Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

ak

WItam.Jezdzi ktos moze jako dostawca w Chorzowie??

Iza

do Izy
@Iza

Sama dyrektorka wzięła udział w rozmowie? Może odpowiesz na pytania, skończył się grudzień i już nawet nie wyjdziesz do ludzi? W grudniu jak trzeba było robić cele to latałaś po openspace, a tak to co? Wygodnie w gabineciku? Już nikt nie nabierze się na magiczny grudzień. Gdzie te premie za mutliskill?? 20 zł? W tej firmie nie da się zarobić.. 200 godzin w grudniu , a w styczniu oddawanie nadgodzin i nie ma jak celu zrobić. I wypłata najniższa krajowa. Chyba, że jesteś ruski to wtedy jeszcze coś zarobisz.. Ale tych przekrętów dyrektorka nie widzi, bo cel ma być zrobiony. Ludzi zatrudniacie na 3 miesiące, a potem spier...lać. Jak się ktoś odezwie to od razu pokój zwierzeń i papier do podpisania. "Euro RTV AGD jest dobra firmą, dla ludzi którzy nie boją sie pracy. Tu są pewne zasady które należy przestrzegać." To są te zasady?

Byly pracownik
@Iza

Wciskac gwarancje, uslugi i akcesoria na kazdym kroku?

solidarny

poczytajcie o kauflandzie, zaczęło się od jednego sklepu, a teraz gigant z Niemiec musi respektować porozumienia z Polskimi Związkowcami. Odwagi!

Razem możemy więcej !!!!

A może warto powalczyć razem, spróbować ??? solidarnosc-80@o2.pl „Razem możemy więcej i lepiej” Dlaczego warto przynależeć do naszego związku ? Jeżeli masz dosyć: - lekceważenia przez pracodawcę, nierównego traktowania, czujesz się dyskryminowany; - naruszania Twoich praw pracowniczych, nieterminowego wypłacania wynagrodzenia lub dzielenia go, nieudzielania prawa do korzystania z urlopu wypoczynkowego; - organizowania Twojego czasu pracy w sposób niezgodny, wbrew przepisom o zachowaniu dobowego i tygodniowego czasu do odpoczynku, nieprzestrzegania przez pracodawcę ustalonego w firmie czasu pracy i okresów rozliczeniowych, zmuszania do prac nieprzewidzianych w umowie o pracę bądź niezgodnych z Twoimi kwalifikacjami, narażając Cię na utratę zdrowia lub życia; - narażania na utratę zdrowia lub życia z racji niezapewnienia przez pracodawcę bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, niestosowania wymaganych na stanowiskach pracy w miejscu pracy w warunkach szczególnych przepisów BHP określonych w normach i rozporządzeniach odrębnymi przepisami Przyłącz się do nas. Nigdy nie zostaniesz sam. Będziesz miał wpływ przede wszystkim na: - wzrost wynagrodzeń – regulacja płac, system premiowania i wszelkie porozumienia w tym zakresie zawarte z pracodawcą; - obronę własnych i nie tylko interesów pracowniczych, w szczególności przed zwolnieniem z pracy; - korzystne zapisy wszelkich wewnątrzzakładowych regulaminów; - poprawę warunków BHP; - przeciwdziałanie dyskryminacji i mobbingowi. Twoje prawa pracownicze staną się dla pracodawcy jednymi z obowiązujących go do przestrzegania. Nabędziesz prawo do korzystania ze wszelkich świadczeń statutowych z tytułu przynależności do NSZZ ”Solidarność”-80.

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
gruba beta

@msk777-nieprofesjonalne podejście, brak szacunku do ludzi i mobbing oto cały euro-net. Nie powinnaś być zdziwiona.

James Dean

@ wszyscy powyżej zróbcie szum w regionalnych mediach np.Lubelski oddział Gazety Wyborczej, Kurier Lubelski/ Dziennik Wschodni. Były już rożnego rodzaju cyrki z różnymi contact center w Lublinie, pamiętacie słuchawkę Alior Banku? Stosowali mobbing, zrobił się szum w mediach i rozgonili to towarzystwo( z reszta to call center tez zamknęli z tego co wiem po jakimś czasie) w Orange był syf po interwencji mediów trochę sie poprawiło(chociaż nadal to (usunięte przez administratora) Skoro nie szanują pracowników to dlaczego inni nie mogliby się o tym dowiedzieć? Może kierownictwo w Warszawie zastanowi się co robią w Lublinie ich podwładni.

dfh
@James Dean

dobry pomysł z mediami po tym jaka była pompa w mediach lubelskich bo firma ze wsi warszawa raczyła w lublinie otworzyć contact cetner

KIERO

Ja zostałem zwolniony z dnia na dzień przez Paczyńską pomimo brania ciągłych nadgodzin i pracy do 23.00, wykonywałem każde polecenie oraz odciążałem innych jak tylko mogłem. O tym że jestem zwolniony dowiedziałem się na minutę przed końcem pracy. Mobbing zastraszanie i łamanie psychiczne człowieka oto opis tego co tam się dzieje.

Jeszcze pracujący

Dokładnie, rzucą najniższą - 1500 na konto i lataj człowieku z cenami, targaj pralki i lodówki oraz wciskaj gwarancję to wyrobisz premię.. Ja mam 1400 podstawy więc pierwsze 600 zł idzie w niebo ;) muszę zostać jeszcze miesiąc, ale w kwietniu rzucam kwit i lecę dalej, słaby przystanek... Z kim nie rozmawiam w pracy to każdy chce uciekać :) W zwykłym Lidlu dają na start 2750 brutto, a tutaj 1400. Jednym słowem porażka i nie polecam. Szkoda tylko tych doradców, bo większość którzy ze mną pracują to mega ludzie, z dużym doświadczeniem, często wykształceniem wyższym no i ogromną wiedzą techniczną. Ale jak widać nie wszędzie wiedza jest w cenie..

rozbawiony

Witam byłem dzis na rozmowie kwalifikacyjnej w rtv euro agd w Gdańsku.Generalnie nie oczekiwałem szału płacowego ale również nie spodziewałem sie 1300 BRUTTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! + 1000zł premi stałej w okresie próbnym A po tym okresie aż 1500 BRUTTO i tu uwaga premia zależna od mojego obrotu Także osoby proponujące owe kwoty zatrzymały sie chyba na 2001 roku i ciekwe czy chciały by za to pracować i zastanawiać sie czy Pan kierownik ma dobry czy zły humor czy premia bedzie czy nie i żyć nadzieją ze nie spotka nas choroba wypadek lub przypadek losowy gdy trzeba bedzie skożystać z l4 pensja wówczas to co na umowie o prace bez premi natomiast rachunki i opłaty pozostają bez zmian ( I aby nikt nie myslał że tylko czekam na taką sytuacje to powiem że w ciągu ostatnich 8 lat pracy spędziłem 9 dni na chorobowym) Więc powodzenia w szukaniu pracy I mam nadzieje ze powyższe pokaze sposób podejścia owej firmy Powodzenia

gruba beta

W CC w Lublinie króluje mobbing, ściema i chaos.

retkj
@gruba beta

Biedny Lublin. W Warszawie nie ma takiego bezrobocia, dlatego w Lublinie można !

Natalia

Euro RTV AGD to solidny pracodawca co potwierdzają nagrody jakie otrzymał w 2016 oraz 2015 roku własnie z tego tytułu. Ponadto otrzymali wiele innych wyróżnień dlatego zapraszam na ich stronę www.euro.com.pl zakładka o firmie

Evra
@Natalia

Ha ha ha ha ha ha ha! Natalko, żałosna jesteś. Ile muszą ci płacić za pisanie takich bzdur... upadłaś tak nisko, że bardziej się nie da.

ew
@Natalia

Dowiedz się może kto przyznaje te nagrody.

@ZWOLNIONA pozwwalniali w styczniu ludzi na SI i sprzedazy i znow rekrutują hahahaha https://www.pracuj.pl/praca/asystent-contact-center-polaczenia-przychodzace-lublin,oferta,4926978 to firma to komedia! sprawa śmierdzi na kilometr, może oni faktycznie nie chcę płacić pracownikom premiii, wola zwolnic i przujmać kolejnych jeleni na okres próbny mydląc im oczy. Być może wykalkulowali, ze robiac ciagle rotacje bedą mieli tańsza sile robocza niż pracując na pełnych obrotach z doświadczonymi pracownikami, ktorzy docelowo wyrabialiby duze premie, coś tu ewidentnie nie gra. absurd!

Norbi

Czy oferta dla doradcy klienta w Sokołowie Podlaskim jest jeszcze aktualna? Mówił mi znajomy, że fajna załoga u nich pracuje i że warto złożyć cv. Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna ?

Rozżalony

Piszę opinię, ponieważ zostałem trochę zmotywowany przez lejącą się fale hejtu. Dodam od siebie kilka groszy, które mam nadzieją oczyszczą mnie z żalu jaki pozostał po tej firmie. Zacznijmy od tego, że nikt nie może mi zarzucić brak zaangażowania w życie firmy. Ambitny, młody i wręcz wyrywający się do pracy i nauczenia się czegoś nowego. Tak wchodziłem w życie "dorosłego" kiedy zaczynałem studia zaoczne i jednocześnie pracę w RTV Euro AGD. W moim Euro'wskim CV zwiedziłem 5 sklepów w których pracowałem, w tym jeden w Szczecinie na okres szkolenia i trzy w Poznaniu. Pragnę zauważyć, że mój przedostatni sklep to jeden z najlepiej zarabiających sklepów w Polsce. W tym sklepie ja oraz jeden z pracowników (gość miał 8 letnie doświadczenie) byliśmy najlepszymi sprzedawcami. Na zmianę zamienialiśmy się w foteliku lidera sprzedaży. Oczywiście inni pracownicy nie byli głupcami i wcale gorzej sobie nie radzili, ale ich wypłata zwykle nie przekraczała 2100zł. Do czego zmierzam: Albo jesteś wilkiem, albo owcą. Nie ma czegoś takiego w Euro jak pies pasterski. Albo sprzątasz i sumiennie wykonujesz prace, a w tym czasie ktoś inny przejmuje nawet TWOICH klientów nie robiąc nic innego. Kierownicy przeważnie mają to w tyłku. Raz zwrócą uwagę, a później robią NIC (Byłem na początku owieczką, później zmieniając się w wilka. Przez ostatni miesiąc pracy byłem dobrym psem pasterskim chroniącym owce i obnażający głupotę kierownictwa i wilków). Mimo bardzo dobrych wyników nasza pensja wahała się w granicach 2300-2800zł na rękę. Przez 9 miesięcy w roku pensja powyżej 3 tysięcy była nie do przekroczenia. Im większy sklep tym ciężej wyrobić normy - musisz więcej biegać, więcej obsługiwać, więcej przyjmować towaru i więcej zmieniać cen, a Twoja sprzedaż jest mniej płatna. Przyjmijmy, że sprzedajesz TV za 15 000zł. Słownie: Piętnaście tysięcy złotych. Wiecie ile pracownik na tym zarabia? 100zł? 300zł? HA! 30-45zł brutto :) - jeśli nie wyrobisz premii, to tych pieniędzy możesz nawet nie zobaczyć na dłoni. Ile trzeba sprzedać, żeby pensja z 1100zł brutto wzrosła do 3300 brutto, a w efekcie około 2450zł? Można policzyć. P.S. telewizory za 15 000zł były rzadkością. Jako jeden z nielicznych pracowników w Polsce miałem okazje porozmawiać przez telefon z samym PREZESEM - moim kierownikom mało oczy nie wypłynęły z zazdrości, bo oni pracują po 10 lat i nie było im dane nawet zamienić słowa z ich Bogiem (tak mają już wyprane mózgi). Miałem ten "zaszczyt", ponieważ przy okazji nowej promocji byłem najlepszym polecającym w POLSCE. Prezes zadzwonił, wypytał jak to robię, że tyle sprzedaje. Wszystko mu wytłumaczyłem, po rozmowie napisałem mu jeszcze maila na jego prośbę - z 2 kartki A4 z moimi metodami sprzedaży. Wiadomość zwrotna? "Dziękuję." Co najzabawniejsze? Nawet pie$#!#nych 50zł BRUTTO nie dołożyli mi z tej okazji do wypłaty. No i jak taki pracownik ma się czuć? No dosłownie wyr#%$ny i w dodatku bez mydła. Jakby tego było mało NAGLE przyszła sobie pewnego dnia kadrowa do sklepu i zdecydowała, że zostanę przeniesiony do innego sklepu. Nie pytała czy chcę, tylko mi to oznajmiła. W sumie do babeczki nic nie mam, bo wystarczyło dobrze z nią porozmawiać i nie była wcale "głupią babą". Ale za to bardzo wybuchowa. Nowy sklep był oddalony o 1,5 godziny w jedną stronę od mojego miejsca zamieszkania. Poczułem się naprawdę źle jako człowiek poważnie podchodzący do swojej pracy. No i jeszcze brak możliwości, żeby sobie gdzieś "przycupnąć". 12h bite na nogach, bo tak. Nie sprzedałeś gwarancji na telewizor za 1750zł gotówką, bo klient ma ubezpieczenie mieszkania w tym na TV tez? Nie ważne, pisz wyjaśnienie. Nie postarałeś się. Sam schemat pracy nie jest zły, ale nie jest łatwy. Niektóre sytuacje rozbrajały do łez, niektóre sprawiały, że zamieniałeś się w człowieka-cegłę i aż trzeba było odejść z wkurzenia od klienta. Plusy? Żółte koszulki, czyli pracownicy. W większości raczej to korpo szczury biegnące do celu jak im ułożą trasę, jednak można tam znaleźć naprawdę fajnych ludzi.

klient

Odradzam zakupy w sieci Euro, sprzedawany sprzęt psuje się pod koniec gwarancji. Serwisanci z autoryzowanego serwisu Candy twierdzą, że sprzęt sprzedawany w Euro jest niższej jakości i wytrzymuje około 24 miesięcy i masowo się psuje. Serwis Candy nie naprawia urządzeń bo nie ma części, nie wie również jak naprawić sprzęt, odwołuje przyjazd na serwis w dniu umówionej wizyty. Generalnie sieć EURO to wielka porażka, odradzam. Ku przestrodze niebawem upublicznię materiały w sieci pokazujące podejścia sieci EURO oraz serwisu Candy (nagrania rozmów z kierownictwem sklepu, serwisantami, szefem serwisu oraz korespondencja).

byly pracownik

@xxx- inspekcja pracy powinna zalozyć jakieś ukryte kamery w tych pokojach zwierzeń w call center w lublinie. delikatnie mowiąc ich działania bywają kontrowersyjne i kierownicy nie podają nawet konkretnego powodu przy rozwiazniu umowy. firma nastawiaona na zysk , co 3 miesiace robia rekrutacje , ciagla rotacja..jelsi widzieice oglosznie na olx czy pracuj.pl dwa razy zastanowcie sie czy warto tam aplikowac, dostac sie tam latwo ale wyleciec jeszce latwiej, a jesli nawet nie wylecie od razu to z duzym pradopodobienstwem nie przedluza wam umowy po 3 miesiacach. w styczniu bylo sporo zwolnień.

ZWOLNIONA
@byly pracownik

Obiecywali, że po grudniu mamy pewną pracę i nikt nie odpadnie. Owszem, przedłużona umowa "na 3 lata". Wypieprzyli ponad połowę mojej grupy po 10 stycznia! A powód? "Skończył się grudzień, widzisz jaka jest sytuacja na wallboardzie, nie ma po prostu co robić". Nosz kur.... Moim skromnym zdaniem jest tak, że nie chce im się płacić premii. Na okresie próbnym takowe nie przysługują (a nawet jeśli byś zasłużył to i tak coś wymyślą). Po moim zwolnieniu dwa dni później widzę ogłoszenie, że poszukują kolejnych kozłów ofiarnych w postaci asystentów! A słowa na odchodne od Szanownej Kierownik A. P-Sz? "Jak tylko pojawi się ogłoszenie składaj CV, będziesz w pierwszej kolejności bez szkolenia" No już KUR** lecę! Żenada. A jeszcze: przy przedłużaniu umowy usłyszeć słowa: "wiesz, że to nie była taka prosta decyzja? Nie dawałaś z siebie 100%." Aha. Robię swoje, robię też za innych, pomagam każdemu kto prosi mnie o pomoc. Wyrabiam wszytko co mam zrobić. A stali pracownicy, liderzy? Na jednym ekranie MG, na drugim Youtube. Dla kierowników pracownik jest zwykłym pachołkiem, z którym nie warto się liczyć. Pani dyrektor to też chodząca żenada. Obiecuje, milutka, uśmiechnięta a potem wypier**** cie na zbity ryj. Totalnie nie polecam pracy w CC Lublin. Tyle w temacie..

Były robol z si
@ZWOLNIONA

Witam, z czystym sumieniem potwierdzam wyżej wymienioną sytuację. Dodam że dochodzi że mobbing jest normą szczególnie ze strony pewnych pracowników i kierownictwa.

Jerzyk

Firma się rozwija i otwiera nowe sklepy i musi szukać ludzi do pracy. Teraz jest czas pracownika i dlatego zarobki idą w górę. Ale w sumie warto dla nich pracować , oni staraj się dbać o pracownikó.

Papa smerf.

Dokładanie. Wieść gminna niesie że znowu będą coś kombinować z podstawami. Inne firmy z branży handlowej podniosły pensję i część ludzi pouciekała. Ponoć ma znowu wrócić premia za JOK bo NPSy pospadały. Do tej pory jak przepracowałeś 1 rok i 8 miesięcy to wbijałeś się na 1800zł brutto podstawy. (jako DK) Czyżby w końcu podstawa równała się pensji minimalnej, 2000zł brutto i od tego naliczany byłaby wypracowana premia?

Euro wyzyskuje pracowników

@Kolos sieć się tak szybko rozwija, że w przeciągu 10 lat nie zrobili absolutnie nic, by płacić więcej pracownikom, teraz byli zmuszeni gdy płace minimalne rosły i różnice w pensjach były kolosalne.

fefr
@Euro wyzyskuje pracowników

Różnica zbyt wielka nie jest. na umowie 1750 brutto + premie(premia czyli wyrównanie do najniższej krajowej)

Kolos

Myślę, że nieprzychylne wpisy są zasługą konkurencji!!. Firma jest znana i niektórym nie podoba się jak szybko rozwija sieć sklepów. Dla pracowników to dobra oznaka.

rswtyhu
@Kolos

A dlaczego nie ma tylu negatywnych wpisów o saturnie albo media ? Bo tam jest normalnie, Kolosie.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD