FAKRO PP sp. z o.o.

Opinie o FAKRO sp. z o.o.

Bill

Skąd wzięła się nazwa FAKRO?

@Bill

od nazwisk właścicieli Florka i Kronenberg

Luck
@Bill

Teraz będzie się nazywać FAKLIM

Karol

Pojawiły się dwie oferty pracy: Specjalista ds. Servicedesk oraz Specjalista Wsparcia Systemów Informatycznych. Oferty pracy wyglądają dosyć interesująco. Zastanawiam się czy aplikować. Czy mogę prosić o informację jak w rzeczywistości wygląda praca w IT w Fakro na w/w stanowiskach?

Oooo, brawo, widzę, że obrażający innych na goworku nie są bezkarni. Ciekawe, kto będzie następny?

Edziu

Kto jest wiceprezesem w Fakro?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FAKRO sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Riki

Niektórzy fakrowcy nie znają przepisów ruchu drogowego. Jadąc w stronę ulicy węgierskiej należy przepuścić samochody wyjeżdżające z prawej strony od Velsetu (reguła prawej ręki, skrzyżowanie dróg równorzędnych) niektóre świry jadą ile fabryka dała, na zabicie, trąbią i myślą, że są królami szos, a przepisów nawet nie znają!

Robol
@Riki

Przecież 90%pracownikow ledwie umie czytać i pisać to czego tu wymagać

Jan
@Riki

Dokładnie! Kiedyś chciałem wpuścić zamochód z prawej, a za mną jakiś osobnik trąbi, gazu i drze się: (usunięte przez administratora) Poprostu brak słów... ciekawe co by zrobił, gdyby byl to kilka sekund wcześniej w domu...

@Robol

Nie wiedzialem ze az takie tumany pracuja w Fakro ,pewnie jezdza bez prawka, ciekawe czy sie na kasie znaja,

frodo

Witam. chce aplikować na elektromechanika, wie może coś ktoś (warunki pracy, jaka kasa, jaka atmosfera0

@frodo

Zależy czy masz doświadczenie na tym stanowisku.

Tzn. Kasa od tego zależy. Warunki pracy ok, atmosfera też ????

Zadowolony

Nikt tu nie pisze o tym że firma zapewniła każdemu pracownikowi witaminy i tran norweski żeby wzmocnić odporność. Dziekujemy

warehouseman

Congratulations to the employee of the Main Warehouse, (usunięte przez administratora). for the promotion of a warehouse worker. Successes in a new position, thanks to which he can continue to develop and expand his skills and knowledge. Wish your colleagues in the industry. (usunięte przez administratora), get your teeth lost. Good luck

Polak
@warehouseman

A wy juz nawet wstydzicie się komuś pogratulować i pochwalić w języku polskim?! Myślicie ze zwykli ludzie z produkcji nie znają angielskiego? Pewnie Paweł też nawet nie rozumie co jest napisane po angielsku

Ziomm
@warehouseman

Niektórym ludzią żal jest że ktoś swoją ciężką pracą zasłużył na awans zawodowy i swoje żale wylewają na forum . Jak masz jaja to idź do chłopaka i mu powiedz to prosto w twarz .

ktosiek

Witam czy słyszeliście brygadziści podpisują aneksy z podwyżką podobno 150 zł i znów będą was zwykłych ludzi pracujących sumiennie gonić do pracy jak gest....apo . Ten zakład staje się coraz bardziej obo...zem pracy . Nie pozwólcie sobie na takie traktowanie. Jeżeli wymagają od nas ,was większego zaangażowania w pracy niech to się przekłada finansowo !!! Bo będzie dalej zasada zakład udaje że nam płaci my udajemy że pracujemy ha ha ha. Pozdrawiam

Czy jest szansa na dostanie się na montaż podobno tam zarabiają najwięcej ze wszystkich działów słyszałem od znajomych

Stefan.
@Nowy

Jest. Zastanów się czy to dobry pomysł. Tam praca rozpoczyna się punktualnie, największe obciążenia kręgosłupa a kończą pracę gdy inne wydziały już stoją przy zegarach. Moim zdaniem nie warto. Różnica w wynagrodzeniu jest tylko kosmetyczna. Pracowałem tam i już bym nie chciał tam się mordować.

@Stefan.

Ja robię na Mongolii i jest mi dobrze

@Nowy

A co mam rozumieć przez slowo możliwość rozwoju w firmie ?tzn że mogę awansować na majstra, brygadzistę ?

Ktos

Ja też kiedyś będę brygadzista magnolii - trzeba mieć marzenia i do nich dążyć a was zjada jad nienawiści

@Nowy

Nie tak szybko, pomalu najpier sprzatanie wc a potem skok z mopem do sprzatania biur i podlewania kwiatow a potem stopniowo wyzej i wyzej az do garba na plecach.AMEN.

Dejw

Będą jakieś podwyżki?

@Dejw

Prawdopodobnie 2025 roku jak sie wczesniej co nie ktorzy nachapia.

Stolart Fakro

Haha premia S to coś o czym kierownicy nawet nie wiedzieli do niedawna i nikt jeszcze jej nie dostał w oddziale w dobrej... Kierownik produkcji jest w porządku do pracowników wymaga ale nie robi problemów o pierdoly natomiast nie można tego powiedzieć o kierowniku montażu. Ogólnie płaca niska nieproporcjonalna do odpowiedzialności i wykonywanej pracy. Panie sprzątaczki mają takie podstawy jak operatorzy cnc. Magazynierzy nawet nie wiedzą co i gdzie mają na magazynie a o materiał na montaż czasem ciężko się doprosić. Ogólnie chaos i brak organizacji. Utrzymanie ruchu pewnie by chciało więcej zrobić ale ich mistrz (usunięte przez administratora)ma gdzieś czy mają czym robić. Zamawia niepotrzebne rzeczy a czasami na podstawowe części czeka się kilka miesięcy. Maszyny bez udt lub nie do końca sprawne. Materiał na drodze musi być składowany bo brakuje miejsca i jest bałagan a w razie wypadku każdy umywa ręce od odpowiedzialności. Nic tylko wypadałoby zrobić zdjęcia i zgłosić do PIP.

B17
@Stolart Fakro

To wy tam macie cnc ?

Tycjan

Nikt na siłę nie trzyma w firmie, jeśli macie odpowiednie kwalifikacje można szukać innej pracy. Dla mnie to dobry pracodawca i dlatego polecam pracę.

tomek

Ile zarabia przedstawiciel handlowy, czy warto ubiegać się o to stanowisko.? Ile godzin trzeba pracować? Szef ma dobra opinię można się z nim dogadać? Realne są plany sprzedaży. Z opinii wygląda to bardzo słabo

Romek
@tomek

Na początek 2500, 8 godzin pracy, miesięczne szkolenie wstępne, plany dosyć duże.

Hans

Zgadzając się na najniższą krajową i takie warunki pracy nie szanujemy sami siebie. Zacznijmy się cenić, a nie przyjmować cały czas to co łaskawie nam podrzucą pod nos.

Robol
@Hans

Niestety nauczyliśmy ich, że można pracować za takie pieniądze i teraz jest tego efekty. Prędko się nic nie zmieni... musiałoby zabraknąć rąk do pracy...

Dobra firma polecam

Samosiek

Firma dobra na początek, można dużo doświadczenia zdobyć

Pączek
@Samosiek

Dobra firma? Za najniższą krajową to czego się dorobisz garba.

ktosiek

Jak sytuacja na magazynie????

Nikoś
@ktosiek

Pustki tylko wiatr chula . Ciekawe jaką ściemę wymyśla aby braki nadrobić.(chyba nie to że okna się nie sprzedają)

Pracoholik
@Nikoś

Nie rozumie ludzi . Było 0.9 etatu płakali że nie zarabiają wróciło do 1.0 plus premia S I nadgodziny płaczą że trzeba robić . Najlepiej siedzieć w domu i czekać aż wam manna z nieba spadnie.

AntyPracoholik
@Pracoholik

Wytłumaczę ci bo widzę że myślenie nie jest twoją mocna stroną ludzie chcą porostu balansu czyli godnie zarabiać i normalnie pracować 8 godzin dziennie i tyle, rozwinę to żebyś zaraz nie płakał że dalej nie rozumiesz. Żadnego obcinania godzin bo wypłata to kpina ani przeginania z np. 2 sobotami bo ludzie chcą normalnie zarabiać i godnie żyć GODNIE ŻYĆ!! TYLE!!

Pracoholik
@AntyPracoholik

Masz umowę o pracę i masz tam zaznaczone za ile zgodziłeś się pracować napewno złożyłeś też tam podpis - są dwa wyjścia pracować i nie narzekać lub się zwolnić i szukać szczęścia za bramą FAKRO Myślę że skoro z ciebie taki myśliciel znajdziesz wyjście z tej sytuacji.

Hahaha

Typowy trol internetowy nic powiedzieć napisać nie umie buraczek po podstawówce z wkretareczka i śrubkami w ręce a zero ambicji żeby się zwolnić bo nic innego robić nie umie to szczęścia szuka na GoWork

Pokrywdzony
@Hahaha

Ambicje i aspiracje mam ale nie będę tak jak ty letni bierny miłośniku (usunięte przez administratora)piąć się w górę bo odbiorę ci stanowisko które tak ciężko wypracowałeś (usunięte przez administratora)bo potem jak opłacisz apartament w Muszynie i weekendowe (usunięte przez administratora)z kolegami z biura.... Aaa i a ramach przypomnienia żelem dezynfekującym smarujemy tylko ręce :-)

pracoholizm to choroba
@Pracoholik

Ja już dawno znalazłem wyjście z tej sytuacji, po prostu dostosowałem tempo i ilość wykonanej pracy do wysokości wynagrodzenia, jakie otrzymuję. Jeśli pracodawca chce, abyśmy więcej robili, to musi nam więcej za tą pracę zapłacić. Normy na produkcji jakoś mogli nam podnosić, to niech to samo zrobią z zarobkami. Pracownicy to nie wolontariusze i każdemu z nich należy się uczciwa zapłata za wykonaną pracę. Wszyscy mają prawo do godnego życia a do tego niestety potrzeba coraz więcej pieniędzy, bo życie coraz więcej każdego z nas kosztuje.

Widziałem
@Pokrywdzony

Widziałem Was na filmiku z wypadu do Muszyny. Pan z wąsem bardzo zadowolony ????

BylyNiewolnik

Praca bez przyszłości. Najniższa krajowa, premie słabe, A jak chcesz zebrać ludzi żeby iść o podwyzke to większość mówi że oni dobrze zarabiają , zero ambicji. Na produkcji polecam Tylko Linie G tzw. Mongolie. Brygadzista (usunięte przez administratora)ogarnięty przynosi Ci materiał i wszystko czego Ci zabraknie A reszta pseudo brygadzistow z Lini A, B, C to jakaś porażka, nieroby, tylko by siedzieli i pieprzyli głupoty A żeby Ci coś przynieść to ni hu.. Pan brygadzista z Lini C ...(usunięte przez administratora)to już wogole przechodzi siebie , drze ryja jak tylko mu coś nie pasuje. A pan Lini A tylko by siedział w mistrzowce. Zastępca Mistrza Zmiany Pan "(usunięte przez administratora)"cwaniak jakich mało wydaje się mu że jest najmądrzejszy. Nie polecam tej smieszne firmy. Jedynie na lini G można jakoś normalnie pracować ale nie zarobisz bo kapia tylko. Więc trzymajcie się z daleka od tej firmy. I pozdrowienia dla MONGOLI

@BylyNiewolnik

Chciałem się przenieść z lakierni na montaż szwagier mi mówił że tam dobra praca - piszesz że linia G jest dobra? Dlaczego nazywają ją magnolia?

mongol
@BylyNiewolnik

Pracowałem we Fakro na montażu ,potwierdzam każde słowo !!! A już zwłaszcza o brygadzistach .

******
@Ktos

Ty się nie przenoś z działu na dział tylko uciekaj z tamtąd jak się nie chcesz garba dorobić jeszcze teraz nadgodziny jakieś śmieszne pieniądze za to i setki w soboty co ludzie się zabijają o to żeby iść a i frekfencyjna pod warunkiem że w sobotę pójdziesz a w zimie przestoje bo magazyny pełne a teraz urlopy wstrzymane ..śmiech na sali ...

Fakrofrajer były

Wchodzę tu co jakiś czas żeby trochę pobrechtać z wszystkich tych naiwnych co to myślą, że będzie lepiej i z całej tej pseudoglobalnej montowni sosnowej klejonki z klamka na dole ale to co się ostatnio tutaj wyprawia to ludzkie pojęcie przechodzi. (usunięte przez administratora) Brak jakiegokolwiek polotu. Nie mogły ktoś z Zarządu zacząć być moderatorem na tym forum? Synuś albo (usunięte przez administratora)? Przecież jedyne co robicie na tych zarządach to bicie piany i nakładanie ja na Ryśka

Wyzysk. Umowa o pracę brak. Zarobki dużo niższe niż w Niemczech. Zmuszanie do nadgodzin. Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o FAKRO sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w FAKRO sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FAKRO sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FAKRO sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 141, z czego 25 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FAKRO sp. z o.o.