Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Ggg

Czy wie ktoś coś o przestoju?

haha
@Ggg

jedyna słuszna i rzetelna odpowiedź brzmi hahahahahahahaha..... niestety :( poczekaj do końca czerwca to może się dowiesz :( :(

@haha

A liczyłam chociaż na jakieś plotki :) wiem że dowiemy się tydzień przed przestojem, bo nie potrafią się określić

Sonia
@Ggg

Ostatni tydzien lipca pierwszy sierpnia jak zawsze duzo ludzi juz ma zaklepane wczasy .

@Sonia

Dzięki

marina

macie wolne dzisiaj

pracownica

W nadchodzącym Nowym Roku,życzę dziewczynom z linii montażowych mniej nerwów,mniej stresów spowodowanych pracą,więcej uśmiechu ,więcej luzackiego podejścia do pracy , życzę Wam dziewczyny i sobie,aby w końcy ta firma,dla której tak bardzo się staramy,aby miała wysyłki na czas i w wymaganych ilościach doceniła nasze starania i dała w końcu godnie zarobić - nie premiami nie wiadomo na jakich zasadach przyznawanymi,ale pensją i dodatkami do pensji nie ukrywam,że znacznie wyższymi niż dotychczas ,frekwencyjna aktualnie nie mobilizuje do chodzenia do pracy w sposób ciagły, dodatek stażowy też nie zachęca do pozostawania w tej firmie,więc życzę Nam , aby w tym Nowym Roku zarząd firmy Nifco docenił te "zwykłe pracownice" na najniższych stanowiskach w firmie a nie ciągle liderów,menagerów i innych nieco wyżej posadzonych,no i życzę zdrowia zdrowia i zdjęcia masek z twarzy :) :) :)

Polak

Wiele firm jest za mną ta również. Nifko bije wszystkich pod względem: Zakłamania, kombinatorstwa, wrabiania , podżegania, braku tolerancji, skąpstwa, szyderstwa, hipokryzji, dwulicowości, tchórzostwa zwłaszcza TCHÓRZOSTWA.

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

saint

czy ktoś może mi wyjaśnić co to za stanowisko "Quality Control Inspector w firmie Nifco" i czym osoba na tym stanowisku się zajmuje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Im
@saint

Tego nie wie nikt jak o wszystkim co się dzieje w tej firmie,nie wiadomo kiedy urlopy wypoczynkowe do samego końca, więc nie zaplanujesz wcześniej wczasów,nie wiadomo kiedy i czy w ogóle przerwa świąteczna do samego końca, więc wyjazdu świątecznego też wcześniej nie zaplanujesz,nie wiadomo czy masz urlop podpisany do samego końca, więc nie wiesz czy go dostaniesz czy nie, więc nic nie planuj ,bo być może dzień przed wnioskowanym urlopem dowiesz się , że nie masz tego urlopu,bo nie.... A ty pytasz co to za stanowisko? Niestety taka jest ta firma i to jest przykre

Zoloft

Szanuje pracowitość koreańczyków tak samo jak nienawidzę polskiego cwaniactwa.Dzięki.za premie czuje się doceniony ale już mam dość patrzenia na te lepkie chciwe ręce i moja moralność nie pozwala mi ma dalszą współprace.Życzę wam jak najlepiej w nowym roku.

Prezes

Nie polecam pracy w tej firmie. Plan jest taki zatrudnic pracownika na 2 lub 3 lata a pozniej zwolnić zamiast dac umowe na stałe. Ogolnie zakład dąży do tego że ma być 80% Ukraińców i reszta to Polacy. Dlatego każdemu co konćzy się umowa a ma dostać na stałe to dawają kopa w (usunięte przez administratora) Zero organizacji w zakladzie na wszystkim oszczędzają sprzet stary i zużyty a o nowym zapomnij. Porażka

Teges
@Prezes

Mogłaś pracować a nie sie obijać to byś umowe dostała. Dobrych pracowników nie zwalniają. Ciekawe skąd wiesz o planach 80% ukraińców. Skoro Cię zwolnili to nikt Ci nawet takich planów nie mówìł. Bajki to możesz pisać, ale nawet to Ci źle wychodzi.

...
@Prezes

Ludzie są już tak przesiąknięci koreą że nie widzą że są pakowani w zada... firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) zatrudniają na 3 latka i out. A w firmie liczy sie tylko żeby ukryć przemiał i sypać go jak najwięcej pozdro. :) PS. Lider z młynka mógłby chycić sie roboty a nie wysługiwać

Porazka

Ta firma to porażka po tygodniu pracy wiedziałem że to jest jeden wielki przekręt Sprzęt stary wysłużony Nikt tu nie chce pracować Słaba kasa Wiecznie praca za kogoś Nie polecam

....

Cześć chciałem się zapytać czy jeśli mam N to mogłem nie dostać premii tylko z tego powodu ? Bo jako jedyny w firmie prawdopodobnie nie dostałem z tego co się dowiedziałem od innych pracowników

Sonia
@....

Skoro miales N to co sie dziwisz to jest nagroda uznaniowa za chodzenie do pracy a nie lecenie w kulki idz do gory to sie dowiesz...

Czy w tym tygodniu pracujemy ?

Xxx

Pytanie za 100 punktów. Jeżeli dziecko ma urodziny w sierpniu 14 lat czy przysługuje mu grudniowa paczka jeszcze czy już nie. ?

@Xxx

nie,nie przysługuje,jeżeli 14 lat kończyłoby np 7 grudnia to wtedy przysługuje

@.

Dziękuję za informacje

Karina

Jak zapowiada się wolne? Czy po świętach pracujemy?

Ewka
@Karina

No właśnie też jestem ciekawa.ale sądzę że prezes przecież wie że mamy rodziny i chcemy odpocząć w rodzinnym gronie bądź też pojechać w rodzinne strony.Licze też ma premię świąteczną dla wszystkich pracowników. Pozdrawiam.

Antoni Macipiewicz

Hej czy w tym miesiącu jest wypłata ?

Kleocwelas

Gdy widzę ciemność bezsenność jest udręką patrzę tak na ciebie waląc konia lewą ręką

Jakość

A ja z myślę, ze najlepsza fucha w tej robocie to jakość. Do perfekcji opanowana sztuka jak to zrobić, żeby się nie narobić

@Jakość

Nie noszą maseczek bo nie zarażają.

Ktos
@Xxx

Noszą którzy myślą że im pomagają a gow.. pomagają hehe

???

Witam Kiedy będą płacić te socialne? Pozdrawiam serdecznie

@???

w grudniu i skończcie już proszę z tymi spekulacjami,dostaliśmy kartki? dostaliśmy,czyli będą płacić a,że w grudniu to musimy cierpliwie czekać

Jolunia
@???

W piątek ale tym co nadgodziny zostają

Ona
@Jolunia

A ktoś wie mniej więcej jakie to będą kwoty?

Ewelinka
@Ona

Polacy nic nie dostana ukraina wszystko zgarnie

???
@Ewelinka

A niby czemu Ukraina ma dostać nasz socjal???

Rafalek
@???

I co zadowoleni z socjalu? Niektorzy juz dostali brawo dla firmy.

Jo
@Rafalek

A co taki mały bo jo jeszcze zem nie mial

Jon
@Jo

1200 zł wtryski

Ona
@Rafalek

Ciekawe czy Premia Świąteczna teraz będzie? Na karpika hmm

@Ona

Czy będzie wypłacana premia świąteczna? Prezes widzi że dużo dziewczyn przebywa na kwarantanie ze względu na covida. Nie otrzymają wówczas premi do wypłaty A wypłaty marne.Może przychyliłby się do naszych świąt?wypracowaliśmy sobie przecież przez cały rok.

...
@Ania

Ciekawe jak długo jeszcze normalni ludzie będą tam pracować. Chyba, że zostali sami desperaci. Pracowałem jakiś czas i był to tylko zmarnowany okres. (usunięte przez administratora) wylewa w tej firmie każdego dnia. Nie trzeba daleko szukać, żeby zarobić i być traktowanym z szacunkiem. Natomiast jeśli ktoś woli żyć nadzieją to haraszo. Do swidanja.

Mila

Czy wiadomo coś o podwyżce na dojazd? Przy obecnych cenach paliwa 50 złotych na miesiąc to śmiech na sali

mała
@Mila

co na to przepisy prawa pracy? czytaj : "To, czy otrzymasz zwrot kosztów poniesionych na dojazdy do miejsca pracy, w głównej mierze zależy od Twojego pracodawcy. Przepisy prawa pracy niestety nie regulują tego w sposób jednoznaczny. Istnieją jednak wyjątki, takie jak praca w służbach cywilnych, gdzie zwrot za dojazd do pracy się należy. Jeśli jednak pracujesz w prywatnej firmie, to koszty codziennych podróży do miejscowości, w której wykonujesz swoje obowiązki służbowe, są na Twojej głowie (usunięte przez administratora)

Misiek
@mała

Tej firmy prawa pracy, kodeks pracy nie obowiązuje. Sytuacje zglaszane do PIP po przybyciu na kontrolę nie stwierdzają nic bo ludzie boja sie o stolek i przytakują ze jest ok taka prawda...

Lajzda

Dokładnie niektóre gadaj głośniej A potrafią tylko obgadywac wredne babsztyle A same nie święte. Taa liderki pracują raczej obgadują i chodzą po hali i szukają zaczepki.

Dark
@Lajzda

Udają miłe A prawda taka same nie święte A szczególnie takie dwie lampucyny. Przylizują się A myślą, że nie widać niech się leczą na głowę, za co im płacą skoro udawają że robią A gadają non stop.

Wojno
@Lajzda

Przecież liderki nie gadają o innych ,tylko dobrze pracują .....śmiech na sali

Gygbv

Dlaczego nie napiszesz które? O kogo chodzi?

Ooo
@Wojno

O tak zwłaszcza jedna r za którą trzeba robić na nowym projekcie,bo nie ogarnia jak zwykle, więc siedzi na L8 i wszystkim w twarz się śmieje,wy za mnie tam zróbcie a jak się już unormuje to wtedy ja dalej ten projekt poprowadzę,czy biuro tego nie widzi??? Czy taka osoba powinna być na tym stanowisku??? Same inne na tym stanowisku są wściekłe i mają swoje zdanie w tym temacie,ale oczywiście siedzą cicho....to co się dzieje na montażu aktualnie to jest dziwne,przynajmniej dwie powinna być operatorami a osoby ze zwrotu???? Przykro patrzeć na to wszystko i człowiek chciałby pomagać firmie robić wysyłki nawet kosztem nadgodzin,ale ta niesprawiedliwość odbiera jakiekolwiek chęci ????

RENATA
@Ooo

Ludzie Wy tak na serio??? Naprawdę musicie za każdym razem doszukiwać się drugiego dna? To jest mój 4 projekt i nigdy nie musiałam uciekać się do ww sposobów, nigdy! Uważacie, że LIDER nie ma prawa zachorować??!!! NAPRAWDĘ??? Początki każdego projektu są takie same, pomagamy sobie! Nawet na "starych " projektach sobie POMAGAMY! Proponuje zająć się pracą a nie prześcigać się w coraz to bardziej kreatywnych scenariuszach. Pozdrawiam serdecznie!

Montaż
@RENATA

Renia nie denerwuj się bo jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej robią.

nikt
@Montaż

taaa masz rację ,czyli liderki (z wyjątkiem jednej,no,może trzech)

ico?
@Montaż

Gdzie jest Renia????? :)

Ger
@RENATA

"Proponuję zająć się pracą " - i wzajemnie :) milego :)

1978@
@Ger

Mały wredny zaklamany karakan, prezesa widzi to az czerwona a duka po angielsku jak Duda. Kilkukrtonie miala być zdegradowana bo nie ogarnia. L4 jest notorycznie na ferie. Renatko droga ta karma kiedyś w koncu do Ciebie wroci. Zachecasz bardzo innych do pracy wez sie za nia w koncu sama bo najwiecej do gadania masz o innych a sama nie umiesz nic. Jako jedyna chyba mialas najwiecej sytuacji z degradacja.

Annn

Hej jak wygląda praca na kontroli jakości .proszę o opinie czy warto się przyjąć do firmy.pozdrawiam????????????

mask

Jak się ma noszenie maseczek w pracy? wszyscy muszą a niektórzy są bez maseczek,czy mają coś w sobie takiego,że nie zarażają?

Klara
@mask

Tak maja glupote i bezmyslnosc ale spokojnie za brak maseczki sa nagany i zwolnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 56 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND