Opinie o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro RTV AGD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro RTV AGD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro RTV AGD w Ostrowiec Świętokrzyski Adama Mickiewicza 30

Sebb94

Witam ja osobiście nie polecam tej firmy ...Jestem z Łodzi , zostałem potraktowany jak zwykły klient tego sklepu ( osoba która stara się u nich o prace ) ... wszystko w moim CV spełniało zasady itp ... Czekam ponad gruby miesiąc , zero telefonu , zero e-maila ... Bardzo śmieszna firma , najwidoczniej wolą zatrudnia (usunięte przez administratora) bez podstawówki itp ... Ahhh szkoda gadać

wa

Zarobki to najniższa krajowa. Zniżyli się do tego, że szukają jeleni wśród znajomych lub rodziny pracowników już zatrudnionych. SOK SOK SOK SOK SOK SOK

grześko

Najgorszy kołchoz w jakim pracowałem - dobrze że mnie zwolnili za struktury ( byłem sprzedawcą który robi największe obroty w sklepie )

Doradca klienta, zarabiam 2000 brutto? To ile może w przybliżeniu zarobić kierownik? Pytam nie po to by wiedzieć ile zarabia mój kierownik sklepu ale po to by wiedzieć czy warto mążyć o posadzie kierownika np. w innej lokalizacji sklepu (nowy sklep)?

Johny
@Tomek

Wszystko zalezy od obrotu sklepu . Srednia z 12 msc. Z pitu 2015. 5300zl kier. Sprzed. A kierownik sklepu srednio tysiac wiecej. Takze warto. Sa u nas doradcy co zarabiaja ci lepsi okolo 4000 kilka osob okolo 3000 , reszta w granicach 2000zl Kwoty netto. Jak sie starasz i masz ochote pracowac a nie siedzisz z tylkiem na socjalu czy na fajce to zarobisz Sklep w kujawsko pomorskim

Doradca Klienta

Rekrutacja w bardzo miłej atmosferze. Państwo, które ze mną rozmawiało dużo opowiadało mi o firmie i o wszystkim co związane z pracą w tej branży. Zero stresu, fajni ludzie.

-Czy wiem co to standard obsługi klienta. -Kazano mi sprzedać pewną rzecz agd i co bym do tego dosprzedała -Czy wiem co znaczy sprzedaż komplementarna -Co wiem o firmie rtvEUROagd

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter
Hrappka.pl
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Ciekawe ile zarabiają kierownicy sklepu?

junior

pracuje na infolinii w Lublinie. Firma jest nastawiona na sprzedaż i system prowizyjny jest mocno uzależniony od wyników - jak to w sprzedazy. jezeli ktos jest nastawiony na zarabianie to praca jest ok. Zmiany sa elastyczne i nie ma problemu z dogadaniem sie jezeli cos wypadnie niespodziewanego.

sadvfg

Cieszy, że Dział Personalny czyta te opinie. Ale wniosków wciąż brak !

et

Po to przenieśli PCC do Lublina bo w Warszawie by to nie przeszło.

oooo

Jeśli chodzi o słynne PCC w Lublinie którym tak zachwycały się gazety lubelskie gdy tylko je otwierano, to nikomu nie polecam. Mobbing i poniżanie pracowników, mimo przerwy 5 min, która przysługuje po każdej godzinie pracy przy monitorze nie wolno na nią wyjść nawet przez kilka godzin. Co więcej jest nas prawie 100 osób, więc średnio uda się wyjść 10 - 20 osobom w trakcie godziny a i o to trzeba prosić lidera. Zwolnienia tutaj są na porządku dziennym, rano jeszcze pracujesz ale popołudniu już nie. Targety są celowo zawyżane a zasada i tak jest prosta - jeśli zrobisz target dostaniesz słabą jakość rozmów, żeby firma nie musiała Ci zapłacić większej premii. Kilka razy dziennie potrafią wysyłać e-maile "Jedyny akceptowany status - Dostępny" - bo klienci akurat dzwonią i nie wolno Ci zrobić nic innego jak tylko odbierać - możesz siedzieć 4 - 5 godzin, po czym łaskawca lider, czy kierownik pozwoli Ci wyjść na przerwę - oczywiście 5 min, bo niezależnie od czasu masz jedną taką. Przerwa obiadowa jest 15 min, z czego jeśli jest ruch na linii to nie można Ci wyjść również na nią. Często zmiany są po 10 godzin, a pół godziny przed końcem pracy dostajesz e-mail. Zapraszam do korzystania z przerwy obiadowej, bo jest spokojnie. Prawo do preferencji w grafiku mają jedynie osoby które w połowie miesiąca idą na 100% zgodnie z planem wykonania celu - i to mogą być 3 dni. Pani dyrektor nie widzi nic co się dzieje - ją interesuje wynik. Kierownicy patrzą jedynie na cyferki i nie raz słyszy się że będą wyciągane konsekwencje wobec osób które nie robią na 100% planu, bądź chodzą na przerwę wtedy gdy jest ruch, bo przecież sikać można pod siebie. Poniżanie przez osoby mające służyć pomocą również jest na porządku dziennym. Potrzebujesz wolnego, bądź urlopu - zamień się z kimś a Ty dzień wolny odrobisz w innym dniu. Ewentualnie firma może zaproponować Ci ekwiwalent za zaległy urlop, bo akurat im nie pasuje żebyś na niego poszedł mimo, że zgłoszony był pół roku wcześniej. Zarobki ok. 1400 - 1800 - ale system rozliczania pracy jest 3 miesięczny, więc jeden miesiąc pracujesz 190 godzin, drugi np. 178, a trzeci 160 - cyferki muszą się zgadzać. Odradzam każdemu!

@włóczykij
@oooo

moja koleżanka ciągnie mnie tam do pracy i się waham nie narzeka na godziny pracy i warunki alwe wiadomo za darmo nic nie ma i to jest sprzedaż i tyle, sprzedajesz to zarabiasz miesiące są różne ale jak się przyłoży to ponad 2 tyśki wyciągnie się zastanawiam:) w dodatku umowa o prace

ooooo
@@włóczykij

2 tysiące? Chyba raz w roku w styczniu :) 2 tysięcy się tutaj nie przekracza. Masz płaconą pensję - podstawową + zasadniczą = 1750 zł brutto. Do tego masz płacone za każdą grupę asortymentową sprzedaży różne stawki i tak dla przykładu.... Przy ocenie jakości pracy (masz 4 odsłuchy miesięcznie, jak rozmawiasz z klientami) "A" masz za każde 100 zł ubezpieczenia na sprzęt (dodatkowa gwarancja) np. 1 zł brutto, ale.... żeby dostać ocenę "A" musisz mieć średnią z jakości min. 36 pkt. jeśli tego nie masz - bo nikt nie ma oceny A, stawka spada na "B" - 0,75 brutto, i na "C" - jeszcze niżej - na ogół ocena jest B lub C - inaczej firma musiałaby zapłacić Ci za dużo a to im się nie kalkuluje. Dlatego dla firmy kręcisz zysk bo i tak sprzedajesz miesięcznie ok 300 - 400 tys. zł na osobę ale dostajesz tak jak wspomniałem do podstawy premię brutto - średnio 200 - 300 zł. Jeśli koleżanka mówi że zarabia ponad 2.000 niech pokaże Ci wpływy na konto.... Za wysłuchiwanie wyzwisk od klientów którym spóźniła się dostawa, bądź coś jest nie tak - myślę że nie warto, tym bardziej, że reklamujesz firmę własnym nazwiskiem.

mariusz_strzalkowski@vp.pl

Informacja dla pracujących w neonecie: jeśli chceci dorobić piszcie na adres mailowy zawarty w nicku.

wa

Ostatnio doszło jeszcze wyciąganie danych osobowych od klientów. Sprzedawca POD GROŹBĄ KARY musi pobrać od klienta dane osobowe od imienia i nazwiska po mail.Niby dla jakichś niejasnych zniżek w przyszłości.Dlaczego nie zajmie się tym jakaś kontrola państwowa?

DK

@tymek a Ty HR czy PR? żenua, oj brakuje rąk do pracy...

daria

Cześć, czy ktoś pracował w call center w Lublinie, jakie są zarobki godziny pracy. Czy to jest sprzedaż, jakaś kampania informacyjna, rozpatrywanie reklamacji ? Ile płacą i jakie są godziny pracy.

Dd
@daria

Ja pracowałem i nie polecam. Kierowniczka K.P potrafi Ci mówić, że wszystko jest super i cudownie a parę godzin później wyrzucić z pracy bez podania przyczyny. Miałby być awanse z tego co się orientuje to do tej pory nie wprowadzili ( mówione było już o tym w maju 2015) wiec ogólnie jest większość słuchawek w Lbn. Chociaż plus jest taki, ze jest umowa o prace niby na 24 msc ale jak pisałem powyżej to nikt nie zna dnia ani godziny

@Dd

Zgadzam się w 100% z postem powyżej. Również nie polecam i nie pozdrawiam kierowniczki K.P !!!!

Moniak

Dziękuję Daria za odpowiedź :)

gość

Logistyka i błędy na stronie zniechęcają do zakupów w tym sklepie.

BŁĘKITNA

SPRZEDAWCA PRODUKTÓW FINANSOWYCH - KASJER WARSZAWA we wtorek ide na rozmowę i chciałabym wiedzieć ile można zarobić? Jaki zakres obowiązków? Jaka atmosfera?

moniak
@BŁĘKITNA

Czy mogła byś się podzielić informacjami na temat rozmowy i warunków jakie proponują na stanowisku SPRZEDAWCA PRODUKTÓW FINANSOWYCH-KASJER? Też mnie zaproszono na rozmowę i jestem ciekawa jak to wygląda.

omamo

dzieki za info. juz ten sprzet zaczelam uzytkowac, zorientowalam sie po kilkunastu godzinach jak siegnelam do instrukcji:(

zabiorą mu z wypłaty

omamo

pracownik sklepu pomylil sie i wydal mi inny drozszy towar niz ten za ktory zaplacilam. czy odejma mu za to z wyplaty? pytam bo nie wiem czy mam zglosic to pracownikowi, zal mi go by bylo gdyby tak sie stalo:(

ivonaz
@omamo

witaj, wybieram się tam na interview ale w Warszawie, troszkę się zmartwiłam Twoim opisem ale pójde i przekonam się - nic nie mam do stracenia a płakać pewnie nie będę :)

Dział Personalny Euro
@omamo

Jako przedstawiciel Działu Personalnego, chciałam sprostować, że w Oddziale Kraków w ostatnim czasie nie była prowadzona rekrutacja na stanowisko Specjalisty ds. Personalnych. Również informujemy, że w Oddziale Kraków nie pracowała i nie pracuje osoba o podanym rysopisie. Informujemy również, że zgodnie z obowiązującym standardami firmy Euro-Net Sp. z o.o. (marka RTV Euro AGD), po każdym spotkaniu rekrutacyjnym jest przekazywana informacja zwrotna.

Mezzo
@Dział Personalny Euro

A co macie napisać :-)

selenaw

witam, Ja odbylam rozmowe w Krakowie z Paniá ds. personalnych, nie wiem czy to była kierownik czy dyrektor moze manager, ale zachowywala sie jak dyrektor (dodam dla wiadomości firmy - którkie bląd włosy na zapałkę, ładna zadbana kolo 45-50 lat). Rozmowa dotyczyla stanowiska specjalisty ds. personalnych. Zapewne wybrali kogoś innego gdyż - NIE SKONTAKTOWALI SIĘ ZE MNĄ PO ZAKONCZENIU PROCESU. Zero feedbacku! Dla mnie (osoby które w branży HR pracuje już kilka lat) jest to zwyczajny brak kultury, skoro fatyguję się na rozmowę kawał drogi, to wypadałoby chociażby wysłać formułkę z automatu, zwyczajne "kopiuj - wklej" , że dziekuję nie biorę udziały w dalszych etapach. Według mnie jako kandydata i secjalisty w tej dziedzinie - bardzo kiepsko to wygląda. Rozmowa ponadto była nieprzyjemna, Pani wyglądała jakby ją denerwował cały świat dookoła, zresztą już po 5 minutach wiedziałam, że to tylko mój stracony czas. Pytania z zeszytu, zero psychologicznych testów jak to bywa, ale możłiwe ze to dlatego ze starałam się o stanowisko w HR więc trochę wiemna ten temat. Ogólnie jako klient...robię tam zakupy bo mają przystępne ceny, jeśli zaś chodzi o przebieg procesu rekutacyjnego to jest to bardzo niski poziom, charakterystyczny dla firm o autorytarnym charaketrze zarządzania, co niestety na ten moment nie ma przyszłości. Powinniście dbać o dobry wizerunek nie tylko "na zewnątrz" - kampanie może kupić każdy, gorzej z naturalnym jej wdrażaniem - wszystko i tak wyjdzie predzej czy pożniej a nam rekrutowanym Internet w tym nie oszukujmy się - bardzo pomaga. Pani rekrutującej życzę by wyciągnęła kija, uśmiechnęła się i stwarzała otoczenie lepszym. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Euro RTV AGD - Ostrowiec Świętokrzyski

• Jak się pracuje w Euro RTV AGD?

Zobacz opinie na temat firmy Euro RTV AGD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro RTV AGD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro RTV AGD?

Kandydaci do pracy w Euro RTV AGD napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro RTV AGD