Opinie o INTERCHEM S.A w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie INTERCHEM S.A. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INTERCHEM S.A o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTERCHEM S.A w Gdynia

Szady Szop

Prywatny pakiet medyczny - za który potrącają z pensji. Telefon służbowy - jak za dużo wygadasz, masz potrącenie. Socjal marzeń :)

Szady Szop

Ja jestem innego zdania na temat pracy w Interchemie. Tam właśnie obecnie pracują same tłumoki. Każdy kto miał choć trochę oleju w głowie dawno się z tamtąd wyniósł. Osoby pracujące na czas nieokreślony jeszcze jako tako rozumiem, ale pozostałych? Wcale. Wiele razy leciały teksty, że na nasze miejsca jest 10 chętnych za 1000zł każdy. Dziwne tylko, że jak koleżanka się zwolniła ze względu na brak perspektyw, to na jej miejsce trzeba było zatrudnić 2 osoby, co wcale nie było tańszym rozwiązaniem. Cóż, może (usunięte przez administratora) pracowników chwilowo pomaga w obniżeniu kosztów, ale w długiej perspektywie prowadzi dokładnie w to miejsce, gdzie teraz Interchem jest, a żadnej firmie nie życzę tego samego. Pracownicy to ważny kapitał. PC-M, GN, ZŁ(usunięte przez administratora) - pamiętajcie o tym :)

pracownik umysłowy

No i teraz po dzisiejszej akcji z komputerami (usunięte przez administratora) nie zyska sobie pracowników. Pokazała dziś, że traktuje Nas jak (usunięte przez administratora). Jeżeli myśli, że się jej podporządkują ludzie to się grubo myli. Naszym szefem nigdy nie była i nigdy nie będzie ona i jej (usunięte przez administratora). Wolę abyśmy zbiorowo napisali wypowiedzenia to się wtedy kobieta załamie. Jak przyjedzie do Gdyni a tu żywej duszy nie ma i sama będzie towar rozładowywać- chociaż pewnie nie będzie za co go kupić bo już się odpowiednio o to postara.

polbita

Właśnie jesteście świadkami początku końca. Niestety firmą kierują nieodpowiednie osoby. Wszyscy zacznijcie szukać pracy, bo do końca roku obie firmy przestaną istnieć. Pójdą do kasacji. Może Polbitę będzie można kupić za 1zł :-) a interchem za 0zł. A jeszcze w 2011 to Interchem wiódł prym i był najsilniejszy a Polbita kulała. Teraz Polbita nadal kuleje a Interchem umarł. Widać, że Polbita to taka choroba. Jak już dopadnie to choruje się przez kilka miesięcy a później to już wegetacja.

Firma INTERCHEM S.A poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
haha

(usunięte przez administratora)Beszczelność! Ja już na szczęście tu nie pracuję, bo oni traktują Interchem jak konkurencję. Chcą zniszczyć wszystko, zuepłnie nie myślą przyszłościowo. Ale tak to jest jak komuś kasa uderzy do głowy. Poza tym łatwo im wszystko przysło.

w trakcie zwolnienia

Może i bogaci i utalentowani ale ubóstwo intelektualne aż się uszami wylewa. Jestem pracownikiem Interchemu w Kopytowie, który będzie zwolniony razem z innymi grupowo. Dwa tygodnie temu mieli wręczyć nam wypowiedzenia i okazało się, że zmienili (usunięte przez administratora), a ten nowy nawet się nie raczył pofatygować do nas i powiedzieć dlaczego nie dostaniemy papierów od razu tylko wysłali (usunięte przez administratora) i kazali przyjść na koniec czerwca. Może w Polbicie nie ma w zwyczaju traktowania pracowników jak normalnych ludzi? Jeżeli tak, to współczuję tym którzy zostają w Interchemie. Trzymajcie się i nie dajcie się... łobuzom.

noiname

To Wy leniami jesteście a w dodatku nieukami. :-) bazujecie tylko na tym co przejeliście. Astera nie umiecie do końca przejąć. Od stycznia się z tym wzmagacie. :-) Poza tym i tak (usunięte przez administratora). My przejmując podmioty zrobiliśmy wszystko razem z IT w tydzień. No cóż Wwa to (usunięte przez administratora) które przyjeżdżają się pasać na słońcu na pomorze, bo niby to tacy utalentowani i bogaci a nie stać ich na porządne wakacje.

życzliwy

No i co pisałem Wam wcześniej, żebyście szukali nowej pracy, bo pracownicy Interchemu w Kopytowie idą do odstrzału. Za nowych rządów będzie tylko gorzej dla pracowników, z nimi w Polbicie nikt się nie liczy, ważne by tylko (usunięte przez administratora), a zwykłych pracowników mają za nic. Może to i lepiej, że Was zwalniają, przynajmniej nie doznacie upokorzenia w pracy, a będzie to dla Was bodźcem do zmiany pracy.

js

Po co te przycinki , gdybyście byli tacy dobrzy to nie dali byście się sprzedać. Pracownicy Interchemu to bardzo mocna i zgrana ekipa. Wyszło jak wyszło i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Głowa do góry ,nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Zgadnij skąd.

Nie nadajecie sie do niczego to co sie dziwicie. Jesteście leniami, a u nas w Polbicie to trzeba pracować a nie brać pieniadze za nic.

noname

a co tu tłumaczyć? przecież wszystko jasne patrząc na ostatnie zmiany w firmie w szczeblu najwyższym. wwszystko z gdyni zniknie jak aster

noname

Lepiej się zastanówcie. Będziecie zaskoczeni kto dorwał się do władzy. Wszyscy z Gdyni pójdziemy z torbami.

MAGAZYNIER

może i ściemniacz ale skoro wiedział ,że odchodzi to przecież nie będzie się przemęczał ,każdy tak by zrobił po drugie w naszej firmie nie ma sensu się starać bo z czasem każdy dostaje od firmy podziękowanie

były związkowiec

i jeszcze po plecach poklepano i pogratulowano jaki to był dobry pracownik..... ściemniacz był i tyle. pewnie dali mu do wyboru albo sam odejdzie, albo go wywalą na zbity pysk za opierdzielanie sie i (usunięte przez administratora) skie odzywki. gwiazdor. A ze składek rozliczył się czy to też przepadło razem z nim?

związkowiec

nie zwolnili tylko sam odszedł i jeszcze dostał odprawę ,a także anulowano mu wszystkie kary porządkowe.

związkowiec gdynia

Czy to prawda że poloneza zwolnili? a co na to zwiazki?

magazynier

dopóty świnia ryje w ziemi, dopóki jej się ryj nie zatka. :D (usunięte przez administratora)

Magazynier

Kierowniku(usunięte przez administratora) jak juz rak donosy wysylasz to moze bys sie wytlumaczyl razem ze swoim podwladnym zmianowym (usunięte przez administratora).jak to wazyliscie proszek do domu ile naprawde bylo w tych kartonach??? Jak pracownicy moga na 5 min papieroska wyjsc a ty i zmianowy robus co chwilka to jest sprawiedliwosc

magazynier

i nie ma watpliwosci ,ze (usunięte przez administratora) nasz kiero z Blonia to zwykla pala i zwykly kapo nie szanujacy nikogo a do tego falszywy jednemu sprzyja a do drugiego na niego nawija zwyklA powtorze pala! nie uznajaca jakichkolwiek zasad wspolzycia spolecznego!!! ale coz ....kawaler, to i na mozg cos uciska a dziolcha daje tylko powachac

magzynier

D chroni tylko swoja (usunięte przez administratora) .. i swoich 3 kolesi