Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

olek

taki sajgon w pracy ze nawet nikt tu nie ma czasu napisac

Zuu
@olek

To źle,widocznie są wykamani.

Montaz
@Zuu

Już się zaczyna ... Szybciej szybciej.... i nadgodziny

Jerry
@Montaz

Nie chcesz to nie zostawaj nadgodziny nie są obowiązkowe

Zaa

Ukrainę umieją zatrzymać organizują im grille wraz z piwkiem do tego zabawa karaoke za 1 miejce 500 za 2 300a za trzecie 200zl

@Zaa

No niestety nas firma nie potrafi docenic, a obcokrajowców potrafią. Brak słów.

Madzia
@Zaa

A co to za imprezy dla Ukrainy? Jeszcze o tym nie słyszałam.

Xxx
@Madzia

Żeby zatrzymać Ukrainę w Polsce (żeby kwarantanny nie było) ich firma zorganizowała im imprezkę.

A
@Xxx

Ich firma czyli kto agencja pani prezydentowej Sochowej??

no i piątki wreszcie pracujemy montaż cieszycie się

Grrr

Czy ktoś wie dlaczego bramy na wytryskach muszą być zamknięte , na hali 30°C tylko czekać , aż ktoś zesłabnie ...

Mona

Upomnienia? Co to? Jakiś żart?

@Grrr

niestety liderki liderzy dostają z góry polecenia i co im zostało to co ze z ciepła zemdlejemy a maszyn nie zdążymy zeskanować wymian czy produkcji nikogo to nie obchodzi ma być zrobione

No to czemu sama sie nie odezwiesz, tylko jak zwykle tutaj głośno, ale iść do biura czy chociaż napisać skarge do skrzynki ciężko? to jak wy chcecie, żeby coś sie zmieniło, skoro swoje żale wylewacie tylko tu XD

Biuro
@..

prosze wybaczyć ale na podstawie żali na goworku uwag nie zgłaszamy do szefostwa

Frelka
@Biuro

Nigdy ich nie zgłaszacie bo się boicie

Frelka
@Biuro

Nigdy ich nie zgłaszacie bo się boicie, lepiej siedzieć cicho i udawać ze coś się robi

@Biuro

A może biuro wie dlaczego w czasów pod grusza nie było? To co pracownikom się należy?

jarek
@Mona

a może ty wiesz czemu jest brudno na hali, nie są przestrzegane zasady bhp i wszyscy są na papierosie cały czas?

tiju
@Mona

Czas na wypłatę z funduszu jest do końca roku. Nikt nie będzie płacił premii teraz tylko dlatego bo Ty tak chcesz. Jesteś monotematyczna. Skończ już.

@tiju

Uwierz ze nie jestem jedyną osobą która zadała by takie pytanie.

tiju
@Mona

Ale tylko Ty ciągle o tym pleciesz.

@tiju

Pierwszy raz tutaj napisałam na ten temat.

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

Argu

Przyjmują już ?

@Argu

Przyjmują, ale Ukrainę która nawet języka nie zna a my tłumacząc patrzą na nas jak na UFO. Taki to pracownik, że i za niego mamy robić tylko szkoda że mamy jedną wypłatę

Wera

A wypłaty szkoda gadać

@Wera

No a ktoś się odezwał? Wątpię, wszyscy tylko w gębie mocni i ta firma będzie was ruchać dalej, bo sobie na to pozwalacie. Na szczęście znalazłem już lepszą robotę, więc pozdrawiam tę firmę i was środkowym palcem i życzę powodzenia, bo bedzie jeszcze gorzej jak nic nie zrobicie :))

Ciekawe

Rosną zachorowania na Covid-19 Pracownicy w okresie postoju podróżują po różnych częściach kraju czy świata. Moje pytanie czy będą u nas w firmie robione testy ? Czy będziemy pracować z niewiadomą czy ktoś to ma czy nie ? Same mierzenie temperatury to lipa.

gmpk
@Ciekawe

Robienie takich testow dla calej firmy nie ma sensu. Moze ktos nie chce zeby go sprawdzac. Poza tym ludzie nie nosza nawet masek jak jest odgorny nakaz.

Maro
@gmpk

Tutaj chęć nie ma nic do rzeczy, liczy się bezpieczeństwo

nico
@Ciekawe

mozesz zglosic sie do szpitala, tam zrobia Ci test jak czujesz taka koniecznosc, nie rozumiem czemu firma ma robic wszystkim takie testy.

tuij
@Maro

Ciekawe czy wszyscy na wakacjach tak dbali o swoje bezpieczeństwo ( maski, dystans, dezynfekcja). Chęć ma dużo do rzeczy.

Czarna
@tuij

Za granicą było bezpieczniej niż tutaj odstęp na plaży maski itd a to co się działo nad polskim morzem zero czegokolwiek więc nie pisz głupot jak nie byłeś!!

Alina
@Ciekawe

Hej. Jak tam nasz protest?będzie czy nie?mam na rano w poniedziałek, dla tego pytam.Pozdrawiam

tuji
@Czarna

a to wszyscy pojechali tylko za granice?? Ty piszesz glupoty

marek

premie dostaje się za ambicje za uczenie się nowych rzeczy za pomysły i wyróżnianie się w nie są przychodzenie robienie tego samego i narzekanie pozdro

@marek

Akurat grubo się mylisz, świadczenia socjalne nie zależą od osiągnięć, ponieważ składki pobierane są z naszych WYPŁAT, a więc jest to coś, co należy się WSZYSTKIM pracownikom zatrudnionym w firmie.

haha

świadczenia socjalne nie są obowiązkowe prosze sobie przeczytać umowę

?
@haha

Jeśli są pobierają z pensji pracowników składki a pobierają,to świadczenia socjalne są obowiązkowe (teraz trcze antykryzysowe pozwalają na niewypłacanie świadczeń,ale pod różnymi warunkami)

Xxx
@?

Jaka tarcza antykryzysowa? Przecież to było przeznaczone tylko i wyłącznie dla polskich firm. Ps. Myślenie nie boli

@Xxx

Dla firm w Polsce a nie polskich firm a to różnica i faktycznie myślenie nie boli ???? otóż niemieckie firmy w Polsce również z tego korzystały to i koreańskie też , jak myślisz ,dlaczego mieliśmy obniżony wymiar czasu pracy i pensje o 20 procent niższe??? Bo takie były m.inn. zasady korzystania z dofinansowania i którym mówi tarcza antykryzysowa mądralo ????

Wera

Jeszcze tydzień wolnego i znów się wszyscy widzimy :-)

Zawiedziony
@Wera

My się może widzimy ale kasy z gruszy nie widać

Ktoś

Ty się ogarnij piesku bo jesteś pewnie na każde zawołanie swojego lidera!!! A pieniądze nam się należą jak psowi kość! I nikt nie odpuści z kasą po przestoju! Chyba że taki piesek jak ty co merda ogonkiem na swojego lidera!!!!!

jajko
@Ktoś

super ze ty glosno szczekasz jako anonim a w pracy pewnie podkulisz ogon szczeniaczku. Prosty z ciebie czlowiek.

Witam, Potrzebuje dosyć pilnie pracy i niestety chyba wszystkiego się tknę, powiedzcie mi jakie tu jakie są mniej więcej zarobki, czy są jakieś premie (jeśli są to za co), czy są jakieś dodatki typu karta Multisport?

Xde

To kiedy jedziemy z nimi kiedy protest dajmy jedna datę A najlepiej przejść na wazzup żeby małe fujary nie widzialy

Kiedy będzie socjal ? Słyszałem, że 24 w piątek....

Mona

Znowu ktoś ploty sieje. Jaki socjal?

Ola

Ma być w piątek i jeszcze 100% premia dla każdego

Kkk

A wypełniałes wniosek o socjal ? to co chcesz dostać chyba kopa na wakacje ????????????

Hmmm
@Ola

To ,że premia wakacyjna była co roku to nie znaczy, że w tym musi być, teraz mamy taka a nie inną sytuację jeszcze pewnie najbardziej ciekawi i czekający na te premie są na l4

Vick
@Hmmm

Tzw wczasy pod gruszą refundowane są przez fundusze socjalne zakładu pracy, więc nam się należą

Hmmm
@Vick

Z funduszu socjalnego musi być minimum raz w roku wypłacona premia i równie dobrze może to być swiateczna w grudniu np.

Vick
@Hmmm

Zgadza się ,tylko w grudniu może być znowu pandemia i sytuacja firmy się nie poprawi i wtedy możemy za ten rok nic nie dostać

ech
@Hmmm

no to czytaj : "Zmiany w Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych W zależności od sektora czy wielkości pracodawca ma określone obowiązki w zakresie tworzenia i funkcjonowania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) albo wypłaty świadczenia urlopowego. W okresie obowiązywania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii ogłoszonego z powodu COVID-19 pracodawcom, u których funkcjonuje ZFŚS albo którzy są zobowiązani do wypłaty świadczenia urlopowego, przyznano możliwość zawieszenie obowiązków: tworzenia lub funkcjonowania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych dokonywania odpisu podstawowego wypłaty świadczeń urlopowych."

@ech

Nie przesadzaj, w każdej firmie ale nie u nas .Na montażu 1 osoba robi za 3 Bo reszta zwolniona.to chyba nam się należy, prawda?

Babka

Po takiej kiepskiej wypłacie premia byłaby super ale cóż tak nas doceniają robimy za trzech bo albo siedzą na zasiłku lub mają niektórzy L4. Smutne strasznie trzeba zmienić pracę bo już lepiej tu nie będzie????

Alla
@Babka

Dokładnie, a jeszcze inni na urlopach przed postojem

.......
@Ewa

Montaż najbardziej poszkodowany ! Lakiernia ,wtryski ,jakość miały imprezę zrobiona montaż nie To może teraz nam to wypłaca w gotówce Bo wątpię ,że uda się zorganizować dla montażu imprezę

Kaczor666
@Babka

Według najnowszych źródeł informacji premia ma być i będzie mój kolega pracuje w HR więc tylko zaklepać wczasy i od poniedziałku na wakacje koledzy sympatyczni i koleżanki sympatyczne

@.......

Zgadzam się. Obecnie montaż pracuje całą para.Duzo osób było zwolnionych, dlatego teraz dziewczyny pracują za trzy osoby.nalezy im się ta premia jak nikomu inemu

Porażka
@Ewa

Nie podoba mi się w tej firmie to ,że są LIDERKI które traktują dziewczyny na lepsze i gorsze. Są osoby które pracują za dwie lub trzy osoby. Liderka ma to głęboko w (usunięte przez administratora) woli stać ze swoimi psiapsiulkami . Najlepsze jest To , że pracownica ma więcej do powiedzenia od Lidera ????

@Kaczor666

Na magazynie mają informację że premia 100 %

@.......

montaż poszkodowany? Jak sobie załatwicie tak macie . My walimy za wszystkich a tu wiecznie nq wiecznie sie komuś coś nie podoba firma leci na ilość nie na jakość wtyski walą po kilka maszyn bo ludzi nie ma a musi iść wszystko jakosc nie patrzy tez na części wiecznie chodzą pytac czy to dobre albo zaakceptują a potem armagedon w firmie .... każdy oczekuje od każdego działu niebios i co potem jedna wielka (usunięte przez administratora)

Janusz traktorzysta

Bydzie ta kasa w końcu czy co??? Nikt nic nie wie co za firma beznadziejna

Sonia
@Janusz traktorzysta

Dziś wracając do domu dowiedziałam się że wszystkie koreańskie firmy wypłacają pieniądze pracownikom na tzw.wczasy pod gruszą,każda firma poinformowała swoich pracowników.Tylko nasza firma jest jakaś zacofana.O co chodzi?Czyżby Prezes szykował dla nas niespodziankę?Nigdy nie byłyśmy poszkodowani, nigdy nas nie zawiódł. Mimo wszystko ta niepewność nas przeraża .

Mati

Co tu się dzieje?????skandal!!!! Jutro audyty-postawmy się!!! Walczmy o swoje! Jak mamy cieszyć się z wakacji jak takie niskie wypłaty że nie mamy za co gdziekolwiek jechać!! Gdzie są nasze WCZASY POD GRUSZĄ!!!!

Janusz traktorzysta
@Mati

Prezes szykuje niespodziankę w postaci pół karpia i 10% premi czyli jakieś 100 zł oczywiście ta premia tylko dla liderów

Alwarooo
@Mati

Nie widzisz glabie jaka jest sytuacja? Piatki były wolne do tego sb i nd wiec czego oczekujesz po wypłacie? Ze tam gdzie bylo wolne bedziesz miec zaplacone? Zejdz na ziemie (usunięte przez administratora) i sie otrzasnij. Taka nastala sytuacja a nie inna. To nikogo wina ze jest jak jest. A zawsze moze byc gorzej. Pamietaj!

Buu
@Alwarooo

Jaka sytuacja przecież wysyłki idą pełna para. I co z tego że były wolne piątki inne firmy stały po 3miesiace i kasę na urlop ludzie dostali tylko w nifco jak zawsze nikt nic niewie

@Buu

Dokładnie,ludzie bakaja za trzech za marny grosz i niby trudna sytuacja firmy???ze gdzie niby???czesci na juz potrzebne,wysylki ida i nie ma kasy? To gdzie jest? Inne Firmy odczuly-zero zyskow przez 3 mies.a wyplaty normalne za siedzenie w domu i po powrocie kasa na wakacje.Tylko tu pelne obroty a wyplata nijaka i jeszcze mialoby nie byc socjalu?Porazka!

Irek
@Kaczor666

Gdzie ta premia co??

@ech

Jeżeli firma poniosła straty, wtedy może wstrzymać wypłaty świadczeń, a takich strat chyba nie było.

@Ktoś

Straty jakie straty straty to miał adient przez 3 miesiące a pracownicy normalnie przez te 3 miesiące dostawali NORMALNĄ WYPŁATĘ A NIE CHODZILI DO PRACY MAŁO TEGO DOSTAWALI JESZCZE PREMIE NA WAKACJE i to są straty w nifco? Żenada! Firma to jest czyste (usunięte przez administratora)

Basia
@Ewa

Ale się tu dzieje. Szkoda że dopiero taką sytuacją nas do siebie przybliżyła . Zaraz po postoju przestajemy pracować Walczmy o swoje !!magazyn

@Basia

Zobaczymy czy jutro będzie kasa

@Ktoś

Nic nie bedzie. Nie szanują pracowników. Inne firmy miały dłuższe przestoje i dostali pieniądze a my tylko 5 dni i nic nie dostaliśmy.

Alla
@Mona

Jak nie my to kto inny ,podań podobno mają od groma , więc ja się nie łudzę na jakąkolwiek niespodziankę od firmy

Toto

A ja zapytałem górę czy będą jakieś pieniążki na wakacje to odp mi, że firmy na to nie stać. Ale za pewne stać by na wtryski kupić nowe maszyny i formy na to poszły nasze oszczędności z obciętej wypłaty.

Deda

Przestańcie już wypisywać dadzą nie dadzą. Nie dali a co sobie wyobrażaliście skoro na święta już te z nic nie dali, a w innych firmach chociaż 200 zł dostali. Tak naprawdę firma nie szanuje pracowników przecież nawet nie wywiesili ogłoszenia kiedy jest przestój miesiąc przed dowiedzieliśmy się. Za rok dowiem się dzień przed urlopem..

I kasy nie ma:( Przykre że tak nas doceniono. Inne zakłady się chwalą ile dostały na wczasy A mnie to aż wstyd się przyznać . Nifco wszędzie jest sponsorem A pracowników swoich ma za nic.

@Toto

No właśnie nowe maszyny,nowe wytyczne ,zakazy,nakazy,a kasa marna i brak funduszy na wakacje.

hulq
@Adam

jakie nowe wytyczne zakazy nakazy? bo chyba nie chodzi ci o maseczki firma dalej otwarta i to dzięki temu

Bardzo nieładnie się zachowali.. Ludzie którzy pracują w tej firmie w większości bardzo ciężko pracują na swoje pieniążki.. Od 3 miesięcy wypłata jest tak niska ze nie było z czego odłożyć na jakikolwiek wyjazd choćby na weekend. Nie wierzę że prezesa nie stać by dać choćby głupie 500zl..wymagania nie wiadomo jakie a od siebie nic nie potrafią dać. Nie ma sensu dalej tu pracować bo nie liczą się z człowiekiem wogole. Śmiać mi się chce tylko że nie umiemy jako jedność pokazać im jak wiele zależy od nas.. Osób na produkcji którzy odwalają najcięższa robotę i często pracują za2 lub 3 pracowników.. To nami prezeski wypychają sobie kieszenie :(.

sqvaewo

O co chodzi z działem lakierni? Zwroty przez was, zero planu, o pomalowanie części nie można się doprosić. Pracowników jedynie na palarni i stołówce widać. Jakosc pomalowanych części sięga dna. Co z wami nie tak? rozumiem nie obchodzi was ze my musimy potem te części składać ? a chodzicie jak szefowie w swoich kombinezonikach

Posłuchaj dziewczynko z montaż
@sqvaewo

Jeśli masz jakieś sugestie bądź niezadowolenie skierowane w naszą stronę czyli pracę, organizacje,planowanie itd. zapraszam cię serdecznie do biura na lakiernie i tam porozmawiaj z naszymi przełożonymi I obiecuje ci,że na pewno uzyskasz odpowiedź na twe nurtujące pytania.mozesz również poprosić swoich przełożonych by zaczerpnęli wiedzy i dowiedzieli się dlaczego to tak wygląda .także masz drogę otwarta i serdecznie zapraszam.nie pisze do ciebie to po zloliwosci ale staram ci się wytłumaczyć ,że to co teraz robisz czyli puszczanie nowego tematu np na lakiernie wiąże się automatycznie z hejtem co w cale nie jest fajne.sa właśnie takie osoby,które celowo piszą o kimś o jakimś dziale by powtarzam celowo wywołać fale dyskusji co jednoznaczne robi się hejtem w daną osobę bądź dany dział .pracuje tu długo i mam serdecznie tego dość jak ludzie i działy siebie bluzgają.jesli faktycznie niepokoi cię dział lakierni poproś kogoś o wytłumaczenie ci dlaczego tak jest a nie twórz niepotrzebnej spirali.bo właśnie każde dodane wpisy taki obrót sprawy nabierają.i uwierz mi nikomu nie jest miło jak ktoś co czyta dany wpis na jego osobę bądź dział nie chodzi uśmiechnięty.takze pisze to bardziej z przesłaniem dla nas wszystkich by wkoncu na tym forum skończył się ten hejt.! Jeśli my sami tego nie będziemy ucinać to hejterzy a tu też tacy są będą wiecznie szczęśliwi wypisywaniem i obrażaniem ludzi .z tego miejsca pozdrawiam wszystkie działy jakie mamy.i pisze to z pełną serdecznością do was.trzymajmy się bo to w końcu jedna firma????

Gshshs
@Posłuchaj dziewczynko z montaż

Dokładnie tak jest... Jesteśmy jedną firmą i powinniśmy sie trzymać razem... A to że jakie są plany czy w jednym dziale czy w drugim to przede wszystkim zależy od koreanczykow! Oni za dużo mieszają i są takie konflikty! Pozdrawiam ;)

@Posłuchaj dziewczynko z montaż

Jak mamy pytać, skoro nikt nic nie chce powiedzieć? Fakt jest taki, że dostaje części z wadami tak widocznymi, że ślepy by tam braila odczytał. Jedyne zadanie jakie ma osoba sprawdzająca- sprawdzić części. Co robi? Widocznie nic. To jest już nudne, codziennie zgłaszać to samo.

Anon
@Anonim

Na lakierni oprócz przyłbicy proponuje okulary wydają części niedomalowane z rysami z włosami i innymi rzeczami rozumiem ich nie interesuje co wydają jak nie ma konsekwencji

Biała
@sqvaewo

Ciekawe co pracownik montażu robi na stołówce lakierni ????

Jola
@Biała

To samo co pracownik lakierni na stołówce montażu

Gość 29
@sqvaewo

Tak a Ty na pewno jesteś tak (usunięte przez administratora) że medal Ci się należy. A skąd Ty masz wiedzieć kto gdzie jest na palarni skoro macie wszystko z drugiej strony firmy widocznie masz mało pracy i dużo czasu na chodzenie i czepianie się. Patrz na swoją pracę a nie oceniaj kogoś bo równie dobrze ktoś może na Ciebie cisnąć.

Yenn
@Gość 29

Halo, halo! Tu montaż! Tak, cisną nas, bo nie robimy swojej normy i brakuje na wysyłki.. A dlaczego? Bo się nie da. Bo często nie ma z czego wybrać dobrej jednej części. Bo większość tych części z lakierni wraca z powrotem tam jako rework. I tak ,, w koło Macieju''. Wy nam, my wam. A wystarczyłoby żeby każdy wykonał porządnie swoją pracę i żeby była jakaś kontrola jakości tej pracy.. Tylko tyle i aż tyle. Miłego urlopu :)

anji
@Yenn

dokładnie... logistyka ciśnie na nas ze brakuje na wysyłki a z czego to mamy zrobic? wyslac ng a potem dostać zwrot? niedziekuje

Hahaha

Dokladnie,tez tak twierdze,ale jak sie mowilo to jeszcze klotnie byly..tak nas rzad wy...lał,ze pracodawca moze wszystko- bo pandemia i stwierdzi,ze ma zla sytuacje firmy..moze nawet zwolnic bez powodu wysylajac maila z informacja o zwolnieniu...ludzie czytajcie ze zrozumieniem,ogladajcie TV ale nie program 1 A Nifco okazalo sie chamskie,majace za nic ludzi ..pokazujmy ,ze sie,ponad wszystko nadal,a super nas potraktuja....

Osoba

I co, nie ma ani socjalu ani premii.. Zaraz ludzie zaczną się zwalniać. To że jest okres pandemii nie znaczy, że pracy nie ma.

Uxw
@Osoba

To że premii nie bedzie było oczywiste firma się zdziwi jak pracownicy zaczną odchodzić. Inne Koreanskie firmy jakoś miały możliwość dać premie na wakacje ale nie najbiedniejsze nifco. Może pora szukać nowej pracy ludzi już i tak jest tyle co w ogóle a Ci co zostali są i tak nie szanowanj

To by było zbyt piękne żeby wypłacili NASZE PIENIĄDZE!!!! PORAŻKA

Sonia
@Uxw

To jest czas aby szukać innej pracy. Jestem w szoku i wściekła że nie było do samego końca informacji o premii wakacyjnej. Porażka, totalna (usunięte przez administratora)

Gabriel
@Sonia

Jestem oburzony że Ukraińce otrzymali premię w wysokości 2000 zł A Polak NIE!!!!! Niby od zusu.Co to ma być!!!!!!! Ludzie nie dajmy się wychujac, szukajmy inną pracę, tu już nic nas nie trzyma.(usunięte przez administratora)

XD
@Osoba

Premia będzie wypłacona do poniedziałku. Ludzie nie obrażajcie Firmy bez podstawnie. Nigdy Was nie skrzywdzono i tym razem też tak będzie.

XP
@XD

Skąd masz taką pewność, że będzie ta premia? Skąd takie info ?

Taaak
@Uxw

gadanie, ze sie tyle ludzi zwolni i nie wiadomo co. Zawsze jest takie gadanie a potem wszyscy potulnie wracaja na linie. I znowu gadka na jadalni bedzie ta sama od poczatku. Daremni jestescie. Wez dla przykladu sie zwolnij a nie bzdury na internecie wypisujesz. Nie podoba sie a i tak dalej tu siedzisz i zale na stronie wylewasz. Nie trac zycia na pierdoly. Do zobaczenia wszystkim za 2 tygodnie.

Yolo
@Osoba

Jesteśmy dla nich zwykła tanią siła roboczą a Góra z nas tylko się śmieje. Pracownika tu mają za nic

@XD

Znowu nadzieję ludziom robisz. Nic nie będzie wypłacone.

Xde

Rozwala mnie ta gadka był ktoś u dyrektora się zapytać? Grupa ludzi? Proste pytanie będzie czy nie same pedały robią w tej firmie nikt nie walczy o swoje to tak bedzie zawsze

Xde

Najpierw pójdę do twojej i dostanę to za darmo

Nyny

To w piątek pracujemy czy nie? Każdy mówi na montażu co innego. Jak zawsze nic nie wiadomo

Praca

Witam.czy ktoś może opisać sytuację na dziale wtryskarek, jestem zainteresowany pracą, jak kierownictwo?

Biała
@Praca

Zależy na jaką zmianę trafisz.

Lala

Czy w piątek jest inwentaryzacja?

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND