Opinie o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHNOBUD NOWY SĄCZ w Nowy Sącz

armian

Technobud Nowy Sącz nie szanuje WOGULE pracowników którym zawdzięczać może bardzo bardzo wiele.Dlatego też jest masowe wyludnienie z tej firmy.Np:umowa o pracę od kwoty 1380 na godzinę dają 10 złotych+700 w kopercie a do tego we wrocławiu i poznaniu.Praca tłumaczą się akordowa żeby nie dać zarobić a do tego po 12 godzin dziennie i dłużej.Majstrowie to jak [usunięte przez moderatora] pilnują tylko żeby zapierniczać jak najwięcej,najszybciej i nie mieć czasu na złapanie oddechu .Nigdy nie wrucę do tej firmy po 6 latach mordegi z nimi i nieustającą walką o stawki.

Norbi

Mam pytanie do pracowników. Może potrzebna jest Wam jakaś pomoc prawna, bo czytając niektóre z tych wypowiedzi, wszystko wskazuje na to iż panuje tam trochę nieprawidłowości. Mam doświadczenie w pewnych sprawach, zwłaszcza czytając różne opinie na różnych forach. Nie bójcie się o tym mówić, bo tylko w ten sposób jest możliwość poprawy waszych warunków pracy. [usunięte przez moderatora]

armani_night

orchel! - 2012-08-17 23:00:51 i jedna z najlepszych brygad zbrojarskich odeszła własnie z technobudu, szykuje się jakaś rewolucja!? a może pociągną innych za sobą!!!CAŁA EKIPA I KILKU POJEDYNCZYCH ODESZŁO, I TRZEBA SOBIE W ŻYCIU POMAGAĆ BO JAK TYLKO JEST OKAZJA TO CZEMU MIELIBY NIE DOJECHAĆ DO NICH

orchel!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHNOBUD NOWY SĄCZ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
morgi23

andy - 2012-08-12 17:34:09 Pamiętać trzeba że pracowników należy szanować,a to że pieniądze wypłacają i wypłacają na czas powinno być normą w Polsce i wcale niema za co ich chwalić. Pracuje prawie od początku w tej firmie, fachowców mają wielu tylko żeby chociaż trochę ich szanowali...Ale nie jest,żyjemy w takim kraju gdzie same przekręty,a ludzie pałyją się na wzajem, zniszczyć,zdeptać,ale cóż,nasz wybór...

andy

majster1110

ja tilko chiałem zapytac, czy jestes zdrowy psychicznie.

marsianka1110

czy ty wogóle zastanawia sie nad swoimi słowami,tak łatwo ci pisac takie wymyslone rzeczy,czy może ten pan nadepną ci na odcisk,chcesz tak bardzo sie zemscic,smieszne bardzo,ale po wpisie widac co to jest za człowiek.

marsianka1110

ludzie, zapierniczamy jak [usunięte przez moderatora],a wy gnębicie jeden drugiego,przecież jak czytam,to sama nienawisc, pracujemy, jak się nie myle, razem, [usunięte przez moderatora]w swoje gnizdo.

morgi@23

wielu jest dobrych majstrów,jeden leprzy drógi gorszy,niema ludzi doskonałych,niewiem,najgorzej obżucic błotem jakiegos majsterka, i chława NAJWYRZSZEMU,wszyscy zli tilko ja jestem OK,po prostu wszyscy jestesmy ludzmi,a jakimi,to trzeba zadac to pytanie sobie samemu...

marek@34

jak pracujesz 7 lat w tej samej firmie,to powinienes znac goscia,bo niewielu nas zostało,tilko nie pamiętamy dobrych rzeczy,a z resztą nieważne,swiadczy o ludziach,tilko żal, że mamy taką krótką pamięc,ale już nie dłudo....

benton@

student398@ - 2012-07-31 11:35:48 ludzie, wam w głowach poprzewracało, na forach jestescie odważni, bo nikt was nie zna,a i tak wiedzą kto takim błotem obrzuca szefostwo,tilko oni nie zwracają uwagi na te pomówienia,czy wy wszyscy jestescie tacy pożądni,a idz do biura i powiedz im prosto w oczy, zobaczymy jaki będziesz smiałyCiekawy jestem kto to taki bo nikt mi nie przychodzi do głowy. Był jeden taki ale on już jest teraz kierownikiem (Pan [usunięte przez moderatora]) i przed nim czapki z głów. A znam go od chwili gdy przyszedł do firmy i drugiego takiego nie było. Potrafił wszystko poukładać, naprawdę fajny gość.

morgi23

firma jest OKszefostwo zatrudnia i wymaga na siłe nikt nikogo nie trzyma wybór należy do ciebie.

student398@

nata345

będziecie prosić TECHOBUD o przyjęcie do pracy na kolana,na koklana...

morgi23

szkoda liudzi popłaciły podatki za frajer

marmur@

obłowiliscie sie wszyscy u radeckiego,kradliscie, chłop poszedł z torbami i was pociągną za sobą ale i tak wam zrobił koło (usunięte przez administratora) y brawoooo

morgi23

a co ty zrobiłes w tej sprawie,zawsze szukacie kozła ofiarnego a sami stoicie w cieniu za plecami jak cos, to ktos, tilko nie ja,super sprawa jak jest dobrze to dupe liże,a jak jest zle to (usunięte przez administratora)

benton@

a co do radeckiego i radimeksu to sam sobie możesz odpowiedzieć czemu i dzięki komu tyle osób zastało na lodzie. Byłem, pracowałem, czekałem, wierzyłem... i czasem ich spotykam, tych co tak bardzo ufali radeckiemu.

morgi23

swiete słowa my jestesmy siłą,ale prace mamy

Zostaw merytoryczną opinię o TECHNOBUD NOWY SĄCZ - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w TECHNOBUD NOWY SĄCZ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHNOBUD NOWY SĄCZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TECHNOBUD NOWY SĄCZ
2.9/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Grodzka 5
    33-300 Nowy Sącz