Opinie o MTU Aero Engines w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MTU Aero Engines. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MTU Aero Engines o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTU Aero Engines w Rzeszów

Witam. Ile u was może zarobić NDT?

Trans

Pojawiło się ogłoszenie na "Operatora / Operatorkę CNC w branży lotniczej". Czy istnieje możliwość zatrudnienia w waszej firmie osób o innych płciach niż tylko mężczyzn i kobiet ?

Zwykły pracownik.

Czy ktoś podpowie jak dostać pracę w dziale TPUR. Mogę być zwykłym pracownikiem nawet. Hehehe!!

Kostrz za..bany

Mam pytanie jak się dostać do TPUR? Intetesuje mnie tylko ten wydział. I czy idzie poznać na firmie wolna 40+ milf.

Rowerek
@Kostrz za..bany

Musisz kolego poczekać do czerwca. Do TPUR tylko za truskawki. Przykro mi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MTU Aero Engines odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Tadeusz

Jest szansa na premię świąteczną czy klimat świąt przypominać będzie jedynie sztuczna choinka przed firmą?

Ciekawy

Jakie brutto na magazynie

Chętny

Mam trochę orzechów z tego roku. Przyniosę to mnie przyjmą.

Chodzą pogłoski że na strefie ma powstać SzmateX oraz Lombard. Ludzie płacą kredyty, nie mają za co żyć na godnym poziomie i ubierać się będą w second handzie oraz zostawiać fanty w lombadzie...

Bolo

Chcesz zarabiać mniej niż wszyscy?? Zgłoś się do niewolniczej pracy w MTU Jasionka. Czekamy właśnie na Ciebie. 3300 brutto.co daje jakieś 2700 na rękę. Hehehe!!

Izabela

No co ciekawe to chyba legalne zarobki są? Nawet deczko chyba więcej niż najniższa z tego co widzę

Migrant
@Izabela

100zł jest warte 65zl nie wiem czy jest tak różowo

Chętny

Znowu ogłoszenie do pracy. Operator CNC. Tym razem 4 tyś. Brutto. Jeszcze nie tak dawno było 3600. Idzie w górę Panowie idzie!! No to czekamy jak będzie 5000. Czekamy!!

Migrant doliny
@Chętny

Czyli się zwolnić i przyjąć ponownie,dobry lifehack

@Migrant doliny

A jaki tu okres karencji jest po odejściu, żeby móc znowu się dostać?

miroslaf faszysbock

Kiedyś myślałem że mtu jest jedną z najgorszych firm w dolinie niewolniczej ale teraz z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić że to nie prawda ponieważ ona jest zdecydowanie najgorsza firma w okolicy. Zaawansowanie technologiczne w stosunku do sąsiednich firm ma się tak jakby w 21 wieku chłop wyszedł z kosą na ramieniu zbierać zboże z pola a w sąsiedztwie jeździły by już kombajny itd. Tutaj technologia zatrzymała się na poziomie lat 40-tych...

Tolek

Jo bym przyszet do roboty do MTU. Ale jo nic nie lubie robić. Ta rurkę na wózek bym położył jak by trza było. Dużo nie chce za 5000 tyś. Bym to robił. AA i jeszcze coś za całokształt by się przydało. Chyba pójdę do ty roboty.

Smakosz

Czy w dziale TPUR jest mile widziany alkohol?? Bo tam teraz modne to jest słyszałem.

@Smakosz

A od kogo takie rzeczy słyszałeś? Był to ktoś chociaż odrobinę zaufany?

Produkcja
@Izabela

w naszym obszarze brakuje środków do dezynfekcji rak wiecie coś o tym ?

Prodkucja rury
@Produkcja

Dziwny zbieg okoliczności, bo akurat w tym czasie są wzmożone kontrole na bramkach, drobiazgowo przegladane plecaki i torby by znaleźć tego naczelnego alkusa dlatego dziwny zbieg okoliczności ze rzekomo brakuje. Niezdziwiło by mnie jak by chusteczki były maczane w spirytusie i wkladane przez pracowninków z problemami alkoholowymi do odbytu po to żeby organizm wsiąkał alkohol i kopało po kablach a zarazem zeby nie było czuć procenta z buzi

Alko
@Smakosz

Swego czasu na TPOD alkohol lał się strumieniami szczególnie na 3 zmianie. Czasem to człowiek bał się rano samochodem wracać... To były piękne czasy ha ha ha albo na 4-brygadówce z przyszłym kierownikiem oblewało się jego udaną sesję pod Pittlerem...

Dudi
@Alko

Dokładnie tak było... A po udanej imprezce część z nas zostawiała przepustki kolegom i jechała do domu a reszta szła spać. Dobrym miejscem do snu była wyważarka modułów na montażu - było tam cicho i przytulnie i było pewne że żaden mało rozwinięty przełożony nie był w stanie wpaść na to żeby kogokolwiek tam nawet szukać ha ha ha

Alko fans 100%
@Alko

Brakowało maniurek ściągających białych kresek z penisa zwiniętym w rurke złotym voucherem,i automatu z przekąskami on inclusive

@Dudi

Piszecie z pełną powagą? I nikt tu nikogo nie przyłapał?

Stopka

Jak tam szanowni kredyciarze stopki powędrowały w górę i ratki podskoczyły? Ha ha ha Trzeba teraz pewno okrutnie wazelinowac aby utrzymać się na swoich marnych posadkach co nie? Fajnie wyglądają te wasze smutne mordki kiedy przemieszczacie się pomiędzy parkingiem a blaszanym barakiem...powinniście nosie w ręce wiklinowe koszyczki wtedy można by wam rzucić czasem trochę drobnych...

Rowerek
@Stopka

W wiklinowych koszyczkach będą świeże truskawki! To wtedy i na ratę starczy bo kierownik Vouchera da! Za całokształt rozumie się! Haha....

WIbor
@Stopka

Czy są respektowane maliny?

Za
@Rowerek

Witam ,podpinam się pod temat :czy wystarczy słoik czarnej porzeczki?

Liliput
@Stopka

Ja ewentualnie mógłbym kierownikowi trawnik wykosić, wykarczować iglaki itp. w zamian np. za jakiś drobny awans na brygadziste...

on
@Liliput

Ciekawym który kierownik

Pepik
@Stopka

Co masz do brania kredytów jesteś cwelem jakich mało , wielki mistrz się odezwał widocznie nie poszło ci w tym zakładzie tak jak chciałeś i teraz się odgrywasz , ha ha ha cwelus

mściciel na harleyu
@Stopka

Zapominiałeś że bez tych "smutnych mordek" i "kredyciarzy" nie było was ,kawusi z ekspresu ,owocowej środy ,imprez integracyjnych i nie było by sprzątania ziemi....możliwe że pracował byś w jakimś Jaunexie Szkoda że Niemiecki zarząd tego nie widzi ale postaram się by to zobaczyli jaki kontrast jest w firmie jak się wszyscy lubią a jak wygląda to na zewnątrz

Robert
@mściciel na harleyu

Masz racje. Wyśmiewanie się że komuś podskoczyły raty kredytu jest bardzo słabe. Tak naprawdę to i wypłata powinna podskoczyć jak wszystko tak drożeje. Ile tu można dostać na początek jakbym się chciał przyjąć?

behemot
@Stopka

Jak jesteś panem spełnionym zawodowo to napisz opinie na firmowym forum cwaniaczku ,pokaż "cocones" a nie incognito ciśniesz po ludziach mający zobowiązanie wylewając się na zewnętrznym forum. Co do naśmiewania ,jest owocowa środa to wy umysłowi jesteście pierwsi na stołówce po kiwi za parę groszy żeby np.taki plebs jak ja z produkcji nie wyjadł wam wszystkiego...JPRDL ! zarabiam mniej od was ale stać mnie na jabłko czy takie kiwi. Podobnie ironiczna sytuacja jest z parkingiem,parkujecie na centymetry obok innych aut byle być za wszelką cenę jak najbliżej wejścia....

uprzejmy
@Robert

Piszą ze 3300 brutto na początek. Ale po jakimś czasie pewnie stówa w górę. No i oferują jeszcze przystanek autobusowy tuż obok firmy. Kurcze chyba tam pójdę i bede robił..

SZARA PUPA
@on

Taki Ukrainiec onżej klaus z dawnego tpod

kkkk
@SZARA PUPA

Za calokształt

flory john
@Pepik

Trzeba być strasznym nieudacznikiem życiowym żeby wziąć kredyt i jeszcze pracować w tym kieracie. Chyba najgorszy sort ludzi zaraz po księżach i handlarzach ha ha ha

M
@Stopka

Piszę gość którego pewnie stamtąd (usunięte przez administratora) na zbity pysk bo był za tępy na cokolwiek, nawet noszenie koszyczka, tfu

Chętny

Widzę że znów pojawiła się oferta pracy. Operator manualny ślusarz. 3800 brutto. Nie tak dawno było to samo ogłoszenie za 3300 brutto. Co to nikt się nie zgłosił?? Poczekam jak będzie 6000 brutto to może zapytam. Bo 3800 brutto kwalifikuje się pod zapomogę lecz nie pod wynagrodzenie. Buuuuhahahhaaaahaahahahaaaa!!!!

Łowcw talentów
@Chętny

Za przyprowadzenie pracownika na stanowisko cnc czy manualnego który przepracuje(wytrzyma) minmum 184 dni polecajacy otrzymuje 2500 brutto PLN, promocja trwa do końca sierpnia

Tolek

Owocowe Środy, Alkoholowe piątki vouchery za całokształt dla specjalistów z TPUR. Fajnie!!!

banan
@Tolek

drogie kurtyzany mile widziane

@banan

Drogie? To ile aktualnie wam płacą, że byłoby was stać? ;)

Wiejski szczur

Czy można po przez fermentacje truskowek i cukru uzyskać alko?

Wzorowy

Uprzejmie donoszę, że wiem kto obala małpki podczas "pracy" . Wszystko na to wskazuje, że tą osoba jest były kierowniczyna z TPOD . On poprostu musi sie codziennie napić. Alko pomaga mu sprawowanie funkcji kierowniczych. A przy okazji upychaniem znajomków którzy znają jego tajemnice na wyższe stanowiska. W tej sytuacji aby uzyskać twarde dowody należy wynająć kurdupla bolca od ukrytych kamer... Pozbyliście sie naprawde dobrego specjalisty.

Kredyciarze...

Stopy w górę, raty w górę, paliwo, żywność, opłaty w górę, Wszystko w górę,,,, Słyszałem że na bramie głównej ma być specjalna puszka aby w rzucać drobne... Na puszcze ma być napisane, POMOC DLA KREDYCIARZY. Prawda to ??

Bocian
@Kredyciarze...

Można przynosić resztki z domu?o tyle dobrze że owoce w środy są za darmo :-)

slowik
@Bocian

Mi zostały dwa woreczki białego ryżu

Faszysbock
@Kredyciarze...

Poniekąd jest to prawda ale słyszałem że będą jeszcze specjalne zestawy dla kredyciarzy a mianowicie sznureczek i krzesełko czyli zrób to sam i wydymaj bank

Tani Pracownik

Czy w owocowe środy będą truskawki ?

Rudy
@Tani Pracownik

Z Nienadówki. ?? Oj ??

Tani Pracownik
@Rudy

Czy jestem z tej wsi czy truskawki?

Zostaw merytoryczną opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów

• Jak się pracuje w MTU Aero Engines?

Zobacz opinie na temat firmy MTU Aero Engines tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTU Aero Engines?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTU Aero Engines