Opinie o aegon.pl - Aegon Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. w Warszawa

Grupa kapitałowa Aegon w Polsce to cztery podmioty: Aegon Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. - ekspert w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych w ramach umowy ubezpieczenia na życie. Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. - zarządza otwartym funduszem emerytalnym w ramach filaru systemu ubezpieczeń społecznych. Aegon Ubezpieczenia Majątkowe (AEGON Magyarország Általános Biztosító Spółka Akcyjna Oddział w Polsce) - oferuje ubezpieczenia mienia. Aegon Services Sp. z o.o. - rozwija, wspiera i koordynuje sieć sprzedaży spółek Aegon w Polsce.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aegon w Warszawa

Gruszka

Witam. Widzę że walka z ubezpieczycielami dalej trwa. Jakiś czas temu miałem podobny problem z polisą. Gdy chciałem ją zlikwidować okazało się że dostanę jakieś marne grosze… naliczyli mi opłatę likwidacyjną w wysokości 90% próbowałem pisać listy odwołania reklamacje, jednak że żaden sposób nie skutkował na ubezpieczyciela w ostateczności zdecydowałem się na pomoc kancelarii Invictus. Słyszałem że mają dużą skuteczność w odzyskiwaniu ubezpieczeń bez żadnych kosztów nie zmienia to faktu że straciłem część moich ciężko zarobionych pieniędzy od tamtej pory omijam banki szerokim łukiem jeśli ktoś z was ma podobny problem podaje kontakt do osoby która prowadziła moją sprawę 530 841 668

Weronika

@Sołtys niestety nie mogę Ci tutaj pomóc - nie mam informacji na ten temat. Trzymam kciuki, że zaraz ktoś Ci tutaj odpowie :)

Weronika

@Sołtys zastanawiasz się nad aplikowaniem?

Sołtys
@Weronika

tak... coś możesz napisać?

Sołtys

Aegon Premium- Ekspert ds. Obsługi Klienta, ktoś może coś napisać na ten temat? Jakie zarobki(podstawa) jaka forma zatrudnienia itd. z góry dziękuję

Brałeś udział w rekrutacji do Aegon. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

@AS, dlaczego oszukiwani?

Rondel

Konsultanci mają tutaj całkiem przyzwoite pensje, musze przyznać, że warto dla nich pracować, fajne call center

Nina

Słyszałam że rotacja u nich to 90% czy rzeczywiście tak jest ? Jakieś dziwne konszachty mają z Metlajf, chyba się łączą albo ich wykupują?

Atin

Witam wszystkich, czytając o firmie Aegon na palcach jednej reki można policzyć pozytywne opinie ! Aplikowałam na lidera zespołu w oddziale w Chorzowie. Mam umówione spotkanie ale tak bardzo się waham czy poświęcać mój jedyny wolny dzień? Zawsze wolę sama sprawdzić i to czyniłam ale teraz mam okropne wątpliwości. Bardzo proszę obiektywna osobę o napisanie co nieco o specyfice pracy na powyższym stanowisku;) Z gory dziękuje

menago
@Atin

no i jak, byłaś? jak wyglądało spotkanie? dostałaś tę pracę?

Marti90

Hej co ja czytam... ja już pracuje (a właściwie zarabiam 2 miesiąc) w pierwszym było 2000zł teraz będzie niecałe 3000zł :-) niezła kaska jak za 10-15 godzin pracy tygodniowo. NIE POLECAM INNYM :-( hahahaha sam chcę zarobić kaskę. Dość już miałem Biedry za 1900brutto po 10-12 godzin dziennie... hahahaha no i te piłkarzyki w pracy hahahah

Question of lIfe
@Marti90

Ze swoim poziomem to możne lepiej wróć do tych piłkarzyków...

Hahaha

Tak, tak "przepraszam ale w większości firm na poziomie rozmowy są grupowe przynajmniej na 1 etapie", to widocznie WSZYSTKIE duże i poważne firmy do jakich aplikowałem powinny prowadzić rekrutację grupową, jednak tylko w Aegon Active na stanowisko KIEROWCZNICZE spotkałem się z rozmową grupową. To znaczy, że reszta dużych i szanowanych firm, która prowadzi (w moim odczuciu) normalne rozmowy rekrutacyjne, są gorsze od Aegona? Proszę się już nie ośmieszać, serio. Panie Cezary, w kwestii wyjaśnienia: czy to oznacza, ze zatrudniony u Was manager dostaje podstawę adekwatną do takiego stanowiska (około 5000zł brutto? [specjalnie nie piszę jakie kwoty zostały zaproponowane, bo nie chce zdradzać tajemnicy firmy, ale załóżmy że chodzi o samą dolną granicę z wykresu, który Pan pokazywał, bo rozumiem, że to byłą podstawa wynagrodzenia tak?]), zarządza procesami sprzedażowymi i podległym zespołem, zajmuje się jeszcze oprócz tego tylko rekrutacją, wdrożeniem i opieką nad swoimi pracownikami? Nie musi sam nic sprzedawać i od początku podpisania (umowy zlecenie oczywiście przez pierwszy okres, na umowę o pracę od razu nie ma na co liczyć) tylko tym się zajmuje? Czy jednak najpierw musi sprzedawać i pozyskiwać klientów na zimno i dopiero potem może budować zespół? Jeżeli tak, to serio wycofuje każde negatywne słowo jakie napisałem o firmie Aegon Active. Naprawdę liczę, na to że tak jest, ale niestety życie potrafi rozczarować.

Managerro

TOTALNA BZDURA

Cezary Plich

Szukam Managera - PRAWDA Podstawa - PRAWDA Miła atmosfera - Poznała Pani tych ludzi ? Ja ich znam są mili :) Dobre produkty - Jak każda firma ubezpieczeniowa zna je pani dokładnie ? Prowadzący rekrutacje - Bardzo mi przykro że tak Pani trafiła Zarobki - Adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków Tak szukam Kierownika z prawdziwego zdarzenia Po rodzinie - zakaz takiej sprzedaży

Managerro
@Cezary Plich

Witam, rekrutacja "zbiorcza" to moim zdaniem lekceważenie osób przychodzących na rozmowę. Dodatkowo SzP Dyrektor pojawił się z godzinnym opóźnieniem. Widać szukał Kandydatów na mieście. Poważna firma powinna zatrudniać odpowiedzialnych i poważnych Pracowników. Widać po systemie rekrutacji, jaki ma stosunek do ludzi. Omijać szerokim łukiem.

Hahaha

Też byłem wtedy na rozmowie, faktycznie rekrutacja na wyższe stanowisko to jakaś kpina. Zacznijmy od tego że rozmowa do kadry managerskiej była GRUPOWA. Nic się nie dowiedziąłem na spotkaniu oprócz tego jaki Aegon jest super i jaki planuje być super i jakie są super możliwości rozwoju w tej firmie. Niby manager a z tego co zrozumiałem zaczyna się się od zwykłego agenta, a potem MOŻNA budować zespół. Zresztą ja mało co zrozumiałem bo samo spotkanie nie dość, że dziwne to nic nie można z niego wynieść. Nie polecam, stracony czas.

KAjta

Byłam na rozmowie, szukają menagera? nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podstawa? nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miła atmosfera? nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dobre produkty? nie prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Facet prowadzący rekrurację Aegon Activ zero profesjonalizmu, i on ma być przełożonym??? zarobki? prowizjaaaaaaaaaaaa :) wiec jeśli szukasz pracy jaki manager to nie tam KOGO SZUKAJĄ? agentów biegających po rodzinie ze słabymi ubezpieczeniami. może kiedyś będą mieli dobre produkty. teraz nie. pracuję 15 lat w ubezpieczeniach, znam się :)

lall.a
@KAjta

Hej, możesz coś więcej powiedzieć jak przebiegała rozmowa - na jakie stanowisko aplikowałas?

#dave

byłem dzisiaj na rozmowie w Warszawie (mają wypasione biuro). Praca wydaje się spoko, ale chciałbym dowiedzieć się coś więcej o zarobkach? 2000 zł podstawy plus różne premie i bonusy, ale ile można realnie wyciągnąć z tych premii?

Pan X

Prawda jest taka, że w nowym Aegon Active masz do wyboru umowę o pracę/zlecenie lub działalność. Przy dwóch pierwszych masz podstawę w wysokości 1850 brutto plus reszta prowizja. Wygląda całkiem przyzwoicie ale dzwonienia nie unikniemy.

rozgoryczona

Ja tez nie polecam. oszukuja ludzi na samym poczatku- co innego mowia a co innego jest na papierze, i czym innym sie zajmujesz... Ładnie tylko pisza ofery pracy

fiodor

Pracowałem tam, na początku jesteś telemarketerem i dzwonisz non stop. Potem jak nic nie sprzedasz to nie zarobisz. Teraz podobno dostali karę 24 miliony od UOKiK w sądzie, ciężko to Klientom wytłumaczyć. Nie wiem o co tam chodzi. Jak lubisz dużo dzwonić + dzwonić do znajomych i sprzedawać ubezpieczenia na życie plus żyć na prowizji to ok.

@Mario

Fakt jest działalność, zlecenie i umowa o prace (cały etat) ale tylko w nowym AEGON Active

wojciech

niestety rynek ubezpieczeniowy a zwłaszcza rynek UFK w Polsce przeszedł w ostatnio czasie gigantyczną metamorfoze ,produkty pro klienckie transparetne,welcome call do klientów długi okres odstąpienia etc .Ubezpieczenia sprzedaje się okrutnie ciężko z jednej strony klient widzi koszty produktu co nie zawsze mu się podoba a z drugiej strony niepewność na rynku powoduje ze klienci fizycznie boją się inwestycji trzeba mieć olbrzymią wiedze i wyczucie ,żeby cokolwiek mądrego klientowi doradzić .Firma na pewno ma ciekawe produkty ale w aktualnym otoczeniu rynkowym -dystrybucja,sprzedaż może być mocno dyskusyjna pod kątem potencjalnych zysków mozna się najeżdzić,i nic nie wyjeżdzić .choc nie wykluczone ze komuś się uda powodzenia:)

Zostaw merytoryczną opinię o Aegon - Warszawa

• Jak się pracuje w Aegon?

Zobacz opinie na temat firmy Aegon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aegon