Opinie o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

Maria Nowy wpis

Witam, kiedyś w ogłoszeniu dla cieśli szalunkowego było widać, że można zacząć pracę od 6 lub 7. Nie ma jednak przy tym żadnej wzmianki o ewentualnych nadgodzinach, a ktoś już kiedyś o nie pytał. Czy występują? A jeśli tak to w jakiej formie są teraz rozliczane?

Inżynier Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w tej firmie? Chodzi mi głównie o atmosferę, nadgodziny, zarobki, czy występuje praca w weekendy?

Ciekawe jak bardzo owocne było to oczekiwanie na mieszkanie sprzed dwóch lat o którym ktoś pisał? Mnie to jeszcze bardziej by interesowała praca jako zbrojarz, bo teraz właśnie do siebie szukają, ludzie po parę lat pracują czy są jednak rotacje? Myślałem, że po wpisach się dowiem ale tu niczego aktualnego nie ma. fakt faktem pokazuje ze płacą od 30 do 35 pln, opisze ktoś warunki z miejsca pracy? warto?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ?

wbr

od switu do zmierzchu tj 12h

Robol

Od świtu do nocy Niby od 7 do 18 od poniedziałku do piątku A w żeczywistości tak cię wmanewrują że jak masz niedziele wolną to dopadają cie wyżuty sumienia

matik Nowy wpis
@wbr

czekam na mieszkanie, bardzo mnie to cieszy

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bartosz

Co jest powodem tej ciszy na forum? Ludzie zainteresowani pracą w firmie szukają tu informacji.

Rafał

Dzień dobry, Interesuje mnie czy ktoś ma doświadczenie w tej firmie na stanowisku Inżynier budowy/Kierownik robót? Jakie są możliwości rozwoju w Technobudzie?

Martyna

@gg a jakie stawki maja inni kierownicy?

Czy od czasu dodania ostatniej opinii poziom wynagrodzeń w TECHNOBUD NOWY SĄCZ uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na Nuzle.pl 4 stycznia.

Gg

Dobre stawki to mają znajomi kierowników i majstrów zazwyczaj porodzinie Pujdziesz o podwyżke to usłyszysz ,,puźniej,,

Włodek

Budujemy nowe związku i niszczymy to jest tylko robota, cukierek :*

Wiktor

Czasami trzeba z pokorą przyjąć krytykę , przecież nikt będzie tego robił bez powodu!!

Flecik :)

Witam chciał bym skorzystać czekam na kontakt :)

Cieślak

Powiem tak : jeśli nie masz mocnej psychiki to sie nawet nie pchaj do technobudu. Na każdym kroku bedą Ci dawać do zrozumienia ze nic nie potrafisz i jesteś zerem a Ty w tym stresie będziesz robił więcej i więcej aż w końcu wylądujesz na stołku ze sznurkiem na szyji jak niejaki iwański Krzysiek. Ps. Panie rysiu Rogowski kup se pan wkoncu inne ciuchy bo od 3 lat widzę pana w tych samych

Czarek

To jest forum dla pracowników a skargi kieruje się na adres firmy!! Rozliczenia firm to zupełnie inna bajka.

Tomi

Uwaga !!! Nie płacą Podwykonawcą . Najpierw tempo bo terminy a potem tną kasę i szukanie kwadratury jaj . Nie polecam !!!

moro
@Tomi

Czy mógłbyś napisać coś więcej ,jestem bliski podpisania umowy

Czyżby tak dobrze się wam pracowało i nie ma chętnej osoby do napisania na forum? Może nie potrzebujecie pracowników bo jest dobrze?

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Waldi

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza??

Zuza

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Mateusz

Ocena o firmie nie była zbyt przychylna a czy w tym roku jest poprawa? Tak się domyślam ponieważ cisza na forum wskazuje, że jest dobrze. Chciałbym pracować ale lubię wiedzieć cos wiecej.

Agnieszka

Ostatnie zamieszczone komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu zmieniła się TECHNOBUD NOWY SĄCZ? Czy w firmie zaszły jakieś znaczące zmiany? O czym warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów?

afu489ed

witam, pracowałem w technobudzie rok, niestety o rok za długo. aktualnie pracuje z nimi ( w innej ekipie ) na pewnej budowie. Co do warunków pracy : - parcie na godziny - duża ilość godzin ( 12 to u nich norma ) - zero bhp, chyba ze im behapowiec powie to wtedy cos zrobią. - kasa na czas była zawsze bez opóźnień. - spanie dają w delegacji, ale co z tego jak mieszkasz z ludźmi którzy przyjeżdżają z wsi rożnego rodzaju, zachowują się jak świnie. w nocy jak komuś przeszkadza chrapanie to jak złe trafi to nie uśnie. Ja miałem 4 osoby w pokoju... tragedia. - obiady jak ktoś pisał wyżej, są ale tylko w zimę, na lato już nie ma, chyba ze sobie zapłacisz, bo tatko płacisz tylko 3 zl w okresie zimowym. A teraz ogólne wrażenia. Robota była by i fajna gdyby nie ilość godzin jakie robią i tempo pracy. Kazdy chce być lepszy od drugiego. Ekipy prześcigają się w tempie pracy, a bo material, a bo beton, kto pierwszy ten lepszy. Podpieprzanie do kierowników, majstrów - norma, ale idzie przywyknąć, kwestia olewki :) A najlepsze na koniec :D Jak maly przerob, głownie cesle, to przychodzi kierownik i mowi ze musi obciąć stawkę np o złotówkę , oczywiście później obiecanki ze stawka wroci etc, no ciezke czasy ma firma, i tak cale zycie. Oczywiscie nikt sie nie sprzeciwi tylko kiwnie glowa, ze jak firma biedna no to wesprze ją. Patologia ale ok , jesli ktos lubi sie dawac (usunięte przez administratora) to mozna i tak :)

Zostaw merytoryczną opinię o TECHNOBUD NOWY SĄCZ - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w TECHNOBUD NOWY SĄCZ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHNOBUD NOWY SĄCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TECHNOBUD NOWY SĄCZ
2.9/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Grodzka 5
    33-300 Nowy Sącz