MTU Aero Engines

Rzeszów

Opinie o MTU Aero Engines

anonim 2011-01-23 22:56
Niskie płace, brak ciekawej pracy i rozwoju. Nie polecam
Lynx 2012-04-02 23:53
Niskie tzn. ile? I po ilu latach pracy?
Robotnik MTU 2017-04-17 23:17
Ta ,,firma lotnicza"to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robotnik pracuje tutaj za miskę ryżu.Prezes z dyrektorem produkcji nie wie co się dzieje na hali produkcyjnej,raz na jakiś czas zrobią sobie jakiś spacerek i zgarniają pokażną sumkę za ,,zaoszczędzone"pieniądze na nadgodzinach pracowników.Propaganda w tej firmie jest na porządku dziennym ,wszędzie monitory na których widzisz w jak wspaniałej i prężnej firmie się znajdujesz ,w rzeczywistości to zwykłe korporacyjne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wymagania od pracowników są bardzo duże,a stopień odhumanizowania miejsc pracy ogromny.Na produkcji równowaga między pracą a życiem osobistym nie istnieje, w zależności od ilości zamówień robotnik jest zmuszony pokrywać urlopem tgz.odsiadki ,lub pracować w soboty i niedziele.Masa bezsensownych procedur na ustalenie dlaczego coś się stało,nie powiodło i oczywiście kto jest temu winny.
Zostaw swoją opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTU Aero Engines