AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.

Szczecin

Opinie o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.

admin 2015-07-30 10:53:57
Czy w firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. istnieją szanse rozwoju dla pracownika? Jeśli wiesz coś na ten temat, komentuj na naszym forum.
Gosc 2016-10-13 11:45:59
Przez jednego czlowieka ta firma bardzo duzo traci. Mowa o Panu kierowniku ktory uwaza sie za nie omylnego i ze zawsze ma racje a tak naprawde jest to czlowiek bez kultury i bez szacunku do innych. Dba tylko o wlasna d*** i donosi na wszystkich do prezesow. Jestem swiecie przekonany ze prezesi nie wiedza wszystkiego co ten czlowiek wyprawia. Zachowuje sie jakby to byla jego firma i ze wszystko mu wolno. Wystarczy porozmawiac z pracownikami i bedzie wiadomo co to za czlowiek. Wszyscy w firmie maja go dosc a prezesi albo nie wiedza albo wiedza i nic z tym nie robia. Ten czlowiek dziala na nie korzysc firmy. Jesli prezesi nic z tym nie zrobia to ludzie zaczna odchodzic przez tego idiote a firma upadnie.
jacek 2016-10-13 14:50:41
Widze, że jest u nich praca jako Inżynier Elektryk-Automatyki i zastnawiam się jak można się do nich dostać, czy tylko aplikować przez formularz?
Zostaw swoją opinię o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.