Opinie o MTU Aero Engines w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MTU Aero Engines. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MTU Aero Engines o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTU Aero Engines w Rzeszów

Wiesław Paleta

Pytanko takie mam a mianowicie można jeszcze sobie spokojnie "zrobić" flaszeczke na trzeciej zmianie przy maszynie z kolegami i przyszłym kierownikiem a później położyć się spać np. na montażu tak jak kiedyś za starych dobrych czasów na TPOD?

Kredyt na karku

Dzień dobry. Od zawsze wydawało mi się że MTU to firma marzenie, chciałem tam aplikować o pracę. Jednak czytając Państwa opinie to jest jakiś dramat i rozpacz. Pracowałem jako operator Cnc jednak placa na Podkarpaciu nie powali nikogo na kolana więc zdecydowałem się wyjechać za granicę. Wiadomo rozłąka z rodziną i te sprawy ale teraz zarabiam 2700 do 3000 tylko że w €. Zastanawiałem się nad powrotem, ale jedyne rozsądne rozwiązanie to spakować żonę i dzieci i nie wracać już do Polski

...
@Kredyt na karku

Ta zarabiasz 3 tys chyba kopiejek. Czasy świetności zarobków u szkopa skończyły się dawno temu a tak na marginesie to trzeba być strasznym nieudacznikim żeby nie potrafic zarobić normalnych pieniędzy w Polsce i zapewnić rodzinie życia na przyzwoitym poziomie...

Kredyt na karku
@...

Witam Pana. Tak się składa że nie pracuje u szkopa i nie myślę o sobie "nieudacznik". Wyraziłem swoją opinię i nie widzę powodu żeby mnie obrażać. Proszę napisać jakim mianem Pan określi osoby które pracują za 2500 bądź 3000 zł w tych wszystkich kołchozach? Chyba że jest Pan osobą z kierownictwa MTU i pisze to tylko po to żeby ogłupić ludzi że świat kończy się na waszej firmie.

Jawna opcja niemiecka
@...

U szkopa powiadasz…ale im pojechales. A teraz zobacz co to IGMetal, powiedzmy Era6 z czego sie wychodzi na cnc i z kopiejek beda nici.

Ile można zarobić na stanowisku operator manualny w dziale TPUR. Bo widzę że ukazało się tam ogłoszenie. Posiadam zerowe doświadczenie jako ślusarz, operator, ale w zamian za to będę donosił na ludzi! Proszę o podpowiedź. Mogę zacząć od zaraz..

Tekla

Co się dzieje w dziale TPUR że ludzie się zwalniają? Czyżby brakowało Voucherów za całokształt??

FAZII
@Tekla

Niech Pan Prazes zamontuje kamery na dziale TPUR. I Zrobi tam dyscypline.

Tekla
@FAZII

Popieram!! Dobry pomysł. Tylko kamery zrobią porządek na ty dziale! ( TPUR)

bolec
@FAZII

Nie da rady zamontować ponieważ główny specjalista od kamer maly łysy człowieczek służący na stanowisku pseudo kierownika technologów przeniósł się do eme i tam ma masę pracy...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MTU Aero Engines odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Kakunia

Witam. Przeczytalem wszystkie komentarze i mam pytanie. Wczoraj naprawilem odkurzacz firmy zelmer wymieniłem szczotki na wirniku i w zwiazku z tym czy jak opowiem to na rozmowie kwalfikacyjnej umożliwi mi to pracę na montażu ? Jak nie to prosze o podpowiedź co jeszcze musze naprawic oczywiscie w odkurzaczu aby nabic punktów podczas rozmowy? Prosze o w miarę szybką odpowiedź bo jeszcze mam ten odkurzacz .

IM

Na jaką strawkę może liczyć metrolog CMM w dziale jakości? Podobno szukają takiego deliwenta

Witam. Jakie są widelki plac dla operatora CNC? Pozdrawiam

Lotnik

Koordynator numer 1 kładzie rurkę na wózek. Koordynator numer 2 ,tym samym wózkiem zawodzi rurkę do naprawy. I tak cały dzień! Czy dalej na takie nierubstwo pozwala ten pozal się Boże kierowniczyna z działu TPUR????

kandydat z rzeszowa

Zgodnie z najnowszymi wytycznymi unii europejskiej do końca tej dekady przestaną być produkowane i serwisowane silniki spalinowe na terenie unii, także na naftę lotniczą. Czy w tej sytuacji opłaca się wysyłać cv do firm lotniczych? Pytam, bo waham się pomiędzy pratt i mtu, może ktoś mi podpowie.

@kandydat z rzeszowa

Bardziej durniejszego pytania w życiu nie słyszałem. Myślisz, że dyrektywa unijna obejmuje lotnicze silniki odrzutowe? I na co niby taki samolot miałby latać, jak nie na naftę lotniczą? Na benzynę? LPG? Napęd wodorowy i silniki elektryczne są na bardzo wczesnych etapach rozwoju. Najwcześniej w 2050 lotnictwo będzie gotowe na alternatywne, "zielone" źródła energii.

xy
@kandydat z rzeszowa

Po 1: Zależy na jakie stanowisko chcesz się dostać, jeżeli jesteś inż. z odpow. stażem pracy, to gorąco polecam aplikow. do firm na terenie Europy Zach., jeśli chcesz zarabiać normalne pieniądze. Po 2: Ja słyszałem inną wersję ; Zimermans chce żeby linie lotnicze płaciły karę za emisję co2 w postaci dopłaty emisyjnej do ceny biletów - bilety na samolot bedą wg tego projektu drozsze o np. o 40 - 50%. (już od przysz. roku). Ma to zachęcić podróżnych do korzystania bardziej z linii kolejowych, które nie mają śladu węglowego. Natomiast nie orientuję się czy prod. silników będzie zabroniona od 2030 roku.

Wirusek

Widzialem ostatnio oferte pracy na inzyniera projektu. Czy byla by możliwość na wakat jakbym zaprojektował UFO i przyniósł koszyk truskawek?

Konus mirek faszyszbock
@Wirusek

Masz szansę tylko powiedz że jesteś z rodziny adamczykuf i wtedy jesteś na pokładzie chodzisz sobie na legalu mówiąc wszystkim że pracujesz nad projektem typu ciul i dzięki kuzynce Agniesi która zakręciła się wokół szkopa i przetarła szlaki tyłkiem załatwiając posadę całej swojej rodzince jesteś nad innymi robolami nie mając pojęcia o niczym ha ha ha

Mason
@Wirusek

Widać że dobra firma ponad 400 opinii ! W czołówce na Podkarpaciu. Tam pracuje jakaś Atrakcyjna Agnieszka ?

Salceson

Witam. I mam pytanie. Czy jest możliwość dostania pracy w MTU za kiełbasę. Ciagle czytam ze jajka, truskawki, choinki a ja mam dobrą kiełbasę. Jak tak to proszę ewentualnie podpowiedzieć mi do którego kierownika sie udać? Ewentualnie moge dorzucić parę lekko okalonych jajek EKO bez pieczątek.

uprzejmy
@Salceson

Ani za jajka, ani za kiełbasę. Tylko za truskawki !! Dodam że musisz jeszcze mieszkać w Nienadówce. Inaczej małe szanse, Ale warto spróbować!!

Forekast
@Salceson

Ewentualne podarunki można zostawiać przy wejściu u chłopaków z impelu oni już przekaza dalej, można również być bardziej dyskretnym i włożyć do bagażnika któregoś audi stojącego przed wejściem tylko jest ryzyko że przez upały mogą się po całym dniu lekko podpsuć ale dyrekcja jest już przyzwyczajona do obiadów na naszej wspaniałej stołówce więc myślę że podpsutą kiełbaska również nie pogardzi...

Podobno MTU rekrutuje nowych pracowników. Czy do działu TPUR ( wydział napraw i remontów) Będą przyjmować? Pytam bo kierownikiem jest tam taki chudy mało ogarnięty chłopek. Więc fajnie by było się tam trochę poobijac i brać za to kasę.

Cad konstruktor

Jakie są stawki w R&D, może ktoś wie? Ja pracuję w Łodzi od 12 lat jako cad design, około 10 tys. brutto. Chętnie jednak wróciłbym na Podkarpacie, bo pochodzę z okolic Łańcuta. Czy w MTU można dostać stawkę około 10 brutto lub więcej? żona jest z Łodzi, ale mogłaby się przenieść. Jest sens wysyłac cv?

CADI
@Cad konstruktor

Zapomnij, przez połowę w najlepszym wypadku i to nie tylko w tym Lagrze.

das szkop

Pracować u Niemca to poprostu wstyd i hańba... Już wolał bym puszki po piwie zbierać niż u szkopa za 3 tys pracować

Będą przyjmować do TPUR?? Zaznaczam że jestem z Nienadowki i mam truskawki.

Panie pseudo kierowniku z działu TPUR! Czy mam szansę się zatrudnić w dziale TPUR na stanowisku specjalisty? Niestety nie jestem z Nienadowki ale truskawki przyniosę.. Pozdrawiam i do zobaczenia!!

Aaaa

Witam jak mogę dostać się do pracy do MTU na stanowisko pracownik produkcji?

uprzejmy
@Aaaa

No normalnie. Mówisz że jesteś specjalistą z zelmeru, i gotowe. Pan Kierownik z działu TPUR takich zatrudnia.

@Aaaa

Jak z Nienadòwki to bez problemu do TPUR. Tam pracują całe rodziny.

Covid komando

Sprzedaje choinki, sprzatam nieodpłatnie ogrody podwórka. Oferta skierowana do kierowników MTU roznych działów. W przypadku zlecenia od prezesa jestem w stanie dopłacić za posprzątanie a choinka gratis.

Lulek

Zawsze lubiłem patrzeć na to, jak kierownik ( ten chudzielc) z działu TPUR. (usunięte przez administratora)

Można zatrudnić się w waszej firmie sezonowo?

Zostaw merytoryczną opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów

• Jak się pracuje w MTU Aero Engines?

Zobacz opinie na temat firmy MTU Aero Engines tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTU Aero Engines?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTU Aero Engines