ADDIT SP.ZO.O

Węgrów

Opinie o ADDIT SP.ZO.O

lembri 2010-10-14 22:36:14
Super firma i super zarobki polecam.
anonim 2011-01-14 00:23:09
Ogólnie firma jest o.k. ale żeby dobrze zarobić na "produkcji" trzeba popracować od 3 do 5 lat. Warto czekać i zdobywać doświadczenie. Operator CNC. POLECAM
MARGO 2011-05-31 11:32:55
Polecam
Można zarobić nawet [usunięte przez moderatora] złotych.
Super firma
potomek 2011-10-14 11:28:35
Nie jestem pracownikiem, ale klientem ADDIT-u i jak czytam te peany, to zastanawiam się za co tam tak dobrze płacą? Dla mnie to beznadziejna komuna. Nie terminowi, słabi jakościowo. Lipa. Nie polecam nikomu współpracy z tą firma.
kotek 2012-03-19 15:53:44
a ile można dostać na start? mam zamiar zatrudnić sie tam i chciałbym wiedzieć.
FuX_08 2012-06-20 20:39:02
Czy ciężko tam się dostać? Jakie są wymagania pracodawcy?
Mir 2012-09-17 22:21:03
Zarobki nawet ok, jak na małe miasto. Atmosfera jednak nie bardzo (donosicielstwo, wyścig szczurów, niejasne sytuacje). Decyzje zapadają nagle i nie ma z nimi dyskusji. Ogólnie stosuje się politykę niedomówień.
nit 2012-10-14 14:17:20
i pamiętaj kandydacie do pracy, znajomość rysunku technicznego to podstawa, możesz mieć papiery do obsługi rakiety kosmiczne, jesli tego nie znasz to nie zatrudnią ciebie!!!!!!!!!!
zmeczony 2012-11-03 01:58:17
jesli Ty mowisz ze sa dobre zarobki to jestes śmieszny co najmniej...człowiek pracuje juz ponad trzy lata w tejj firmie i ani razu nie miał rozmowy o podwyżkę i grosza nie dostał przez tyle tat....nie polecam pracy w tej firmie.ostrzegam najgorsza w której pracowałem.
Nit 2012-11-09 19:51:40
kolega to chyba na produkcji nie pracuje,że takie rzeczy pisze.
gsdfg 2012-11-19 11:12:23
:)))
pewny 2013-02-19 02:47:50
co wy opowiadacie to jest super firma !!!!!
można w niej zrobic karierę nikodema dyzmy przykładem jest lakiernia gdzie "szefuje" jeden z najlepszych specy w dziedzinie lakiernictwa który w firmie coovap był pionkiem od czarnej roboty a teraz "hohoho"
jestem ciekaw ile [usunięte przez moderatora] additowi roboty i ile jeszcze [usunięte przez moderatora]
Nick 2013-03-20 21:40:52
Szczerze mówiąc to więcej osiągnęła niejedna sprzątaczka niż ten kierownik, bo nie liczy się stołek na którym siedzimy, ale to jak się na stanowisku sprawdzamy i to że ludzie nas szanują za naszą pracę... Co do firmy - jak wszędzie - są plusy i minusy, na szczęście firma ma duuuużo więcej plusów niż minusów narzekają najbardziej Ci co najmniej robią a nigdy wcześniej nie pracowali naprawdę.
produkcyjny 2013-03-21 12:41:38
z jakiego byka ty spadłeś??? wszystko to co piszesz to bzdury
wiem bo pracuję. do nadgodzin człowiek jest zmuszany a zarobione nadgodziny trzeba odbierać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
XXX 2013-05-22 23:14:07
Dlaczego nikt nie wspomni o tzw. umowach śmieciowych??? Na taka firmę??? Starzy pracownicy żeby nie byli brani pod uwagę?? Rozumiem,nowi...ale są tacy co pracują po 3 lata za marne pieniądze i [usunięte przez moderatora] i stoją w miejscu.Pomyślcie trochę o nich.Jest ich garstka ale jednak.Czekaja na lepsze czasy.Firma się dynamicznie rozwija a oni stoją w miejscu.
Manus Manum Lavat 2013-11-22 18:36:51
Pracowalem i zrezygnowalem. Duza firma w malym miescie. -Pewnie tam po rodzinie albo tzw. "ziomkow" niema zatrudnionych hehe, w takim stanie rzeczy to niema szans sie wybic tym bardziej ze praca jest wymagajaca i niewazne ile umiesz tam z kazdego da sie zrobic malo kompetentnego poprzez zlecone prace, a nie trzeba tlumaczyc kto bedzie mial lepsze zajecia, a atmosfera pracy w poscie wyzej:
stary pracownik 2014-08-02 16:38:31
Krzywdy ci nie zrobią, Możesz sam spróbować. Stawkę musisz wynegocjować.
Jest tabela według której przyznają pensje. Są oczywiście widełki.
Umów się na rozmowę i sam zobaczysz. Możesz chcieć dużo. Nikt się na to nie obrazi. Później i tak ściągną cię na ziemię:)
węgrówek 2014-10-22 16:12:32
Fakt. Jedyny znany, ludziom na kierowniczych stanowiskach system motywacyjny to tylko kij. Na rozmowie nic nie wynegocjujesz, bo przyznaje się pieniądze z góry i albo bierzesz albo nie. Bywało lepiej. A, no i nie próbuj chorować, tzn. chorować możesz, tylko zwolnień nie przynoś, bo nie mile postrzegane przez niektórych.
Robol 2014-12-17 21:02:32
Firma ogólnie ok.
Jednak będąc na 1 stanowisku trzeba ogarnąć nie tylko swoje obowiązki, ale też innych. Pracownik biurowy jest gorzej traktowany niż produkcyjny. Oni (na szczęście nie wszyscy) mają zawsze czas na papieroska i na kawkę. Produkcyjnym nikt nie powie, że coś zepsuł, tylko winę ponosi zawsze inżynier który "źle przygotował proces produkcyjny". Niektórzy z produkcji jawnie kładą lachę na robotę, a i tak zarabiają 2 razy lepiej niż inżynierzy. Nadgodzinki, 50-siątki, setki itp. Biurowy, kiedy chce przyjść w sobotę aby podgonić jakiś temat słyszy, że ma słabo zorganizowany czas pracy i żeby ogarnął wszystko w 8 godzin. Jeżeli się nie wyrobi - niech zostanie, ale najlepiej za darmo.
Na pseudo rozmowie oceniającej usłyszy, że i tak jest za mało elastyczny i wydajny.
Poza tym firma rozwija się dosyć szybko, ale pracownik jest niestety coraz bardziej wyzyskiwany.
Jeden wielki plus - można za darmo chodzić na angielski albo niemiecki.
tupcio grobcio z hali 7 2015-02-28 18:55:50
Większość z tych opinii to bzdury addit to najlepsza firma w okolicy kto nie pracowal w innych okolicznych zakładach ten nie wie jakie sa tam realia i warunki pracy pzdr a najważniejsze ze można dobrze podjeść np w tlusty czwartek
pako 2015-03-11 19:07:29
nie polecam tej firmy firma krzak i oszukuja
marti 2015-06-21 17:07:29
Ile może zarabiać pracownik który pracuje na prasach CNC od 5 lat i od roku jest brygadzistą?
wera 2015-08-16 17:36:11
Sytuacja w firmie jest zła.Liczą się pieniądze a nie ludzie.Straszą pracowników zwolnieniami za nie wyrobione dniówki chociaż nie jest to ich wina.
Anonim 2015-10-18 22:01:53
Dostałem się do tej firmy na umowę zlecenie niestety porobiłem tylko niecały miesiąc i powiedzieli że mam siedzieć w domu do odwołania i do tej pory nikt się nie odezwał
pracownik 2015-10-25 16:20:41
witam niestety w firmie nie jest tak kolorowo jak sie wydaje po pierwsze prace w firmie mozna dostac po znajomosci,90 procent pracuje po znajomosci ,syn kierownika daleka rodzina prezesa itd itd przychodza do pracy czesto bez odpowiednich kwalifikacji nie nadaja sie na dane stanowiska ale pensje maja wyzsze bo przyszli do pracy po znajomosci,ogolnie pensje sa bardzo male a oczekuje sie od pracownikow nie wiadomo czego haha smiech na sali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
anonim 2015-10-25 20:20:59
No nie wiem czy ta praca mi nie wychodzila. Starałem się jak moglem, na nic nie narzekalem ponieważ bardzo zależało mi na tej pracy bo wiadomo ja teraz ciężko o jaką kolwiek pracę. Nie mogę się jednak zgodzić z tym że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to chyba trochę za mocne słowa bo pracuję się tylko 8 godzin a wiemy dobrze że nie wszędzie tak jest.
silver 2015-11-30 09:19:01
organizacja pracy przypomina mecz piłki nożnej w zakładzie psychiatrycznym...
Szczur 2016-02-07 19:59:50
Ta firma to jedna wielka ściema, z zewnątrz owszem nowocześnie i czysto. Ale jakiej sraki dostają kierownicy gdy jest wizyta klienta lub właściciela. Kierownicy to półgłówki sterowane przez chorego na ambicje prezesa. Płacą grosze a wymagają cudów od ciebie. Inżynierzy którzy proszą cie o pomoc przy wymyśleniu przepisu pakowania bo sami nie maja pojęcia. Jakość też pozostawia wiele do życzenia gdzieś zapomniano dac spoiny spawalniczej to przeciez szybciej dac silikon i zamalowac zeby nie bylo widac.
Ogolnie misja tej firmy to NIEMIECKA JAKOŚĆ TANIEJ NIZ W CHINACH.
Gorąco nie polecam
Amiz80 2016-03-30 20:16:05
Gute Firma
lll 2016-04-27 18:46:55
W dniu 20 lutego 2015 r. na portalu Gowork dokonałem wpisu, który odnosił się bezpośrednio do kierownika produkcji i dyrektora firmy Addit. Stwierdzam, że wpis tennie miał żadnego uzasadnienia w faktach, był nieprawdziwy i obrazliwy i uwłaczał ich godności osobistej. Przepraszam kierownika produkcji i dyrektora oraz pracowników firmy Addit za podważanie dobrego wizerunku firmy. Łukasz Krzymowski
Nie powiem 2016-05-16 23:38:41
Witam
Ogólnie firma jest ok. Można zdobyć doświadczenie w nowoczesnej międzynarodowej firmie , co do tego że dobrze płacą to niestety bym się nie zgodził . Pracownik produkcji (bez długiego starzu pracy w firmie) na odpowiedzialnym stanowisku zarabia mniejwięcej a raczej mniej niż sprzedawczyni w znanym robaczanym dyskoncie , mowa tu oczywiście o gołym etacie bez nadgodzin.
+atmosfera
+możliwošć rozwoju
-zarobki
Pracownik 2016-08-23 18:05:49
Pracuję tam od 2 miesięcy i pierwszy miesiąc pracowałam tylko na umowe zlecenie a teraz mam normalną umowę na 3 miesiące. Zarobki też nie są najgorsze. a co do godzin pracy zostaje się po godzinach ale nikt cię do tego na siłe nie zmusza nie możesz nie zostajesz a za wszystkie nadgodziny masz zapłacone. Przynajmniej teraz tak jest :)
Pracownik 2016-10-10 10:06:08
Wypłaty wpływają na konto w terminie do 10 każdego miesiąca
wedf 2016-10-13 19:28:52
@Pracownik no to super że akurat wypłata w firmie jest u nich terminowa bo przecież bo jednak nie w każdej firmie się coś takiego zdarza taka prawda
Zostaw swoją opinię o ADDIT SP.ZO.O - Węgrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADDIT SP.ZO.O