Opinie o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. w Szczecin

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Autocomp Management

Dzień dobry. Z naszej strony proponujemy spotkanie w siedzibie Autocomp Management. Sprawę możemy wyjaśnić podczas rozmowy w biurze. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Autocomp Management

Jak dużo osób pracuje w AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Autocomp Management

Dzień dobry. Na etapie rekrutacji i nawiązywania współpracy ustalany jest model pracy. Onboarding przeprowadzamy w zależności od tego w jakiej formie pracownik pracuje. Jeśli pracownik pracuje stacjonarnie, to onboarding jest stacjonarny. W przypadku pracy zdalnej i hybrydowej przeprowadzamy wdrożenie w sposób analogiczny. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

148 ludzi zatrudnionych w firmie, to bardzo ładny wynik. Firma się rozwija? W związku z tym w sieci tyle ofert pracy ze strony firmy? Jestem zainteresowany pracą w charakterze testera oprogramowania. Nieudolnie próbowałem wejść w ogłoszenie, niestety nic mi się nie wyświetla. Czy to oznacza, że rekrutacja jest już zamknięta? Może niedługo pojawi się coś nowego, jest tutaj na forum ktoś z tego działu? Czy na tym stanowisku jest możliwość pracy zdalnej? Taki tester w ciągu miesiąca jest w stanie zarobić minimum 5500 netto?

Autocomp Management

Dzień dobry. Firma cały czas się rozwija w związku z czym na stronie zamieszczone są nowe oferty pracy. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko testera oprogramowania, dlatego nie dało się wyświetlić oferty. W razie zainteresowania prosimy o złożenie CV na poczet przyszłych rekrutacji. Aplikację prosimy kierować na maila: rekrutacja@autocomp.com.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Andżela
@Autocomp Management

Ok, teraz nie ma wakatu dla testera oprogramowania, ale czy można wysłać cv na zaś, aby firma miała w swojej bazie takiego kandydata?? Bo czasami tak można wysłać i firma się wtedy odzywa, jak ma jakiś wakat.

@Andżela

Dzień dobry. Tak, jak najbardziej CV można przesłać. Jeśli w danym momencie nie szukamy osób na to stanowisko, to Państwa aplikacje możemy zostawić w celach przyszłych rekrutacji. CV prosimy kierować na maila: rekrutacja@autocomp.com.pl. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Agata Nowy wpis
@Autocomp Management

A ja mam pytanie w imieniu męża, odnośnie trwającej rekrutacji na pracownika sekcji serwisu. Pensja podana w ogłoszeniu to 3.5 - 4.5 k brutto i chciałabym wiedzieć od czego zależy ta kwota, bo pisaliście, że od umiejętności, ale wolę znać temat szerzej. Doświadczenie też się liczy, jeśli chodzi o wysokość pensji? W ogłoszeniu nie widzę takiej informacji, ale czy są dodatkowo premie i dodatki?

Autocomp Management Nowy wpis
@Agata

Dzień dobry. Cały czas prowadzimy nabór na pracowników do Działu Serwisu. W ramach sprostowania proponowane przez na wynagrodzenie podane na stronie jest w netto, a nie brutto i jest to stała podstawa. Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia i umiejętności. Na ten moment nie przewidujemy dodatków. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Jola Nowy wpis
@Autocomp Management

Ok, to jak sama firma tu odpowiada, to też zadam pytanie. Mój brat chce aplikować na stanowisko pracownika działu serwisu i jest tam w ogłoszeniu adnotacja, że praca jest od zaraz. Czyli ile czasu mija od dostania odpowiedzi do pierwszego dnia pracy? Brat ma 3 tygodnie wypowiedzenia w poprzedniej pracy.

Autocomp Management Nowy wpis
@Jola

Dzień dobry. Zachęcamy, by osoba zainteresowana pracą przesłała do nas CV. W tym momencie nie możemy określić ile dni minie do rozpoczęcia współpracy. Nie mieliśmy jeszcze okazji poznać sytuacji i osoby zainteresowanej pracą. CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@autocomp.com.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Jak dużo osób pracuje w AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Autocomp Management

Dzień dobry. Na dzień dzisiejszy pracuje u nas 148 osób. Cały czas prowadzimy nowe rekrutacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy: http://www.ac-m.pl/o-firmie/praca Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Szymek
@Autocomp Management

Znam skrypt C#, framework Net, znam środowisko Unity i bez problemu integruje biblioteki zewnętrzne. Napisali też Państwo, że moja pensja na stanowisku Unity Developera będzie wynosić od 14000 do 17000 zł brutto (UoP). Chciałbym jednak z góry znać jedną, ważną dla mnie kwestię. Jak z możliwością pracy zdalnej? Czy jest ona u Was praktykowana i na jakich zasadach? Pytam, gdyż dużo piszecie w ogłoszeniu o biurze. A pracę zdalną bardzo sobie cenię.

@Szymek

Dzień dobry. W przypadku stanowiska Unity Developera zakładamy możliwość pracy z biura lub całkowitej pracy zdalnej. Zachęcamy do złożenia do nas swojego CV. Po zaaplikowaniu możemy porozmawiać i przedstawimy szerszy obraz pracy zdalnej. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

Ok, ja właśnie myślę, czy nie wysłać cv, ale i tak mam pytanie. Jak bym chciała pracować zdalnie, to firma zapewnia sprzęt i narzędzia do pracy? Czy pracownik sam o to musi zadbać za prywatne pieniądze? Ja już różne rzeczy widziałam, dlatego pytam zawczasu. I jak firma oferuje sprzęt, to on jest ubezpieczony np. od kradzieży??

Autocomp Management

Dzień dobry. W przypadku pracy zdalnej na umowę o pracę zapewniamy sprzęt i niezbędne narzędzia do pracy. Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@autocomp.com.pl. Dział Rekrutacji skontaktuje się z Panią i wtedy będzie okazja szczegółowo omówić sprawy dotyczące sprzętu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

I musi po ten sprzęt zjawić się w siedzibie firmy czy wysyłacie go kurierem? Jaki jest maksymalny czas oczekiwania na wiadomość zwrotną po wysłaniu cv? Dajecie feedback wszystkim kandydatom?

Autocomp Management

Dzień dobry. Podpisanie umowy, przejście szkolenia BHP i odebranie sprzętu odbywa się w siedzibie biura. Następnie praca odbywa się we wcześniej ustalonym modelu - stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo. Po dostaniu CV kontaktujemy się z każdą osobą w przeciągu kilku dni, a feedback przekazywany jest wszystkim bez wyjątku. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

ooo
@Autocomp Management

W jakim modelu pracuje większość pracowników? Czy w odpowiedzi na negatywny feedback dajecie uzasadnienie odrzucenia kandydata? W razie awarii sprzętu jak wygląda rozwiązanie problemów, trzeba odnieść sprzęt do jakiegoś serwisu?

@ooo

Dzień dobry. Dział IT pracuje w większości zdalnie oraz hybrydowo. Pozostali pracownicy firmy pracują stacjonarnie z biura. Tryb pracy zależy od zajmowanego stanowiska. Feedback dajemy każdej osobie i na każdym etapie rekrutacji. Zawsze przekazujemy uzasadnienie naszych decyzji. Jeśli zdarzy się awaria sprzętu, to w pierwszej kolejności należy zgłosić to przełożonemu, który poinformuje o dalszych krokach. W przypadku sprzętu firmowego nie należy działać na "własną rękę". Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

Ok, super info. Jeszcze dodam pytanie konkretnie o ten dział IT. Jak przychodzi nowa osoba i ma onboarding, to też jest zdalnie? Czy to jest ten moment właśnie hybrydowy, gdzie musi być w biurze??

Autocomp Management

Cześć. Zerkam na ofertę na optyka i tak piszą "3000-4000 zł netto, (po doszkoleniu i wdrożeniu możliwość 5000-6000 PLN netto)". Pracował tam ktoś u nich, po jakim czasie wam zmienili stawkę na tą wyższą? O ile w ogóle, nie wiem, na ile to jest osiągalne, to też bym chciał wiedzieć właśnie.

Autocomp Management

Dzień dobry. Zapraszamy do przesłania nam CV na stanowisko Optyka. Bardzo chętnie omówimy szczegóły tego stanowiska. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

Nadal można aplikować? Czy jest szansa na to żebym cv przyniósł osobiście do firmy? Jakie trzeba mieć doświadczenie żeby być wziętym pod uwagę? To jest praca od razu na uop?

Autocomp Management

Dzień dobry. Rekrutacja na stanowisko Optyka jest cały czas aktualna. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami: http://www.ac-m.pl/o-firmie/praca CV można przesyłać na adres rekrutacja@autocomp.com.pl Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

Wysłałby cv, bo tak, jak piszecie, mam zdolności manualne, wymaganą w tego typu pracy cierpliwość, czy umiejętność pracy w zespole. Co do umiejętności pracy przy wytwarzaniu wyrobów precyzyjnych, to napiszę tyle tylko, że zajmuję się hobbystycznie rzeźbą od wielu już lat, więc precyzja nie jest mi obca. Niestety nie dysponuję, ani zdolnością czytania rysunku technicznego na tę chwilę, ani wykształceniem średnim-technicznym. Czy w takim razie, zasadnym byłoby składanie do Państwa podania do pracy w charakterze optyka? I tu pojawia się też pytanie o formę wdrożenia, czy nie może ona również obejmować nauki rysunku technicznego?

Autocomp Management

Dzień dobry. Proszę przesłać CV na adres rekrutacja@autocomp.com.pl. Bez przeczytania CV i zapoznania się z życiorysem ciężko odpowiedzieć na zadane pytanie. Na pewno podczas pierwszego kontaktu telefonicznego porozmawiamy o umiejętnościach i doświadczeniu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Autocomp Management

Dzień dobry. Prawdą jest, że atmosfera odgrywa ważną rolę w pracy. My się z tym zgadzamy. Atmosfera w Autocomp Management jest bardzo przyjazna. Potwierdzenia naszych słów można szukać u naszych pracowników. Wiele zatrudnionych osób zdecydowało się na długoletnią współpracę z nami. Ponadto nowo zatrudnione osoby również bardzo chwalą sobie miłą atmosferę oraz dobry kontakt z przełożonymi. Pozdrawiamy serdecznie i zachęcamy do współpracy z nami. Zespół Autocomp Management

badger

Pracuję tu póki co niecałe pół roku i jestem zadowolony z atmosfery - mimo że firma nie jest mała, to zdecydowanie nie ma tu korporacyjnej atmosfery. Do tego projektów jest pełno i można się tu wiele nauczyć :)

Autocomp Management

Pani Malwino, dziękujemy za pytanie. W Autocomp Management organizowane są różne inicjatywy mające na celu integrację. Nasi pracownicy razem spędzają czas - są to wspólne wyjścia na obiad podczas pracy, na piłkę nożną, basen lub inne rekreacyjne rozrywki. Również staramy się brać udział w NCDC RACE i Ergowiosłach, gdzie pracownicy uczestniczą w sztafetach firmowych. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

Fajnie. Czy aktywna rekreacja, typu piłka nożna czy basen, to również w czasie pracy, jak wyjście na obiad, czy raczej po godzinach lub w weekendy? I jak to później wpływa na funkcjonowanie i współpracę?

Autocomp Management

Dzień dobry. W firmie mamy dofinansowanie do obiadów, także pracownicy mogą skorzystać z tego benefitu i wspólnie spędzić przerwę obiadową. Wszelkie inicjatywy sportowe są realizowane przy pomocy karty sportowej, do której również jest dofinansowanie od firmy. Pracownicy mogą korzystać z tego benefitu po pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

@Autocomp Management

Fajnie z tym jedzeniem. A to jest jakaś firmowa stołówka? Firma zamawia obiady Czy to jest zniżka do jakiejś okolicznej restauracji? Te obiady finalnie ile kosztują pracownika, a ile kasy wykłada na to firma. Dajcie stawki, ok?

@Ewa

Dzień dobry Pani Ewo. Mamy podpisaną umowę z bistro, które znajduje się w bliskiej okolicy biura. Z tego benefitu może skorzystać każdy pracownik. Działa to na zasadzie 50/50. Pracownik ponosi połowę kosztu obiadu, a firma dopłaca w ramach benefitu drugą połowę kosztu obiadu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Paulina
@Autocomp Management

I te obiady są rozliczane miesięcznie czy każdego dnia za każdy obiad, jak to u Was działa? Czy po przedstawieniu sytuacji materialnej rodziny jest szansa na dopłatę posiłku 100%? Mam jeszcze pytanie odnośnie wyboru bistro, często zmieniacie umowy z firmami, które takie usługi świadczą?

@Paulina

Dzień dobry Pani Paulino. Obiady rozliczane są miesięcznie. Na koniec miesiąca Kadry rozliczają każdego pracownika. Jeśli chodzi o punkt gastronomiczny, to mamy aktualnie podpisaną umowę z jednym bistro. Umowę mamy korzystną i nie planujemy zmian w najbliższym czasie. Gdyby w przyszłości coś się zmieniło i umowa nie byłaby już dla nas korzystna - wtedy możemy myśleć o zmianach. Na dzień dzisiejszy nasi pracownicy są bardzo zadowoleni z benefitu, obiadów i wybranego bistro :) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Autocomp Management

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Optyk.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Luki

(usunięte przez administratora) Nikogo nie interesuje tak naprawde samopouczucie pracownika czy jego potrzeby. Liczy sie tylko realizacja zadan. Brak miekich umiejetnosci kadry zarzadzajacej. Chca wycisnac z czlowieka jak najwiecej nawet ponad ustalone godziny pracy.

Szymon
@Luki

To ile nadgodzin macie w ciągu miesiąca?

Były Majk
@Szymon

Kiedyś (usunięte przez administratora) nawet po 200h nadgodzin :D Pensja na umowie na dzień dobry 1900zl i hulaj dusza, wszyscy zarabiali oprócz pracownika :)

Greg

Bylem zadowolony z kierownictwa. Mialem okazje sie sporo wykazac. Oprocz codziennych zadan, moglem robic tez to czym zajmuja sie kierownicy. Oni byli zadowoleni z tego, ze im pomagalem i ja tez, bo moglem pokazac ze potrafie pracowac za dwoch, dzieki temu bylem lepiej postrzegany w firmie. Fajne jest tez to, ze jak ktos ma gadane to nie musi za wiele robic bo nie ma za bardzo komu tego zweryfikowac bo nie znaja sie tym co robia ich pracownicy. Ale jak dla mnie to bylo tylko na plus. Jestem ambitny takze dawanie takiej wolnej reki i praca za kogos wcale mi nie przeszkadzaly. Odszedlem jednak bo dostalem w innej firmie dwa razy wieksze pieniadze.

uszu
@Szymon

okolo 70

@uszu

Czyli ile da radę dzięki temu dorobić? Bo to płatne, nie?

miś uszatek
@Ewa

to tajne informacje. ale placa jest bardzo dobra

@miś uszatek

Ok, ok. Ale za to jest pewność, że nikt tutaj najniższej to nie zarabia w takim razie?

mamoa

Dyskryminują. Kiedyś aplikowałam tam na stanowisko testowe, równocześnie ze swoim kolegą. On zero doświadczenia, ledwo po liceum. Ja z doświadczeniem i wyższym wykształceniem. Nawet nie zaproszono mnie na rozmowę za to kolega dostał pracę totalnie zielony. Problemem chyba było to, że ja jestem dziewczyną a on nie.

Anikka
@mamoa

Potwierdzam! pracowałam tam w 2017 - nie przedłuzyli mi umowy właśnie ze względu na płeć. Widzę, że nic się nie zmieniło. Na szczęście dostałam pracę w lepszym miejscu.

@mamoa

Dzień dobry. Dziękujemy za zgłoszenie. Podczas rekrutacji zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Ciężko nam dokładnie odpowiedzieć na Pani komentarz, ponieważ nie znamy Pani danych osobowych i nie możemy teraz odnieść się do sytuacji. W tej rekrutacji prawdopodobnie mieliśmy zapotrzebowanie na testerów juniorów i takich też osób potrzebowaliśmy. W danym momencie mieliśmy zapełnione wakaty na testerów z wyższym doświadczeniem, stąd też nie mogliśmy nawiązać współpracy z Panią. Jeśli zechciałaby Pani porozmawiać z nami, to zapraszam do podania danych na adres mailowy: rekrutacja@autocomp.com.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół Autocomp Management

@Anikka

Dzień dobry. Dziękujemy za zgłoszenie. Trudno nam jednoznacznie odnieść się do Pani wypowiedzi, ponieważ komentarz jest anoniomowy. Nie znamy Pani danych osobowych. Z naszej strony możemy zaproponować spotkanie w siedzibie Autocomp Management. Możemy tę sprawę wyjaśnić podczas rozmowy w biurze. Jeśli chciałaby Pani porozmawiać z nami, to zapraszam również do pozostawienia danych kontaktowych pod adresem mailowym - rekrutacja@autocomp.com.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół Autocomp Management

Kornelia

Interesuje mnie stanowisko C#Developer, znalazłam właśnie ogłoszenie firmy. Zarobki z ogłoszenia to 8-13 tyś. Ile tak realnie można liczyć na start, spełniając wszystkie kryteria? Umowa o pracę albo B2B, w ramach tej pierwszej po jakim okresie przechodzi się na czas nieokreślony?

@Kornelia

Witamy Pani Kornelio. Znalezione przez Panią widełki finansowe zgadzają się - mowa tutaj o poziomie doświadczenia regular. Realne zarobki znajdują się w tym przedziale. Dokładna kwota będzie zależała od Pani poziomu doświadczenia, wiedzy oraz tego ile ma Pani lat doświadczenia komercyjnego. Wszystko jesteśmy w stanie zweryfikować podczas rozmowy rekrutacyjnej. Możemy zaproponować UoP lub B2B. Zapraszam do przesłania CV na adres mailowy: rekrutacja@autocomp.com.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół Autocomp Management

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 8 lutego.

Dużo zależy od tego na jaki dział oraz stanowisko tak naprawdę aplikujesz. Możesz trafić naprawdę różnie, wiele zależy od kierownika oraz tego na jaką pracę jesteś nastawiony.

ale tak ogółem... jak oceniasz tę firmę? Da się tutaj pracować? :)

@Karolina

Ja już kilka ładnych lat tutaj pracuje i radzę sobie w życiu nie najgorzej :)

@Karolina

Jak robisz swoje i nie interesujesz się jakimiś (usunięte przez administratora)to jest to naprawdę niezła firma. W moim odczuciu jest to firma w której warto popracować. Można poznać naprawdę ciekawych ludzi i zdobyć trochę doświadczenia. Jedynym co może być uciążliwe akurat dla mnie to częste delegację ale idzie do tego przywyknąć :)

Stoczniowiec

Pracowałem w tej firmie kilka miesięcy i nie jestem zadowolony z tej pracy. Brak organizacji sięga tam zenitu głównie przez kierownika, który również zbytnio nic nie ogarnia oraz z reguły nie zna odpowiedzi na proste pytania, które w normalnej firmie nie powinny mieć miejsca. Swoją drogą dziwie się skąd on się tam wziął oraz kto go tam zatrudnił bo chyba nie z uwagi na poziom wiedzy. Firma zatrudnia bardzo szybko oraz równie szybko pozbywa się pracowników (zwłaszcza studentów bo jak wiadomo lepiej wziąć kogoś nowego za mały hajs, niż dać komuś trochę więcej po kilku miesiącach dobrej pracy). Ciężko zyskać jakieś konkretne doświadczenie, ponieważ ludzi którzy faktycznie znają się tam na danym temacie można policzyć na palcach jednej ręki u drwala z 20 letnim stażem co często kończy się tym, że trzeba podejmować decyzje w oparciu o siebie bo nie ma kogo się zapytać (co często skutkuje przyjściem kierownika i zmianie założeń projektowych nad którymi pracowało się od kilku dni). Co do wdrożenia to takowego nie ma, ponieważ kierownik, który ma pod swoimi skrzydłami programistów nie zna się na tym temacie :) co samo w sobie jest absurdem tej firmy. Jednym słowem firma dobra na przezimowanie lub dla ludzi, którzy potrzebują szybko gotówki. Firma idealna dla studentów, tak aby wpisać sobie coś do pustej CVki bo poziom organizacji tam jest taki, że można wyjść w każdej chwili, wrócić po kilku godzinach i w zasadzie nikt się nie będzie czepiał studenta. Poziom rozmowy kwalifikacyjnej to również nieporozumienie, ponieważ ludzie oceniający przyszłego pracownika nie mają wiedzy w tym zakresie, więc można nic nie umieć, udawać mądrego i również powinno się udać przejść ją pozytywnie. Kilku kolegów wspominało za czasów kiedy tam pracowałem, że na rozmowy wysyłają studenta, który ocenia przyszłych pracowników( mających po 5-10 lat doświadczenia w branży :), więc to chyba nie wymaga komentarza. Zwolniony zostałem z dnia na dzień po kilkukrotnym proszeniu szanownego kierownika o odpowiedź na pytanie czy umowa zostanie przedłużona( prosiłem dobre 2-3 tygodnie). Śmieszną sytuacją jest fakt, że podpisanie umowy również polega na tej samej zasadzie, że trzeba chodzić i się prosić o wszystko ,co w normalnej firmie nie powinno mieć miejsca. Po 3 miesiącach dorobiłem się w tej firmie dostępu do sali, gdzie miałem stanowisko co mówi samo za siebie (prosiłem kilkanaście razy po czym odpuściłem bo kierownik udawał, że nie czyta maili, ani nie słyszy). Jedyny pozytyw to taki, że wypłata jest na czas oraz pracownicy są w porządku. Ogólnie jestem pełen podziwu, że pomimo tak nieogarniętego kierownika, który ma pod swoimi skrzydłami kilkudziesięciu ludzi ta firma pływa jeszcze na powierzchni. Podsumowując firma dobra na chwile dla młodych osób dla kogoś kto chce tam przyjść z własnej woli z dużym doświadczeniem to serdecznie odradzam bo zmarnujecie tylko swój potencjał.

@Stoczniowiec

Potwierdzam! Bylam tam w 2017 i bylo dokladnie tak jak opisales.

J23

Chaos, problemy komunikacyjne, częste zmiany decyzji, stres, nadgodziny i praca w weekendy. Z plusów: ciekawe projekty i wypłata na czas.

Jan
@J23

Ciekawe projekty? Na pewno piszesz o tej firmie?

@Jan

Potwierdzam to co napisal J23, choc ja akurat nie mialam nadgodzin ani pracy w weeken-y, pracowalam tam w 2017.

Andrew

Cześć, mam pytanie dotyczące stanowiska C/C++/Linux Software Engineer, na które jest wystawiona oferta pracy. Czy są tu może pracownicy na tym lub podobnym stanowisku? Co moglibyście powiedzieć o nim/firmie. I ogólnie czy polecacie pracę? :)

Azquer
@Andrew

Stanowisko podobne. Nie polecam, z resztą to co jest w komentarzach poniżej mówi samo za siebie.

Andrew
@Azquer

Możesz rozwinąć wypowiedź, dlaczego nie polecasz? Komentarze poniżej dotyczą innych stanowisk, a sytuacja na tym stanowisku może wyglądać inaczej. Dzięki z góry.

Azquer
@Andrew

Bo komentarze poniżej odnoszą się również do tego działu. Zawsze możesz się przekonać na własnej skórze. To równiez jakas zyciowa lekcja :)

Argazin
@Andrew

Uwierz mi, że w tej firmie jest się programistą tylko z nazwy. Seniorzy coś tam klepią w kodzie, juniorzy coś starają się dowiedzieć, ale za bardzo nie ma od kogo dostać konkretnych informacji(bardziej tam biorą juniorów na chwilowe zapchanie miejsca, po czym po próbnym zostaniesz usunięty). Motto tej firmy: kod zły czy dobry to nie ważne, ważne żeby działało tak jak powinno bo osoba, która będzie ,,nad Tobą'' zbytnio nie zna się na programowaniu.

@Argazin

Potwierdzam! Pracowalam tam w 2017 i z tego co czytam widze, ze nic sie nie zmienilo.

Witam, czy trzeba znać się dobrze na programowaniu?

@Michał

Jesli zamierzasz aplikowac na stanowisko C/C++ Software Engineer, to wypadaloby. :-)

Podwładny

Ja nazwa firmy wskazuje firma szczególną wagę przykłada do zarządzania. Na realizacje tych celów w firmie znajduje się mnóstwo stanowisk kierowniczych. Kierowników, z-ca kierowników, prezesów i dyrektorów. Idąc korytarzem można zobaczyć niezwykle wiele takich to właśnie tabliczek przy drzwiach do pokoi. Problem w tym, że większość z tych kierowników, nie zna się za bardzo na kierowaniu zespołami ludzi a ich techniczne umiejętności też pozostawiają wiele do życzenia. Przynajmniej połowa z nich jest zbędna. Na ich miejsca przydałoby się zatrudnić osoby, które praktycznie rozwijały by produkty i potencjał firmy.

Witam, a jak wygląda tam praca w biurze? Czy ogólnie jest tak źle czy praca w biurze wygląda inaczej? I jak jest z tą, jak ktoś tu wspomniał, inwigilacją przez kamery?

gość
@Anna

w biurze często się ktoś zmienia

@gość

Dziękuję. Czyli w biurze też rotacja? A jakie zarobki?

Iwona

Firma AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. poszukuje aktualnie pracowników na stanowiska: C/C++/Linux Software Engineer, C# Developer oraz Unity Developer: http://www.ac-m.pl/o-firmie/praca Polecacie pracę w tej firmie? Odpowiada wam wysokość wynagrodzenia, atmosfera w miejscu pracy?

Były_developer
@Iwona

Wypłata na czas i to na plus. Atmosfera jako tako, więc też nie ma co narzekać. Szkoda, że to jedyne plusy tej firmy.

Greg
@Były_developer

A jakie minusy możesz wymienić? Jak długo tam pracowałeś i na jakim stanowisku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

elo

Tak, w firmie

Jurek

Mam znajomego który pracuje w firmie Autocomp. Obecnie sam poszukuje lepszej pracy więc zastanawiam się nad zmianą w moim życiu. Kolega nie narzeka a wręcz poleca twierdząc że jeśli się tylko chce można się tam wybić pracując w dobrych warunkach i za godziwe pieniądze.

Gosc
@Jurek

"Jeśli się tylko chce" pracować w dużych nadgodzinach od poniedziałku do niedzieli :). .

bortega

Na dobre zarobki trzeba sobie zapracować. Firma dobra płaci dobrze dla dobrych pracowników!

Dobrze zarabiający
@bortega

Faktycznie ! Za ponad 200h w miesiącu można zarobić. Każde weekendy w pracy i jesteś dobrym pracownikiem - "dobrze zarabiasz".

texx24

Cześć mam pytanie dotyczące tej firmy, na stronie mają ofertę dla "monter - elektryk" - coś się tam zmieniło? warto? może są tu pracownicy? dajcie znać czy warto :)

@texx24

Nie warto- Praca za małe pieniądze i kierownik bez zmian. Firma nie daje rozwoju. Jeżeli chcesz po dwóch latach zarabiać ok. 3k to dobrze trafiłeś !

texx24

3k za pełny etat na rękę? a nadgodziny płatne? umowa na stałe? jakieś profity (karta sportowa, opieka medyczna) jak wygląda socjal i praca w ewentualnej delegacji bo chyba tych symulatorów i poligonów za dużo w Szczecinie nie ma?

Joanna

@anonymous może trzeba zwrócić uwagę kierownikowi, że powinien zmienić coś w swojej pracy? Albo przełożonemu kierownika powiedzieć, jakie zmiany są potrzebne firmie AUTOCOMP MANAGEMENT, by pracownicy byli usatysfakcjonowani?

Zostaw merytoryczną opinię o AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. - Szczecin

• Jak się pracuje w AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.?

AUTOCOMP MANAGEMENT SP. Z O.O.