Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

posrednik

Witajcie. Szukam kogoś do współpracy. Wszystko jest legalne. Potrzebuję sprzedawców z takich sieci jak wasza. Wszystko napiszę na maila. Piszcie electrolux@vp.pl

Młoda

Praca jak doradca klienta w sklepie stacjonarnym jest ok, ale nie każdy się nadaję. Nacisk na wykonanie planu i przedłużone gwarancje. Atmosfera wiadomo zależy od ludzi ale jest ok. Jak się chce zarobić trzeba pracować, za darmo nic nie ma. Jest podstawa + premie. Najlepsi wyciągają 3- 4 tys miesięcznie, pozostali koło 2 tys. Jeśli ktoś lubi kontakt z ludźmi i dobrze się czuje w sprzedaży to polecam. Fajni ludzie , dobre zarobki :) .

stara
@Młoda

ciekawe rzeczy piszesz tylko nie wiem skąd wiesz ile można najmniej zarobić bo nie jest to na pewno 2 tys. na rękę tylko najniższa krajowa

stara

olo
@młoda

tak przy 200 godz.pracy

as

Czy ktoś pracował/pracuje w Call Center firmy RTV Euro AGD? Na czym polega tam praca? To jakaś sprzedaż, czy infolinia? Jak wyglądają godziny pracy? Czy pracuje się w weekendy?

kirs
@as

jak sma nazwa wskazuje pracujesz na Call Center, jesteś sprzedawcą przez telefon, infolinią itd. oczywiście płacone masz od sprzedaży towarów, usług, przedłużonych gwarancji itd. do tego wysłuchujesz marudzenia klientów, którzy chcą się połączyć z konkretnym sklepem, ale numeru nie znalazł, bo nie ma. godziny pracy tak jak działa infolinia czyli zmiany łącznie z weeckendami.

ona
@kirs

Dokładnie jest tak jak kolega opisuje. Plus jak ci podłączą reklamacje to już przerąbane po całośći. A i jak celu nie wyrobisz to za długo też nie popracujesz. Ogólnie szkoda czasu na nich...

znam kolegi który zna Pande

Pracuje od dwóch miesięcy na stanowisku pomocnik dostawcy i nie powiem o tej firmie złego słowa. Zarobki przyzwoite superk ekipa praca czase trudna ale każdy wie na co sie pisze. Pozdro magazyn z Rudy Śl

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
magazynowy

Nie polecam pracy w centralnym magazynie RTV Euro AGD (Euro-Net) w Sokołowie k. Warszawy. Bardzo ciężka praca, kończysz zmianę dopiero jak wszystkie zespoły wykonają pracę. Maksymalnie zdarzyło mi się pracować na nocnej zmianie ciągiem ponad 16h. Takie przypadki w okresie listopad-grudzień są na porządku dziennym. Zastanawiam się dlaczego Inspekcja Pracy nie reaguje. Na magazynie panuje atmosfera donosicielstwa. Pracy jest tak dużo że każdemu z załogi zależy aby wszyscy uwinęli się ze swoją pracą. Zamiast pomagać sobie nawzajem normą są donosy na maruderów z zespołu. Ci którzy się nie wyrabiają pracują maksymalnie 2 tygodnie, zwalniają z dnia na dzień podczas zmiany. Po nowym roku część załogi dostaje wypowiedzenia i tak co roku. Nie polecam nikomu, bardzo ciężka praca a wynagrodzenia to najniższa krajowa.

Ba

A czy w Euro są Kierownicy Regionalni jak w MediaExpercie? Jak się u Was nazywa to stanowisko?

wa

odpowiedź na danio: Kim ty jesteś danio ? Skąd wiesz jak jest w poszczególych sklepach? W firmie NIE MA specjalnych rabatów dla pracowników! Czyżby przez ciebie przemawiały kadry?

wa

Contact Center przenieśli do Lublina, bo tam mogą robić to co opisuje kolega powyżej.W Warszawie musieli bardziej się liczyć z ludźmi.

kasztanowa
@wa

Plus jeszcze w Contact Center w Lublinie pewnie zarobki mniejsze niż w Wawie.

kasztanowa

Nie polecam pracy w ich Contact Center Lublin chyba że ktoś chce pracować tylko tymczasowo. Dla nich nie liczy się człowiek tylko cyfry-nie wyrabiasz celu idziesz na odstrzał bo kierownik nie ma premii. A jak chcą żebyś został po godzinach to przychodzą i mydlą oczy.Co 3 miesiące wymienia się tam połowa konsultantów,widać to im się opłaca. Zarobki marne bo nawet jak wyrobisz cel to obniżą ci oceny za jakość. Nie wiem jakim cudem zdobyli tytuł solidnego pracodawcy roku-chyba go kupili?

wa

Podstawa poniżej najniższej krajowej to "kasa dobra"?, ty Lolku agencie zarządu!

obiektywny

muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami, pracownicy walczą między sobą o punkty podkradając sobie klientów, donosząc, a nawet obrażając się wzajemnie. Trzeba iść na rekord w ilości punktów, aby godnie zarobić (wyjątkiem jest grudzień), gdzie na pracownika czeka bardzo dużo obowiązków: zmiana cen, inwentaryzacje, sprzątanie, dokładanie i zabezpieczanie towaru, ochrona sklepu (odpowiedzialność materialna), wyłączanie alarmów, sporządzanie wszelkiej dokumentacji. Pracodawca "na zachętę" przygotował wszelakiej maści asortyment kar (werbalne, finansowe itp.). Nadgodziny są obowiązkowe, bo przecież budujemy markę ;-). W zamian nie można liczyć na godny zarobek, wynagrodzenie za punkty to sprawy groszowe i wynoszą mniej więcej 10 zł. netto za dobry tv.

janko muzykant

w nowym roku to dopiero spadnie kubeł zimnej wody na głowy dowództwa, nastroje wszędzie są kiepskie, każdy patrzy dać nogę, jak szeregowi wezmą grudniowe wypłaty do ręki to od razu uciekną. A dla Pań Kadrowych podpowiedź, proszę zmieniać taktykę, i to już! a może należałoby się wziąć wreszcie za strategię... jak na razie to jedna wielka improwizacja. Wasze noworoczne plany przybiorą z goła odmienną formę:). Firma ma straszne braki w ocenie ryzyka: rynek pracy, marketing, działania konkurencji... wszystko leży. Wracając do nastrojów, to tak źle jeszcze nie było, jak za PRL, i nawet system podobny - centralnie sterowany. I pamiętajcie, każda ryba psuje się od głowy. Nie stać Was na wysokie standardy.

wa

Jak to? Niemożliwe! Przecież firma regularnie dostaje nagrody dla najlepszego pracodawcy!

aya

jak dla ciebie umowa o pracę to coś wspaniałego to nic tylko stać i klaskać. Jakie stabilne zatrudnienie? Dzisiaj ją masz a za tydzień dostajesz wypowiedzenie i papa... Ta najniższa krajowa też cie tak bardzo stabilizuje?

Pracujęty długo

Umowa o prace niby Tak ale aby zarobić najniższą krajową musisz pracować trzy tygodnie, bo za podstawę masz 1000 - 1100 zł oczywiście brutto najniższa krajowa obecnie to 1850 czyli aby otrzymać najniższą krajową musisz zrobić 750 zł premii, dodatkowo w dniach wolnych od pracy musisz jeździć na różnego rodzaju wsparcia i przebudowy oczywiście nie zapłacą ci nadgodzin tylko umowo zlecenie.

magazynier_robol

Nie wiem jak wygląda praca w ich sklepach, ale pracowałem w RTV EURO AGD (Euro-net) jako magazynier w głównym magazynie w Sokołowie (ok. 7 km od Warszawy w stronę Raszyna). I muszę przyznać, że to była najcięższa praca, jaką kiedykolwiek wykonywałem. 3 zmianówka, zmiany po 8 godzin + dodatkowe 2 nocki po 12h w weekendy. Po okresie próbnym zamiast zlecenia dają umowę o pracę, ale to marna pociecha ponieważ: - na rękę wychodzi 1500-1600zł plus niewielka premia zależna od humoru kierownika zmiany - niby pracujesz po 8 lub 12 godzin, ale przed świętami zdarzało się pracować jednorazowo nawet 16h - ogółem zmianę kończysz dopiero jak cała zmiana wykona swoje zadanie, jeśli twój zespół upora się ze swoją pracą, rzucają cię gdzie indziej i zostajecie aż wszyscy skończą (!) - przed świętami, a najczęściej w całym okresie listopad-styczeń w zasadzie nie masz życia, bo pracujesz po 200 godzin w miesiącu - fatalny dojazd, od pętli P+R jest tylko 8km, ale magazyn położony jest w szczerym polu, kursuje bus pracowniczy ale rzadko, bardzo nieregularnie i tylko do pętli przy Okęciu. - fatalna atmosfera, pracy jest od groma o każdej porze, więc jeśli sobie nie radzisz lub pracujesz wolniej niż reszta, to raczej nie spodziewaj się pomocy od kolegów- prędzej donosu do kierownika. Nie polecam nikomu tej pracy. Pracowałem tam tylko dlatego, że w mojej poprzedniej firmie były grupowe zwolnienia i musiałem szybko znaleźć sobie coś innego. Nie dajcie się wyzyskiwać, nie warto pracować tak ciężko za groszowe pieniądze.

z lekka jakaś propaganda się tu wkrada, super, strach zagląda w oczy skoro już o sobie opinie się pisze. A pomyśleć, że to dopiero początek tego komediodramatu:)

Blok mieszkalny

Powiem tak: na okresie próbnym jest prawie ok. Jako ze masz stałą pensje to reszta pracowników będzie wrecz na tobie wymuszac zebyś na nich sprzedawał. Wiem z własnego doświadczenie. A po okresie próbnym... Trzeci tydzien robie bez umowy a kierownictwo ma to w d***e ;)

Jz

Pracuję w Euro (Gdańsk) od miesiaca jako dostawca poranny, może moja opinia pomoże innym. Powiem tak, czasami trzeba sie nadźwigać, czasami są stresujące sytuacje, trzeba mieć łeb na karku i skupić się na pracy ale ogólnie fajna robota. 4 godziny rano, płatne 16zł brutto. Od poniedzialku do soboty, czasami niedziele a można nawet wszystkie robić wtedy wychodzi 1550 na rękę za pół etatu.. Spokojnie mozna połączyć to z drugą robotą i mamy fajne pieniądze. Jest ok, całkiem miła atmosfera, szef w porządku.

Krzychu

Witam. Dostałem propozycję jako pomocnik dostawcy Gdańsku. Jestem przed rozmową. Na jaką pensję mogę liczyć? Pozdrawiam

wa

beneficiki tylko wtety gdy będziesz ciągnął antarktydę i arktykę kierownictwu i dyrekcji

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD