Opinie o KFC w Pabianice Łaska 1

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KFC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFC o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC w Pabianice Łaska 1

Ewik Nowy wpis

Pol godziny temu złożyłam zamówienie z dostawą do domu,jak zwykłe zamówienie całe podliczone ,przy dostawie zapłacone .Po wniesieniu do domu jak zwykłe czegoś brak????dziś padło na Pepsi oraz Dip Kentucky koszt Pepsi 9.99zl Dip 1.99 niby nie dużo ale liczy się sam fakt .Dzwoniąc pod num.Kfc pani potwierdza zamówienie i zapytuje czego brak po podaniu braku produktów pani stwierdza że to nie ona się tym zajmuje i przełącza tel do osoby kompetentnej (podobnież)"gdzie nikt nie podnosi słuchawki.Tracisz pieniądze na niekompletnym zamówieniu które złożyłaś i jeszcze na telefony aby odzyskać produkty które zamówiłaś oraz zapłaciłaś.Tragedia.Pracuja niekompetentne osoby na stanowiskach.Jestem wściekła bo nie pierwszy raz to się zdarzyło i nawet nie było słowa przepraszam zaraz to wyjaśnimy mamy pani rachunek i zamówienie tylko przełączanie i naciąganie na dodatkowe koszta konsumenta.Napewno nie zostawię tego tak ????????????

xhtswm Nowy wpis

(usunięte przez administratora)przez kierownik pauline i caly rok na urlopie szef tego punktu

Moniaa Nowy wpis

Brud to zbyt mało powiedziane. Wszędzie syf. Na podłodze, stołach, toaletach. Mięso zimne i nie dopieczone. Wszystko poszło do kosza! Szkoda, że nie można wstawić zdjęć . Sanepid powinien tam wkroczyć i do zamknięcia.

Zuzanna Nowy wpis
@Moniaa

"Niedopieczone"? To oni tutaj praktycznie wszystkiego nie smażą w głębokim oleju? A co do higieny tego miejsca to przecież nic nie stoi chyba na przeszkodzie, żeby to zgłosić? Zrobisz to?

Zuzanna

Widzę, że jeszcze rok temu pracownicy tutaj mieli podobno zniżki 25% na wszystko. Dalej tak jest? I czy oferują teraz jeszcze inne jakieś fajne dodatki? Bo raczej wydaje mi się, że w tej marce stawiają na motywację ludzi w zespole

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KFC? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Edyta

Najgorsza ocena! Brak profesjonuzmu. Reklamacje nie są rozpatrywane, nikt nie oddzwania mimo deklaracji, ze ktoś zajmie się sprawą. Nie polecam korzystania z usług.

MG

Brak pepsi w zamówieniu. Brak możliwości dodzwonienia się pod konkretny adres.

Jolanta
@MG

czemu? telefon wiecznie zajęty czy po prostu go nie posiadają? :D

Karol

Chyba brak pepsi to nie jedyny problem tego KFC? No chyba, że już lepiej się tam pracuje?

Nie wazne

Omijajcie to miejsce z daleka

Jolanta
@Nie wazne

Bo co? Jak już zdecydowałeś się na taki komentarz to napisz coś więcej. Piszesz jako klient czy pracownik?

Maria

Obsługa młoda ,strasznie się gubiąc ,motajaca .Karolina sprzedawca doliczyła mi duże frytki ,których nie brałam .czy oni zawsze tak (usunięte przez administratora) .gdybym była z Pabianic napewno bym tego nie zostawiła ..w 3 zestawach brak serwetek katastrofa ...młodzież która nic nie potrafi ,...naprawdę

Lidia

Czy pracownicy KFC mają jakieś zniżki na produkty? Dajcie znać.

Awsedrf
@Lidia

25% zniżki na wszystko

@były pracownik naprawdę? to niesmaczne... a powiesz coś więcej o kierownikach?

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Najlepsza decyzja w moim życiu było zwolnienie się stamtąd. A tak w skrócie: produkty milion razy przedatowywane, kurczak niby świeży, ale jak kończy się oryginalna ważność, to cyk i już inna metka naklejona (FUUUUJ). Gdy usmażony kurczak przypadkiem wyląduje na ziemii (np 112 szt HW) to robi się tzw SZYBKIE ODKAZANIE - zbiera się szybkoblub mniej szybko mięso z tej brudnej, ulepionej podłogi, wkłada na chwilę do oleju i cyk, mięsko swiezutkie ląduje na lądzie. SMACZNEGO WSZYSTKIM ŻYCZĘ A no i ten olej wymieniany raz na miesiąc, jedna wielka czarna smoła. No i oczywiście trzeba dodać, że z pracy wychodzi się przesiąkniętym smrodem oleju, zapachu nie mogę pozbyć się nadal z ubrań. I Ci WSZYSCY KIEROWNICY nie wiem skąd wzięci. Ten temat już przemilczeć trzeba.

Tir

Praca w Kfc akurat w tym no lipa porównania z inną mam,Pani kierownik strasznie miła ale tylko chłopczyków,zawsze pomoże

Szwed

Koledze zapomnieli zrobic zingera z serem wiec zaraz przyniesli drugiego. Z tego wzgledu pozdrowienia dla ogarnietej Pani w kasie, ale kuchnia minus jak niewiem.

Szwed

Zazwyczaj jest nawet ok, bo czego sie spodziewac. Ale dzis przeszli samych siebie. Pytalem o grander cheeser, mowia ze rozgrzewajace sery. Dobra zamowie. Usiadlem niedaleko kasy i slysze to zwykly? - Tak, zobaczyla na monitor, wziela zwyklego i przerobila na cheeser. Kibel straszny, a ten ser nawet nie byl podgrzany od tego miesa. Bulka jakis kapec, porownywalnie sandal Jezusa, ale obsluga mila.

Rc2

Czas oczekiwania, 1,5 godz, dostawa niezgodna z zamówieniem. Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o KFC - Pabianice

• Jak się pracuje w KFC?

Zobacz opinie na temat firmy KFC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KFC?

KFC