Opinie o Jantoń w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jantoń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Jantoń o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jantoń w Pabianice

kisiek Nowy wpis

W końcu ważne jest to, żeby zadbać o dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo skoro premia jest normalnie doliczana do podstawy to bardzo dobrze o nich świadczy.

Azazam Nowy wpis

Hmm po raz kolejny szukają PH na mazowieckie z odchyleniem na Siedlce, poprzednio mając super CV i będąc dośc często zapraszanym na rozmowy wyslałem tam CV i cisza, teraz znowu jest. Ciekawe jaka historia się za tym kryje i kto kogo tam wydmuchał ;).

Ana Nowy wpis

A co powiecie o biurze? Jak zarobki, atmosfera?

Antyurzędnik Nowy wpis

Jakość się liczy bardziej

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jantoń spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
hmm

Co tu dużo pisać. Papier wszystko przyjmie. Certyfikaty są a jakość i czystość liczy się tylko na audycie. Na codzień liczy się tylko wydajność.

V
@hmm

chodzi Tobie o konkretne sytuacje i jantoń? Czy to ogólne stwierdzenie?

V

A jak higiena na produkcji i rozlewni tylko szczere opinie a nie głupoty. Pytam jako konsument

ben

firma do bani nie placom od tonażu tylko od uznznia kierownika nie polecam gozej ni (usunięte przez administratora) oddział konskie

ben

nowy

witaj Mlody to mial na mysli ze jak sa swieta to jest bardzo duzo do wywozu idziesz na 6 rano i wracasz zeby tylko na 18 paczki?zapomnij 4butelki jakis wynalazkow dzadza i tyle zalezy od odzialu odradzam wszystkim te firme no chyba ze juz musicie pozdrawiam

młody

praca ok, ale jak zbliżją sie święta to jest cyrk a tak to fajnie, zarobek zależy od tonażu

ktos

Hmmm.... Dzisiaj widziałem ofertę na Specjalistę ds. Zaopatrzenia. Zastanawiam się ile taka osoba tam zarabia? Czy macie takie informację? Firma jest malutka więc nie mam pewności czy 6000 brutto w ogóle jest tam możliwe.

wasz mistrz

Drodzy koledzy i koleżanki nie słuchajcie tej opini! Ja was poprowadze do zwycięstwa:-) Bo kto w jogurtach prymat wiodł sprawdzi sie i w alkoholach! Bo kto śmietane ubic umie ten odciski ma i wie co to ciezka praca! Moi kochani ph juz nie długo bedzie nowośc na rynku-barmańska jogurtowa! Mam nadzieje ze to bedzie hicior i bedziemy bic śmietane! pozdrawiam i czekam na nowe sugestje!

krzysiek

Odradzam ta chorą firme z daleka od tego syfu! Robiłem tam tylko miesiąc i starczy zeby docenic to gdzie kiedys pracowałem! Pani kierownik obiecała mi niezbyt duze pieniadze bo 2000tys na reke! ok mowie ale na umowie było juz inaczej bo 2000 brutto i co roztałem sie bardzo szybko z firmą bo po miesiącu i dostałem 1400 na ręke! A człowiek głupi jeszcze przekazał wszystko jak nalezy! Co tam sie dzieje to istna kpina-zmiany non stop! (usunięte przez administratora)-za 1400 dla przedstawiciela!!! Jedynie dwóch trzech starych ph jakies tam pieniadze bierze a reszte traktuja jak zwierzeta sory chłopaki ale tak jest!!!I druga sprawa dla odchodzących ph jak bedziecie odawac samochody to niech dyrekcja sama po nie przyjedzie bo zostawia Cie przed firma i wracaj 100km do domu chłopie na własną ręke choc wczesniej obiecuje ze Cie ktos odwiezie! Panie (usunięte przez administratora) Ojcze Dyrektorze(baron w branży jogurtowej wczesniej) dziekuje za takie potraktowanie-barmańska rodzy rodacy nie idcie ta droga.......Miesiąc starczył zeby zobaczyc w jakie(usunięte przez administratora)człowiek sie (usunięte przez administratora) a myślałem ze juz gorzej byc nie moze:-) Jako najgorszy pracodawca roku wystawiam kandydature firmie Jantoń dystrybucja....

Ciekawy

Witam ile w tej firmie zarabia przedstawiciel handlowy? Proszę o odpowiedź w cyfrach. Pozdrawiam

x

nie polecam nikomu firma faktycznie pełna przegięć i nerwowych działań. nic fajnego sie nie znajdzie - kasa do bani. szefostwo wyciska ze wszystkich na maxa.

GAL ANONIM

ODRADZAM NORMALNYM. JEŚLI JEDNAK JESTEŚ OSOBĄ KTÓRA LUBI JAK CIĘ ......ZA BYLE CO TO POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Jantoń - Pabianice

Jantoń