Opinie o "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. w Nysa

Rororor

Praca jest tam oczywiście potrzebują ludzi i ciągle szukają lecz nikt nie podejmie pracy za grosze, tym bardzie gdzie nie ma ogrzewania, praca z narażeniem życia na 1450 zł co miesiąc , podwyżka jest taka że tylko 20 groszy więcej dostaniecie, nadgodziny to złodziejstwo .

PracaSpawacz.pl
@Rororor

44zł w Jelcz Laskowice

Zuzanna

Przejrzałam oferty pracy na stronie internetowej firmy. Co rzadko spotykane, firma zdecydowała się na mówienie otwarcie o oferowanych stawkach na każdym oferowanych stanowisk. To ważna informacja, która pomaga szybciej podjąć decyzję, czy warto aplikować. Ta kwestia jest jasna, dlatego też chętnie dowiemy się o innych aspektach pracy w firmie.

palacz

A jeszcze jedno jak sie sami zwolniliscie z megi a potem przychodzicie znowu tutaj na lepsze stanowisko to nie mowcie że pracowaliście u danego kierownika, roboty nie dostaniecie.Ze mna było tak 2 razy, miedzy nimi jest zmowa.Jeden nie odbierał telefonu a drugi (po pozytywnej rozmowie kwalifikacyjnej), nastepnego dnia znalazł dwóch, juz mnie nie chciał, powiedzial ze mnie nie potrzebuję.Węc przestrzegam Was.

palacz

Odradzam tam pracować,w tym zakładzie jest się własnością kierownika, oni szukają tylko takich ludzi ktorzy bedą im na pensje pracować sami widzicie ile sie zarabia, zastanowcie sie ,kogo będą szukać ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mega? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Zuzanna

@aaaaaadługo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się też więcej na temat benefitów jakie otrzymują pracownicy.

trojan

fado, może i są bardziej opłacalne ale tracisz mnóstwo zdrowia

Xyz

Dział DT to świetni fachowcy, potrafią ogarnać szeroki zakres wyrobów i produkcję pod klienta. Brawo chłopaki!

meganiewolnik

Atrakcyjne i stabilne warunki pracy w mega? To bardzo ciekawe stwierdzenie daleko idące w fantazje. Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus spartańskie warunki pracy

Gall

Tam tylko czekają na takich/e naiwnych.Na każdym wydziale jest grupa trzymająca władze a reszta to motłoch nic nie znaczący który przychodzi i odchodzi zobaczcie tylko jak często ukazują się ogłoszenia o pracy z megi na stronie pup nysa. Wlaśnie się ukazały więc proszę próbować ale pretensje proszę mieć tylko do siebie jak nie wierzycie w opinie o tej firmie.

Coś mi sie wydaje że twoja opinia jest sponsorowana!!!

flotek

coś te wypowiedzi powyżej troszkę o niczym, chyba też taką tutaj napiszę, bo widzę, że i tak nikt nie odpisze ;) a tak serio mówiąc to chciałbym się dowiedzieć czy jeszcze istnieje szansa na zatrudnienie w tym miejscu. czy lepiej jak moze poszukam innego miejsca czy jakies inne porady macie dla mnie, czlowieka bez skazy

ula

nie wierzę w aż tyle negatywnych komentarzy, jakoiś firma z tego wiem ma się bardzo dobrze i podobno jest sporo pracowników chętnych na jedno miejsce - tak przynajmniej słyszałem. natomiast co miał na mysli jeden z użytkowników tutaj na forum pisząc że warunki są europejskie w tej firmie? to była prawda czy ironia?

erop

ja natomiast zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony, ogromna trema, setki celnych, trudnych pytań... Jak mam sobie poradzić, czy mogę liczyc na wasza pomoc w tej sprawie, może opiszecie swoje doświadczenia dot.rozmów w tej firmie..

alojz

jest super warunki europejskie,zarobki jak w norwegi,wszyscy uśmiechnięci,w zimie ciepło w lecie klima,8 godzin bez sobót i niedziel,wszystkie pieniążki na konto(usunięte przez administratora)

meganiewolnik

naprawde jest tak jak jest to opisywane w postach powyzej prosze sie tu zatrudnic i przekonac na własnej (usunięte przez administratora)

spoza zakładu

Najzabawniejsze jest to, że od 2011 roku same negatywne opinie i obsmarowywanie kogo się da, a z tego, co mi wiadomo, to ani prezes, ani dyrektor się nie zmienili, a firma dalej stoi i podobno zwiększa obroty... Szkoda, że nie ma sensownych opinii z tego roku, bez personalnych wycieczek i wątpliwych sensacji...

mega niewolnik

Panie (usunięte przez administratora) niech pan wysupła resztki godności i niech pan sam zrezygnuje w końcu z prezesury w firmie Mega!!! Dość mamy pańskich nieporadnych rządów!!! Co nie którym jeszcze zależy na tej firmie nie tak jak panu. Niech pan lepiej zajmie się hodowlą pszczółek, a nie kierowanie taką firmą. Tu trzeba szybkich a przede wszystkim trafnych decyzji. Te pańskie roszady personalne to jedna wielka żenada, roszady rób pan sobie na szachownicy a nie na pracownikach i ich rodzinach. Za grosz wstydu i honoru człowieku nie masz!! Hańba!!! Panu (usunięte przez administratora)nie dorastasz pan do pięt. Pan (usunięte przez administratora)to GOŚĆ, a pan panie (usunięte przez administratora)to kawał dziada i tyle!

abc

Polską też raz rządził elektryk i nic z tego nie wyszło dobrego, Janusz zrobił ślepego dyrektorem bo nie miał czasu jeździć po sądach, a z Megi już nie przynosiła mu zysku więc zajął się Opoltransem. Ślepy zwalniał wszystkich kierowników co mu się przeciwstawili, został tylko Wojtuś bo jest grzeczny i nie podskakuje do niego. Ale moi koledzy nic z tej firmy nie będzie teraz ratuje się tym ze sprzedaje 70% za granice, a jeszcze rumuncy i ukraincy przyjadą i w (usunięte przez administratora) ą mu za te naczepy. Bo pierwsze trzeba zrobić jakość a później podbijać rynki, no ale jak ma się 2 lewe ręce i ślepy wzrok to nic z tego nie będzie, niech jeszcze (usunięte przez administratora) zwolni twoich elektryków z Brzezia bo i tak to krętacze (usunięte przez administratora)

prezes

I stało się! Pracownicy zakładu produkcji naczep MEGA otrzymali wynagrodzenia .... za pracę.O ile można nazwać to wynagrodzeniem? Głodowe pensje zostały rozdane dla pracowników, a dla statystów -normalnie! Jak gdyby nigdy nic, jakby oni nie byli częścią tego zakładu i kryzys ich nie dotyczył.Piszę kryzys - a może powinienem pisać nieudolność \"ślepego\" bo jak można nazwać kondycję finansową tego zakładu pod jego kierownictwem,co było przyczyną? : lenistwo,brak zaangażowania w rozwój zakładu,głupota,brak kompetencji w kierowaniu tak wielką firmą czy po prostu nie moc- wielka nie moc, która powaliła na kolana naszego prezesa. 1200 pln to średnia jaką dostali pracownicy na konta.Piszę na konta - bo zaczyna się matactwo poza kontem,czyli przekupstwo pracowników aby zostali, nie odchodzili do innych firm.Przez kilka miesięcy zabierasz pracownikom połowę wypłaty a teraz za kilka stówek chcesz wejść w ich łaski? Jesteś żałosny PREZESIE!!!! Walczyłeś aby nie było kopert,aby twój nieskazitelny autorytet(którego ci dzisiaj brak) nie został nadszarpany.Człowieku co ty robisz? Czy twoje słowa nie są nic warte?Chyba tak jest skoro w jeden dzień obiecujesz ludziom godne zarobki, normalne stawki, negocjujesz punkty za pracę które przekładają się na wypłaty, a za kilka dni wszystko odwołujesz. Kierowanie firmą nie polega tylko na własnym doświadczeniu ,ale także na kompromisach i słuchaniu osób trzecich. Nie jest to \"rozmowa między dwoma wilkami a owcą gdzie głosują co zjeść na obiad? Zdobywaj zaufanie i szacunek pracowników przez uczciwe kierowanie firmą.Rozmawiaj z pracownikami i słuchaj ich,oni nie chcą źle!!!Prezesie (usunięte przez administratora) niech się pan weźmie do zarządzania tą firmą ona ma wielki potanciał niech pan wykorzysta długoletnie istnienie zakładu ZUP,tylko broń BOŻE nie byłych pracowników, oni panu nie pomogą .Niech pan nie czeka aż manna spadnie z nieba, JW panu nie pomoże trzeba szukać rozwiązań,kontraktów a nie codziennych posiedzeń kierowników z\" chorym\" dyrektorkiem, a samemu jazda na smaczny obiadek.Może pan coś napisze w odzewie na ten post,wielu ludzi by się ucieszyło z takiej konfrontacji (już widzę pracowników którzy na ten widok zacierają ręce) może te utarczki na słowa wymagają większego wysiłku pana inteligencji albo trzeba zatrudnić prawnika by napisał lub zredagował pana wypowiedź. Zapraszam do dyskusji,myślę że pokusa jest wielka aby dokopać takiemu pionkowi jak ja.Aha - niech pan szczędzi słowa bo codziennie się pan ociera o mnie w pracy a mógłbym to wykorzystać.Jeszcze raz zapraszam do polemiki....cdn. PS.Pozdrawiam pracowników (usunięte przez administratora)

prezes

Dodaję wpis kolegi mega niewolnik: "Tak panie (usunięte przez administratora)najwyższa pora wziąść się do roboty! Dość tego tumaństwa! Ile czasu jeszcze będzie pan zatrudniał matołów i nierobów? Ta firma dzięki panu przypomina plan filmowy i pastwisko, bo tyle w niej statystów i świętych krówek. Chyba już pora zatrudnić dyrektora z prawdziwego zdarzenia, a nie chłopczyka który nie ma jaj ani charyzmy do piastowania tego stanowiska! Jest pan jak rekin który łyka wszystka co mu do paszczy wpadnie, słucha pan to co mówią panu ludzie którzy nie mówią panu prawdy a pan w to wierzy i nie potrafi pan ukarać winnych tylko karze pan tych ktorzy próbują walczyć z matołami w tej firmie których pan tak zaciekle broni. Na podstawie niezbitych dowodów i faktów nie potrafi pan ukarać ba nawet wskazać winnych. Kiedy się pan w końcu weżmie za dział konstrukcyjny? Wie pan jak na pana mówią w firmie? Ślepy niech się pan zastanowi dlaczego "

Zostaw merytoryczną opinię o "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. - Nysa

• Jak się pracuje w "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "MEGA" - Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1.9/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Piłsudskiego 55
    48-303 Nysa