FAKRO PP sp. z o.o.

Opinie o FAKRO sp. z o.o.

ale to już było

Firma FAKRO ok, ciekawa praca , współpraca na odległość . Brak odważnych decyzji usuwania ludzi szkodzących wizerunkowi Firmy (... .mnóstwo przykładów.............) ludzie się zwalniają , (usunięte przez administratora)pozostaje .

Ale wy jesteście (usunięte przez administratora) Sami sobie bata kręcicie na robocie. Wypisujecie takie głupoty, a potem zdziwieni, że norma 105%. Zdziwieni, że przerwy obcinają, dokładają roboty, premii sezonowej nie ma, a oni chodzą i normują na inne czasy. Ogarnijcie się i nie wypisujcie tutaj takich rzeczy. Nie tylko produkcja to czyta

XXX

Nie tylko produkcja to piszę, skąd masz pewność że to nie z biura piszą ?

Pytanie do dyrekcji.Jesteśmy jedną firmąwiec pytam czemu 3/4 zakładu nie stosuje się do regulaminu i przebiera się wcześniej a potem odbija kartę dlaczego nieliczni gnębieni są przesadną dyscypliną, dlaczego niektórzy pracownicy z hali produkcyjnej zrobili sobie szatnie.Chcemy mieć równe szanse na dojście do parkingów i wyjazd samochodami.No chyba że regulamin się zmienił i nas nie poinformowano pozdrawiam

JJJ

Nie rozpowszechniaj fejków. To nie prawda. Wszyscy najpierw odbijają kartę a później idą się przebrać.

Rumburak
@JJJ

Hehe... Zwłaszcza na 15ce .Kiedyś byłem świadkiem jak takie dwie Panie (jedna w czerwonej kurtce) dosłownie wybiegały minute po 14 .Prawdopodobnie poruszały się z prędkością dżwięku ,jeżeli zdążyły się odbić i w minutę przebrać.

SWIĘTA PRAWDA Tak się dzieje od kilku lat i nikt na to nie zwraca uwagi a (usunięte przez administratora) mistrzowie wychodzą pierwsi....

Xax

Taka prawda na innych halach i wydziałach mają gdzieś nowy regulamin pracy i stosują dawny regulamin gdzie było 5 min żeby wcześniej zejsc, przebrać się i odbic kartę. Nie są wyciągane żadne konsekwencję przez brygadzistow,(którzy też schodzą wczesniej) mistrzów, ani kierownikow za wczesne schodzenie tylko na hali nr 15 takie problemy zastraszanie i okradanie pracowników z premii tak jak by to było płacone z ich kieszeni. Najbliżej do parkingu odbijając karte o 14 idąc na szatnie pracownicy z całego zakładu schodzą juz z tunelu w kierunku kołowrotek i parkingu ! CZY TO JEST NORMALNE? JAK MOŻNA COŚ TAKIEGO AKCEPTOWAĆ ! Czekamy na jakieś rozwiązanie tej sytuacji lub przywrócenia 5 min na przebieranie się które w większej części zakladu ludzie sami stosują.

@Xax

Brygadzista pewnie kolejny karierowicz w firmie którego jedynym zadaniem jest uprzykrzanie życia innym

?

Kiedy w Rudniku na klejeniu będzie dodatkowa ubikacja. (usunięte przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAKRO sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Luc

Czy można w Fakro załatwić jeszcze okna 7 za pół ceny. Kiedyś (usunięte przez administratora)to organizował. Czy to jeszcze aktualne?

Robol

Ktoś mi wytłumaczy ta (usunięte przez administratora) w tej Firmie? Jedni dojeżdżają busikami za darmo do pracy, drudzy muszą płacić za dojazd we własnym zakresie. Dodatkowo zwiększające się co chwila normy na montażu, natomiast ludzie co nic nie robili - dalej nic nie robią i nie będą robić. (usunięte przez administratora) Może od razu linie niech robią po 300 % a reszta (usunięte przez administratora)w biurach i pracownicy nie mający normy niech nic nie robią. Tak będzie najlepiej...

pracuś
@Robol

transporty są z miejscowości: a) o utrudnionej komunikacji publicznej b) odległych od firmy co najmniej 25 km jak mieszkasz daleko to zgłoś to, a jak blisko, to daj spokój z takimi komentarzami - wstyd. Każdy dojeżdża do pracy. A jak firma pomaga tym, co nie mają żadnego publicznego transportu, nie mają jak dojechać do pracy lub jeżdżą po 100 km dziennie, to tylko należy ją za to chwalić.

Haha
@pracuś

To znajdź sobie robotę u siebie na wiosce a nie...

Konar
@Robol

To(usunięte przez administratora)zrób prawo jazdy na autobus i zgłoś się do kadr, a pasażerowie za darmo ni jeżdżą

Jako były pracownik produkcji mogę stwierdzić ze w FAKRO są tylko układy i układziki. Przekonałem się o tym jak do zepsutej maszyny miał przyjść mechaniki aby ja naprawić, przyszedł wtedy taki starszy pan z wyglądu (typowy dziadek) i młodszy. I początkowo wszystko fajnie młodszy garnie się do pracy co tam odkręca a ten dziadek od razu się zawinął na bajerę na jednej linii potem na kolejną jeszcze do biurka majstrów no i wiadomo hihi haha. Po jakiś godzinie przychodzi do młodego i go opierdziela dlaczego jeszcze nie skończył przecież to awaria na kilka minut. Nagle okazało się ze śruba była zardzewiała i się urwała wiec młodszy pracownik mówi temu starszemu ze pójdzie po narzędzia by rozwiercić ta śrubę no i wszystko ok. Ale jak poszedł to ten wielki pan (usunięte przez administratora)zaczął się drzeć ze zrobi wszystko by tego młodego zwolnili (usunięte przez administratora) ze to on to FAKRO zakładał ze to on tu połowę maszyn wprowadził, mówił ze jednego już zwolnił bo mu szacunku nie oddawał, po prostu pomyślałem ze ten wielki pan (usunięte przez administratora)to jakiś wariat. Później się dowiedziałem ze ten pan to ma o sobie takie duże mniemanie ale każdy się z niego śmieje ale prawda jest to ze cały dzień podobno chodzi i z nudów podpiernicza pracowników bo kogoś tam zna. I podobno całe dnie potrafi przesiedzieć przy biurku (usunięte przez administratora)mistrzów lub kierowników. Dla mnie to śmieszne ze taka osoba ma jakieś tam poważanie, no ale z drugiej strony takiego starszego dziada nie zwolnią. Pozdrawiam pracowników montażu i życzę wszystkim pracownikom by nie trafili na tego pana (usunięte przez administratora)

Szynek

Zgadzam się z tym w 100%, na produkcji również można to zauważyć, że rządzą układy i znajomości, jeden (usunięte przez administratora) cały dzień i nie ma kiedy łyka wody wziąć, a drugi kawka, bajerka lub drzemka...

Zbigniew
@Szynek

Czyli są równi i równiejsi? To kolesiostwo jest na pierwszym miejscu a nie wydajność i doświadczenie? Przełożeni tego nie pilnują?

Czysta prawda

I wiecie co mam do ciasnej, jasnej dość teog (usunięte przez administratora) chodzenia po tym zafajdanym błocie na parkingu pod 15 stką. Jak oni nas (usunięte przez administratora) traktują. (usunięte przez administratora)Szlak mnie trafia. Tyle ma milionów i żal mu wydać jedną porządną bańkę i wyłożyć piękna kostkę i trochę szacunku dla ludzi, a ile by tym zyskał w oczach 4 tysięcy pracowników :) co nie

Ciekawski
@Czysta prawda

Ale po co.. Przecież parking nie zarabia więc nie ma potrzeby inwestować w niego

Jaculaa
@Czysta prawda

Bądź ekologiczny przyjeżdżaj autobusem????

Henr
@Czysta prawda

Dokładnie. To samo za velsetem. Delikatnie popada czy roztopy to błoto masakryczne, kałuże i do tego dziury. Trochę wstyd dla firmy... trochę żwiru by sypnęli i przejechali walcem i by było pięknie, a firma by chyba nie zbankrutowała od takiego wydatku. Ale cóż(usunięte przez administratora)

Jan
@Czysta prawda

Czy będzie reorganizacja parkingów? Coś chyba było planowane?

Łukasz
@Czysta prawda

Dokładnie parking na 15 to jest jakaś masakra. Trochę popada to błoto i kałuże takie że i samochód i obuwie codziennie do mycia. Jak na taką firmę to trochę WSTYD!!!

Pracuś

Skąd wzięliście takich (usunięte przez administratora)na kierowników do firmy WDF w Mielcu , zero honoru zero jakich kolwiek zasad , niekompetentni nierówno traktujący pracowników , żądza nimi pracownicy z najdłuższym stanem , tolerują pijaństwo na 1 zm i na swoich oczach , zwalniają bardzo dobrych sumiennych pracowników a zostają pijący (usunięte przez administratora)i palacze którzy co chwilę chodzą na fajkę a inni muszą za nich robić robotę no bo palacze w Mielcu są przecież uprzywilejowani i mogą łazić gdzie chcą a kto nie pali niech zasuwa, a niby jest bezwzględny zakaz palenia na terenie całej firmy śmiech i żenada

Rck

Czy jest jakaś szansa aby donacja krwi nie była brana pod uwagę do wymogów uzyskania premii frekwencyjnej

pracus
@Rck

A zgłaszałeś to gdzieś w firmie? czy uważasz, że to tu powinno się o takie rzeczy pytać? dziwne .....

ok

dlaczego i po co ?

Czy będą jakies podwyżki na wiosne ? Wszystko drozeje,inflacja juz jest 9.2%, najwyższa od 20 lat jak tak dalej pójdzie to będzie trzeba chyba zmienic prace.

Szukać innej pracy zawsze można. Ciekawe co uda Ci się znaleźć lepszego?

Szef

Tak, będą podwyżki na wiosnę. Normy

Co sądzicie o Brygadzistach pracujących na liniach?

Ciekawski

O jaki dział pytasz? Jest ich kilka

Dlaczego oferta pracy montażysty w Niemczech co chwilę jest wolna.? Co jest nie tak. ? Problem z kasą czy z pracą?

montażysta
@Gość

ciągle zwiększająca się liczba ekip - rozwój :)

Czysta prawda

Ale podobno znów w marcu mają podnieść te niby dobre zarobki, śmiech ???? i to takie historie otóż albo 700zl dla tych co pracują ponad 20lat i dla reszty po 500 brutto oczywiście bez podnoszenia produkcji, albo 500 dla wszystkich plus 5% produkcja do gory???? albo 400zl i 3% produkcja dla wszystkich co wy na to. Bo ja pękam ze śmiechu ????????. Znów trzeba będzie sobie zarobić na podwyżkę ????

Pracownik produkcji
@Czysta prawda

To teraz będzie 5% do góry co pół roku? Po co nam normowcy skoro można w nieskończoność wydajność podnosić od tak, mega słabe według mnie.

JD

Czy to prawda , że we Fakro podnieśli pensję wszystkim pracownikom o 500 złotych ? Tak powiedział w wywiadzie właściciel Fakro Ryszard Florek . (usunięte przez administratora)

Zbigniew
@JD

Serio? To sporo. Brutto czy netto? Nie jesteś pracownikiem że pytasz, bo mnie bardzo zainteresował ten temat. Może to tylko plotki?

@Zbigniew

potwierdzam. brutto

Henr
@JD

Coś taki ciekawski?? Książkę piszesz??

Robotnik
@JD

Dokładnie 455 brutto, miałem 2500 na rękę to teraz mam 2900a staż pracy kilka lat więc jeśli myślałeś, że dali podwyżki 5 stówek i zarobki z 4500 skoczyły na 5000 no to tak dobrze nie jest. Oczywiście pisze o stawkach na produkcji. Można dorobić nadgodzinami czy w soboty w sezonie jeśli Cię to interesuje

Robotnik
@Robotnik

I tak ogólnie to praca we Fakro wcale nie jest taka najgorsza

Sammy
@pracownik

Nie zapominajmy ze podwyżka norm tez była . W przeliczeniu na okna to (usunięte przez administratora) jeszcze zyska na tym. NIC ZA DARMO

@JD

Nie tylko nie którym, a reszta od 455 w zwyż, a w tej gazecie to nie napisali, że zabrali nam 10% stałej z 20% i obcięli frekwencyjna z 12% do 7%, więc sobie oblicz ile dokładnie nam niby dał, a ile zabrał i do tego jeszcze podnieśli produkcję o 5% abyś na to sobie zarobił na tą tak zwaną podwyżkę ????

Eloelo320

Pracowałem w tej firmie prawie 4 lata 3 miesiące na produkcji i

Montana

Przepracowałem w tej firmie 2 lata i 8 miesięcy to jak mnie potraktowali pod koniec umowy to żenada. Na 3 dni przed końcem umowy przenieśli mnie na inny dział po czym wezwali do kadr i powiedzieli że nie przedłużają umowy zarówno jeden jak i drugi kierownik działów na których byłem wypierają się który to miał mi przedłużyć umowę stary kierownik mówi że to nowy miał mi przedłużyć a ten nowy nawet o niczym nie wie

Antek
@Montana

Stara zagrywka jak z komendy policji. Bawili się w dobrego i złego policjanta. Każdy jednak chce wyjść z twarzą, ale firma stawia cię w takiej beznadziejnej sytuacji, że musisz to robić, bo trzeba spłacać kredyt. Nienawidzę, gdy człowieka przeciw człowiekowi się stawia. Zawsze Zarząd będzie (usunięte przez administratora) ludzi traktował, taka ich rola, żeby się robole nie wychylały.

Mmm

Jakie są zarobki na stanowisku kontrolera jakosci z doświadczeniem?

odp
@Mmm

Jeśli nie podają na ogłoszeniach, to znaczy, że o poziomie płac dowiesz się na rozmowie. Tutaj będą Ci pisać niekoniecznie prawdę.

Renek_od_okienek
@Mmm

Wcisnął ci jak im wygodnie, wręcz na siłę jak terrorem. Jeszcze jak żyje takiego czegoś nie przeżyłem. Wielkie firmy, jak wielkie ludzkie brzuchy, mają większe łaknienie na wykorzystywanie do cna. Uciekłem czym prędzej, czułem mentalny gwałt (usunięte przez administratora)chice (poważnie pisze). Nikt mnie do niczego nie zmusi jak coś nie jest jasne, a oni tam myków ukrytych mają od groma. Sama nazwa(usunięte przez administratora)zmusza do myślenia, że człowiek da się wydymać w umowie o pracę, potem leci po kredyt i szach i mat (do tego żona zołza, albo taka co o rozwód) i masz bigos z życia na własne życzenie.

Krzychu

Jaka jest stawka dla pracownika wakacyjnego?

Pawel
@Krzychu

1200 na miesiąc albo mamy Ukraińców na twoje miejsce

harry
@Pawel

Firma FAKRO zatrudnia lokalnych pracowników.

harry
@Pawel

Kasa też nie jest taka. Pisz prawde. Mozna zarobic powyżej 2k, ale przyjecia na prace wakacyjna juz sie skończyły.

Joanna1988
@harry

Witam.Kilka razy już składałam wniosek o przyjęcie mnie do pracy na dział produkcji i nikt się nie kontaktuje nadal że mną.Bardzo zależy mi na tej pracy.Czy możecie mi jakoś pomóc,proszę.

info
@Joanna1988

W większości praca na produkcji ze względu na przepisy bhp jest przewidziana dla mężczyzn. Stanowisk, na których mogą pracowac panie jest stosunkowo niewiele. pewnie dlatego nikt nie dzwoni, bo nie ma na te stanowiska przyjęć.

Joanna1988
@info

Ale w ogłoszeniu nie pisze, że poszukują panów.Tak bardzo zależy mi na tej pracy.Ale skoro nie potrzebują pań to bardzo mi przykro.Moze jeszcze poczekać?

Rafał
@Pawel

Ciekawe jak długo będą pracować.

Krzysztof
@Pawel

To niech sobie ich biorą : ), kwestia czasu jak wejdą im na głowy.

Zostaw merytoryczną opinię o FAKRO sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w FAKRO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FAKRO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAKRO sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 25 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAKRO sp. z o.o.