AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.

admin 2015-07-30 10:53
Czy w firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. istnieją szanse rozwoju dla pracownika? Jeśli wiesz coś na ten temat, komentuj na naszym forum.
Gosc 2016-10-13 11:45
Przez jednego czlowieka ta firma bardzo duzo traci. Mowa o Panu kierowniku ktory uwaza sie za nie omylnego i ze zawsze ma racje a tak naprawde jest to czlowiek bez kultury i bez szacunku do innych. Dba tylko o wlasna d*** i donosi na wszystkich do prezesow. Jestem swiecie przekonany ze prezesi nie wiedza wszystkiego co ten czlowiek wyprawia. Zachowuje sie jakby to byla jego firma i ze wszystko mu wolno. Wystarczy porozmawiac z pracownikami i bedzie wiadomo co to za czlowiek. Wszyscy w firmie maja go dosc a prezesi albo nie wiedza albo wiedza i nic z tym nie robia. Ten czlowiek dziala na nie korzysc firmy. Jesli prezesi nic z tym nie zrobia to ludzie zaczna odchodzic przez tego idiote a firma upadnie.
jacek 2016-10-13 14:50
Widze, że jest u nich praca jako Inżynier Elektryk-Automatyki i zastnawiam się jak można się do nich dostać, czy tylko aplikować przez formularz?
Joanna 2017-06-14 13:50
Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Monter - Elektronik. Co jako obecni pracownicy AUTOCOMP MANAGEMENT możecie doradzić zainteresowanym tą ofertą pracy? Czego mogą spodziewać się po podjęciu pracy właśnie w tym dziale firmy? Wasze doświadczenie może być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

@Gosc 2016-10-13 11:45 chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak Ty oceniasz firmę i pracę w niej. Jednak nie jest to miejsce na skupianie się na pracy jej indywidualnych pracowników. Jeśli masz zastrzeżenia co do pracy któregoś z pracowników, to warto taki problem zgłosić i rozwiązać wewnątrz firmy. Próbowałeś ten problem zgłaszać?
Zostaw swoją opinię o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.