Opinie o AUTO-FORM w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AUTO-FORM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AUTO-FORM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO-FORM w Mysłowice

m

debil

King

Czemu nikt nie napisze prawdy?szef nie narzeka,bo firma się kręci i to rozwojowo,są pewne przestoje ale praca jest na okrągło a to się liczy,co do organizacji to masakra,a to nie tylko ja,ale większość tak twierdzi tylko nikt o tym nie powie szefowi,czy znajdzie się odważny aby iść i o tym powiedzieć,bo ja jestem ZA,ale sam nie pójdę,temat "dyrektora"tez bym poruszył,bo jest tam potrzebny jak umarłemu kadzidło.

King

A po za tym 07,to chyba,albo dobrze ściemniasz w robocie albo masz niezłe plecy że tak zachwalasz,czemu nikt nie napisze prawdy?!Szef jest OK,zawsze można się dogadać ale inni,to przepaść,konfituty(podpieprzacze)i dupowłazy.

King

Czego nie da się czytać,pracujesz to chyba wiesz jak jest,no chyba że jesteś kolejnym dupowłazem,więc tego nie rozumiesz,ale to twoja sprawa 07,

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AUTO-FORM? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
O7

Przeczytołek to wszystko, ale sie nie do tego czytać ,ida spać.

lolek

a praca jest ile dni w tygodniu? 5?, 6? , 7?

Maciej

Wydaje mi się, że rotacji raczej nie ma, bo próbowałem wyszukac ogłoszenia z AUTO-FORM w internecie i nic nie znalazłem.

duch

może orientujecie się w takim razie czy pracownicy Auto-Form często się zmieniają? czy kadra jest raczej stała?

syrio

nie no takich firm jak Auto-Form z tego co się orientuje jest ledwie kilka, a sprzęt medyczny co pewien czas trzeba wymienić

gapik

nie orientuje się, czy w Polsce dużo jest takich firm? bo tak naprawdę popyt na ich sprzęt nie jest chyba taki niewyczerpalny?

stasiek

Pewnie zalezy jeszcze na jakim stanowisku, ale brzmi w miare wiarygodnie, tak centralnie pomiędzy minimalną, a średnią krajową.

radik

Chłopie widzisz opinie i jeszcze się zastanawiasz. Żony odchodzą od mężów którzy tam pracują, bo nie ma chłopa w domu od rana do wieczora, a w sezonie to do nocy. Ludzie fałszywi i same mendy, za plecami latają ze wszystkim do (usunięte przez moderatora). Szef starej daty, i chyba pracował w (usunięte przez moderatora) bo również w tych czasach potrafi zgnoić uczciwego pracownika. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

oli

obecnie nie ma roboty więc pracuje się krócej a zarobki fatalne, ok. 2300zł, umowa oczywiście zlecenie, chyba,że dobrze znasz szefa to może kiedyś rzuci ci umowę na czas określony. Pracownicy traktowani są jak śmieci i złodzieje tzn. jeśli np. coś zginie to szef albo dyrektorek oskarżają wszystkich o złodziejstwo, wyzywając przy tym wszystkich, szef używa wulgarnych słów wobec pracowników, np. nazywa ludzi " (usunięte przez moderatora) ", dosłownie, poniża ludzi, traktuje z góry, manipuluje psychicznie, dając do zrozumienia,że nie mają ŻADYCH praw, za to same obowiązki. Ogólnie jeśli nie chcesz się wykończyć psychicznie, nie pakuj się w to (usunięte przez moderatora)

aniafr57@o2.pl

w pełni podzielam to zdanie!

.........

W tej firmie pracuje się po 12 godzin dziennie, temat 'urlop" w ogóle nie istnieje. Szef daje wolne raz w roku wszystkim , jakieś 5 dni, sam wybiera termin, informując ludzi o tym dzień przed. W papierach oczywiście jest wszystko ok bo podsuwają ludziom do podpisania papiery,że byli na urlopie, co jest wierudną bzdurą. Ale każdy się boi o robotę więc posłusznie podpisuje. Pracownicy traktowani są jak śmieci, złodzieje itp. Biurowi zostają nadgodziny, pokazując jacy są pilni i solidni, a tak na prawdę w ciągu dnia gówno robią , zostają nadgodziny i myślą,że rosną w oczach szefa. ogólnie nie polecam, lepiej iść do roboty do kopalni niż do tego (usunięte przez moderatora)

mercedes

...za długo

xyz

kolego a tak z czystej ciekawości ile kolego tam pracowałeś???

anonim - 2009-05-08 15:16:26 Praca bardzo rozwojowa. Wypłata -motywacyjna. trochę dziwna opinia ????? chyba pisał ją sam szef hahhahahhahah!!!!

Romek

Kiedyś pracowałem ogólnie da się robić ale zięciunio trochę (usunięte przez moderatora) a szef ślepy że jego pupilki robią go w (usunięte przez moderatora) robią do 15tej a później udają że strasznie pracują w nadgodzinach...wszystko żeby szef zobaczył jak ciężko pracują!!!!!!!!!!!!!!

Praca bardzo rozwojowa. Wypłata -motywacyjna.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO-FORM - Mysłowice

• Jak się pracuje w AUTO-FORM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO-FORM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO-FORM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUTO-FORM
  • Inwestycyjna 5