Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Ggg

Witam, czy firma określiła się w końcu z tym przestojem? Już połowa czerwca?

@Ggg

No właśnie chcemy zaplanować urlop w końcu

Słownik
@123

A premia będzie????

Pizdzielec

Weźta umyjta podłoga w szatni od wtryskow bo (usunięte przez administratora) żygowinami że hej

Wiadomo coś o postoju? Człowiek chce coś zaplanować a jak zwykle nikt nic nie wie? Masakra jakaś po co tak ściemniają ze nie wiadomo chcesz zaplanować to nie wiesz a jak chcesz urlop to nie możesz?

jak zwykle w tym samym terminie geniuszu

negrohol

Na oddziale konserwacji form od dawna dochodzi do przejawów mobbingu ze strony Jana L. Z jego powodu ostatnio zwolnił się pracownik gdyż nie mógł już wytrzymać szykan z jego strony. Jan L Regularnie dopuszczał się również aktów związanych z naruszaniem nietykalności cielesnej co przeważyło szalę. Podobno otrzymał naganę czego nikt nie widział i nie słyszał. Nadal pełni funkcję lidera i ani myśli zapaść się pod ziemię ze wstydu. Udaje że nic się nie stało bez słowa skruchy i zadość uczynienia. Jak długo jeszcze Będziemy znosić takie zachowanie. Najwyraźniej kierownictwo oraz wydział od mobbingu zamietli problem pod dywan a przecież ucierpieli ludzie za co w normalnych firmach otrzymuje się kopa w (usunięte przez administratora) bez prawa powrotu. CDN

szuka pracy
@negrohol

Bardzo dziękuje za info. Szukam pracy. I to co się tam u Was dzieje to masakra... (usunięte przez administratora)A

jesli
@negrohol

Jeśli występuje (usunięte przez administratora) to sprawa do sadu pracy,jedna już w tej firmie jest w toku

Agent 07

Za dużo bajek

@negrohol

Oczernianie człowieka w internecie jest Twoim zdaniem rozwiązaniem problemu? Z tego co wiem chłopak który się zwolnił nie był bez winy.

Dobra rada
@negrohol

Nieładnie pomawiać człowieka za plecami i anonimowo. Lepiej skończ jakąś szkołę chłopczyku- zmień pracę i weź kredyt- jak radził Komorowsky. A lydera szanuj bo za darmo uczy chłopaków jak się pracuje, mimo że nic z tego nie ma- jego dobra wola. Ja z nim pracuję i złego słowa nie powiem, dużo mnie nauczył. Chyba wiem ktoś ty - lepiej się do roboty leniu weź, a nie oczerniasz! i telefon do szafki schowaj! Jak będziesz fikał to pogadam z Radziem lub z D ziadkiem i tyle będziesz cfany :) Więc uważaj

negrohol
@Dobra rada

Właśnie został skierowany do sądu pozew cywilny w sprawie Jana L. Troje świadków oraz nagrania rozwieją wątpliwości. Do zobaczenia w sądzie.

zet
@Dobra rada

Za darmo? buhahaha więcej szkody wnosi niż pożytku co? ty możesz o tym wiedzieć CHŁOPCZYKU.

angi
@Dobra rada

radzio haha kolejny przykład niesprawiedliwości na formach

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

QC

radzę się wziąć za robotę bo zwalniają już nie tylko tych co maja mieć na stałe ale tez tych co już maja na stałe, pozdrawiam pania z P1

Anka

A jakąś premia wakacyjna będzie?

mona

Dzoen dobry,mam nadzieję,że hr przeczyta , bo na biuro montażu nie ma co liczyć :( , chcę napisać,że podobno jest zakaz pracy w soboty , jednak czasem inwentaryzacja trafi się w sobotę i ludzie chcieliby iść,żeby móc zarobić troszke wiecej,jednak w maju okazuje się,że najpierw idziemy potem jednak nie,bo idą same liderki i oczywiscie całe biuro plus nawet panowie,którzy nie mają pojęcia o inwentaryzacji ,ale jednak co tam,jesteśmy wyżej niż pracownicy hali ,możemy się zapisać i iść w sobotę pogadać,połazić,no,może coś tam zrobić (pytanie tylko co?) a nie ważne,zapłacone jest :) , spoko , ale czy wiecie,że praktycznie całą inwenturę na hali zrobiły dziewczyny w piątek? pewnie nie wiecie,wiec napiszę,tak,zrobiły pracownice hali zamiast liderek,one zwyczajnie w sobotę sobie tylko poskanują i wpiszą w komputer,czyli to zo zawsze robiły na inwentaryzacjach (acha ,może tylko wpisaywały zawsze w komputer,bo nie skanowały) to wszystko robiły pracownice , które teraz nie moga iść w sobotę,bo liderki tylko. A pytam, po co w takim razie całe biuro na inwenturze? No cóż,jst jak jest,ale jest to bardzo smutne i przykre dla nas-zwykłych pracowników. Zwyczajnie odwaliłyśmy całą inwenturę w piątek,po to,żeby liderki miały w sobotę nic do robienia :( Droga firmo, nie jestś złym pracodawcą,jesteś dobrym pracodawcą ,nie można narzekać na pracę,ale proszę zrób porządek z biurem ,kontroluj bardziej działania tych osób,tak,aby było sprawiedliwie wobec wszystkich pracowników , dziękuję za uwagę i dodam tylko,żeby było sprawiedliwie,że dobrze się pracuje większości z nas w Nifco , tylko jeszcze jest trochę do poprawy,bo widać,że coś zaczyna się dziać,ale jeszcze proszę wziąść pod uwagę powyższe :)

X

Czy ktoś się orientuje czy wypłata będzie dzisiaj czy w poniedziałek?

@X

Raczej poniedziałek, czyli 10 maja

basia

czy wy tez pracujecie 3 maja

@basia

Nie

@basia

nie,a dlaczego pytasz?

Pozdrawiam Cie Janeczko ????

Teged
@Kasia

Kobieto, mniej troche wstydu. Zwolnili Cie, odepnij sie już od tej firmy. Teraz wychodzi jaki masz charakterek. Widac ktos sie na tobie dobrze poznal. Dobrze, ze juz cie w tej firmie nie ma. Nie jestes juz pracownikiem wiec spadaj. Nie dochodzi to do ciebie? Teraz dopiero pokazujesz jaka bylas niewinnie zwolniona. Wszystkich takich jak Ty powinni zwolnic to moze atmosfera bylaby lepsza. Idz lepiej wysylac cv, moze ktos zdesperowany Cie zateudni.

@Teged

Szkoda az komentować. Zawiść i jeszcze raz zawiść przez ciebie przemawia. Jak już coś piszesz to pisz chociaz poprawnie. Swoja wypowiedz wstawilam ale widac nie każdy potrafi sie pogodzic z pewnymi faktami. Reszty twojej wypowiedzi nie skomentuje bo szkoda czasu na debatowanie z kims takim jak Ty. A o moją przyszłość sie nie martw ma sie bardzo dobrze a nawet lepiej.

Teged
@Kasia

Nie kazdy potrafi pogodzic sie z pewnymi faktami? Katarzyno Ty juz tu nie pracujesz. Wypad z forum! I Ty powinnas sie pogodzic z faktami. Dobra opinie po sobie zostawiasz. Pogratulowac.

Maniek
@Teged

Ale jestes tępa aż zal czytac co wypisujesz. Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie przyszly obecny czy byly pracownik.

Kkk

Nie pani nie obgaduje ludzi

Mm@
@Teged

No po twoich wypowiedziach ty na pewno pierwsza do pogodzenia jesteś. A u menagera pod biurkiem z głową w dół stoisz. Bohaterka wielka. Ludzi tu się traktuje jak się traktuje. Każdy wie. A na forach każdy bohater na byłych pracownikach psy wieszacie a same jesteście aż szkoda komentować. Umowy na stałe i madruja teraz. Kpina... Dobrze napisała większość liderek na swoje 4 litery patrzy, same między sobą koty dra o pracowników na nadgodziny na soboty, zamiast się wspierać to albo się żrą albo robią se na przekór taka oto atmosfera firmy....

W, w

Kiedy przestój, już koniec kwietnia się zbliża ?

223V

czuje czuje czuje czuje, że jesteś osobą która nie dostała podwyżki. Nie podoba się to idź do innej firmy. Może właśnie Ci pokazali, że Ciebie nie potrzebują?

Jak Ty jestes kopetenta chyba kompetetnie wlazisz w 4 litery. Za robote sie zlap bardziej niz za gadanie moze wtedy norma podskoczy...

cov

a mnie ciekawi,dlaczego niektóe liderki chodza z cowidem do pracy hmmm???? ich sprawa ,ale jak pozarazaja pracowników to niech nie biadola potem że nie ma kto pracowac!!!!

@cov

W mojej grupie 2 x sytuacja jezdza razem w aucie 2 na kwarantanne musza isc bo wynik pozytywny ale kierowca normalnie mogl przyjsc bo liderka oklamala menadzera ze nie jezdzily razem. Tak sie boja a same ryzykuja. A w innej grupie liderka zglosila taka sama sytuacje i muisaly obie isc. Tak obiektywne sa.

Xxx

Ciekawi mnie, skąd osoba która nie przedłuża umów wie czy dana osoba jest kłótliwa skoro wogóle z nią nie przebywa?

@Xxx

Na pytanie dlaczego taka niska premia swiateczna w grudniu w odpowiedzi napisane ze jak bedzie bardziej wydajna to bedzie lepiej uhonorowana widzialam na wlasne oczy esemesa. Tak wlasnie postepuja.

Kkk

Dobrze napisane.

Pl

Powiem Ci ze nawet jeśli cos w tej opini jet nie tak to szkoda mi czasu na rozwiązywanie tego bo i tak niczego to nie zmieni. Stalo sie i tyle. Szkoda mi tylko samej roboty. Pozdrawiam.

@Xxx

Widze wypowiedz zgloszona bo usunięta. A ja powtorze obluda obluda i jeszcze raz obluda. Mądre za plecami oblegajace kompa, obgadujace siebie i wszyskie na około. Za to darcie sie cisza mi tam cicho powinny zostać ukarane. Nawet nie umia w twarz spojrzec powiedziec na czym sie stoi uciec do biura wziasc wolne. Porazka. Cyrk i porazka. Moze ze 2 ogarniete sie znajda bo reszta zapomiala jak to bylo byc zwyklym pracownikiem odzialy niebieskie bluzeczki i rżna paniczki wielkie jakie to nie sa (usunięte przez administratora) Opieka sie nalezy bo panstwo gwarantuje przez pandemie brak dalszej wpolpracy, musisz miec zabieg, bedziesz mial wypadke musi byc l4 dziekuja za wpolprace. Tak traktuja ludzi. Niebieska cie nie polubi bo masz swoje zdanie dziękujemy za wspolprace. Napisze prawde czy np. Nosisz uniform czy zachowujesz dystans na palarni sama prawde napisze zostalam zapewniona. Aczkolwiek moja liderem byla lider nie pali. A panie niebieskie same na sobie stoja. Jak pada seme wlaza do budek bo przeciez im wolno. Pozdrawiam. Trzeba umiec wziasc odpowiedzialnosc za co sie robi a nie chowac glowy w piasek.

Ggg

Hallo, czy ktoś już słyszał coś o przestoju?

Jakieś premie na święta? Ktoś coś

nie,ale podobno podwyżki jakieś

Jo
@ja

A wyrównanie zwrot to kiedy

@Jo

dobre pytanie Stefan :)

Będzie jaki socjal na święta?

???

jakieś info o przestoju by się w końcu przydało,bo pandemia pandemią,ale wczasy czy noclegi trzeba już rezerwować a w nifco jak zwykle nic nie wiadomo , tak być nie może, już jest prawie połowa marca a tu żadnej informacji!

@???

Trzeba do HRu pisać, bo to oni opóźniają z informacja o przestoju.

Zalamana

Maskara to go dzieje sie na zmianie C jak nie jestes kolezanka liderki albo jej corki nie dostaniesz pomocy. Bo tylko one dostaja do pomocy ukraine A mlodda zamiast sprawdzac czesci pilnuje swojej psiapsioly non stopem tylko na rano sie pilnuje. Wssyscy to widza. Cale nocki z nia stoi i gada. A Pani mama widzi i nic nie mowi. ZENADA

Operatorka86
@Zalamana

Tak to wszystko prawda. W koncu ktos to napisal. Juz byla sytuacja jak stala calymi dniami z pewnym setterem. Zero reakcji. Teraz pilnuje kolezanki, pomaga na przerwie itp. Smiech na sali. Wszyscy powinni byc traktowani tak samo. Kumpelstwo kumpelstwem ale to jest praca. Kto w koncu zrobi z tym porzadek?(usunięte przez administratora)BoxyTak nie idzie pracowac

Aga
@Operatorka86

Z którym seterem jeśli można wiedzieć ????

Martyna
@Zalamana

No tu się zgodzę z tym , nie powinno tak być . Jaki przykład dają pracownikom.....A spróbuj ty z kimś rozmawiać przy maszynie to odrazu haja

Anty
@Aga

No z tym najbardziej owlosionym???????? to jest tragedia kiedy wszyscy beda traktowani na rowno. Nawet kolezanki dostaja w pierszwnstwie urlop????????, ale co sie dziwic jak sie dostaje prezenty urodzinowe. Kiedy bedzie lepiej?? To jest praca a nie towarzystwo wzajemnej adoracji

@Zalamana

Taka jest prawde,banda i nic wiecej jak mozna matka i córka liderki masakra to jakas jest,banda ale powiem Wam zawsze tak było jak pamiętam ale nie dajcie sie i walczcie o to aby zmienic liderów bo to ważne z kim sie pracuje tyle godzin i kto jest nad Wami.Wszystkie liderki powinny byc wymienione bo sie nie nadają na to stanowisko jedynie kasa dla nich sie liczy a nas maja w (usunięte przez administratora) a mają tej kasy i one i mężowie na emeryturce;-(

Speed

Tak dokładnie ta sama sytuacja teraz jest z „liderem” zm. C , przyjęli brata od „lidera” i już widać jak jest z faworyzacją , szkoda gadać i mam nadzieje ze to się zaniedlugo skończy

Krzysztof Ibisz
@Zalamana

Są przyjęcia w waszej pracy bo mi się znudziło prowadzić Polsat y i inne duperele w telewizji

????????????
@Krzysztof Ibisz

No nie dziwię się że Ci się znudziło ????????tu o nudę ciężko więc praca dla Ciebie ,kasy nie potrzebujesz bo ją chyba masz to możesz dla rozrywki poszlifować trochę

Magdulina69
@Zalamana

To co się dzieje na zmianie c przerasta wszystko Dalej gwiazdorzy jedna z drugą?

Be
@Magdulina69

Zmiana ,, C" to same gwiazdy nie wiedziałaś?

Biała
@Zalamana

Zawsze możesz zgłosić to wyżej

Haha
@Zalamana

Teeee kola Ci się kręcą, tyś je od Kazika?

(usunięte przez administratora)Niech Szanowny Prezes nam wyjaśni kim dla niego jesteśmy?W jaki sposób nas zabezpieczył od Korona Wirusa?Czemu większość pracodawców zamknęła swoje zakłady a nasz pracuje?Czy życie ludzkie nie jest ważniejsze od normy???za jakie pieniądze ,podwyżki mamy ryzykować nasze rodziny??? Proszę o liczne przybycie....nie bójmy się mówmy otwarcie że się zwyczajnie boimy!!

@Marcin

PANIE MARCINIE gratuluję odwagi wkoncu ktoś poszedł po rozum do głowy mam tylko nadzieję że frekwencja będzie duża nie dajcie się trzymam za Was kciuki

Dudek

Pomysł dobry Tylko jak to się ma do zakazu zgromadzeń powyżej 2 osób Pozdrawiam

Alla
@Marcin

Jestem ciekawa ile odważnych będzie obecnych na tym spotkaniu???po wpisach na forum powinno być sporo ! zobaczymy w piątek.....

Mi to Lotto
@Marcin

A to już nie pracujemy tylko do jutra?

Tak
@Mi to Lotto

Tak jutro ostatni dzień

Kt12
@Marcin

Jak najbardziej jestem za zgromadzeniem przed biurem. Brawo dla 'Marcin'. Tylko trzeba pamiętać, że takie zgromadzenie należy zgłosić ,uprzedzić. Może wkońcu Nam się uda. A co do zakazu zgromadzeń to tak samo nie powinniśmy przebywać na hali w szatni czy na Jadalni... A skoro tam musimy to niech ani nie odzywają się że zakaz zgromadzeń.

Mona
@Marcin

Tak więc czekamy aż ty na czele staniesz przed tym biurem i zobaczymy czy taki bojowy bedziesz jak tutaj.

Beobe
@Marcin

Tak wasze życie jest mniej ważne, te karakany do dzisiaj pewnie nie zamontowali systemów anty pożarowych, wszystko to atrapy, pamiętacie jak się paliły hale? Jak stodoła, tam nawet BHPowca jednego nie ma na stałe. A wypłaty to jakaś żenada, za robaki tam was mają

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND