FAKRO PP sp. z o.o.

Opinie o FAKRO sp. z o.o.

stach

Przestrzegam zainteresowanych przed podjęciem pracy w dziale zabezpieczenia ,ochrony cały czas rotacja pracowniów ,nawet (usunięte przez administratora) złożył wypowiedzenie, atmosfera tragiczna,(usunięte przez administratora) zero kultury ,pomiata pracownikami , uważa się za guru,jak ktoś się zdenerwuje i pójdzie to do prasy do (usunięte przez administratora)się zdziwi

Magdalena
@stach

Wiesz, rotację pracowników to współczesnych czasach żaden argument. A co do tego pomiatania, to nie masz czegoś z tym zrobić? Są różne instytucje, można to zgłosić. a może wystarczy tylko porozmawiac?

Ochrona
@stach

Ja jestem zadowolony. Pozbyli się tych co się obijali i (usunięte przez administratora), w końcu normalnie się pracuje. Może to któryś z was pisze? Co, urwało się wam i teraz musicie szukać pracy lub ciężko harować?

Qutierres
@Magdalena

Porozmawiać to ja mogę z sąsiadką, u nich rozmowa to jak ze sztabem prawników, są szkoleni żeby na swoją szalę przechylić sytuację.

Zamyślony

Witam czy Fakro daje paczki na Mikołaja dla dzieci pracowników ?

@Zamyślony

Firma FAKRO ma bogatą ofertę dla dzieci pracowników. Organizuje im bale karnawałowe (z licznymi prezentami), wyjścia do kina, konkursy, celebruje Dzień Dziecka, organizuje dni Otwarte połączone z zabawą, rajdy górskie.

Burasek
@Felek

Szkoda tylko że po za centralnym zakładem w innych oddziałach nie ma praktycznie nic podwójne standardy ehh. Słownie NIC!

stary
@Burasek

zasady FAKRO ma w każdym zakładzie takie same. Może u Was nie ma kto się zająć organizacją imprez dla dzieci? Bo środki na ten cel zawsze można dostać z zfss. Trzeba sie trochę zainteresować i zaangażować, a nie czekac jak spadnie cos z nieba. Albo ktoś za Was cos zrobi. W Sączu w takie akcje angażują sie sami pracownicy. I Zawsze jest super!

Konkretna odpowiedź

Nie.

Zamyślony

@Felek Ale nie chodzi tu o pracowników biura tylko o zwykłych ludzi pracujących na produkcji,magazynie itd . Pytałem kilka osób pracujących w Fakro Nowy Sącz i nikt nic o takich ofertach jak ty piszesz nie słyszał a ludzie pracują tam po 5lat jak nie dłużej .

@Zamyślony

A ja własnie pracuje na produkcji. Z młodsza corka byłem na dniu Otwartym, a starszy syn uczestniczył na jesieni w super zorganizowanym rajdzie gorskim. Tym, którzy mówia, że nie słyszeli polecam, żeby czytac informacje w firmie. Wszystko jest dostepne dla ogołu pracowników i ich dzieci. Wystarczy troche sie zainteresować.

Takie tam

Zmiany nowe na szybach dalej brak umowy a wszyscy podobno mają. Ciekawe ile (usunięte przez administratora) weźmie po zmianach od (usunięte przez administratora) pewnie więcej bo przecież taki ciągle lata jak za 10 biurowych i ma płacone od wyniku czyli złapania na uczynku pewnie. Normy 105 to twierdzi ze gdzieniedzie to za mało. Niech stanie porobi to zobaczy.

Takie tam
@Takie tam

Dlaczego cenzurujecie wpis!!?? Tu sama prawda jest pisana. Jedna zmiana widzi problem a druga milczy chyba zastraszona przez (usunięte przez administratora). Robić robić nie przerywać nie i juz itd norma norma kontrola, bieganie jak w sztafecie, sprawdzanie analizy wywiady co jeszcze (usunięte przez administratora) Polski chyba Kim Dzonk:) zawsze wszystko kosztem ludzi i ich zdrowia. A tu się więcej nie da.

Zmiana dla zmiany
@Takie tam

Gość jest sprawiedliwy i w porządku. Zakończcie kolejna nagonkę.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAKRO sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Martin33

Dzień dobry, jakie są obecne zarobki na, rękę,, powiedzmy na produkcji, dla nowego pracownika, a, jakie potem po czasie?

Mateusz

Witam. Pracowałem 2 lata temu jako handlowiec na rejonie Dolnośląskie. Zarobki marne zblizone do najniższej krajowej. Duża spychologia, papierologia oraz biurokracja. Pozdrawiam serdecznie(usunięte przez administratora)

Qwe

Robimy na 105% a aneksów nadal nima...

Asd

Dlaczego nowy robol dostaję taką samą stawe co robol który pracuje już 6 lat lub dłużej i musi być samodzielny i wszystko umieć ???

Co sie stanie z zatrudnieniem

Czy firma ma opracowany jakis plan na wypadek drastycznego zmniejszenia eksportu do krajow UE w zwiazku z polexitem? Przeciez wyjscie z ue to tez opuszczenie wspolnego rynku czyli cla dla towarow spoza ue. I co sie stanie z pracownikami?

Zbigniew

Szukam uchylnych okien dachowych. Na fakro.pl jest dość szeroka oferta. Czy online można wybrać model okna i umówić się z fachowcem w sprawie montażu? Firma ma serwis okien w razie uszkodzenia i reklamacji towaru, można załatwić to bez problemu?

BOK
@Zbigniew

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie produktami firmy FAKRO. Zapraszamy na naszą stronę internetową fakro.pl, gdzie w zakładce Klient -> Gdzie kupić? -> Sklepy stacjonarne stolarka dachowa, znajdą Państwo naszych dystrybutorów z danego regionu, u których można zasięgnąć porady i zakupić okna. Firma FAKRO współpracuje z grupą sprawdzonych montażystów. Ich listę można znaleźć na stronie internetowej fakro.pl, w zakładce Klient ->Znajdź fachowca. Dział Serwisu firmy FAKRO zajmuje się obsługą uszkodzeń oraz zgłoszeń reklamacyjnych. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu kontakt@fakro.pl

Poszukiwacz

Witam, planuje złożyć aplikacje na stanowisko konstruktora. Jakie zarobki można oczekiwać na początek posiadając kilkuletnie doświadczenie ? Dzięki za odpowiedzi.

info
@Poszukiwacz

Wyślij swoją aplikację i podaj oczekiwania. Jak będą zainteresowani, to się skontaktują. Praca na tym stanowisku jest ok.

ziulek
@info

A toś chłopie doradził.

Jak się pracuje na dziale Lakiernia Okien Dachowych mam ofertę pracy właśnie na ten dział. Proszę opinie

Rudy
@Nowy

Warunki pracy kiepskie zarobki jeszcze gorsze - najniższa krajowa.

Pan paweł
@Nowy

Jest fajnie, za pracę w Szkodlowych warunkach dostajemy obiady w postaci suchych pierdów z octem

@Pan paweł

A na co liczyłeś? Kokosów tam nie zarobisz . Jedynie na przeżycie możesz liczyć.

Pączek
@Paweł

Batonika dostaniesz i napój jak dzieci w przedszkolu.

-Dlaczego do Łukowicy nagle jezdzi duży firmowy autobus ??? -Podobno ten autobus jest dla 40 osób a jezdzi nim tylko 20 ??? -Dlaczego nikt tego nie kontroluję, skoro miała być zasada kto dalej mieszka ten ma pierwszenstwo ??? -Dlaczego przywileje mają tylko wybrane osoby ??? -Podobno jest darmowy dla wybranych pracowników, a kierowcy maja jeszcze płacone za kursy. -Do tej pory firma w żaden sposób nie odniosła się do tej sprawy, mimo wielu apeli pracowników i wysłanych pism Oby w końcu ktoś to wszystko nam wyjaśnił, ponieważ taka sytuacja trwa już od 2 lat.

Ładny

Proszę takie sprawy zgłaszać i rozwiązywać wewnętrznie a nie smarować na zewnętrznym portalu. Wstyd.

XYZ
@Ładny

Czytaj ze zrozumieniem,a później komentuj. Jeśli Ci wszystko tutaj przeszkadza to zmień portal.

KierowcaPKSa

Jeżeli nie potrafisz zadzwonić i się zapytać o co chodzi, tylko wypisujesz bzdury na goworku to polecam zrób sobie uprawniania i prawo jazdy kat. D i poproś żeby firma zakupiła 40osobowy autobus bo takiego jeszcze w Fakro nie ma i co najlepsze, jeszcze Ci za to zapłacą!

@XYZ

Przeszkadza mi smarowanie na tym portalu o rzeczach, które powinny być załatwione w firmie a nie bezmyślnie wypisywane tutaj i czytane później przez klientów, konkurencję, kandydatów do pracy. Sami sobie na złość robicie. A potem pretensje macie.

VELUX

Jak ci przeszkadza to nie czytaj. Mnie taki kocioł w fakro jak najbardziej cieszy. Jak się słabo płaci to pracownicy zawsze będą narzekać. Zajmujcie się głupotami a my będziemy się rozwijać.

Pionek

Hehehe mistrz!

Roberto
@Pionek

Zastanawiam się jak to jest , że ceny okien są podnoszone dwa razy do roku a pensje pracowników są nawet mniejsze niż w poprzednim roku. Coś tu jest nie tak , może wiecie o co chodzi a może mają za dużo pracowników i czekają aż sami się zwolnią.

Konar

Duży autobus bo mały był zepsuty.(usunięte przez administratora)

Bolo

Czy ktoś z państwa sie orientuje jaka kasa i warunki panują w Niemczech na stanowisku montera okien?

xXxX
@Bolo

5 euro netto/godz.

@xXxX

Nieprawda

@xXxX

Kasa jest inna. Jak nie wiesz, tonie wypisuj kłamstw.

@Bolo

8 zl od zamontowanego okna, w godzinę zamontujesz jedno moze półtora okna. Matematykę pozostawiam tobie

Stefan

Dobry wieczór.Mam 55 lat czy mam szanse na przyjęcie się do pracy w Fakro.Wykształcenie średnie techniczne.Parę lat temu pracowałem w Newagu ale nie byłem zadowolony bo chcieli na delegację wysyłać a ja chcę pracę na miejscu nie tułaczkę po Polsce.Ostatniow Anglii pracowałem ale już mi to obrzydło siedzenie za granicą.Wiem że zarobki słabe to nic aby na opłaty i jedzenie było już nie zamierzam się dorabiać.Tylko na delegacje nie chce jezdzić.Pozdrawiam wszystkich i prosze o odpowiedz.

MAK
@Stefan

Praca na kasie,siedzenie na tylku w ciepelku niema delegacji tam szukaj biedr-lid itd.

Stefan
@MAK

Jak bede chciał do Lidla albo do Biedronki to tam będe pytał.!!!Poza tym pytałem o Newag a widzę że tam też zainteresował Cię mój wpis i widzę że bardzo starasz się "pomóc" tak żeby zniechęcić na max.Pracujesz tu pracowałeś ta....gdzie jeszcze pracowałes???? i ile Ci płacą za to trolowanie???

Jack
@Stefan

Jestes zainteresowany FKRO, to składaj cv. Jeśli jestes dobrym fachowcem, to z uwaga zapoznaja sie z Twoja aplikacją. Jesli nie chcesz jeździć w delegacje, to tutaj możesz znaleźć cos dla siebie - firma duża i szuka ludzi o róźnych kwalifikacjach, elektryków, elektomechaników, operatorów.

Rex
@Stefan

Do fakro cie nie wezmą bo tam nieoficjalnie biorą do 45 lat. Później to już dla nich ryzyko, bo muszą płacić odprawę emerytalną jak dopracujesz do emerytury

hans
@Stefan

Ja myślę że w Newagu dostaniesz lepsze warunki, bo teraz rząd stawia na rozbudowę kolei a przez okno to najwyżej wypaść możesz

Lolek
@Rex

to nie są prawdziwe informacje

Lolek

To jest prawdziwa informacja

Bolek

Skąd wiesz?

Maja

Skąd wiesz?

Biedny pracownik

Śmiech na sali.. Płacą mało, wymagają za dużo

Roberto
@Biedny pracownik

Oni udają że płacą,to my udajmy że pracujemy

@Roberto

Po co masz udawać. Zwolnij się i idź tam, gdzie Ci będzie lepiej. Po co siedzusz w firmie, która tak Ci słabo płaci? Pr, eviez to chore....

Obserwator

Brawo. Nareszcie jest sprawiedliwość. Szkoda tylko że tak późno bo przez takich malkontentów straciliśmy porządnego dyrektora.

Rix

Pozytywnie o dziale GP :] Dzienny limit na pracownika to tylko 6 lub 7 ton szkła czyli jakieś 1200 do 1400 sztuk do przekładania w różny sposób bo przecież 105 % normy to wymóg standardowy chyba że jesteś ulubieńcem kierownika jak (usunięte przez administratora)to masz tyle do zrobienia w tydzień co zwykły szeregowy pracownik w dzień. (usunięte przez administratora) mają palarnie w męskiej szatni bo jak się nosi gazetę raz na tydzień lub pilnuje 2 osoby to się ma czas na wszystko. Dawniej wystarczał jeden kierownik teraz jest jeszcze zastępca kierownika oraz kierownik mechaników Ciekawe czy to są te oszczędności które szuka firma na każdym kroku? . Kiedy jesteś nowy to masz 3 dni i lepiej żebyś po tym czasie pracował normalnie jak wszyscy bo brygadzista z śmiechem na ustach powie do mistrza ze się nie nadajesz. Kasa ok bo przecież to ciężki dział to najniższa plus 0do 10 procent premii to norma sądecka. Z plusów to jeszcze pył szklany w powietrzu 40 stopni upału bo firma posiada nowoczesny piec hartowniczy oraz cudowny aromat mas do ze spalania szyb o niewiadomym składzie bo porządny niemiecki. Polecam pracę z całego serca bo lepiej nie można trafić na fakro

Kadrowix XD
@Rix

jak się upilnuje dwie osoby to duże prawdopodobieństwo, że reszta się zresocjalizuje i nauczy pozytywnych manier - wiem po swoim wydziale dość dużym. Pali cały zakład i to normalne od pań sprzątających, produkcji aż po dyrektorów i co to za odkrycie ?

Probosscz

W ryzach trzymać lubi a czasami aż do szczegółów się dop..... A niedajboze notatka niezgodna 5s to wyjaśnienia i pomysł naprawczy dla błędu my mamy sugerować.

RMF
@Rix

Kiero młody jest właśnie ok. Bierze za (usunięte przez administratora) nierobów i kombinatorów bo aż razie w oczy czasami co ludzie wyrabiają ze swoim brakiem przemęczenia naszczescie to widzi i się (usunięte przez administratora) Ja tam nie mam uwag. Chyba że ćwiczony przez elitę to wielki pytajnik???

Szybki Bill U2
@Rix

Zwolnij się nikt Cie tutaj nie trzyma. Znajdź coś innego jeśli tylko posiadasz aspiracje masz wykształcenie doświadczenie i niezadowolenie. W czym problem?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w fakro Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

student

chętnie

olo

Ciekawe ile dadzą na 30 lat firmy bo słyszy się że będzie skromnie

@olo

A muszą coś dawać? Ci, co tutaj tak ochoczo wypisują różne rzeczy i obrażają innych oraz firmę, nie są specjalnie lojalni wobec niej, ale na pieniążki to czekają?

olo
@Felek

Nie każdy obraża innych i firmę. Kto powiedział, że czekamy na pieniążki. Mogą być jakieś czekoladki, jabłka albo jakieś firmowe długopisy. My nie jesteśmy chciwi. Chodzi o jakiś mały gest w postaci prezentu. Może tradycyjnie jakieś kartki z podziękowaniami i słynnymi podpisami od zarządu.

@olo

Jak ktoś zaczepia na takim forum wpisem, "ciekawe ile dadzą" to oznacza kartkę z podziękowaniem lub czekoladki???? No raczej nie. Także kolego piszesz jedno, a potem się z tego wycofujesz. Tak to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o FAKRO sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w FAKRO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FAKRO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAKRO sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 25 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAKRO sp. z o.o.