FIRMA HANDLOWA "BOZ" S.A.

Rzeszów

Opinie o FIRMA HANDLOWA "BOZ" S.A.

romek

Firma składa się z kilku podmiotów, którymi zarządzają dzieci prezesów. Jest główna część budowlana, która zarabia na resztę. Część sportowa, developerska, meblarska. Generalnie zarobki bardzo niskie - niewiele ponad najniższą /nie ważne czy stoisz czy robisz/, bez perspektyw na rozwój, awans i jakieś podwyżki. Dla studenta lub absolwenta może być. Generalnie nie polecam. Szkoda życia.

Pracowałeś w firmie FIRMA HANDLOWA "BOZ" S.A.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw opinię o FIRMA HANDLOWA "BOZ" S.A. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA HANDLOWA "BOZ" S.A.