Opinie o MTU Aero Engines w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MTU Aero Engines. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie MTU Aero Engines o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTU Aero Engines w Rzeszów

Chętny

Jakie wykształcenie trza mieć żeby być tym korordynatorem czy tam jak, i te rurki na wózek tylko kłaść??

Pajacuś

Trzeba być strasznie wielkim przegrywem życiowym żeby wziąć kredyt i pracować w tym obozie za 4-5 tys ha ha ha ha ha

@Pajacuś

Mi taka kwota płacona na rękę wystarcza ).

Izabela
@pracownik

5 netto? A na jakim stanowisku to?

mtuvident

Konsoliduje kredyty. Maxi na mini. Rozbijam ratki maxi na cztery pokolenia rrso 3000.W razie pomyslu przejscia na druga stronę do stwórcy zobowiazanie przechodzi nawet na braci dziadka.

Danii

Jak wyglada sytuacja w firmie MTU dla nowych pracowników? Czy na stanowisku operator CNC jest ok? Czy wypowie się ktoś kto na podobnym stanowisku pracuje?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MTU Aero Engines odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jak wygląda praca na stanowisku inspektora FPI? Jak z zarobkami?

Chętny

Nie długo zacznie się sezon truskawkowy. Wypada przynieść kierownikowi kilka koszyczków w zamian wdzięczności za pracę , oraz za dobrą ocenę roczną.....

Zuzanna
@Chętny

Ale Ty mówisz tak poważnie czy sobie żarty robisz?

Budyń
@Chętny

Bedzie ogłoszenie w intranecie ile kosztuje łubianka truskawek?

Chętny

MTU przyjmie do pracy operatora CNC. Wynagrodzenie 3500 brutto. Ile to jest netto?? Że 2700?? Przecież babka w kiblu tyle zarabia! Hehe!!!

Valar M

Witam.Mam takie pytanie.Są przyjęcia pracy do MTU jako ślusarz a zarazem na maszyny CNC.Ponad 7,5 lat pracowałem jako monter w PZL Mielcu.A zarazem 5 lat na frezarce CNC,tylko ta praca nie była wymagająca.Zielony przycisk wyjęcie detali i tak w kółko.Zarazem jestem z Mielca.Więc na paliwo by trochę szło.Więc ile można zarobić na start?

@Valar M

Przyjęcia na CNC są ale szkoda życia na dojazdy z Mielca do Rzeszowa.

Rowerek
@Valar M

3300 brutto. Plus przystanek autobusowy tuż obok firmy! No i jak?? Pasuje??

Miras
@Valar M

Człowieku omijaj ten barak szerokim łukiem, zdecydowanie najgorsza firma w całej dolinie (usunięte przez administratora)zresztą poświęć chwilę na przestudiowanie komentarzy...

@Rowerek

No raczej na rękę.

Valar M

Ja rozumiem że to ponad 50 km.Ale czy to będzie dla mnie opłacalne.Czy lekko ponad 3k na rękę wyciągnę.Żeby to było dla mnie opłacalne.

Valar M

3300k na rękę to jest możliwe?W tej firme?I jeszcze na trzy zmiany?

Ile to zajmuje? W sumie gdyby oferowali transport pracowniczy to czemu nie, jest takie coś?

Zwid -19

Siema bidusie. Co tam słychać w dolinie niewolniczej? Podnieśli wam troszeczkę te marne pensyjki czy dalej oddajecie się szkopom za kilka stów ojro miesięcznie? Napisze tu ktoś coś więcej czy wszyscy siedzicie po uszy w odchodach niczym operator o ksywie "MORS"?

uprzejmy
@Zwid -19

Wszyscy siedzimy i czekamy, na uroczyste rozdanie Voucherów, specjalistom z działu TPUR.( Za całokształt) Hihihii!!

Zal
@uprzejmy

A jak tam rzeszowskie światłowody FB nadal dbają o dobra opinie na swoim forum firmowym

Rzeszowiak

Wszyscy wielce komentują ale nie to co trzeba, zamiast napisac opinie na temat firmy to wszyscy pisza o (usunięte przez administratora) marynie.

uprzejmy
@Rzeszowiak

Vouchery za całokształt to jest właśnie to co trzeba. Nooo!

Stefan

Jak wygląda praca na stanowisku inżyniera materialowego ? Czy można liczyć na 9-10 k brutto ?

Adas
@Stefan

7-8 k brut

@Adas

A z odpowiednim doświadczeniem dobije się to tych 10k brutto?

Kosiba

Firma mocno się wyróżnia na rzeszowskim rynku pracy. W R&D na wejściu można dostać 9000 brutto na stanowisko senior eng. jak na Rzeszów, a nawet całą polskę całkiem niezła stawka. Na kierownicze 12000 – 13000 brutto. Trzeba być uprzejmym i grzecznym wobec Niemców, wtedy można dojść do 15 - 17 000 brutto po paru latach . W skali 1 – 10 oceniłbym MTU na 9 jako pracodawcę.

Szukajacy
@Kosiba

A w przypadku młodszych inżynierów jak to wygląda ?

Myśliciel
@Kosiba

A czy jest praca hybrydowa? Jeśli tak to ile dni z biura/z domu?

Kiedyś mtu
@Kosiba

Czy to komentarz po kłosie obecnych ofert pracy do R&D i miałby kogoś zachęcić?

xxx
@Kosiba

Nie wiadomo czy gość mówi poważnie czy sobie robi jaja.

Chętny

To dobra firma jest. Nawet przystanek autobusowy oferują.

LPG

Ciężkie czasy nastały gaz drożeje zarobki stoją w miejscu wstyd się przyznawać że pracuje się na stanowisku operatora cnc a teraz będziemy musieli jeździć przynajmniej w siedmiu jednym starym oplem na LPG żeby się opłacało...

@LPG

Po co jeździć starym oplem w siedmiu. Przecież firma oferuje przystanek autobusowy tuż obok. To dobra firma jednak jest! Hehehe!!!

LPG
@Specjalista

Firma oferuje również miejsca na rowery. (usunięte przez administratora)

@LPG

Korzystać pisze się przez (rz) . No i jak tobie mogą dobrze płacić. Ciesz się że wogole pracujesz w tak dobrej firmie. Hehehe!!

XDDDDD
@Specjalista

W ogóle piszę się osobno.. Ty kogoś poprawiasz?

Jakościowiec

Na jakie zarobki można liczyć jako inżynier jakości?

)))))))

No bedo przyjmować do tego TPUR?? Bo bym poszet na jakiego koordynatora i bym tak cały dzień te rurki na wózek klod!!

Szukający Dzidek

Poszukuję pięknej liderki o imieniu na A która obiecała mi kawę za opublikowanie posta! No o dajcie spokój z tym hejtem. No i zapraszam do SAEP, tam wszystko jest lepsze :D

Bondziorno

Witam . Co powiecie o stanowisku mechanik silników lotniczych , jakie stawki , czy jakieś premie miesięczne są w firmie, jaka atmosfera ,jak się pracuje , czy jest możliwość dostania podwyżki wraz ze wzrostem stażu pracy :) mam dość pewnej firmy i kandyduję tutaj . Dzięki za pomoc.

tpom
@Bondziorno

Lepiej nie aplikuj, szkoda czasu. Nie ma nic z tych rzeczy o które zapytałeś. Atmosfera tragedia, kierownictwo też.

Widzę że (usunięte przez administratora) wystawia oferty pracy. Zastanawiam się czy są jeszcze na podkarpaciu desperaci, którzy przyjdą pracować w tym kieracie na 3 zmiany za 3 tys PLN?

@Kandydat

Przyjdą, przyjdą! I jeszcze truskawek przyniosą w ramach wdzięczności za pracę!

chętny
@Specjalista

Kurcze truskawek nie mam ale mam jajka...kurze...z wolnego wybiegu mogły by się nadać? Tylko zasadnicze pytanie - z tymi jajkami to do kogo przyjść, do tych pseudo kierowników czy od razu z CV prosto do prazesa atakować? Bo często jeżdżę tamtędy koniem i strasznie mi się ta wasza firma widzi...

Rusek

Chyba brutto .

Rudolf....
@Specjalista

Przyjmią !! Następnych swoich " Pociotków". (Śwagrów)

Jack
@Kandydat

A co tam u analityków słychać?

obserwator
@Kandydat

"Ludzie szukają niezależności i swobody, ale także poczucia wartości – a tego im wiele firm nie zapewnia." wp.pl

Buli

Mam pytanie jaka jest srednia podwyżka płacy po pierwszej umowie o prace ,? Czy kwietniowe podwyżki obowiazuja wszystkich i jaki jest ich poziom procentowy ?

Zostaw merytoryczną opinię o MTU Aero Engines - Rzeszów

• Jak się pracuje w MTU Aero Engines?

Zobacz opinie na temat firmy MTU Aero Engines tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTU Aero Engines?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTU Aero Engines