Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o.

klient 2014-09-17 14:20:28
jeśli chodzi o porady prawne w zakresie firmy to polecam Kancelarię Volenti z Sosnowca nr tel. (usunięte przez administratora)Będziecie zadowoleni z jakości usług!
zadowolony 2014-11-04 17:36:28
Ja również polecam ich usługi. Telefonu podawać nie można, ale wystarczy wpisać ich nazwę w wyszukiwarkę i łatwo ich znaleźć. Poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną sprawą. W mojej rodzinie wszelkie porady prawne udziela tylko ta kancelaria!
Wantylda 2015-03-09 20:32:22
Wypowiem się jako były pracownik, a nie klient. W Volenti są jasne zasady - pracujesz to robisz karierę. Jak chcesz się obijać, to idź roznosić ulotki. Na zarobki narzekać nie mogłam, na warunki pracy również.
Ewa 2015-05-11 14:51:58
W Volenti w końcu doceniono mnie jako pracownika, w przeciwieństwie do innych firm, w których traktowano mnie jak śmiecia. Nie narzekam ani na zarobki, ani na warunki pracy.
Aga 2015-05-12 08:09:29
Nie pracowałam u nich, ale wraz z mężem korzystaliśmy z ich usług windykacyjnych, dlatego uważamy, że należy o nich tu wspomnieć, bo są niesamowicie skuteczną, profesjonalną i zaangażowaną w sprawy klienta firmą. Będziemy im chyba wdzieczni do końca życia za odzyskanie naszych pieniążków.
dcccfgvbhnjmk 2016-04-19 19:31:33
bardzo ważne żeby kancelaria dawała wrażenie profesjonalizmu i zeby poza wrażeniem faktycznie taka była :) a czy wiecie może jak tam wygląda zatrudnienie?
Zostaw swoją opinię o Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volenti Kancelarie Prawne i FInansowe Sp. z o.o.