Opinie o Agata Kurowska- PHU AGATKA w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agata Kurowska- PHU AGATKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agata Kurowska- PHU AGATKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agata Kurowska- PHU AGATKA w Bielsko-biała

Kamil Nowy wpis

Firma uduś . Jednym słowem masakra . Na zamówienie czekaliśmy od marca do dnia dzisiajeszego tj maj połowowa maja ! Ani widu ani słychu o naszych pluszakach . A zusy trzeba płacic . Omijacie tą oszustke z daleka

jestemzdenereowany Nowy wpis

Ten sklep to istna masakra. Bardzo zła obsługa, wyrzucają klinetow,nie wspomnę ze produkty są nie świeże. Jetsem bardzo zadziwiony

Jolanta Nowy wpis
@jestemzdenereowany

Ale rozumiem, że piszesz z perspektywy klienta sklepu Agata Kurowska- PHU AGATKA, tak? Takie opinie też są ważne, bo pokazują w sumie obraz danej firmy, ale bardziej chciałabym poznać głos pracowników. Czy są tu osoby pracujące w Agata Kurowska- PHU AGATKA? Jak długo już pracujecie w tym miejscu?

Wojciech Nowakowski Nowy wpis

Badziewne jajka. Skorupka tak słaba, że bardzo lekkie uderzenie spowodowało rozbicie jajka wszerz dookoła. Jajko się zmarnowało, kury karmione słabym pożywieniem stąd problem z jakością jaj. wojciechnowakowski84@tlen.pl

Były

Dalej sam sobie opinię piszesz .Dobry jesteś

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Agata Kurowska- PHU AGATKA spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Były

Powinien zapłacić tak jak na umowie a nie tak jemu się chce.Placenie pod stołem a na papierze każe podpisywać coś innego.praca była wykonana a zapłaty brak.oszukuje jak może skarbowy ZUS tam gdzie się da.zero przelewów na konto wszystko pod stołem.cos musi być nie tak jak Ukraińcy nawet odeszli.

@były a ile powinien ci zapłacić ?

Były

Dalej nie płaci tylko wymyśla .od listopad czekam.

Byly

Dalej czekam na przelew za moją prace.uwaga co podpisujecie .uwaga na umowę zlecenie ma pewne kruczki .ja podpisywałem w dniu wyjazdu szybko szybko bo trzeba jechać. lepiej w trasę wziąć zaliczkę na parking bo potem jest zapłać ze swoich potem ci oddam.???? .

Byly

Dalej "pan" Marcin nie płaci tak jak się umawia pieniądze do ręki nie na konto.do ręki daje mniej a podpisać każe więcej podkładając kartki z innymi kwotami. Więc kim jest?......Ostrzegam czytajcie co podpisujecie bo potem mogą być problemy.dalej czekam na swoją należność.

Byly

Termin wyznaczony 10 dni wcześniej a pieniędzy brak.na tym chyba nie polega solidność firmy."tyle lat na rynku",śmiechu warte.

Byly

Dalej pan Marcin blokuje telefon jak ktoś co dzwoni w sprawie należności

Czarek

Trzydzieści lat działania to olbrzymie doświadczenie. Teraz mamy trudny czas i z pewnością firma poradzi sobie, ja polecam ich

Byly

Uwaga co podpisujecie.bo mogą być problemy.wynagrodzenie trzeba się prosić.maja tam problem żeby zrobić przelew na konto.a zagranicą "zapłać ze swoich potem ci oddam"

Rzetelna firma. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Polecam

Natalia
@Andrzej

Z Twojego wpisu wnioskuję, że korzystałeś z usług firmy, lecz nie byłeś w niej zatrudniony, czy tak? Bardzo zależy nam na poznaniu opinii pracowników, może znasz osoby, które były lub są zatrudnione w PHU AGATKA? Jeśli tak, zachęć je proszę do dyskusji na forum, to pomoże osobom, które aktualnie poszukują pracy.

Bardzo rzetelna firma. Współpraca przebiegła

Paula

Jak najbardziej polecam

Natalia

@Chmurka jeśli jakieś posty naruszały dobra osobiste firmy albo pracowników to serwis gowork miał prawo je usunąć, ponieważ naruszały regulamin serwisu, dlatego jeżeli obrażasz pracodawcę PHU AGATKA to powinnaś uargumentować swoją wypowiedź. Regulamin jest dostępny tutaj: www.gowork.pl/regulamin. Inne komentarze, również te o negatywnej treści na forum pozostają.

Chmurka

Widzę że mój komentarz został usunięty !!!Więc napiszę jeszcze raz : szef kłamca i oszust ....Proszę na niego uważać ja osobiście nie polecam....Jeszcze o nim usłyszycie

dima

@jjj z tego co zdążtłem zauważyć to narzekać po prostu lubi każdy. Raczej spotkasz te niemiłe osądy niż pozytywne słowa na temat pracy w agatce . pozdro

Leroy

Macie może namiary na ich księgową? A też tam pracowałem szef gbur ale jak trzeba pomorze. A może faktycznie nie za bardzo wszystko ogarnia. Siedzieć skiskac telefon przez cały czas i myśleć o meczach.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Kurowska- PHU AGATKA - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Agata Kurowska- PHU AGATKA?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Kurowska- PHU AGATKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Kurowska- PHU AGATKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agata Kurowska- PHU AGATKA
1.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • 1421
    43-385 Bielsko-biała