FAKRO PP sp. z o.o.

Opinie o FAKRO sp. z o.o.

Wkurzona...

Szczerze,nie polecam pracy we firmie Fakro. Zostałam zatrudniona w maju ,w czasie przyjęcia obiecywali,że wystarczą chęci do pracy i będzie można się rozwijać w tej firmie,że szukają ludzi na dłuższy okres czasu pracy i nagle ... Okazuje się ,że już w maju spadły zamówienia,w czerwcu ,że umów nie będą przedłużać... automatycznie... Więc zastanawiam się po co wogule się starać ,robić najlepiej jak się da,skoro o zwolnieniu osoby decyduje miesiąc ,w którym kończy się umowa. Jest to jedna wielka niesprawiedliwość. A takie nieroby ,które na wiosnę dostały umowę na stałe zostaną.

Bubu

Podobno w lipcu mają być wolne poniedziałki i piątki tytułem postojowego.I pewnie z naszych urlopów nam zabiorą.A przeciez każdy ma jakieś plany urlopowe .Więc niech sobie robią postojowe tylko bez zabierania nam urlopów. Ciekawe z drugiej strony czy biura te będą mieć postojowe .Podwyżki dostali a my nic

Endrju
@Bubu

A co w sytuacji gdy nie mam już urlopu? Bezpłatny i wypłata za lipiec 1000 zł? :DD

Kudłaty

Podziękujcie tym co robili nadgodziny 12. Teraz będzie po urlopach

@Endrju

Chwalcie się dalej ze zarabiacie po 6 tys , pracujcie po 12 godz , to tylko wasza wina jest (usunięte przez administratora)

@Bubu

Ciekawe jaki będzie potrzebny stan zatrudnienia przy obniżonym popycie na produkty. I ciekawe czy ktoś z Was o tym myśli ...... PIP będą wzywać a za chwile pracy nie będą mieć.

Takisobie
@Bubu

Uważam że nie jest ładnie ,kiedy dyrekcja nie liczy się z pracownikami i narzuca wolne dni kosztem przymusowego urlopu . Z Tego co mi wiadomo. Nie jest wolno wymuszać urlop na pracowniku ,o ile ten nie ma zaległego (starego) W przeciwnym razie pracownicy mają możliwość nie zgodzić się na tego rodzaju wymuszenie. Wszystko by było w porządku gdyby zrobiono zebranie i zwyczajnie z wyprzedzeniem poinformować pracowników dlaczego i czy się zgodzą? Przynajmniej były by zachowane pozory szacunku wobec pracownika. Każdy myślący wie że właściciele starają się utrzymać biznes możliwie najtańszym kosztem ,dla mnie nie jest to nic dziwnego. Natomiast Jeżeli nie ma szacunku wobec pracowników ,jedno się mówi a odwrotnie czyni, nie dziwi też że są negatywne opinie. Pamiętam jak swego czasu wymuszano na pracownikach ferie wmawiając pracownikom że połową urlopu może zarządzać pracodawca co potem okazało się kłamstwem, a również inspekcja pracy potwierdziła że nie ma takiego przepisu. urlop jest tylko dla pracownika .Od tego dnia przestano wymuszać wolne czyli przestój pod szyldem ferie . Pozdrawiam Pracowników I mam nadzieję że Zrządzający firmą postarają się aby te problemy rozwiązać możliwie dla obu stron korzystnie.

Miłego
@pracownik

Heh długo nie porobimy hyba ????

Pytanie do firmy Fakro ,czy są planowane na ten rok odwiedziny w firmie dla dzieci?

Ktoś

W tym roku raczej nie będzie nic organizowane

Z wiarygodnych źródeł od informatorów , biura, administracja za ciężką pracę dostały podwyżki , w co z kowalskimi z produkcji i innych hal ??

Mydelniczka

Dostali podwyżki? A normy im też podnieśli? Dobre pytanie. Jak można mówić o podwyżkach na produkcji , jak to są tylko podwyżki normy .. po prostu płacą za to że więcej trzeba zrobić, nie można tego nazwać podwyżką.

Oczywiście że dostali podwyżki tylko cicho siedzą żeby się inni nie dowiedzieli, bo zaraz były by niewygodne pytania.

Krzychu
@Paweł

Dostaliście premię sezonową!!

@Krzychu

Premia marne 8% miała być od marca jest od maja za chwilę jej nie biedzie a podwyżka zostanie

RT
@Krzychu

Na premię trzeba wyrabiać podniesioną normę, brać nadgodziny i soboty, nie więcej niż 2 dni urlopu w miesiącu, jeśli nie spełnisz tych warunków to premii nie będziesz miał. A nie każdy ma możliwość brać nadgodziny i soboty, albo nawet nie każdy chce pracować w sobotę w tym upale, woli sobie poprostu spędzić czas z rodziną

Sunn

I już jej nie ma :(

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAKRO sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Beti

Trzeba iść na chorobowe bo w lipcu będą wolne piątki i poniedziałki. Zachęcam wszystkich do skorzystania.

Lysy

Kiedy ta firma da jakieś podwyżki płac masakra jakie (usunięte przez administratora) inflacja już na takim poziomie a oni dalej nic tylko normy chcą podnosić wstyd!

Ana

Witam. Czy są przyjęcia dla kobiet w firmie?

nowy
@Ana

Nie ma przyjęć, a Ci co pracują, niech się martwią, czy nadal będą zamówienia i czy będzie praca.

kpiarz
@Ana

Wylewają pomyje, jak to mają źle w firmie, a potem pytają o przyjęcia .... Dlaczego czuję, że to dziwne ? Ma firma paru trolii, co psują jej krew. Inni za to płacą.

@kpiarz

A czemu uważasz, że inne osoby coś psują? Co takiego robią?

Kot Filemon
@Anna

Piszą prawdę która niektórych bardzo boli.

@nowy

A czyja to wina tak się kończy chciwość praca 10-12 godz za darmo .

Hej mam do was pytanie. Jak firma zatrudnia pracowników czy zatrudnienie jest bezpośrednio przez firmę czy przez Agencję Pracy?

Grześ
@Marek

Zatrudnienie jest przez firmę.

jack
@Grześ

to macie super. Niech Pracodawca tylko tak dalej trzyma.

Siara

Kiedy będą podwyżki płac.Inflacja pędzi a tu nic ludziom się coraz gorzej żyje a ci z kredytami to już w ogóle.

Kenny
@Siara

Masz rację, inflacja szaleje. W tym roku już ponad miesiąc przepracowaliśmy za darmo :( ceny paliw bardzo wysokie, drastycznie wzrósł koszt dojazdu do pracy. Ja dorabiam sobie po godzinach i jakoś daję radę, ale współczuję tym którzy nie mają takiej możliwości, a tym co mają kredyt to już w ogóle... Może zrobią jesienią taki trik jak rok temu??

Verer
@Siara

Inflacja w maju 13,9%. Podwyżki teraz w sezonie pewnie nie będzie. Zarobki zawsze oscylowały w okolicy najniższej z tym, że kiedyś za takie pieniądze szło jakoś żyć, a teraz... chyba pozostaje szukanie innej pracy...

Mówią pracownikom ,że kryzys jest a z drugiej strony co roku nowe hale buduja, a teraz podobno jeszcze panele na dachach montuja.

Anonymus

Ciekawe kiedy wezmą się za sprawy wynoszenia z firmy... Takiego (usunięte przez administratora) nigdy nie widziałem...

pracus
@Anonymus

Masz coś ciekawego do napisania w tej sprawie, to pisz ....

@Anonymus

Powinni stać na bramkach i sprawdzać plecaki, Praktycznie każdy plecak pełny jakby mogli to okradliby nawet firmę z trawnika pod firmą

@Anonymus

Już wiem dlaczego dużo ludzi nie upomina się o jakieś podwyżki czy narzeka na wypłatę - jak wynoszą w rzeczach druga wypłatę to po co mają się odzywać. Chyba trzeba wystosować pismo do Fakro bo może jest pozwolenie na takie coś

Guru
@Nowy

Dokładnie jak piszesz ochrona tylko stoi przy rogatkach nic nie kontrolują Ochroniarz postoi chwilę i idzie spać dalej do kanciapy Wiadomo druga lepsza wypłata z wynoszenia rzeczy

Eee
@Anonymus

Pomówienia i osądzanie ze ktoś kradnie wynosząc rzeczy z zakładu bez dowodu zbrodni jest przestępstwem karalnym. Uważaj co piszesz

@Anonymus

Wcześniej niech się wezmą za meneli , piją nic nie robią , a inni cierpią kontrolę powinny być co dziennie na każdej zmianie .

Nik

Ile zarabia pracownik produkcji?

@Nik

6 tys jak się postarasz ????

Bolek
@Flamenco

Z premią w sezonie i nadgodzinami to całkiem realne.

xD
@Bolek

Nie ma szans

@xD

Oczywiście ze są

NoName
@Flamenco

Jeśli jesteś brygadzistą i bierzesz sporą premie oczywiście pracując we wszystkie nadgodziny i soboty , rezygnując z życia prywatnego poświęcając się tej oto firmie, nie warto.

@NoName

Nie musze być brygadzista żeby brać taka wypłatę i nie tracę na tym życia prywatnego????

Hmmm
@Flamenco

A ile godzin w miesiącu musisz przepracować??

Nick.xo
@Flamenco

Zapewne jesteś gościem z biur którzy sieją właśnie tego typu propagandę jak to na produkcji jest dobrze ;)

Eee
@NoName

Pięknie powiedziane

Jas
@Bolek

Ale brutto

Ufoludek

Witam. Czy ktoś podzieli się opinią na temat warunków pracy w Fakro w Nowym Sączu, chociażby na dziale produkcji? Jestem ciekaw jak działy funkcjonują przy upałach i czy tempo pracy pozwala na chociażby napicie się wody?

Kierownik hali
@Ufoludek

Jaki dział?

Ziomek
@Ufoludek

Praca wspaniała tylko trochę cienszko w upalne dni wody pod dostatkiem z reguły nie brakuję a jak nawet to zaraz dowożą ???? przynajmniej na naszej chali normy trochę za duże ale kwestia przyzwyczajenia na początek jest cienszko żeby się w drożeć ale to norma w nowym miejscu pracy myślę że ci się spodoba kwestia atmosfery i nastawienia ????

@Kierownik hali

Na szybach

Młody

Praca w tej firmie niegodna polecenia bo traktują pracowników jak (usunięte przez administratora).

Wanda
@Młody

a mógłbyś napisac wypowiedz bez przeklenst bo chyba admin ci je usunął ?

Młody

Tak się pracuję w firmie FAKRO Mielec że panie (usunięte przez administratora) w czasie pracy robią zakupy i przymierzają ubrania na bazarze.Przydaloby się coś z tym zrobić bo to jest nagminne.

Las

Mam pytanie jak się dostać do Fakro pracy ? Tak aplikowałem poprzez stronę internetową i przez email wysłać CV nawet bylem na rozmowie ale zostałem odrzucony , niewiem dlaczego . Bardzo chciałbym się dostać do pracy .

Czemu uważacie że każdy z plecakiem to napewno coś wynosi ? Czy portierzy mają takie uprawnienia do przeszukiwania plecaków ? A jeżeli tak bardzo już chcą przeszukiwać plecaki to niech zachowują się kulturalnie i nie na środku przejścia w trakcie ulewy tylko chociaż pod zadaszeniem którego nie ma . Cała ta sytuacja to wielka paranoja.

Pracownik.

Tak biurowcy narzekają na to że ktoś schodzi wcześniej. Brygadziści mają brać odpowiedzialność za pracowników którzy schodzą wcześniej. A kto będzie sprawdzał kierowników którzy chodzą palić fajki do ubikacji znajdujących się w szatniach pracowników?

@Pracownik.

Jaki dział? Kierownik który może przed wypłatą szlugiem poratować to skarb

Nawet jeśli poczęstuje, to potem zabierze ci premie za to że palisz. On już tak ma...

Wiadomo co z podwyżkami? W wywiadzie z prezesem coś wspominano o wiośnie . Frekwencyjna wstrzymana już drugi miesiąc , podwyżek nie ma , wie ktoś kiedy to się może zmienić ?

Ptak

Niema i nie będzie.

@Gość

Podwyżek płac nie będzie tak jak na święta nic nie dali psełdo katolicy, patrzą tylko w swoje kieszenie i z pracownikami się nie liczą. Jeżeli pracownicy się nie zjednoczą to tak już będzie i oni to będą wykorzystywać.

Szynek
@Gość

Inflacja już 10,9% :( może rzucą premię sezonową chociaż, oby w następnym roku była jakaś podwyżka

Zostaw merytoryczną opinię o FAKRO sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w FAKRO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FAKRO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAKRO sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 25 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAKRO sp. z o.o.