Opinie o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Addit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Addit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Robol

Firma ogólnie ok. Jednak będąc na 1 stanowisku trzeba ogarnąć nie tylko swoje obowiązki, ale też innych. Pracownik biurowy jest gorzej traktowany niż produkcyjny. Oni (na szczęście nie wszyscy) mają zawsze czas na papieroska i na kawkę. Produkcyjnym nikt nie powie, że coś zepsuł, tylko winę ponosi zawsze inżynier który "źle przygotował proces produkcyjny". Niektórzy z produkcji jawnie kładą lachę na robotę, a i tak zarabiają 2 razy lepiej niż inżynierzy. Nadgodzinki, 50-siątki, setki itp. Biurowy, kiedy chce przyjść w sobotę aby podgonić jakiś temat słyszy, że ma słabo zorganizowany czas pracy i żeby ogarnął wszystko w 8 godzin. Jeżeli się nie wyrobi - niech zostanie, ale najlepiej za darmo. Na pseudo rozmowie oceniającej usłyszy, że i tak jest za mało elastyczny i wydajny. Poza tym firma rozwija się dosyć szybko, ale pracownik jest niestety coraz bardziej wyzyskiwany. Jeden wielki plus - można za darmo chodzić na angielski albo niemiecki.

węgrówek

Fakt. Jedyny znany, ludziom na kierowniczych stanowiskach system motywacyjny to tylko kij. Na rozmowie nic nie wynegocjujesz, bo przyznaje się pieniądze z góry i albo bierzesz albo nie. Bywało lepiej. A, no i nie próbuj chorować, tzn. chorować możesz, tylko zwolnień nie przynoś, bo nie mile postrzegane przez niektórych.

stary pracownik

Krzywdy ci nie zrobią, Możesz sam spróbować. Stawkę musisz wynegocjować. Jest tabela według której przyznają pensje. Są oczywiście widełki. Umów się na rozmowę i sam zobaczysz. Możesz chcieć dużo. Nikt się na to nie obrazi. Później i tak ściągną cię na ziemię:)

Manus Manum Lavat

Pracowalem i zrezygnowalem. Duza firma w malym miescie. -Pewnie tam po rodzinie albo tzw. "ziomkow" niema zatrudnionych hehe, w takim stanie rzeczy to niema szans sie wybic tym bardziej ze praca jest wymagajaca i niewazne ile umiesz tam z kazdego da sie zrobic malo kompetentnego poprzez zlecone prace, a nie trzeba tlumaczyc kto bedzie mial lepsze zajecia, a atmosfera pracy w poscie wyzej: (usunięte przez administratora)

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
XXX

Dlaczego nikt nie wspomni o tzw. umowach śmieciowych??? Na taka firmę??? Starzy pracownicy żeby nie byli brani pod uwagę?? Rozumiem,nowi...ale są tacy co pracują po 3 lata za marne pieniądze i [usunięte przez moderatora] i stoją w miejscu.Pomyślcie trochę o nich.Jest ich garstka ale jednak.Czekaja na lepsze czasy.Firma się dynamicznie rozwija a oni stoją w miejscu.

produkcyjny

z jakiego byka ty spadłeś??? wszystko to co piszesz to bzdury wiem bo pracuję. do nadgodzin człowiek jest zmuszany a zarobione nadgodziny trzeba odbierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Szczerze mówiąc to więcej osiągnęła niejedna sprzątaczka niż ten kierownik, bo nie liczy się stołek na którym siedzimy, ale to jak się na stanowisku sprawdzamy i to że ludzie nas szanują za naszą pracę... Co do firmy - jak wszędzie - są plusy i minusy, na szczęście firma ma duuuużo więcej plusów niż minusów narzekają najbardziej Ci co najmniej robią a nigdy wcześniej nie pracowali naprawdę.

pewny

co wy opowiadacie to jest super firma !!!!! można w niej zrobic karierę nikodema dyzmy przykładem jest lakiernia gdzie "szefuje" jeden z najlepszych specy w dziedzinie lakiernictwa który w firmie coovap był pionkiem od czarnej roboty a teraz "hohoho" jestem ciekaw ile [usunięte przez moderatora] additowi roboty i ile jeszcze [usunięte przez moderatora]

gsdfg

:)))

Nit

kolega to chyba na produkcji nie pracuje,że takie rzeczy pisze.

zmeczony

jesli Ty mowisz ze sa dobre zarobki to jestes śmieszny co najmniej...człowiek pracuje juz ponad trzy lata w tejj firmie i ani razu nie miał rozmowy o podwyżkę i grosza nie dostał przez tyle tat....nie polecam pracy w tej firmie.ostrzegam najgorsza w której pracowałem.

nit

i pamiętaj kandydacie do pracy, znajomość rysunku technicznego to podstawa, możesz mieć papiery do obsługi rakiety kosmiczne, jesli tego nie znasz to nie zatrudnią ciebie!!!!!!!!!!

Mir

Zarobki nawet ok, jak na małe miasto. Atmosfera jednak nie bardzo (donosicielstwo, wyścig szczurów, niejasne sytuacje). Decyzje zapadają nagle i nie ma z nimi dyskusji. Ogólnie stosuje się politykę niedomówień.

FuX_08

Czy ciężko tam się dostać? Jakie są wymagania pracodawcy?

kotek

a ile można dostać na start? mam zamiar zatrudnić sie tam i chciałbym wiedzieć.

potomek

Nie jestem pracownikiem, ale klientem ADDIT-u i jak czytam te peany, to zastanawiam się za co tam tak dobrze płacą? Dla mnie to beznadziejna komuna. Nie terminowi, słabi jakościowo. Lipa. Nie polecam nikomu współpracy z tą firma.

Tam gdzie stało zomo
@potomek

Hahah tacy jak Ty potomkowie wodza za zachodniej granicy , narzekają a mimo to kupują bo wiedzą że za tą kasę którą zapłacą nigdzie w europie takiego towaru nie dostaną .

MARGO

Polecam Można zarobić nawet [usunięte przez moderatora] złotych. Super firma

Ogólnie firma jest o.k. ale żeby dobrze zarobić na "produkcji" trzeba popracować od 3 do 5 lat. Warto czekać i zdobywać doświadczenie. Operator CNC. POLECAM

lembri

Super firma i super zarobki polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Addit Sp. z o.o. - Węgrów

• Jak się pracuje w Addit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Addit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Addit Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Addit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Addit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Addit Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Przemysłowa 20
    07-100 Węgrów