zmierzam:
Albo jesteś wilkiem, albo owcą. Nie ma czegoś takiego w Euro jak pies pasterski. Albo sprzątasz i sumiennie wykonujesz prace, a w tym czasie ktoś inny przejmuje nawet TWOICH klientów nie robiąc nic innego. Kierownicy przeważnie mają to w tyłku. Raz zwrócą uwagę, a później robią NIC (Byłem na początku owieczką, później zmieniając się w wilka. Przez ostatni miesiąc pracy byłem dobrym psem pasterskim chroniącym owce i obnażający głupotę kierownictwa i wilków).
Mimo bardzo dobrych wyników nasza pensja wahała się w granicach 2300-2800zł na rękę. Przez 9 miesięcy w roku pensja powyżej 3 tysięcy była nie do przekroczenia. Im większy sklep tym ciężej wyrobić normy - musisz więcej biegać, więcej obsługiwać, więcej przyjmować towaru i więcej zmieniać cen, a Twoja sprzedaż jest mniej płatna. Przyjmijmy, że sprzedajesz TV za 15 000zł. Słownie: Piętnaście tysięcy złotych. Wiecie ile pracownik na tym zarabia? 100zł? 300zł? HA! 30-45zł brutto :) - jeśli nie wyrobisz premii, to tych pieniędzy możesz nawet nie zobaczyć na dłoni. Ile trzeba sprzedać, żeby pensja z 1100zł brutto wzrosła do 3300 brutto, a w efekcie około 2450zł? Można policzyć. P.S. telewizory za 15 000zł były rzadkością.
Jako jeden z nielicznych pracowników w Polsce miałem okazje porozmawiać przez telefon z samym PREZESEM - moim kierownikom mało oczy nie wypłynęły z zazdrości, bo oni pracują po 10 lat i nie było im dane nawet zamienić słowa z ich Bogiem (tak mają już wyprane mózgi). Miałem ten "zaszczyt", ponieważ przy okazji nowej promocji byłem najlepszym polecającym w POLSCE. Prezes zadzwonił, wypytał jak to robię, że tyle sprzedaje. Wszystko mu wytłumaczyłem, po rozmowie napisałem mu jeszcze maila na jego prośbę - z 2 kartki A4 z moimi metodami sprzedaży. Wiadomość zwrotna? "Dziękuję." Co najzabawniejsze? Nawet pie$#!#nych 50zł BRUTTO nie dołożyli mi z tej okazji do wypłaty. No i jak taki pracownik ma się czuć? No dosłownie wyr#%$ny i w dodatku bez mydła. Jakby tego było mało NAGLE przyszła sobie pewnego dnia kadrowa do sklepu i zdecydowała, że zostanę przeniesiony do innego sklepu. Nie pytała czy chcę, tylko mi to oznajmiła. W sumie do babeczki nic nie mam, bo wystarczyło dobrze z nią porozmawiać i nie była wcale "głupią babą". Ale za to bardzo wybuchowa.
Nowy sklep był oddalony o 1,5 godziny w jedną stronę od mojego miejsca zamieszkania. Poczułem się naprawdę źle jako człowiek poważnie podchodzący do swojej pracy.
No i jeszcze brak możliwości, żeby sobie gdzieś "przycupnąć". 12h bite na nogach, bo tak.
Nie sprzedałeś gwarancji na telewizor za 1750zł gotówką, bo klient ma ubezpieczenie mieszkania w tym na TV tez? Nie ważne, pisz wyjaśnienie. Nie postarałeś się.

Sam schemat pracy nie jest zły, ale nie jest łatwy. Niektóre sytuacje rozbrajały do łez, niektóre sprawiały, że zamieniałeś się w człowieka-cegłę i aż trzeba było odejść z wkurzenia od klienta.

Plusy? Żółte koszulki, czyli pracownicy. W większości raczej to korpo szczury biegnące do celu jak im ułożą trasę, jednak można tam znaleźć naprawdę fajnych ludzi.
Norbi 2017-02-22 19:06
Czy oferta dla doradcy klienta w Sokołowie Podlaskim jest jeszcze aktualna? Mówił mi znajomy, że fajna załoga u nich pracuje i że warto złożyć cv. Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna ?
były pracownik 2017-02-22 19:21
@ZWOLNIONA pozwwalniali w styczniu ludzi na SI i sprzedazy i znow rekrutują hahahaha
to firma to komedia!
sprawa śmierdzi na kilometr, może oni faktycznie nie chcę płacić pracownikom premiii, wola zwolnic i przujmać kolejnych jeleni na okres próbny mydląc im oczy. Być może wykalkulowali, ze robiac ciagle rotacje bedą mieli tańsza sile robocza niż pracując na pełnych obrotach z doświadczonymi pracownikami, ktorzy docelowo wyrabialiby duze premie, coś tu ewidentnie nie gra. absurd!
Natalia 2017-03-09 09:45
Euro RTV AGD to solidny pracodawca co potwierdzają nagrody jakie otrzymał w 2016 oraz 2015 roku własnie z tego tytułu. Ponadto otrzymali wiele innych wyróżnień dlatego zapraszam na ich stronę www.euro.com.pl zakładka o firmie
Joda 2017-03-09 11:37
Postawa to jakieś 3 tys. Na rękę. Brak % od obrotu. + premia uznaniowa Max 1 tys. Dla początkującego kier ok.
Evra 2017-03-09 11:50
Ha ha ha ha ha ha ha! Natalko, żałosna jesteś. Ile muszą ci płacić za pisanie takich bzdur... upadłaś tak nisko, że bardziej się nie da.
ew 2017-03-09 13:30
Dowiedz się może kto przyznaje te nagrody.
gruba beta 2017-03-13 22:05
W CC w Lublinie króluje mobbing, ściema i chaos.
retkj 2017-03-13 22:47
Biedny Lublin. W Warszawie nie ma takiego bezrobocia, dlatego w Lublinie można !
rozbawiony 2017-03-15 13:31
Witam byłem dzis na rozmowie kwalifikacyjnej w rtv euro agd w Gdańsku.Generalnie nie oczekiwałem szału płacowego ale również nie spodziewałem sie 1300 BRUTTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! + 1000zł premi stałej w okresie próbnym A po tym okresie aż 1500 BRUTTO i tu uwaga premia zależna od mojego obrotu Także osoby proponujące owe kwoty zatrzymały sie chyba na 2001 roku i ciekwe czy chciały by za to pracować i zastanawiać sie czy Pan kierownik ma dobry czy zły humor czy premia bedzie czy nie i żyć nadzieją ze nie spotka nas choroba wypadek lub przypadek losowy gdy trzeba bedzie skożystać z l4 pensja wówczas to co na umowie o prace bez premi natomiast rachunki i opłaty pozostają bez zmian ( I aby nikt nie myslał że tylko czekam na taką sytuacje to powiem że w ciągu ostatnich 8 lat pracy spędziłem 9 dni na chorobowym) Więc powodzenia w szukaniu pracy I mam nadzieje ze powyższe pokaze sposób podejścia owej firmy
Powodzenia
Jeszcze pracujący 2017-03-15 15:56
Dokładnie, rzucą najniższą - 1500 na konto i lataj człowieku z cenami, targaj pralki i lodówki oraz wciskaj gwarancję to wyrobisz premię.. Ja mam 1400 podstawy więc pierwsze 600 zł idzie w niebo ;) muszę zostać jeszcze miesiąc, ale w kwietniu rzucam kwit i lecę dalej, słaby przystanek... Z kim nie rozmawiam w pracy to każdy chce uciekać :) W zwykłym Lidlu dają na start 2750 brutto, a tutaj 1400. Jednym słowem porażka i nie polecam. Szkoda tylko tych doradców, bo większość którzy ze mną pracują to mega ludzie, z dużym doświadczeniem, często wykształceniem wyższym no i ogromną wiedzą techniczną. Ale jak widać nie wszędzie wiedza jest w cenie..
były pracownik cc 2017-03-15 20:25
Podczas okresu próbnego (3mies.) jest jeszcze gwarantowana premia - więc kasa w miare ok. Poźniej czy jest sprzedaz czy nie i tak G.. zarobisz... Wynagrodzenia losuja w maszynie losujacej chyba. Nikt nie potrafi wytłumaczyć jak jest wyliczone. Praca po 10 , a nawet 12 godzin pare dni pod rząd. Nawet problem z tym żeby na przerwe wyjść... Poblokowane wszystkie stausy oprócz dostępny... Koszmar
ala 2017-03-15 20:36
Zarobki raczej maleją. Przez 3 miesiące okresu próbnego premia gwarantowana i podpięta tylko sprzedaz. Później na umowie 1750zl brutto. Dadza premie i wyjdzie najnizsza krajowa. Z biegiem czasu pracownik zdobywa więcej kompetencji czyt.kolejek co wiaże sie z brakiem sprzedaży . Do tego dadza ocene C. Wybiora najgorsze 4 rozmowy z całego miesiąca = od oceny zalezy wynagrodzenie.A będziesz spędzał tam wiekszosc swojego czasu. nawet po 12 godzin. Kierownicy z dyrektorka na czele twierdza , że albo praca albo rodzina.
ala 2017-03-15 20:37
nick 2017-03-15 20:42
Rano pracujesz, w ciagu dnia podchodzą do twojego biurka . Każą sie wylogować i prowadza podpisać wypowiedzenie , później do wyjscia jak jakies ch.l.ne esesmany. Brak jakiegokolwiek szacunku do człowieka. Jak to jedna z kierowniczek powiedziała do pracownika cc nie mozna sie przywiazywać, tu musi być rotacja.
pracownik 2017-03-15 20:48
Aktualnie niestety jeszcze pracuje w CC i uważam , że jest to koszmar... Właśnie przyszła nowa grupa sie szkolić... Przed świętami zatrudniaja bo trzeba obsłużyć kolejki... Po 3 miesiącach nie przedłuża juz umowy. Szczerze to aż żal na nich patrzeć bo napewno przyszli z nadzieją , że popracują, zarobią. Niestety się przeliczą.
nick 2017-03-15 20:51
Szkolenie sprzętowe ???? Haha gdyby ktoś jeszcze o takich szkoleniach dla swoich pracowników w firmie euro pomyślał.
fefr 2017-03-15 20:55
Różnica zbyt wielka nie jest. na umowie 1750 brutto + premie(premia czyli wyrównanie do najniższej krajowej)
nick 2017-03-15 23:48
Może załóżmy osobny wątek dla CC, może Warszawa to przeczyta i pogoni to pożal się boże kierownictwo z dyrektorką.
KIERO 2017-03-18 00:55
Ja zostałem zwolniony z dnia na dzień przez Paczyńską pomimo brania ciągłych nadgodzin i pracy do 23.00, wykonywałem każde polecenie oraz odciążałem innych jak tylko mogłem. O tym że jestem zwolniony dowiedziałem się na minutę przed końcem pracy. Mobbing zastraszanie i łamanie psychiczne człowieka oto opis tego co tam się dzieje.
James Dean 2017-03-21 11:05
@ wszyscy powyżej

zróbcie szum w regionalnych mediach np.Lubelski oddział Gazety Wyborczej, Kurier Lubelski/ Dziennik Wschodni. Były już rożnego rodzaju cyrki z różnymi contact center w Lublinie, pamiętacie słuchawkę Alior Banku? Stosowali mobbing, zrobił się szum w mediach i rozgonili to towarzystwo( z reszta to call center tez zamknęli z tego co wiem po jakimś czasie) w Orange był syf po interwencji mediów trochę sie poprawiło(chociaż nadal to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Skoro nie szanują pracowników to dlaczego inni nie mogliby się o tym dowiedzieć? Może kierownictwo w Warszawie zastanowi się co robią w Lublinie ich podwładni.
gruba beta 2017-03-21 13:16
@msk777-nieprofesjonalne podejście, brak szacunku do ludzi i mobbing oto cały euro-net. Nie powinnaś być zdziwiona.
dfh 2017-03-21 22:51
dobry pomysł z mediami po tym jaka była pompa w mediach lubelskich bo firma ze wsi warszawa raczyła w lublinie otworzyć contact cetner
Razem możemy więcej !!!! 2017-03-21 23:46
A może warto powalczyć razem, spróbować ???

solidarnosc-80@o2.pl

„Razem możemy więcej i lepiej”

Dlaczego warto przynależeć do naszego związku ?
Jeżeli masz dosyć:
- lekceważenia przez pracodawcę, nierównego traktowania, czujesz się dyskryminowany;
- naruszania Twoich praw pracowniczych, nieterminowego wypłacania wynagrodzenia lub dzielenia go, nieudzielania prawa do korzystania z urlopu wypoczynkowego;
- organizowania Twojego czasu pracy w sposób niezgodny, wbrew przepisom o zachowaniu dobowego i tygodniowego czasu do odpoczynku, nieprzestrzegania przez pracodawcę ustalonego w firmie czasu pracy i okresów rozliczeniowych, zmuszania do prac nieprzewidzianych w umowie o pracę bądź niezgodnych z Twoimi kwalifikacjami, narażając Cię na utratę zdrowia lub życia;
- narażania na utratę zdrowia lub życia z racji niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, niestosowania wymaganych na stanowiskach pracy w miejscu pracy w warunkach szczególnych przepisów BHP określonych w normach i rozporządzeniach odrębnymi przepisami

Przyłącz się do nas. Nigdy nie zostaniesz sam.

Będziesz miał wpływ przede wszystkim na:
- wzrost wynagrodzeń – regulacja płac, system premiowania i wszelkie porozumienia w tym zakresie zawarte z pracodawcą;
- obronę własnych i nie tylko interesów pracowniczych, w szczególności przed zwolnieniem z pracy;
- korzystne zapisy wszelkich wewnątrzzakładowych regulaminów;
- poprawę warunków BHP;
- przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi.

Twoje prawa pracownicze staną się dla pracodawcy jednymi z obowiązujących go do przestrzegania.
Nabędziesz prawo do korzystania ze wszelkich świadczeń statutowych z tytułu przynależności do NSZZ ”Solidarność”-80.
solidarny 2017-03-22 00:10
poczytajcie o kauflandzie, zaczęło się od jednego sklepu, a teraz gigant z Niemiec musi respektować porozumienia z Polskimi Związkowcami. Odwagi!
Iza 2017-03-22 12:12
ak 2017-03-23 10:00
WItam.Jezdzi ktos moze jako dostawca w Chorzowie??
pracownica 2017-03-24 22:04
Pewnie, ze nie jest łatwo w cc. Uklady sa i zawsze będą. Przeciez to korpo. Ale nie przesadzajmy! Nie ma żadnego mobbingu, a na pewno nie na fl. Jak się chce i potrafi to można dojść troche wyżej w hierarchii euro. Kierownicy są za nami (a przynajmniej większość). Trenerzy to osoby, które wspierają i przekazują mega dużo info
są minusy - placa zasadnicza, premia uznaniowa od decyzji kierownika, trudna sciezka awansu. Tyle, ze ludzie jakość (powoli fakt) idą wyżej. To mlode korpo z trudnym regulaminem i wymagajaca dyrekcją, ale mysle ze warto spróbować. Praca nie jest trudna, weryfikuje najlepszych, a nauczyć się można wiele.
betina 2017-03-25 12:17
Witam mam pytanie może ktoś mi pomoże w uzyskaniu odpowiedzi-zaproponowano mi stanowisko kierownika sklepu niestety sklep jest ok 55 km od mojego miejsca zamieszkania -jakie są zarobki na tym stanowisku czy będzie to opłacalne nie chciałabym wydawać całej pensji na dojazdy.Będę wdzięczna za pomoc.
e5rtu 2017-03-25 23:33
Wygląda na to, że nie byłeś jeszcze na rozmowie. Powiedzą ci co chcesz usłyszeć i jeszcze więcej naobiecują.
betina 2017-03-27 08:13
Byłam już na dwóch rozmowach a za kilka dni mam z dyrektorem i nie wiem czego się spodziewać.
Natalia 2017-03-28 13:38
Euro RTV AGD ma ostatnio sporo nowych ofert pracy. Może ktoś ma wiedzę w temacie pracy dla zastępcy kierownika sklepu RTV Euro AGD - Białystok? Gdzie dokładnie ?
do Izy 2017-03-28 16:06
Sama dyrektorka wzięła udział w rozmowie? Może odpowiesz na pytania, skończył się grudzień i już nawet nie wyjdziesz do ludzi? W grudniu jak trzeba było robić cele to latałaś po openspace, a tak to co? Wygodnie w gabineciku? Już nikt nie nabierze się na magiczny grudzień. Gdzie te premie za mutliskill?? 20 zł? W tej firmie nie da się zarobić.. 200 godzin w grudniu , a w styczniu oddawanie nadgodzin i nie ma jak celu zrobić. I wypłata najniższa krajowa. Chyba, że jesteś ruski to wtedy jeszcze coś zarobisz.. Ale tych przekrętów dyrektorka nie widzi, bo cel ma być zrobiony. Ludzi zatrudniacie na 3 miesiące, a potem spier...lać. Jak się ktoś odezwie to od razu pokój zwierzeń i papier do podpisania. "Euro RTV AGD jest dobra firmą, dla ludzi którzy nie boją sie pracy. Tu są pewne zasady które należy przestrzegać." To są te zasady?
ex pracownik 2017-03-28 17:41
@do Izy- piszesz o CC w Lublinie? Czyżby znów pozwalniali ludzi :)? znów szukaja nowych jeleni haha https://www.pracuj.pl/praca%2Fasystent-contact-center-polaczenia-przychodzace-lublin%2Coferta%2C4926979%2Coferta%2C4926979 ciekawie czy potrzymają nowych pracowników do lata czy zaczną zwalniać po Wielkanocy. To firma to niezła farsa:)! Ludzie nie aplikujcie tam szkoda nerwów.
do Izy 2017-03-28 17:53
jak sądzisz? zdecydowanie dajcie sobie siana z ta firmą...
987654987654 2017-03-28 19:04
Chodzą pogłoski, że od maja mają wprowadzić podstawę 2000 + tak jak zawsze premia za sprzedaż. Za dużo ludzi ucieka, ciągłe rotację i widać, że ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy. Cytując klasyka "Dbaj o swoich pracowników, a oni będą dbać o twój biznes" BRAWO EURO :)
123 2017-03-28 20:23
i co to jest? 2000 podstawy. to znajda inny powód by obciąć, sa przecież jeszcze oceny jakości. A to może Warszawa zastanowi się dlaczego tak jest. Może przyjedzie ktoś przyjrzeć się co wyprawia się tutaj.
Zostaw swoją opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro RTV AGD