Opinie o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Addit Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Addit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addit Sp. z o.o. w Węgrów

Czy w Addit Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Grześ

Jeśli jesteś w gronie (usunięte przez administratora) to nie ma żadnych problemów.

Jacek Nowy wpis

Szukam pracy w dziale finansowym i znalazłem nowe dla kontrolera finansowego. Jak jest z podejściem jeśli chodzi o doświadczenie na podobnym stanowisku. W ogłoszeniu pisze że trzeba mieć 5 lat. Ja mam tylko dwa i zastanawiam się czy o mnie nie zdyskwalifikuje od razu. Ktoś był już na rekrutacji i to nie było przeszkodą w przejściu do następnego etapu?

Pomocny Nowy wpis
@Jacek

Ja się na finansach nie znam, ale najlepiej to złóż CV najwyżej powiedzą że za mało doświadczenia, nic nie stracisz a może zyskasz, ogłoszenie już jakiś czas wisi.

Xxx Nowy wpis

Firma przereklamowana. Płaca minimalna.

Klarysa Nowy wpis

Dowiem się od was, jak wymagają komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, to jaki poziom zgodnie z klasyfikacją to oznacza? Bo mi się to kojarzy z B2. Pytam w kontekście pracy jako inżynier technolog.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy urlop w Addit Sp. z o.o. jest płatny 100%?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Chętny

Ile czeka się na odpowiedź po złożeniu CV.

@Chętny

Cześć, super sprawa, ja też jestem ciekawa. Dajcie od razu znać, jak wyśle się cv, to każdy dostaje odpowiedź, czy tylko ci, którzy przechodzą do kolejnego etapu? Jakiś automatyczny mail przyjdzie, jak dana kandydatura jest odrzucona?

Anka

Ok, a co do samej rekrutacji, to czy pierwszy etap to jest jakas rozmowa, wymiana maili, czy jest od razy do zrobienia zadanie rekrutacyjne, które już jest formą selekcji? Czy odzywają się, to znaczy robi to ktoś z HR czy manager danego działu?

Boguśka

Jestem ciekawa, jak wygląda struktura w firmie? Czy to jest mocna i ścisła hierarchia? Czy raczej płaska struktura i wszyscy mają ze sobą bliskie, luźne relacje? Pytam w kontekście pracy jako Kontroler Finansowy. Napisali, że atmosfera jest przyjazna, ale właśnie, tylko w dziale gdzie się pracuje i z osobami na podobnych stanowiskach, czy też z szefostwem, wyższymi managerami?

Jakie są zarobki na dzień dzisiejszy?

Grześ

Jaka atmosfera panuje w firmie Addit Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 17 czerwca. Czy jest rotacja?

Maciej

Kiepska atmosfera to racja praca fajna ale liderzy mają w (usunięte przez administratora) wszytko co by się działo to do kierownika wysyłają ciągle kierownik i tak nic nie pomoże liderzy by ciągle se siedzieli i w sumie nic ich tak na prawdę nie obchodzi a ludzie różni pracują jak to to wszędzie są kwasy przeważnie to starsi pracownicy chcą młodych wykorzystać se usiądą a oni będę robić każdy każdego tylko kryje tam co by się nie działo bez uprawnień nawet jeżdżą małolaci wózkami nawet ich nie wyślą na jakieś kursy a pewnie więcej kasy wyciągają co starsi pracownicy po kilku latach tyle mają

Średnio jest fajne czasy wspominam w tej firmie dosyć długo pracowałem ludzie różni i dziwna atmosfera panuje dużo mówią mało robią też robota fajna tylko te czasy dniówki

Co to znaczy, że ciągle coś nie tak? Jesteś w stanie napisać, z czym najczęściej związane są te problemy... Podać jakiś przykład? I coo z pieniędzmi jest nie tak? Ile można dostać wynagrodzenia na daną chwilę?

Chwytliwy

Niby firma duża, zagraniczna, nowoczesna a nazewnictwo technologiczne to chyba z kosmosu wzieli - krępowanie, tuptarowanie, mikrosznit. Nawet w necie nic takiego nie można znaleźć.

Damian
@Chwytliwy

A tobie nazwy aż tak przeszkadzają? Nie ważniejsze jest jakie warunki pracy dają? Bo dla mnie tak. Wiesz coś o zarobkach? Widełki byłby ok.

Chwytliwy
@Damian

A Twoje imię jak będę źle wymawiać,pisać to też Ci się będzie przeszkadzać. Zależy na jaki dział, stanowisko byś aplikował. Najlepiej można zarobić na spawalni. Nie wierz w opowieści że można tu zarobić kokosy. Można ale musisz robić po 230-240 godzin miesięcznie. Jak jesteś kumaty to na sp 3,5 powinieneś dostać. Ogólnie gdybym miał się tutaj drugi raz zatrudnić to bym się mocno zastanowił...

Szczerze, czy to ironia? Bo kolega wyżej pisał w tonie, że jakby miał drugi raz się tu zatrudniać, to by się mocno zastanawiał. Pisał coś o spawalni, że podobno 3500 na rękę można dostać, jak się jest kumatym. Chodzi o ty, by znać swoją wartość i negocjować na rozmowie o pracę? I czy prócz tej pensji zasadniczej byłaby i premia przewidziana?

Wozkowy

Panowie ile zarabia operator wózka w Addicie i jakie zmiany 2 czy 3? Pozdrawiam i liczę na konkretne odpowiedzi odnoście mojego pytania.

XYZ

Jak jest na lakierni ??? .Można zarobić normalne pieniądze ???

Anonymous
@XYZ

Zależy od tego czym są dla Ciebie normalne pieniądze. A tak serio, jeżeli chcesz pracować po 12h przez 5 dni w tygodniu plus sobotę za trochę ponad piątkę to zapraszamy bardzo cieplutko ????

Julia
@Anonymous

Tylko takie godziny pracy są u was, czy da się pracować normalnie po 8 h?

T
@Julia

Normalnie po 8h się pracuje co ponadto jest płatne albo o 50% albo nawet 100% więcej

Julia

Czy oferta na stronie firmy na inzyniera jakości procesu jest jeszcze aktualna? Z jakimi zarobkami się liczyć na tym stanowisku, bo nie napisali? Podobno firma wykorzystuje nowoczesne technologie, jak to ma się do rzeczywistości w waszym odczuciu?

Czy Addit Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Pracownik z 3letnim stażem+

Aktualne nie ,ale w przeciągu miesiąca maja być prowadzone rozmowa z przedstawicielem multisportu.

Teresa
@Pracownik z 3letnim stażem+

I udało się coś wynegocjować, czy nie za bardzo? Macie już tę kartę Multisport? ;)

P.
@Teresa

Nie

Sylwia
@P.

To smutno... A jakieś inne benefity? Prywatna opieka medyczna? Albo inne jakieś dodatki pozapłacowe? Teraz w większości firm to jest standard

Skn
@Sylwia

Cały szereg benefitów: - Wypłata w terminie. - Zapewnione narzędzia do pracy. - Młody dynamiczny zespół. - Premie dla zarządu.

Teresa

czytałam że pracujecie tutaj na trzy zmiany . dajcie znać w jakich godzinach te zmiany ? czy standardowo czy inaczej ? i orientujecie się może czy da się dogadać i pracować na jedną , góra dwie zmiany ? bo na nocki mam przeciwskazania zdrowotne ...

Grzes
@Teresa

W tej firmie wszystko się da

Dominika
@Grzes

Piszesz to jak najbardziej pozytywnie czy niestety prześmiewczo? Na tych forach trudno czasami sarkazm wyłapać to się upewniam

@Dominika

Oczywiście że... pozytywnie

Mama

Witam.Serdecznie czy w firmie Addit jest możliwa tylko nocna zmiana?

Chętny

Jareczku da radę jeszcze kiełbaskę ogarnąć na majóweczke bo zapomnialem się zaopatrzyć ?

Grzegorz
@Chętny

Organizujecie wspólną, firmową majówkę? Zdaje się, że firma dba o morale pracowników? Aczkolwiek wspominano również, że strasznie gonią, a zarobki w porównaniu do tego, co się robi, wcale do najlepszych nie należą. To jak tam się naprawdę robi, warto składać cv?

Ile jest zmian w Addit Sp. z o.o.?

Zmiennik

Są 3 zmiany, chociaż gdyby mogli były by 4.

Pracerz

Witam, Jak wyglądają zarobki w biurze ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Max

Dużo rzeczy, blach, maszyn a miejsca mało. Na produkcji raczej nikt nie poleży, bo w systemie musi wykazać całą dniówkę, a każda praca ma opisaną czasochłonność i to trzeba się uwijać aby zdążyć. Jak ktoś ma lepszą perspektywę, to specjalnie bym się nie pchał na produkcję. Zarobki co najwyżej przeciętne, a zdrowia człowiek straci w tym (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Addit Sp. z o.o. - Węgrów

• Jak się pracuje w Addit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Addit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Addit Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Addit Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Addit Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Addit Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 113 ocen.
  • Przemysłowa 20
    07-100 Węgrów