Opinie o Akademia Kształcenia OMNIBUS w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Akademia Kształcenia OMNIBUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Akademia Kształcenia OMNIBUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Kształcenia OMNIBUS w Pruszcz Gdański

Czy pracodawca Akademia Kształcenia OMNIBUS motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

aguska Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie ma zajęć ...kasę wzięli...

Alicja Nowy wpis

@wkurzona jak sprawa z wynagrodzeniem się rozwiązała? Czy dostałaś? Widocznie firma ma jakiś kryzys. Co na to pracodawca powiedział jak się tłumaczył? Te informacje są istotne dla osób nowo zatrudniających się w firmie Akademia Kształcenia OMNIBUS.

Alicja

A na jakie dodatki do pensji mogą liczyć pracownicy firmy?

@Alicja

Na pochwałę WielkiegoPrezesa:)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Akademia Kształcenia OMNIBUS? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
wkurzona

teraz firma nazywa się Prymus, ale w kwestii pieniędzy nic się nie zmieniło. Po kilku miesiącach pracy na konto przestają wpływać pieniądze. Nawet sądowe nakazy zapłaty nic nie dają. Radzę omijać

si

czy ktoś może mi powiedzieć czy młoda osoba znajdzie jakąś pracę administracyjną aktualnie u was?

Zadowolona

A ja jestem zadowolona z pracy. Fajne kursy, fajni udzie i fajna kasa

Rodzic

@Toni, komornik wszczął już dawno egzekucje, ale niestety jak pisałam wcześniej okazuje się że Panowie na dzień dzisiejszy są "bez środków do życia". Dlatego też szukam jakichkolwiek namiarów na ową firmę bądź ich właścicieli.

Rodzic

Próbuję juz od trzech lat ściągnąc z tej firmy jakiekolwieg pieniądze. Mam wyrok sądowy w tej sprawie. Czuję się oszukana, bo po 2 miesiącach zajęcia przestały się odbywać. W tej chwili właściciele "nie mają nic",oczywiście w papierach :), więc horrorem jest wydobycie od nich pieniędzy.

Rodzic

Szukam namiaru, kontatktu telefonicznego na dawną akademię OMNIBUS , mój e-mail grabowska_w@o2.pl z góry dziękuję.

xxx

to firma krzak

klaraX90

od koleżanki jak byłyśmy o kosmetyczki usłyszałam że Akademia Kształcenia OMNIBUS poszukuje teraz nowych pracowników. czy to prawda? to byłaby moje pierwsza praca. chciałabym dostać pracę biurową i lekką, z w miarę elastycznym grafikiem bo czasem trzeba wyskoczyć na miasto w środy rano mam pilates. warto do nich iść?

ilona

Sekretariat szkoły omnibus, przetrzymał moje skierowanie na staż do tego stopnia, że musiałam pojechać do Urzędu Pracy w Szczecinie i zgłosić zaistniałą sytuację. Jak nagrałam się na sekretarkę i pojechałam do Urzędu Pracy to dopiero w piątek o godz.14.00 jedna pani zadzwoniła do mnie i nawet nie usłyszałam słowa przepraszam.

OMNIBUS, a obecnie ERASMUS / PRYMUS (ci sami właściciele) to niestety oszuści i wyzyskiwacze. Od 2 lat zalegają mi z pensjami za 3 miesiące i choć przeciwko OMNIBUSOWI toczy się postępowanie w sprawie wyłudzeń, to jednak póki co firma jest bezkarna, za to zakładane są kolejne spółki (ERASMUS / PRYMUS), kontynuujące ten sam proceder.

Gosia

Wynagrodzenie rzeczywiście dostaja na czas... Przedstawiciele. Jednak trenerzy czasem nie moga sie o pieniądze doprosic kilka misięcy, szczególnie w wakacje praktyka by ła taka, że dwa lata z rzędu wynagrodzenie za czerwiec spływało ...we wrzęsniu..a to i tak tylko jesli sie pwiedziało, że inaczej nie pojedzie sie na zajęcia. W firmie brak szacunku dla pracownika i dla kogokolwiek. Radze sie trzymac z daleka...

malwasz

Córka uczęszczała na pożal się kurs,który w połowie został przerwany bez podania przyczyny Teraz ani świadectwa,ani kasy.niby wykształceni a DZIADOSTWO TOTALNE!!!!! /nie dotyczy Trenerów/.Nie odpowiadają na telefony i e-maile,sprawę trzeba będzie zakończyc w sądzie.

Marko

W Częstochowie organizowane są kursy kroju i szycia przez Omnibus i proszę sobie wyobrazić moja żona dowiedziała się już po kursie za który zapłaciła i straciła dużo czasu - że prowadząca ten kurs jest tylko po szkole zawodowej, nie ma żadnej praktyki, żadnych papierów czeladniczzych czy innych. Jak się dowiedziała w Ce (usunięte przez administratora) tor dla mojej żony może to oznaczać, że kurs który ukończyła jest nieważny. Ciekawy jestem kto zwróci pieniądze na ten kurs i za starcony czas.

itp

Wszystkich niepewnych jaką mieć opinię skierowuję do neta - zanim podejmą się pracy lub jak ich traktować wykonując pracę - nazwiska i stanowiska nomen - omen powielają sie w szeregu quasi - naukowych firemkach , to jest tak jakby raptem znalazla się masa fachowców do błyskawicznej produkcji inteligentów. Sama metoda nie podlega dyskusji , ale(usunięte przez administratora) przez wyrobników w rodzaju wymienianych przez was objazdowych cyrkach. W dodatku są to tymczasowe inicjatywki, których głównym zadaniem jest narąbać kasy i zniknąć z firmanentu , co w dziedzinie nauki jest zwykłym grandziarstwem

Ae

Trzymajcie się z dala i rodzice jak i kandydaci na trenerów. Firma nierzetelna zalega z wypłatą jak i kaską za paliwo, a to dość duże koszty, gdyż dojeżdżałam w jedną stronę 70km. Dyrektor unika telefonów albo obiecuje tylko obiecuje. A Pani [usunięte przez administratora]a jak zawsze głupio zdziwiona - i te teksty psychologiczne unikające odpowiedzi- prostactwo. Unikajcie AKO i rodzice i kandydaci na trenerów, trzymajcie się z dala. Ja mam już sprawę w sadzie bo to [usunięte przez administratora]

siostra

nie wypłacają w terminie zadnych pieniedzy. mialem kontakt z mnostwem ludzi i pytałem. kto tak pisze jest bezposrednio z biura Omnibusa i kłamie!!! nie warto nie warto. Przykro mi ale nie warto!

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Kształcenia OMNIBUS - Pruszcz Gdański

Akademia Kształcenia OMNIBUS