brak logo

Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea

Kraków

Opinie o Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea

edyta 2012-09-25 18:52
Jeśli chodzi o depilację i polecane miejsce to ja muszę podać tutaj nazwę gabinetu Bonadea w Krakowie. Robiłam tutaj nie nogi a bikini, w całości. Bardzo jestem zadowolona, 3 sesje i już właściwie jest gładko. Szybko, bezboleśnie i super gabinet. Tak się tam relaksowałam, że nie chciało mi się wychodzić. Zamierzam zrobić jeszcze nogi ale to za jakiś czas, na razie cieszę się, że mam z głowy depilację okolic bikini.... Polecam. Sam gabinet jest bardzo profesjonalny , i przyjazny kobiecie, która przychodzi tam na różne zabiegi.
ark 2017-03-24 07:31
no cóż może warto spróbować jak tak polecasz i zrobić żonie niespodziankę
Ania www 2017-07-15 20:44
Cudowna klinika depilacja bezbolesna sam relaks . po powtocie do domu juz nie moglam sie doczekac kolejnej wizyty
RomanB 2017-09-08 00:19
Muszę tutaj przyznać, że Bona Dea zwraca szczególną uwagę na potrzeby pacjentów ich problemy. Szczególnie polecam masaże lecznicze, relaksacyjne, gorącymi kamieniami jak również leczenie bólu głowy i kręgosłupa.
Zostaw swoją opinię o Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dermatologii Estetycznej Bona Dea