Opinie o Spontiusz w Myślenice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spontiusz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spontiusz o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spontiusz w Myślenice

Czar

Dawno temu mozna bylo liczyc na szefa ale on tez sie zmienil,staje sie taki sam jak szefowa.a ten slamazarny i powolny barman na kregielni ktory nie wybija paragonow i musi byc za kare w tym miejscu i nadaje na klijentow.widac ze nie ma tam kto pracowac ze przyjmuja byle kogo.nie warto tam isc do pracy.odradzam

Xxx

Jak ktos sie wybiera do pracy do tego pracodawcy niech sie powaznie zastanowi bo nie warto tam isc.szefostwo nie ma szacunku dla pracownikow,placa psie pieniadze a trzeba zapieprzac nawet za trzy osoby.nowo przyjete dziewczyny wola sie opieprzac niz robic,syn szefostwa uwaza sie nie wiadomo za kogo ,tylko obgaduje klijentow.szefowa to najwieksza jedza jaka moze byc,nigdy nie ma pieniedzy,a pozniej zastanawia sie ze nie ma ludzi do pracy.tam kto pracuje tylko nabawi sie nerwicy

Xxx

Co to za stara babe znow przyjeliscie na noc.jest bardzo nie mila osoba.co juz nie ma chetnych osob do pracy.

cichy

Ludzie dajcie juz spokoj znajdzcie sobie jakis inny obiekt zainteresowania bo to sie juz zrobilo nudne.

Xzy
@cichy

Co Cię nudzi..? Przecież o to tu chodzi żeby pisać prawdę i mówić co i jak wygląda w danym miejscu. Jak widać tu jest ciekawiej bo nawet "pracodawcy" się wypowiadają i to w jaki sposób... Przynajmniej każdy może zobaczyć co go czeka pracując tam i czego może się spodziewać kończąc pracę dla nich... Jak Cię nudzi to nie zaglądaj.

cichy
@Xzy

Nudzi mnie to ze wszystkie twoje opinie ktore tylko ty tutaj wypisujesz sa lakoniczne i monotematyczne .

Iii
@cichy

To już wiadomo kto pisze haha

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spontiusz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Janek

Chodzę tam regularne że znajomymi na kręgielnia. Przeważnie bywamy w weekendy. Faktycznie nigdy od tego barmana nie dostałem paragonu ani za tor ani za alkohol. A z innej bajki to jak zatrudniają takie osoby jak ten barman to ja dziękuję. Wolny, slamazarny i wiecznie jakby był tam za karę. A to jego praca. Barmanki biegają za to koło klienta aż milo

Ktos nowy

Jesli "D.U" to faktycznie szefowa to gratuluje sposobu wypowiadania sie na takim forum... na pewno znajdzie pracownikow...

Ja23

Nie dziwie sie ze Pani Szefowa widziala ile dziewczyny biora napiwkow , skoro ja sam siedzac na kregielni i pijac kawe, czulem sie niezbyt komfortowo gdyz Pani 'Czarna' patrzyla mi na rece wzrokiem zlowrogim, jakbym ta kawe ukradl conajmniej. Najwidoczniej klienci tez sa uwazani za zlodziei podobnie jak pracownicy.Nie da sie ukryc ze szefowa jest w wieku podeszlym, ale takie szczeniackie obgadywanie i obaczajanie ludzi mozna troszke dyskretniej robic.Pani Szefowo- to niebyt mile zachowanie i jak na Szefowa spisuje sie Pani kiepsko. Straszne jak traktujecie pracownikow.

M

Ja tam znów rozstalam się z szefostwem w zgodzie. Nie odpowiadały mi godziny pracy więc złożyłam wypowiedzenie, dogadalam się z szefem i tyle. Na koniec wypłacono mi pieniądze za przepracowane godziny i zaległy urlop. Nikt nikogo na siłę tam nie trzyma, każdy pracuje tam z własnej woli.

Xx
@M

Dobrze że sami sobie takie komentarze możecie pisać hahaha

D. U. Jak domniemam szefowa we własnej osobie. Skoro dziewczyny rzekomo pobierały pieniądze z kasy to dlaczego nie były obciążone za braki w kasie po rozliczeniu kasy na koniec dnia? Czyżby usługi oraz napoje, przekąski były sprzedawane bez paragonu? Innego wytłumaczenia na to nie widzę. . .

D. U
@Marek

Myślę że dobrze wiecie jak to robilyscie ,pewnie tak jak piszecie ,dobre z was zlodziejki były na szczęście się to skończyło.

Jan B.
@Marek

Faktycznie byłem kilka razy z dziećmi na kręglach i ani za grę ani za napoje paragonu nie dostałem. Tylko czekać aż ktoś z skarbowego się za to weźmie. Na restauracji owszem wszystko idzie przez kasę ale na kręgielni się z tym nie spotkałem.

Zdzichu

Skończcie to bo to jest żenujace, wszyscy wiedzą że zalujecie tego co sie skonczylo bo lepiej mieć nigdzie nie będziecie a to co piszecie to myślę że nie jest na miejscu po prostu się osmieszacie. Trzeba odejść z klasą .xd

@Zdzichu

Dokładnie tam praca jeste super pracuje się Po jakieś 12 do 20 godzin na dobe (bez platnych nadogodzin bez dodatkow za noce ) Konczy sie prace o 5 rano zeby za kilka godzin otworzyc o 10 jest się ,przezucanym ze stanowiska na stanowisko , soboty niedzielę święta !! . Mało tego można kraść a szefowie czekają jak pracownik sam się zwolni na koniec jeszcze wyplacaja wynagrodzenie no złoci ludzie dopiero później wychodzi mroczna prawda hahaha.... Tylko szefowa ma niewyparzana mordę i czasem zdarzy się jej komuś grozić np " tak wam zrobię koło (usunięte przez administratora) ze nie pozbieracie "

Mbvc
@Xxx

Hahaha dokładnie ! Beka z nich jak nie wiem haha

Myy

Haha Najlepsze było jak z ciastem leciałas jak "nasi znajomi" przychodzili haha Dużo się teraz słyszy o zaniedbywaniu obowiązków i ogólnym syfie jaki tam teraz panuje nie tylko jeśli chodzi o sprzątanie... możesz sobie pisać co chcesz ludzie sami widzą. A pieniądze oczywiście że zostały wypłacone jak się was sądem pracy postraszyło.. Niektóre papiery zostały podpisane przez nas a niektóre porobione przez Was.

D. U
@Myy

I po co zaprzeczasz sama sobie. Dobrze wiesz ze wszystkie nalezne pieniadze mialas wyplacone a dokumenty podpisywalas wlasnorecznie w biurze przy ksiegowej i w asyscie swojej siostrzyczki bo nie mialas odwagi przyjsc sama.

@D. U

Jakbym sama jechała to byśmy się w sądzie pracy spotkali i nie takie pieniądze placilibyscie mi i innym bo chętnych świadków było sporo :) Tyle twojego szczęścia że siostra jako księgową chciała wam jeszcze wytłumaczyć co was czeka, szybko wszystko załatwiła. Haha

Myy

C.d. Nie brakuje nam odwagi bo wiesz gdybyśmy miały sobie coś do zarzucenia albo się czegoś były to pewnie byśmy się tu nie wypowiadały... Aż miło się patrzyło jak wam oczy chciały wypaść patrząc na nasze napiwki i ludzi którzy je wrzucają, teraz pewnie szklanka pusta bo Ty na barze stoisz

Myy

Dokładnie prawda zabolała ale chyba Was skoro komentarza pokazujacego całą prawdę o Was już nie ma... :) haha Jak to zwykle bywało sama sobie zaprzeczasz :) "tłumaczą się winni" a co to jest jak nie tłumaczenie ? Potraficie tylko dużo mówić i straszyć " uważaj ja mam znajomości w policji" i pewnie myślisz że jesteś jedyna

My

My

Xxx

Żeby coś podpisać to najpierw trzeba dostać umowę o pracę o której tylko można pomarzyć pracując w tej firmie.

Tesda
@Xxx

To najwyrazniej nie pracowalas w tej firmie gdyz kazda osoba tam pracujaca jest zatrudniona na pelen etat.

Kjh
@Tesda

Może większość po ostatnie wizycie inspekcji pracy... nie wszyscy !

D. U.

Widzę że prawda zabolała, bo tłumaczą się tylko winni . Nie brakuję wam odwagi i tupetu. Teraz może ja napiszę o waszych "napiweczkach" które same brałyście z kasy a które to lądowały w waszych kieszeniach, o drinkach i alkoholach które stawiałyście swoim znajomym ( oczywiście na koszt firmy), o rezerwacjach torów bez pokrycia pieniężnego a już nie wspomnę o zaniedbywaniu swoich obowiązków w pracy...... Jak same napisałyście kamery są wszędzie i nagrania nie kłamią to są dowody. A jeśli oczekujecie konsekwencji to bądzcie pewne że napewno się ich doczekacie. Ja w przeciwieństwie do was tłumaczyć się nie będę bo same wiecie że to co piszecie jest nie prawdą. Wszystkie pieniądze zostały wam wypłacone co zostało udokumentowane i podpisane przez was własnoręcznie. Proponuje przestać kopać dołki bo same w nie wpadniecie....

Ggh
@D. U.

Kpina xd

Ojoj

Nie szanują pracownika. Za niedługo tylko oni będą tam zapierdalać. Może to ich nauczy szacunku do pracownika

Xxx

Tak tanie plotki i oszczerstwa to specjalność szefowej . A najlepszą rekomendacją dla Spontiusza sa zwalniający się pracownicy jeden po drugim i fakt ze każde dzrzwi sa oklejone ogłoszeniem a mimo tego chętnych do pracy w tej ,,firmie'' wciąż brak .

szok

Na pewno opróćz dobrej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie, co jest zdecydowaną rzadkością w dzisiejszych czasach. Wiadomo jednak jaka aktualne panuje atmosfera u nich? Dbanie o dobre relacje jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam.

Mija
@szok

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie czy ktoś coś wie na temat pracodawców i warunków pracy ? :)

Ejdi
@szok

Co ? Chyba żartujesz ? Oni i premie ? To są skapcy jakich mało. Jeśli chcesz wypłatę trzeba się prosić 2 tygodnie bo akurat "nie mają" najgorzej ma kuchnia. Żadnej premii o tym możesz tam tylko pomarzyć..

Johnny
@Mija

Jednym słowem wyzysk, jak widzę te dziewczyny w niedziele jak gonią to aż mi ich szkoda, na nocce tylko jest ta ruda i taka młodziutka to czas oczekiwania jest bardzo długi.. zanim człowiek zostanie obsluzony to z 10 min czekania... braki w personelu bo nikt nie chce tam pracować

Tesda
@Ejdi

A skad Ty masz takie info ? Moze napisz za co wylecialas ze Spontiusza bo to bedzie wyjasnialo dlaczego wypisujesz takie klamstwa. Zlodziejstwo trzeba zwalczac.

Zostaw merytoryczną opinię o Spontiusz - Myślenice

• Jak się pracuje w Spontiusz?

Zobacz opinie na temat firmy Spontiusz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spontiusz