Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego „Hawe” Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego „Hawe” Sp. z o.o.

Szczera prawda 2009-12-05 20:10:15
Byłem pracownikiem tej firmy i takiego gnoju, jak tam, to jeszcze nie widziałem. miła atmosfera hahaha, może w biurze i u kierownictwa, bo ludzie, sa tam traktowani jak śmieci. Wykzztałcone kierownictwo haha, [usunięte przez administratora] bez szkół, którzy w wiekszości na łopacie robili, a teraz uwarzaja sie za nie wiadomo kogo. Moja rada dla ludzi którzy chcą podjąć tam prace, szczeże, wole siedzieć na zasiłku niz tracić nerwy, przez ludzi nie kompetentnych do zarzadzania ludzmi. Omijajcie ta firme dużym łukiem, obiecają wam nie wiadomo co, a za byle [usunięte przez administratora] zabiorą wam cała premie i na święta nie liczcie na bony, no i oczywiście w przestoju zimowym jest urlop, ale bezpłatny, a jak się nie podoba to cyt, "Prosze sie zwolnić, nikt tu pana nie trzyma na siłe" Pozdrawiam i szukajcie gdzie indziej roboty, nie w tym dziadostwie
pop 2009-12-07 12:57:32
Niestety firma nie jest ok mialem miec umowe na 3 miesiace podziekowano mi po 2 . Wszytko w tej firmie nie trzyma sie kupy .Nie polecam czlowiek jest tam nikim i niczym a kierownicy patrza tylko na realizacje planow penesje hmmm moze na probnym ok ale zalezy jak popatrzysz to tyle
21 2016-04-20 17:36:29
o to czy istnieje akurat nie musicie się obawiać - istnieje, sprawdziłam właśnie. Po prostu nie poszukują na chwilę obecną ludzi do pracy, to tyle.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego „Hawe” Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego „Hawe” Sp. z o.o.