Opinie o Spontiusz w Myślenice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spontiusz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spontiusz o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spontiusz w Myślenice

ktos

Robi się na dniówke lub na nocke po 12h. Ludzie zadowoleni.

Nieznajomy

Są przyjecia teraz to się wybierzcie do(usunięte przez administratora) z cv

trolo lo

Z tego co wiem to mają dużo ponad normę która krąży w mieście, zależy to od stanowiska.Dlatego się tam tak trzymają. Też bym chciał sie załapać...

TO JA

Nie wiem dlaczego ludzie mylą sobie te dwa tak różne lokale przecież spontiusz jest tylko jeden i tak zostanie. a co do pracy i zarobków to wiem z pewnego żródła od osoby która tam pracuje że teraz nie przyjmuja nikogo bo załoge mają tą samą od lat a zarobki najlepsze na tym terenie.Dlatego wszyscy pracownicy pilnują pracy żeby jej nie stracić. jeśli chcecie wiedzieć czy oby cos się nie znalazło do roboty to najlepiej zapytać na miejscu.Pozdrawiam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spontiusz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gość

Bo pracuje w spontiuszu w Jaworniku. Jak się wyjeżdża z vip spontiego widać informacje o tym że Spontiusz został przeniesiony. Wkurza mnie to, że tyle osób myli te miejsca. Spontiusz w Myślenicach dopiero będzie i nie w tym miejscu.

gość

ale bunia pracuje w vip sponti to nie jest spontiusz i nie ma z tym nic wspólnego. Spontiusze są w Jaworniku i Mszanie.

gość

Zależy od CV ale nie ma teraz przyjęć wszystkie stanowiska są zajęte.

bunia

Jeśli chodzi o wynagrodzenie w Spontiuszu to powiem że jest super chyba nigdzie tak dużo nie płacą z tego co się dowiadywałam.

Nieznajomy

Nie ma przyjęć

koleś

Tomcio - 2012-11-08 00:03:19 Madzia - 2012-11-06 23:02:07 Ale przecież Spontiusz w Mszanie to restałracja a w Myslenicach bar... a mają tego samego dostawce więdz jedzenie to samo..No widzę ze tu prywatne forum spontiuszowiczów powstało;) Tylko nie rozumiem tych negatywnych opini a jak się domyślam to piszą to stali klienci Spontiusza. Ludzie przecież wszyscy wiemy ze to najlepsza knajpa w Małopolsce do którek przyjeżdzają tlumy z całej Polski.Mają najlepszę jedzenie zawsze świeże i bardzo dobrej jakości a wiem to bo sam tam bywam codziennie i wszystko jest super:) Pozdrawiam wszystkich w (usunięte przez administratora)

Tomcio

Madzia - 2012-11-06 23:02:07 Ale przecież Spontiusz w Mszanie to restałracja a w Myslenicach bar... a mają tego samego dostawce więdz jedzenie to samo..No widzę ze tu prywatne forum spontiuszowiczów powstało;) Tylko nie rozumiem tych negatywnych opini a jak się domyślam to piszą to stali klienci Spontiusza. Ludzie przecież wszyscy wiemy ze to najlepsza knajpa w Małopolsce do którek przyjeżdzają tlumy z całej Polski.Mają najlepszę jedzenie zawsze świeże i bardzo dobrej jakości a wiem to bo sam tam bywam codziennie i wszystko jest super:) Pozdrawiam wszystkich w spontiuszu a szczególnie prześliczną Szefową;);):)

Madzia

Klijent

Ja byłem tam pare razy i tłum spory;) Ludzie uwielbiają tam jeść. w mszanie wystrój lepszy ale tam lepsze jedzenie;) Postanowiłem podpiać zobowiązanie na miesiąc;) I nie żałuje;) Pozdrawiam;)

Ira

Bylam dzisiaj w spontiuszu w myslenicach ,szczerze spodziewałam sie czegoś lepszego ,kebab średni ,kotlet po staropolsku dobry,ale frytki porażka Najgorsza jakość !!! Sałatki do kitu! Ogólnie lokal wyglada tragicznie ,nie podają do stolika :/ Zdecydowanie lepsza obslugaa i atmosfera w mszanie dolnej,tam tez jest spontiusz.... Byłam tam pierwszy i zapewne ostatni raz:( Nie polecam.

Edyta

ale za to kucharze/rki się spisują na (usunięte przez administratora) l i na pewno im się chce;)

mariusz

mi jedzenie smakuje, najlepsze sa kebaby.obsluga tez bardzo mila.tylko starsza pani z dniowki nie zawsze ma chyba dobry humor,ale chyba nie wypada zeby go pokazywala w pracy.miny czasami takie robi jak by tam za kare stala.

Ktoś kto często zamawia na dowóz

polecam pysznego krokieta z barszczem i rosół naprawdę pycha;) musicie spróbować także kebaba i fileta z grila. Pozdrawiam kierowcę;)

Klijent

Jedzenie bardzo smaczne, dużo i tanio. Obsługa mila. Dowóz bez zarzutu . Szefostwo staranne miłe dobrze wyglądające aż chce się tam jeść! Dziękuje za pyszne zrazy. Pozdrawiam i oby tak dalej.

Kuba

(usunięte przez administratora).a to zwolnienia odrazu powinna isc!!! tylko propagande sieje i złą opinie o (usunięte przez administratora) istym barze!!

WALDUS

Polecam krokieciki z barszczem wypas poprostu co do załogi i szefostfa bez zmian full wypas!!! i kierowca super. Nie słuchajcie plotek o zamknieciu bo to sciema!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spontiusz - Myślenice

• Jak się pracuje w Spontiusz?

Zobacz opinie na temat firmy Spontiusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spontiusz