Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

2.4/5
Na podstawie 373 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Co z socialem?Bedzie w tym roku?

Dorka

3 dni w firmie. Może za wiele nie wiem ale też nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Proces rekrutacji - sprawnie. Przyjęcie do pracy - szkolenie BHP, podpisanie umowy etc. miło, bezproblemowo, kompetentnie. Pierwsza styczność z pracą - szkoleniem w praktyce - pozytywnie. Osoby z którymi się współpracuje bardzo pomocne, wyrozumiałe. Praca ciężka nie jest. Atmosfera pozytywna. Jeśli wykazujesz minimum chęci pracy to idzie to w drugą stronę - dostajesz pomoc, instrukcje. Nie zauważyłam żeby Liderzy uważali się za kogoś wyższego ( jak w wielu ocenach). Wręcz wychodzą z inicjatywą i zapytaniami - jak się czujesz, jak się pracuje, służa pomocą. Jak ktoś chce pracować, jak jest człowiekiem dla człowieka - to spotka się z tym samym. Kropka.

@Dorka

3 dni to nic napisz po 3 miesiącach . Bhp? Tak 2 gdz dają ci na przeczytanie i ewentualnie naumienie segregatora który ci dali tak wyglada bhp i nie myśl ze po 3 dniach któraś pokaże swoje pazurki. Napisz opinie później z chęcią poczytam . Pozdrawiam

ohhhh
@Dorka

po trzech dniach też byłam zachwycona , napisz opinię po kilku miesiącach,chyba,że już nie będziesz pracowała,bo np byłaś na chorobowym, albo odmawiałaś nadgodzin a na liderkach jeszcze się poznasz , spokojnie , bez pośpiechu :) przyjdzie czas

Czy tutaj głównie asystenci są potrzebni? Chodzi mi o to, że w paru komentarzach przewinęły się zapytania to stanowisko dotyczące różnych działów i teraz jak tak patrzę to są oferty na kolejne dwa – sprzedaży oraz administracji. Mnie ta pierwsza opcja interesuje ale w razie czego czy ludzie przechodzą miedzy działami jeśli zaistnieje taka potrzeba? I czy ktoś teraz był na rozmowie i by mi ją opisał? Warto iść?

łał

dzisiejsze premie uznaniowe to super niespodzianka :) 150% wynagrodzenia , jestem mega zadowolona i zaskoczona,tak wysokich premii jeszcze nigdy nie było , prezes się postarał ,dziękujemy , oby tak dalej ;)

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Aga

Pracowałam w Nifco Ok 4 miesiące -nigdy więcej , dziwie się ze osoby tam pracujące wytrzymują warunki oraz (usunięte przez administratora)który jest im fundowany codziennie. Na początku wydawało się ze fajna praca i tu moje zdanie się nie zmienia praca lekka chodź stoisz w jednym miejscu przez cały dzień pracy mi się akurat jeżeli mogę to tak nazwać ,,poszczęściło” bo nie trafiłam na linie na stałe tam to dopiero jest jazda. Stojąc na swoim stanowisku miałam przywileje mianowicie mogłam wyjść do wc i się napić wody z dystrybutora (przy sobie nie można mieć swojej wody tel niczego !) wiec kochana jak chcesz się napić proszę tylko się przyczaj czy jest kubek dostępny i woda w dystrybutorze, bo często nie ma ani tego ani tego. Dziewczyny na linii jak to ujęła Pani Lider cytuje ,, maja się czuć jak przytwierdzone do ziemi ! Nie ma wychodzenie w czasie pracy do wc obracania się ,gadania oraz picia.,, Nadgodziny ? Nie jest tak ze zostaje kto chce , Pani Lider wyznacza kto zostaje i czy ci się to podoba czy nie dziewczyny zostają do tego stopnia ze jedna by dojechać do domu(o 24 kończyła prace druga zmiana plus nadgodziny ) musiała jechać autobusem do miasta z miasta Taxi do domu , z nadgodzin jej nic nie zostało z pewnością jeszcze dołożyła No cóż …. Gdy chcesz pow coś osobie z która pracujesz i już nie jest ważne czy to temat prywatny czy pracy jesteś zaraz sprowadzana na ziemie solowami ,,nie ma gadania , a o czym wy tak rozmawiacie ..” poprzedzane jest to czajeniem się między pudłami i zerkaniem na pracownika która robi coś nie tak by ją poniżyć może tak dziewczyna podwyższa swoje ego bo zdarza się to notorycznie. W ciągu tych 4 mies pracy bylam Ok 12 gdz na linii puściłam wtedy jeden jedyny raz cześć która nie powinna być wypuszczona ale chwila mnie tą cześć tez KTOŚ dał później przeszła przez jeszcze Ok 5 osób aż dotarła do osoby decydującej czy dana rzecz jest do rozbiórki czy wysyłana do klienta , jakiez było moje zdziwienie gdy zaczęła mnie straszyć że co ja to zrobiłam że będę płacić karę i nawet sobie nie wyobrażam jak duża itp chyba myślała ze na (usunięte przez administratora)trafiła … przecież każdy tak duży holding jest ubezpieczony i co najwyżej by przyszedł zwrot. Długo nie musiałam czekać tylko weekend w pon przyszła Pani lider i poinformowała że został puszczony ,,niedolew” główna osoba go nie zauważyła ( No ze tez sie kary nie podała ????????) z czego ujęła to tak ,, oj tam może sie zdarzyć to nie koniec świata każdemu się zdarzy „ tak ? Jeszcze dwa dni szybciej straszyła MNIE karą a teraz nic się nie stało jaki człowiek może być dwulicowy. Gdy jest audyt to jest cyrk masz stać miejscu najlepiej prawie na baczność i nie daj Boże obracać się i rozmawiać jest to zabronione. Tydzień przed wszystkimi świętymi Pani Lider poinformowała cytuje ,, żeby nikomu nawet nie przyszło do głowy by brać wolne czy uż bo będzie je wszystkie wycofywać „ jedna dziewczyna miała odwagę i się odezwała ze już dawno miała zapisany urlop na ten dzień ,Pani lider to nie obchodziło . Przepraszam a kim ona jest by decydować czy ustalać PRACOWNIKOWI DNI WOLNE . Nie ma kto pracować niech pozbiera swoje koleżanki i stanie na liniach a nie ustala ludzią kiedy mogą wziaść wolne ! Wracając do Pani Luder nie zdaje sobie sprawy ze łamie przepisy praw człowieka oraz Kodeksu pracy , No ale co ma nie łamać jeżeli reszta pracowników jej na to pozwala , nikt nie staje w obronie drugiej osoby chociaż wie za ma rację bo boi się że straci pracę a tak naprawdę to praca w (usunięte przez administratora), osoby tam pracujące nie zdają sobie chyba sprawy ze można iść do pracy z uśmiechem i z niej z uśmiechem wrócić ze można czuć się wartościowym człowiekiem a nie robolem że można być docenianym i się rozwijać a nie ubijanym i straszonym.

Byly pracownik
@Aga

Jescze ,w tym przybytku nie zrobili porządku z liderkami.Najgorsza firma w całych Żorach ,ale co tu pisac ,jak Zarzad tej pseudo Firmy przez tyle lat nie potrafi zrobic porzadku z liderkami .Kierownictwo nic sobą nie reprezentujace ,a firma nigdy nie miala i nie bedzie miec ,zadnego poszanowania dla pracownika.Prezes tej Firmy jest tylko figurantem na papierze,nie interesuja go problemy pracownicze bo gdyby bylo inaczej to dawno by zrobil z liderkami porzadek ,a z pracownikami liniowymi zebranie (by móc wysluchać co maja do powiedzenia na temat traktowania przez liderki )

@Aga

zgadzm się ,to wszystko prawda a pracuję tutaj już 8 lat i jedyny sposób na przetrwanie w tej robocie.to znać swoje prawa,ale się nie odzywać,tylko zrobić swoje,nie przejmować się co gada lider (niech sobie pogada a ty posłuchaj,przytaknij odwróc się plecami i nadal rób swoje i gadaj z koleżanką i idź do wc i idź się napić-bo wiesz,że tego zabronić ci nie może nikt i co najważniejsze śmiej się z gadki lidera-to pomaga w pracy) a co do kar za puszczenie bubla to ŚCIEMA!!!

Byly pracownik

To nie sa osoby nadajace sie na stanowiska kierownicze ,to sa osoby ktore maja w swoim cv ubogi przebieg pracy nie umieja zarzadac ludzmi .Nie dzialaja na korzysc firmy czy pracownika ,nie maja zadnego przygotowania do kierowania ludzmi w zespole ,nie szanuja pracownikow a przedewszystkim nie ma tam zadnej osoby w firmie ,ktora tego pracownika wyslucha .Pani menager ze swoim wyksztalceniem powinna pracowac na lini wraz z kolezaneczkami lidereczkami albo w ganksterce bo tam by zaakceptowali wasze podejscie do pracownikow.

@Dora
@Aga

Hmmm....nie trudno domyśleć się o jaką grupę chodzi i o jaką liderkę ...skojarzyłam to po tych słowach wypowiadanych do osób...cóż byłam nie no wytrzymałam w tej grupie 3 lata i zgodzę się z tobą w 100/%tak niestety jest ..pani lider nie ma wogole szacunku do pracownika wręcz ją to bawi że znowu kogoś pojechała...co do pracy to jest ok dziewczyny też ...ale ja głównie zwolniłam się przez panią lider myślę że to jest do czasu...karma wraca...ja przez nią codziennie ryczałam w poduszkę...aż powiedziałam dość w końcu jestem człowiekiem szanuje ludzi więc też tego szacunku wymagam wobec siebie...

Ixa
@@Dora

Na jakim wydziale ta "pani " lideruje pytam bo szukam pracy i zastanawiam się nad aplikacją a chciałabym tej pani uniknąć

zadowolona
@@Dora

Też pracowałam długo na montażu..potwierdzam że większa część liderek do jedna liga...lubią docinać..a w szczególności Pani która uwielbia stać za pudłami...lubi poniżać...sprawia jej to przyjemność...ma swoich donosicieli..a te jej odzywki...nie gadamy...chyc się roboty...i wiele innych o rencie ..czy pośredniaku..to wszyscy już je znają...nie nadaje się do kierowania grupa ludzi....jak się kogoś lubi to się tej osoby nie czepia ale gorzej ma ta co jej się nie lubi ...ma (usunięte przez administratora) a jeszcze jak się tej Pani lider postawi to już pani lider jej uprzyjemni pracę...

MR

na ile dają pierwszą umowe?

@MR

Na trzy miesiące, chyba że sie rozpocznie prace jakoś w połowie miesiąca, to na 2 i pół do końca miesiąca jakby

@KKK

a nastepna umowa? jest kiedys na stałe?

@MR

Następna na 9 miesięcy, potem 2 razy na rok i potem na stałe, chociaż nie zawsze każdemu dają, zależy który dział i jak sie pracuje oczywiście. A jak ktoś ma pecha to i w (usunięte przez administratora) palec złamie

@MR

a moze ty wiesz ile netto mozna tam wyjsc? nikt nie chce napisac

dd

W biurach około 2400 netto

@dd

Chyba 3400 netto ;)

Lll

Czyli 70% stawki rynkowej

mm
@KKK

czy jak się kończy umowa o okres próbny to kiedy informują co dalej i kogo pytać?

Ixa
@KKK

Podobno zakład zmusza do nadgodzin? To z nad godzinami powinny być dobre zarobki

XpracownicaX
@mm

Czekają do prawie ostatniego dnia końca umowy i dopiero potem informują co dalej. Co dla mnie jest nie zrozumiałe

Były pracownik obozu
@mm

Jak się sam nie zapytasz to się nie dowiesz. Idź lepiej wcześniej, bo znając Nifco to na dzień przed końcem umowy Ci powiedzą "dzięki, nara".

Anio

Kto jutro 1.11.2023idzie do pracy.strasza jak weźmiesz uz to zostaniesz bez premi świątecznej.

Robinson
@Anio

Tego to jeszcze nie grali żeby judzi straszyć że premi nie dostaną bo wezmą uz ????

swojak
@Robinson

straszą? ,bo stop linie u klienta są ,wysokie kary trzeba płacić,więc ludzie muszą pracować a premii i tak nie miało być , więc wcale nie straszą i co wyście się tak uparli na te premie już od sierpania o tym wypisujecie? będzie tradycyjnie świąteczna oczywiście uznaniowa,więc jak uznają tak przydzielą jak zwykle i wszystko w temacie

Yyy
@swojak

A co ważniejsze? Pięć S, audyt czy wysyłki mimo że części są?

Robinson
@swojak

Linia stop czy tam audyt spoko rozumiem ale tutaj piszę że straszą za wzięcie urlopu na żądanie zabraniem premi świątecznej ????

Jolanta
@Anio

O co chodzi z tym uz? Chcieliście wziąć wszyscy na raz urlop 1 listopada? Jako człowiek z zewnątrz nie rozumiem, o co jest ten rwetes na forum. Z opisów raz wynika, że to jakiś Wasz wspólny protest, a raz, że chodzi o karę za zwykłe uz brane przez każdego w innym terminie w ciągu roku.

Kirraaa

Hejo jest tam kto?Wiadomo coś o premiach?

Waldi
@Kirraaa

Słyszałem że w tym miesiącu mają być premie ale co do dnia to różnie plotkują. Fajnie by było.

Premia
@Waldi

I co kiedy ta premia będzie czy nie będzie?

Dddd
@Premia

Nie będzie żadnej premii. Plotkowanie na ten temat to już słuchać się tego nie da. Będzie to będzie, wiadomo ,że fajnie jakby była,ale nie liczcie na to. Pozdrawiam

....

To nie jest żebranie, tylko nadzieja na dodatkowy pieniądz, gdzie w większości bardzo przyda się . Jeżeli Ci nie pasuje Coś ,to jak jesteś hardy/harda to oddam innym swoją premie.... Pozdrawiam

Martysia
@....

Jak wy macie z tymi premiami w końcu? Teraz nie wiem czy ten watek to domysły czy może mieliście już od kogoś sygnał? Kto i w jaki sposób ogłasza podobne sprawy w firmie, które na 100% to pewniak?

Wercia

O jakim dziale mowa? Są teraz nabory do Was dla asystentki od zakupów i tam tez cos o premii było napisane. Jak ona jest liczona? W tym przypadku od wyników własnych?

...
@Wercia

Co do premii, to w zasadzie jest taka sama dla wszystkich zwykłych pracowników. Ja lubię pracę tutaj. Wiadomo ,że czasami że problemy, ale nie ma źle . Ile ludzi tyle będzie opinii

Xxx
@...

Jakiej premii? Przecież żadnej nie było. Praca ok, atmosfera różna.

@Xxx

a z jakich działów jesteście, że premia mogła być lub właśnie jej nie ma? widzę, że asystentka do działu jakości jest poszukiwana, stąd pytanie. i te premie o których piszecie to one są wynikowe czy jakieś uznaniowe? Ciekawa jestem kto faktycznie jej nie otrzymał i czemu?

maros

witam! czy jest ktos w stanie napisac,tak realnie netto ile można zarobic na lakierni?

W odniesieniu do czego za mało? Do kwot na rynku? Chyba, że chodzi o ogólne warunki na miejscu? jak lakiernia jest wyposażona? Są na niej większe rotacje czy wręcz przeciwnie? Ja mam roczne doświadczenie to warto przyjść porobić? Będę mieć blisko

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w NIFCO KOREA POLAND?

Xxx

Nie

drętwy

Jak, ktoś lubi być poniżany za najniższą krajową to polecam. Zaś, normalnie kandydatom to polecam firmę omijać szerokim łukiem.

@drętwy

W nifco nie pracuje się za najniższą krajową

Xoxo

Całe Nifco, nie dość, że w święta wielkanocne nic nie dostaliśmy, imprezy nie było, festynu pewnie nie będzie, wypłaty takie a nie inne a człowiek pracuje za trzech bo dużo osób zwolnili, lata z Lini na linie, z stanowiska na stanowisko co chwilę jest rzucany bo wszędzie braki, dostaje 80% fakt faktem piątki były wolne ale od poniedziałku do czwartku zapierdzielał za dwóch czy trzech... Nie dość, że o przestoju dowiedzieliśmy się bardzo późno to ani głupiego socjalu nie było. Chamsko z ich strony, nie fajnie postąpili i tyle.

Amna
@Xoxo

Brak słów, ciekawe czy to biuro czyta. Musimy coś zrobić. Po postoju zaprotestujmy.chociaz raz.Mamy 2 tygodnie żeby się zgrać i postawić się. Co wy na to?

Emil
@Amna

Jestem za tym.Czyli nie wchodzimy na zakład, tylko stoimy przed biurem.Dział wtryski.

@Emil

Ja również będę protestować. Dział wtryski. NIECH WSZYSCY BĘDĄ DRUGA ZMIANA DO NAS DOŁĄCZY O 14. Weźcie sobie koce zrobimy wakacje przed biurem.

@Marcin

Ja również wezmę udział i przekonam całą swoją grupę. Montaż.

@Kasia

Ja i moja grupa także będzie z wami.koledzy którzy są z Ukrainy powiedziały że też nas wesprzą i nie podejmą pracy.Jestem z Wami. MONTAŻ

Xdx
@Marta

Lakierna też. Bądźmy wszyscy.

XyZ
@Xoxo

Pandemia pandemią ! Piątki wolne ,ale co z tego jak do czwartku musieliśmy zapewnić wszystkie wysyłki i te piątkowe(bo przecież klient w piątek pracuje) jak i te ranne poniedziałkowe ,a my mamy na ll zmianę . To ja się pytam jakim cudem nie dostaliśmy wynagrodzenia ? Premii Kryzys ?? Jaki kryzys ?? Nifco produkuje ,montuje wysyła czyli zapłatę dostaje to dlatego Nas nie nagradzają ? Ukraina dostała wynagrodzenie a Polak ? Polak nie potrzebuje ? My mamy kredyty, rodziny na utrzymaniu rachunki do płacenia ! Trzaa się skrzyknąć i działać Jak raz czy dwa linia u klienta stanie to się może obudzą i docenią,że to nasze ręce produkują ich pieniądze !

yto
@XyZ

(usunięte przez administratora) dostajecie zapłatę za przepracowane godziny? tak. nic więcej się wam prawnie nie należy

yto
@XyZ

niektórzy dostali socjal nie ma co narzekac

Crystel
@yto

Jacy niektórzy?

Mona
@Amna

Zobaczymy jakie tłumy zjawia się na zewnątrz firmy. Dużo tutaj wypisujecie zobaczymy jacy odważni będziecie.

haha
@Mona

napewno będzie protest jak robole się boja do biura przyjść... a chcą protest robić śmieszne

Yyy
@Amna

Biuro jak i prezes ma nas w nosie

Mona
@Xoxo

Dopiero po urlopie nam się zacznie. Trzeba będzie zrobić wysyłkę starego projektu i lecieć na nowy. Już liderki straszą nadgodzinami a z jakiej racji ja się pytam!!! za jakie pieniądze. Nie godzimy się na to apsolutnie.. Montaż.

Andzia.
@Amna

Nie wyłamujmy się. Walczmy o swoje. To my zapierdzielamy, nikt inny. Nie ma kasy to nie ma roboty-PROSTE My nie będziemy pracować. Pozdrawiam.MAGAZYN

Daga
@Mona

Liderki to se mogą.....jedynie postać przy komputerze.Niech same (usunięte przez administratora) jak my bo dobre czasy już się skończyły. A zresztą ja nie wiem czy wrócę po postoju.Bede z wami na proteście.Montaż.

Marzena
@Amna

Moja zmiana łączy się z Wami. Lakiernia.-akurat wypada nam pierwsza zmiana.pozdrawiam wszystkich

Piotrek
@Xoxo

Szanowny Prezesie my tylko oczekujemy odpowiedzi czemu inne firmy miały pieniądze dla swoich pracowników mimo że nie pracowali A u nas nie???czemu obcokrajowcy mają 2000zl A my w naszym Państwie Nie?!!! Czym sobie zasłużyliśmy?tym że kręgosłupy nas bolą?nogi trętwieją?okropny ból głowy nas przeszywa od smrodu?czy tym że jesteśmy oddani firmie i nie sprzeciwiamy się?O CO CHODZI?!!!

Rrr
@Amna

W poniedziałek jak nie dostaniemy pieniędzy to już napewno nie dostaniemy.Wierze w cuda. Wtryski z Wami.

Daga

Może lepiej napiszę które pracują ok,tak bedzie łatwiej.Tylko Monika,Magda,Danusia,Justyna A reszta brak słów

Yyyyyy
@Amna

Łączymy się. Tym razem nie dopuściły.jestem z lakierni

As
@Piotrek

jak jestes taka madra to idz i go zapytaj a nie żale wypisujesz na stronie internetowej. Wszyscy tacy odważni jak twarzy nie musza pokazywac. Prosze ja Was. Przestańce już żebrać na tym forum. Nikt sie nie zwolni po urlopie, nikt nie zrobi strajku a tylko żółć was zaleje i dalej na linii bedzie slychac ciagle ten sam temat. Zywicie sie tylko plotkami i jeden drugiego nakreca. Nie mozna juz tego sluchac. Na linii, na przerwie, w drodze do pracy i jeszcze na internecie. Ciagle tylko ta kasa kasa kasa. Ogarnijcie sie!

Kaja
@Xoxo

Prawda w 100% Kazdy z nas się cieszy, że na pracę, ale takie traktowanie pracowników? Zyski mają z naszej pracy, każdy się stara, ile razy trzeba było zostać bo wysyłka. Wstydzccie się Prezesi Nifco : o urlopach powiadamiacie nas na ostatni czas, czy my jesteśmy tak majetni że sobie wykupimy w ostatnim momencie drogie wczasy. Premia się tak samo należy nam jak urlop.

@Xoxo

Ciesz się człowieku że masz pracę. Nie podoba się to zmień pracę.

Dobra rada

Zmień pracę.

Ktoś
@Yyy

Popapranicy, nic nie ogarniający pracownicy zaślepieni bo cosik wpadło. Ludzi zwalniają a wy nawet zaprotestować nie potraficie jak się czyta wasze opinie to śmiać się chce. Odważni to jesteście na woork.

@As

To prawda kasa kasa i kasa .....o to w tej firmie chodzi zastąpienie ludzi pracujących Polaków najtańsza siła robocza Ukraina bo pracownik 8 godz jest dla nich drogim pracownikiem w utrzymaniu dlatego lepiej zatrudniać Ukrainę i liczyć za godziny czy się robi czy się leży to pieniądze się należą

Track
@Piotrek

Dokładnie, z jakiej racji równo to po równo bo za dużo ludzi cwaniakują A szczególnie co niektóre liderki

Ten

Zgadzam się

Jo
@Xoxo

Kiedy wypłaca wkoncu socjal?ciągle jakieś tajemnice

Hst
@As

Widzę że odklejona jesteś strasznie dziewczyno najlepiej za free wchodzić w d...pe żółtka

Lala

Dlaczego montaż musi odpowiadać za brak części i zostawać nadgodziny? To już jest na prawdę męczące, dziennie pracować po 10 godzin w takich upałach. My tez mamy swoje rodziny i życie prywatne

Zbuntowany anioł
@Lala

Zawsze możesz zmienić dział,zapraszam na wtryski,tu nie ma nadgodzin ...ale jeżeli uważasz, że na montażu są upały to na wtryskach będziesz miała jak w piekle????????

Dla odmiany chce napisać że bardzo dziękujemy za premie Panu Prezesowi :) Zawsze do wypłaty coś wpadnie i naprawdę można spędzić wakacje nie ,,oszczędzając,, OBY TAK DALEJ! Dziękujemy ; )

uwaga

Dlaczego niektóre osoby nadal wybierają urlopy zaległe skoro było powiedziane w styczniu 2023 ,że do końca maja 2023 r KAŻDY ma wybrać urlop zaległy, jeżeli do tej pory a mamy połowę czerwca dziewczyny wybieraja zaległe urlopy nadal a co poniektóre to nawet mają wypisane zaległe na lipiec to jakie to jest traktowanie pracowników przez przełożonych (menager,liderki,nawet HR ,który rzekomo wydał takie polecenie) a teraz nie dopilnował tego,co nakazał???? to jest zwyczajny (usunięte przez administratora)....... to jest nierówne traktowanie pracowników,większość została zmuszona do urlopu w styczniu,lutym,marcu a część jak się okazuje wybiera teraz? proszę o wyjaśnienie sytuacji np prosze,żeby pani menager odniosła się do tej sytuacji a liderki przekazały nam wyjaśnienie dziękuję

Czy można liczyć w NIFCO KOREA POLAND na prywatną opiekę medyczną?

MM

Czy przedłużają umowę po okresie próbnym? Czy z zasady okres próbny i do widzenia i następnego przyjmują?

Xy

Ile płatne są nadgodziny?

Xy

To nie jest jak w innych zakładach 50℅ a dni świąteczne 100?

Witam pani z miłym głosem zaproponowala 4400brutto na stanowisku asysten ds jakosci ile faktycznie tam mozna wyciagnac?

maros

wszyscy marudzą a nikt nie odchodzi,a ja sie staram tam o prace od poł roku i nie chca przyjąć,nie rozumie tego,a ogłoszenia cały czas dawają

Mary
@maros

Ja złożyłam podanie i za tydzień miałam tekefon

@Mary

ja mialem na drugi dzien,ale kto bedzie pracował za 3.000 tys.? napewno nie ja

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 288.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 58 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.