FAKRO PP sp. z o.o.

Opinie o FAKRO sp. z o.o.

Wyczesany

Tak to dobra firma ,dużo wymagań ,płace minimalne, aż dziwi ,że tyle ludzi pracuje (usunięte przez administratora)

A????aa

Moja opinia jest pozytywna jeżeli chodzi o moją pracę

A????????????a
@A????aa

Wypłaty na czas

Marcololo

Tyle ile na umowie + premia.

Aneta
@Marcololo

Od czego zależy premia? Macie jakiś system premiowy? Czy to jakaś uznaniówka jest?

Jajco
@A????????????a

To jest zaleta? Jaja sobie robisz?

Informatyk

Na jakich stanowiskach wynagrodzenie wynosi powyżej 10tys zł netto miesięcznie?

Bubu
@Informatyk

Tutaj, w tej firmie to tylko chyba kierownik z długim stażem pewnie takie pieniądze zarabia, reszta to około 2800 na rękę i tyle. (usunięte przez administratora)

NS

Wiadomo coś na temat podwyżek od lutego? Rozdawali jakieś aneksy do umów?Podobno najniższe wynagrodzenie zasadnicze w Grupie Fakro od lutego ma wynosić 3600 zł

Milioner
@NS

No rozdawali aneksy za styczeń stawki 3500. (usunięte przez administratora) Zgadza się od lutego 3600 najniższa stawka(usunięte przez administratora) i to nawet pracownicy 20letnim stażem taką będą mieli!(usunięte przez administratora). Druga firma na świecie. Lepiej się nie chwalić gdzie się pracuje!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAKRO sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Żaal

Racja, zabrali wszystkie dodatkowe premie i po kilkunastu latach ledwie 3 tys. Jak im zależy to dają 12h a ludzie zamiast się nie godzić i dostać dobrą podstawę i godne warunki pracy za 8h to łapią się na coś takiego i co z tego mają? Kilka miesięcy po 6 tys a teraz może kilka lat po 3 tys. Tak się właśnie cenimy i szanujemy. A oni robią co chcą bo nadgodziny zawsze mogą dać i zabrać a podstawę już nie. Ciekawe czy(usunięte przez administratora) odczuwają inflację i czy ich pensje się adekwatnie zmniejszyły...

Nuba

Nikt Ci nie kazuje iść na wolne, jest lista kto nie chce wypisywać urlopu można przyjść i pracować na innych wydziałach :) chyba że wolałbyś bezpłatny tydzień ciekawe komu by takie rozwiązanie bardziej pasowało

Czy w Okna Fakro (Fakro Pp Sp. Z O.O.) pracownicy mogą uczestniczyć w jakichkolwiek formach integracji?

Rrr

Jest możliwość organizacji tzw imprezy sportowej, która sami musicie ogarnąć i dostarczyć faktury do firmy ,ale na obecne czasy kwota którą otrzymujemy od firmy nie powala i daje skromne możliwości

@Rrr

obecne czasy... czyli kiedyś było lepiej z tym? jakie kwoty wtedy gwarantowali i o ile się to zmniejszyło do teraz. są w ogóle w najbliższym czasie jakieś perspektywy na poprawę?

Nikt nic nie pisze o premii z okazji 30to lecia firmy?? No tak jak coś dobrego się dzieje nikt nie pochwali FAKRO. Więc ja będę pierwszy super niespodzianka finansowa i ekstra prezent od firmy . Dziękuję za to

Jan

Dziękujemy! Miła niespodzianka:)

Nie sądzisz lizusie, ze to grosze w porównaniu z tym co zabrali nam przez covid. Z tego sobie uskładali.

Maria

Wstydziłbyś się nazywać siebie pracownikiem. Idź tam, gdzie będzie Ci lepiej. Wszystkim wyjdzie to na dobre. Po co siedzusz w firmie, która tak Ci szkodzi?

A co ci zabrali??? Obcięli stay na 0,8 mniej pracowałeś. Za pracę w pandemii dostaliśmy premie . Jak ci źle to brama i rogatki są otwarte a i atmosfera się oczysci

Ja w pandemii pracowałem na 100% bo jestem palaczem (pale nawet kiedy śpie) a wypłatę dostałem 90%. Premia za pandemię nie pokryła mi straty w zarobkach.

Maria

Co za głupoty wypisujecie. Weźcie się w czoło walnijcie. (usunięte przez administratora) w pandemii 100% pracował hahahaha .....A Tu gościu, niby Pracowniku nie nazywaj mnie smarkulą, nie życze sobie, ja Ciebie nie wyzywam, nie wiesz ile mam lat. Szukaj pracy za ile Ci pasuje gdzie indziej. Roboty wszędzie pełno

Prawda z buta

Co zabrali kłamco. Ja dobrze pracowałeś to potem premia zwrócili w premii z górką. Widocznie jesteś leń skoro nie dosłałeś. Spadaj za bramę i szukaj pracy gdzie indziej. Widać jacy kłamcy piszą na tym forum negatywne opinie o firmie

Prawda z buta

Dokładnie. Tacy jak @Praocwnik ciągną tą firmę w dół, Przez nich mało zarabiamy e bo musimy ich utrzymywać. Niech idą gdzie indziej. @Pracownik zmień sobie nick bo obrażasz porządnych pracowników.

Szynek

I również premię świąteczną

Worker

Ok

marco

ile jest teraz na 2022?

Nikt taki

Idealni pracownicy.... Każdy tylko narzeka ..załuz jeden z drugim działalność gospodarczą (oczywiście życzę powodzenia ) zatrudnij bagatela 5 osób... I czekamy co będzie za 6 miesięcy. A i fundusze z Uni oczywiście I wszystkie możliwe dotacje zdobądź (bo sieeee należy za darmo) Ja jestem pracownikiem zwykłym Firmy Fakro I gratuluję naszej firmie sukcesu... Oczywiście są sprawy i rzeczy które nam się nie podobają. Ps. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma Poza tym ,nie widać żeby ktoś się wywracał z przemęczenia

Em

Nie polecam pracy w tej firmie. Z roku na rok coraz większe normy, coraz więcej obowiązków, coraz to większe wymagania kierowników którzy swoją drogą nie mają pojęcia o zarządzaniu. Zamiast docenić dobrych pracowników to im się dociska śrubę jeszcze bardziej. Wypłaty tragiczne. Nie warto pokazywać że się coś potrafi bo później pomiatają człowiekiem z miejsca na miejsce. I teksty w stylu: jak ci się nie podoba to odbij kartę i idź do domu. Dramat.

@Em

Zgadzam się z tą opinią dramat jednym słowem.I to samo dzieje się na Magazynach Regionalnych.Tylko dokręcają śrube,mała obsada a Ty doginasz te cięźary.Nie ma źadnych norm ,nikt tego nie przestrzega w tej firmie...Co druga isoba po operacji kręgosłupa.Masakra

Rafał z Grybowa prawdę mówiący

Fakro, to najgorsza firma w jakiej do tej pory pracowałem. Zero poszanowania pracownika. Nikomu nie polecam pracy w tej pseudo korporacji. A ludzie, którzy tam pracują i mają możliwość znalezienia innej pracy, to im to polecam jak najszybciej, bo w razie jakichkolwiek problemów, na koniec i tak zostaniesz potraktowany jak(usunięte przez administratora)

pancerna nokia
@Rafał z Grybowa prawdę mówiący

Jedyne co mogę Ci poradzić o ile jeszcze pracujesz to po prostu rób normę i niczym się nie interesuj bo nikt Cie nie doceni pracuje parę lat i wiem o tym ładne słówka, uśmiechy i wielkie hasła a pod spodem tragiczne wypłaty tak tylko przymnę halo halo już październik a podwyżek nie było! tutaj jeden kolega zachwala firmę ze przecież wpłaty zawsze na czas noooo łał spektakularny sukces naprawdę Fakro to (usunięte przez administratora) który chciał by być wielką korporacją ale niestety(usunięte przez administratora) i nic tego nie zmieni chyba ze wszystkie (usunięte przez administratora)

Bo tak jest!!

Darek
@Rafał z Grybowa prawdę mówiący

To w Grzybowie sobie pracuj tam są najlepsze firmy

Robert

Bardzo dobrze że są wolne piątki można sobie odpocząć w niejednej firmie marzą żeby sobie dychnac..a tu tacy napaleni na tę robotę że by tylko nadgodziny rypali do ,1 ej w nocy..to i tak siedzą i nic nie robią

Darek

Tutaj z Grzybowa ktoś pisze zamiast tam pracować to przyjeżdża do Nowego Sącza i blokuje miejsce dla osób które w Sączu mieszkają i pracy nie mają

Komisos

Do końca roku nie będzie zwolnień tylko będzie nie przedłużenie umowy czyli dużo osób

Mel Gibson

Czy to prawda że w październiku będzie podwyżka która pokryje część rosnącej inflacji, 16 % ???

Verer
@Mel Gibson

Pasowałoby

Ask

Kiedy będą dostępne obiecane w maju karty multisport? Czy to naprawdę musi trwać tyle czasu????? Ogarnijcie się.

Przyjaciel

Nie w tym roku skoro firma ma kryzys i zwalniają pracowników a w październiku ma być postojowe

Smerf
@Przyjaciel

Kryzys to jest chyba globalny. Obudźcie się, otwórzcie wreszcie oczy i zobaczcie co się wokół dzieje.

KD
@Ask

A dla produkcyjniaków też będą?

zdolny

Wypłaty za to zawsze masz na czas. Dobrze, że nie musisz na nie w nieskończoność czekać ....

Zadowolony
@zdolny

Dokładnie zawsze są na czas

Gut

Czy to prawda, że w sierpniu będą dwa tygodnie przestoju ?

@Gut

To nie jest prawda.

@pracownik

A na podstawie czego takie plotki się roznoszą?

Verer
@Gut

W każdej plotce jest ziarnko prawdy ;)

Profilnieaktywny
@Verer

Też tak słyszałem. Ogólnie to co dzieje się w firmie to jakaś paranoja. Zwalniane są osoby które naprawdę dobrze pracują i myślą, z dużym stażem, normy do góry, jakieś dziwne zasady itp. Firma zawsze narzekala że pracownicy chcą dużo od niej, ale nic dla niej a oni tacy dobrzy są. To teraz pokazują jak nas traktują. Obcinanie dni pracy, kombinacje z urlopami,traktowanie ludzi z góry(usunięte przez administratora)z wybitym ego w kosmos, mający się za nie wiadomo kogo. Szkoda że nie widza że są gdzie są dzięki tym którzy pracują, i że tych ludzi w końcu im zabraknie. Podobno zwolnień będzie więcej, zobaczymy.

Myszka
@Profilnieaktywny

Ja też słyszałem co tym jest napisane

Myszka

Dobrze napisane

@Profilnieaktywny

Moje zdanie jest takie że już dawno powinni się pozbyć leserów , (usunięte przez administratora) a co do obcinania godzin to tylko wasza wina , pracowaliście po 12 godz place 100% ktoś się chwalił 6 tys zarabia a teraz marudzicie że firma zła sami ich tak uczycie , a góra czyta co piszecie. Tylko pracownicy są winni całej tej sytuacji nikt więcej .koniec tematu .

Profilnieaktywny

Bardzo mi przykro jak to czytam, współczuję sposobu myślenia. Na pocieszenie napisze ze myślę że masz dożywocie w tej firmie :) . Tacy ludzie właśnie zostaną, inni odejdą rozumiejąc że Fakro w razie kłopotów nie będzie ich żałować. Skąd wiesz ze pracowałem podczas nadgodzin a do tego się tym chwaliłem? Myślę że musisz przestać wróżyć z fusów. Ale, jeśli firma dawała możliwość zarobienia więcej nie dziwne ze ludzie korzystali, mają domy, dzieci, kredyty. Myślę że to góra powinna przewidywać rynek, a nie pracownicy. A to ze czytają tam na górze, mam nadzieję, mam też nadzieję że morale im spadną a ego poleci w dół :). Pozdrawiam

Konar

(usunięte przez administratora) żebyś był w połowie tak sumienny i pracowity jak niektórzy z zwolnionych to byś nie zabierał glosu

Jakie godziny pracy obowiązują w FAKRO sp. z o.o.?

Hg

A po co Ci to wiedzieć??

Aneta
@Hg

Może ktoś myśli o zatrudnieniu tutaj? To jakaś tajemnica czy możesz powiedziec?

Robol
@Aneta

Teraz myśli o zatrudnieniu w Fakro, jak pracowników zwalniają.

Hg
@Aneta

Godziny pracy są zależne od stanowiska.

(usunięte przez administratora) praca złe warunki pracy w apteczce nigdy nic nie ma chyba że kontrol z urzędu pracy jest plus wyrzucają jak (usunięte przez administratora)do kosza pracowników

Do ludzi którzy się zastanawiają nad zatrudnieniem. Pracuje tu prawie 10 lat i co roku coraz gorzej. Powiem tylko tyle że coraz więcej wymaga się od pracownika a w zamian nie ma nic. Ostatnie podwyżki były bodajże w październiku a nie chce mówić jak drastycznie zmieniły się czasy z pieniędzmi. Podwyżek na nowy rok nie było, prezes w wywiadzie mówił o wiośnie ale jak zwykle skończyło się na obiecankach. Premii żadnej na Wielkanoc nie było , premie frekwencyjna przesuwali dwa miesiące żeby przypadkiem ludziom się nie polepszyło . W praktycznie każdej większej sądeckiej firmie były niedawno podwyżki a u nas liczy się tylko to że panowie i panie z góry mają to coraz nowsze samochody . Naprawdę jeśli się coś nie ruszy to nie widzę tu przyszłości. Coraz więcej ludzi narzeka a jedynym plusem tej pracy dla wielu osób jest to że mają bliżej do Fakro niż do innych firm.

Maria

To jakie czynności musi np. wykonywać pracownik od tego roku, czego wcześniej nie robił? Bardzo mnie to zaintrygowało że co rok jest więcej, dlatego też wolę zapytać :)

@Maria

Np zwiększanie norm na działach , skracanie przerwy itd.

Pracownik 2

Cała prawda, świetnie naposane

Emilia

A jakie są aktualnie normy na poszczególnych działach? Ciężko jest?

Emilia

To tak na serio? Ogólnie to każdy jakoś wyrabia?

Aktualne normy na działach
@Emilia

Aktualnie niemy na działach wynoszą 105% i w najbliższym czasie znów mają zostać podniesione.

@Aktualne normy na działach

Ludzie chyba niezbyt pocieszeni? Podnoszą chociaż tak z czuciem, żeby jednak człowiek mógł jakoś wyrabiać?

Zostaw merytoryczną opinię o FAKRO sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w FAKRO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FAKRO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAKRO sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 25 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAKRO sp. z o.o.