Opinie o DB SCHENKER RAIL TABOR w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DB SCHENKER RAIL TABOR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DB SCHENKER RAIL TABOR o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB SCHENKER RAIL TABOR w Rybnik

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie , dopóki nie powinęła mi się noga z dojazdem i moje auto uległo stałej awarii. Jak wiadomo DB Schenker i Cargo mieści sie w takiej dzielnicy Rybnika , że jeśli nie posiadasz swojego samochodu i nie jesteś z Rybnika to nie licz na to , że na 6 rano dojedziesz tam do pracy na czas. Kiedyś jeździłem przewozem to samochód całkiem był mi nie potrzebny , a po likwidacji niestety już tak. Z " kolegami " z pracy jeździłem do czasu, aż dali mi do zrozumienia, że jak umiesz liczyć to licz na siebie . Dlatego też po czasie postanowiłem się zwolnić , żal mi było bo myślałem, że będę pracować do emerytury, ale z powodu problemów z dojazdami musialem zrezygnować z tej pracy.

Back

Widzę, że DB SCHENKER RAIL TABOR trzyma się dobrze i mocno, cieszy mnie taki obrót spraw, poneiważ jet to naprawdę, ale to naprawdę dobra firma, polecam

dropisi
@Back

Więc załóż sobie chomąto.

junior8110

ja tak samo dzisiaj na nocniej zmianie dostalem umowe o przeniesienie na Rybnik mam powyzej 50 km zarabiam grosze miesiecznie 1400 zl nie wiem co mam robic normalnie odechcialo mi sie zyc nie wim co teraz bedzie

dddooo
@junior8110

odpowiem ci kolego wprost,nie będzie nic,absolutnie nic i nic po za tym.Powodzenia.Przykre ale prawdziwe.

bea
@junior8110

Jestem zdziwiony, przyjdz na bocznice Jastrzebskie placa dobrze nawet dyz. ze 2-3 letnim stazem maja powyzej 3500 brutto pytaj np.Zofiowce to przeciez nie tajemnica ile sie zarabia. Jest u nas obchodowy plotkarz co prawda z innej firmy ale moze Ci wszystko powiedziec kto ile itd... Jako Firma radzi sobie bardzo dobrze nikt nie narzeka placa na czas itd. Moze nie bedziesz mial wcale zle wrecz przeciwnie

zgadzam sie z tym co napisal zameno poprostu robia co chca[usunięte przez moderatora] prezes i kierowniK [usunięte przez moderatora]. Ale mysle ze na nich tez przyjdzie pora.A o[usunięte przez moderatora] juz nie wspomne, przydalaby sie porzadna kontrola.Podejrzewam ze powyzej [usunięte przez moderatora] prezesa nikt nie wie co sie w firmie dzieje i jak przerzucaja pracownikow na odzialy oddalone okolo50 km jak to zameno napisal bez dofinansowania.Ale mysle ze w niedlugim czasie sie to zmieni i wiedziec o wszystkim bedzie nie tylko [usunięte przez moderatora]prezes ale i powyzej ludzie na stanowiskach.Nie dosc ze pracujemy za marne grosze to jeszcze [usunięte przez moderatora] ludzi z dala od domu i nie przejmowac sie niczym nawet tym ze nie starcza im na zycie po odliczeniu kosztow transportu

osiem

zesralem sie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Zostaw merytoryczną opinię o DB SCHENKER RAIL TABOR - Rybnik

• Jak się pracuje w DB SCHENKER RAIL TABOR?

Zobacz opinie na temat firmy DB SCHENKER RAIL TABOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB SCHENKER RAIL TABOR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB SCHENKER RAIL TABOR?

Kandydaci do pracy w DB SCHENKER RAIL TABOR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DB SCHENKER RAIL TABOR